X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wytrzymałam i zrobiłam test, niestety negatywny :(

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • Lamia Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniulka nie chcę cię nakręcać ale ja robiłam test w trzecim dniu po terminie @ i miałam tylko cień cienia. Beta w tym samym dniu 38,99.
    Wiec trzymam kciuki

    b5ks8hx.png
  • NaamaH6669 Przyjaciółka
    Postów: 67 55

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja będę testować w piątek 13.12 :) a nuż będzie to szczęśliwa, a nie pechowa data :D
    To mój 1 cykl wspomagany luteina, więc jestem ciekawa.

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Ciesze się, że jest to forum, podczytuję je trochę i dobrze wiedzieć, że nie jestem sama ze swoimi obawami, przemyśleniami i wątpliwościami. Własnie chciałam zapytać Cię Naama, bo nie znalazłam takiego wątku, jakie masz objawy po luteinie? u obecnego lekarza to mój drugi cykl z clo i luteiną, ale w pierwszym jakoś nie wierzyłam, że się uda, byłam zajęta innymi rzeczami, nie obserwowałam organizmu.
    Czasami przed okresem pobolewały mnie piersi, ale raczej całe, obecnie, 10 dpo mam takie mega wrażliwe same brodawki. Czy tak ktoś miał po luteinie? Większość dziewczyn bierze dupka, może jednak ktoś brał luteinę i może mi podpowiedzieć. Oczywiście staram się nie wkręcać sobie niczego, bo również zmęczenie zimą jest normalne...ale...Każdy organizm jest inny, ale ciekawa jestem czy takie bolące brodawki to normalna rzecz przy luteinie.
    Ja również chcę testować 13.12, niech to będzie super data!

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Witam

    Ciesze się, że jest to forum, podczytuję je trochę i dobrze wiedzieć, że nie jestem sama ze swoimi obawami, przemyśleniami i wątpliwościami. Własnie chciałam zapytać Cię Naama, bo nie znalazłam takiego wątku, jakie masz objawy po luteinie? u obecnego lekarza to mój drugi cykl z clo i luteiną, ale w pierwszym jakoś nie wierzyłam, że się uda, byłam zajęta innymi rzeczami, nie obserwowałam organizmu.
    Czasami przed okresem pobolewały mnie piersi, ale raczej całe, obecnie, 10 dpo mam takie mega wrażliwe same brodawki. Czy tak ktoś miał po luteinie? Większość dziewczyn bierze dupka, może jednak ktoś brał luteinę i może mi podpowiedzieć. Oczywiście staram się nie wkręcać sobie niczego, bo również zmęczenie zimą jest normalne...ale...Każdy organizm jest inny, ale ciekawa jestem czy takie bolące brodawki to normalna rzecz przy luteinie.
    Ja również chcę testować 13.12, niech to będzie super data!

    Witaj!
    Ja biore luteine czesto na wywolanie @. Otoz przy malej dawce nie powinny bolec piersi. Mnie delikatnie pobolewaly po wysokich dawkach ale nigdy nie brodawki...raczej jest inny powod takiego stanu rzeczy :) powodzenia!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamia wrote:
    malutka ja tak miałam ból jak na miesiączkę nawet bym powiedziała że jeszcze mocniejszy a ciąża jest. To trzymam kciuki!!!!
    Co do Dupka to nie miałam więc nei powiem jak on wpływa.
    Trzymam kciuki!!!!

    Lamia jak odczuwalas ten bol miesiaczkowy przed testem pozytywnym? pamietasz moze w jakich dpo to bylo? ja mam od 11dpo ( jest 13 dpo) takie bole miesiaczkowe, dosyc silne, ale @ nie ma. A zamiast tego od 3 dni wlasnie mam sluz jak gluty, kremowy ale rozciagliwy...nie wem dlaczego.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Lamia Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika powiem Ci że od 10 dpo odczuwałam bóle podbrzusza, najpierw takie jakby mi sie jelita poskręcały a potem takie naprawdę silne bóle @owe, połączone z takim naciąganiem brzucha w środku.
    Miałam tak, że np bołało cały dzień a wieczorem puszczało, albo nie bolało cały dzień a wieczorem jak zaczeło to na nospie kończyłam. Do tego tak jak u Ciebie miałam dużo śluzu.
    Ja juz nawet mojemu powiedziałam ze nic z tego a tu proszę. Więc wg mnie może to byc tak jak u mnie fasolka ;)

    b5ks8hx.png
  • Lamia Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i ten ból utrzymał mi siedo terminu @. Dopiero dzieńpo odpuścił i już brzucho nei bolał

    b5ks8hx.png
  • Kasia1993 Ekspertka
    Postów: 131 112

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamiar testować może jutro, pojutrze napewno i jadę na bete:)

    f2w3yx8d0p5xyhbt.png

    iv09cwa1bez1cni9.png



  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny cgyba mam plusa...bladzioch z drugiego moczu...jutro z ranca testuje raz jeszcze.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Weronika! Jesteś kochana.
    Oczywiście to chciałam usłyszeć, ale później sama doczytałam, że skoro luteina to progesteron, a to on powoduje wrażliwość piersi przed @, to raczej jest działanie luteiny.
    A obiecałam sobie nie wkręcać niczego.:)

    Weronika, trzymam kciuki, aż nie wiem czy gratulować, żeby nie zapeszyć, nie znam wszystkich postów, w którym dniu dpo testowałaś?

    Dziewczyny, czytając wasze posty doszłam do wniosku - jedynie słusznego - że jak się chce wcześnie znać prawdziwy wynik starań, to trzeba zrobić betę.
    Zatem idę na betę w piątek.


  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika, spojrzałam na wykres, już wiem :)

    Widziałam ilość cykli starań... Trzymam mocno nawet palce u nóg...:)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj 14dpo, test z trezciego moczu juz mocniejszy niz z drugiego moczu :) jutro jeszcze z ranca test zeby miec zdjecie na pamiatke :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, właśnie wróciłam od ginekologa, pani dr powiedziała że macica jest pięknie rozpulchniona, i że ona tutaj miesiączki nie widzi, aby się miała pojawić, także dostałam skierowanie na bete jutro idę, a w piątek wyniki. Trzymajcie kciuki

    weronika86 lubi tę wiadomość

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • Sylka Autorytet
    Postów: 1357 3062

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Czytam Was od jakiegoś czasu i postanowiłam się ujawnić :) To mój 3 cykl starania się, według mnie owulację miałąm w niedzielę 1.12. Dziś zrobiłam test, niestety wyszedł negatywny... @ ma przyjść w niedzielę 15tego... Zastanawiam się czy nie zrobić jeszcze jednego testu 13 w piątek. A nóż będzie szczęśliwy...

    f2w39jcgqwt6nja8.png
    relg3e5e7k7mhx6f.png
  • Kasia1993 Ekspertka
    Postów: 131 112

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylka wrote:
    Cześć Dziewczyny! Czytam Was od jakiegoś czasu i postanowiłam się ujawnić :) To mój 3 cykl starania się, według mnie owulację miałąm w niedzielę 1.12. Dziś zrobiłam test, niestety wyszedł negatywny... @ ma przyjść w niedzielę 15tego... Zastanawiam się czy nie zrobić jeszcze jednego testu 13 w piątek. A nóż będzie szczęśliwy...

    Witam u mnie równiez miesiączka powinna się pojawic 15 grundnia, pojutrze ide na bete:P trzymam kciuki:D

    f2w3yx8d0p5xyhbt.png

    iv09cwa1bez1cni9.png



  • Sylka Autorytet
    Postów: 1357 3062

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również trzymam kciuki Ciebie. U mnie z betą nie jest tak hop siup :) Mieszkam w Norwegii. Na razie mogę polegać na testach :)

    f2w39jcgqwt6nja8.png
    relg3e5e7k7mhx6f.png
  • Kasia1993 Ekspertka
    Postów: 131 112

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylka wrote:
    Ja również trzymam kciuki Ciebie. U mnie z betą nie jest tak hop siup :) Mieszkam w Norwegii. Na razie mogę polegać na testach :)


    Współczuje. Ja jutro mam zamiar zrobić test, chociaz wiem ze i tak pewnie bedzie 1;/ jutro mam 11 dpo.

    f2w3yx8d0p5xyhbt.png

    iv09cwa1bez1cni9.png



  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie Beta w 10dpo 0,1 więc wszystko jasne tylko czemu ovu przestawia mi ciągle termin spodziewanej @ ? miała być 11 a teraz jest 13tego? któraś z Was tak miała?

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • lili9000 Debiutantka
    Postów: 11 23

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny!! to był mój drugi cykl starań i.... mam dziś cień drugiej kreski :))

    weronika86 lubi tę wiadomość

    8p3oskjoiv1jhmfs.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ