X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziekuje ci w srode :D:D

  • karmela85 Ekspertka
    Postów: 205 117

    Wysłany: 10 lutego 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Środa to tylko formalność:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obys miala racje :):)

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 10 lutego 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :D ja testuje w piątek w walentynki :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 10 lutego 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue w środę będzie piękna gruba krecha :) Gratulacje :)

    Izaczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue00 gratuluję. Napisz jak długo się starałaś. Pozdrawiam

  • KK Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 lutego 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też testuje w piątek w Walentynki. Mam nadzieję, że uda mi się prezent dla męża:)

  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 10 lutego 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja testuję w niedzielę. Póki co mam delikatne pobolewania podbrzusza i śluz biały, gęsty, grudkowaty. Staram się o trzecie dziecko, ale kurcze nie pamiętam jakie były początki w poprzednich ciążach...

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    copolka wrote:
    Blue00 gratuluję. Napisz jak długo się starałaś. Pozdrawiam


    W sumie to sie za bardzo nie staralam, bardziej liczylam na lut szczescia, no i sie udalo :):)

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 10 lutego 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuleję blue :) Ja też testuję w walentynki i marzę o prezencie dla męża ale nie mam zbytnio złudzeń po tylu staraniach już tracę po mału nadzieję :( zwłaszcza że w tym cyklu chorowałam i nie było zbyt dużo przytulanka :(Zostało mi tylko liczyc już na łut szczęscia jak u Ciebie blue..

    relgh371ssmqv4f3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testowałam wczoraj - blada kreska po dłuższej chwili, dziś blada kreska od razu - dobrze widoczna, a beta 23, 7 :)

    Manieczka86, blue00 lubią tę wiadomość

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 10 lutego 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW wrote:
    ja testowałam wczoraj - blada kreska po dłuższej chwili, dziś blada kreska od razu - dobrze widoczna, a beta 23, 7 :)
    Super, gratulacje!!! A ile dpo testowałas i jakiej czułosci testem? Zdrówka życzę!! :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję zafasolkowanym :)Widzę że sporo z nas testuje albo w walentynki albo dzień przed i o prezentach nie musimy marzyć bo najlepszym były by oczywiście 2 kreseczki :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 10 lutego 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuję w niedzielę. Ktoś wie jak przyśpieszyć czas?

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czas - to jest najgorsze jak się stara o dzidziusia Ta niewiadoma i ciągła niepewność :/

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4 testowałąm wczoraj w 11 dpo Quixxem

  • Bea Trice Znajoma
    Postów: 29 7

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    w sumie pierwszy raz udzielma się na forum. W litopadzie miałam laparoskopię, enometrioza IV stopnia, bezobjawowo... poza bolesnymi miesiączkami, nie wykryta na badaniach wczesniejszych i dane 3 miesiące przez lekarzy na naturalne zajście. Pełna wiary i optymizmu, bo z natury taka jestem i zazwyczaj większość rzeczy się udaje stanęlam pod ścianą... ale nic, kochamy się , probujemy... wierzyłam mocno ze ten cykl będzie tym właściwym ale dziś dostała bezbolesnego lekkiego krwawienia... w sumie widocznego na papierze toaletowym ale na bieliźnie nie. Czy jest szansa ze to implantacyjne? Wzracam się do Was kobiety moje :) bardziej być może doświadczone... ponizej tez mój cykl. Mogę liczyc na szczerą informację? Ściskam z czułością i zrozumieniem, każda z nas marzy teraz o tym samym i tego Wam życzę :)

    222cfc10d9e1f2e12f428e6df9f76938.png

  • niiga Debiutantka
    Postów: 6 10

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testowalam wczoraj i niestety jedna kreska ale mam nadzieje ze jak zrobie w srode to beda dwie kreseczki bo okresu narazie brak a w srode bedzie 14 dpo

    niiga
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW wrote:
    ja testowałam wczoraj - blada kreska po dłuższej chwili, dziś blada kreska od razu - dobrze widoczna, a beta 23, 7 :)
    Gratuluje :)

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 10 lutego 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW Gratulacje :D

    Izaczek
‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ