X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i powtorzylam test, ten jednak nie raczyl obdarzyc mnie dwoma kreskami :) , jest tam niby jakis cien ale i takie mi wychodzily a w ciazy nie bylam, pocieszeniem jest pnaca sie do gory tempka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej ja się pochwalę wam dzisiaj :-)
    zobaczyłam na teście dwie kreseczki (co prawda już wczoraj , ale dzisiaj chciałam powtórzyć test i żadna kreseczka z testu nie uciekła :-))

    Fidelissa, Manieczka86, Delia, magdzia26, M4DZI4 lubią tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24 wrote:
    hej hej ja się pochwalę wam dzisiaj :-)
    zobaczyłam na teście dwie kreseczki (co prawda już wczoraj , ale dzisiaj chciałam powtórzyć test i żadna kreseczka z testu nie uciekła :-))

    No to gratulacje :)
    Ja się zastanawiam czy też nie za testować - za 2 dni powinien być okres, a na razie zero typowych objawów z nim związanych.

    mmmargi24 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje !!!!!

    mmmargi24 lubi tę wiadomość

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24 wrote:
    hej hej ja się pochwalę wam dzisiaj :-)
    zobaczyłam na teście dwie kreseczki (co prawda już wczoraj , ale dzisiaj chciałam powtórzyć test i żadna kreseczka z testu nie uciekła :-))
    Gratulacje:)))

    mmmargi24 lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dostać @ w poniedziałek. Taki mi wyliczył Ovufriend. I pewnie cholerna małpa przyjdzie bo już dzisiaj zauważyłam takie tycie, tycie plamienie na wkładce. A taką dużą nadzieję miałam, że może tym razem się uda. Zaliczyłam monitoring w tym cyklu i jajo cudownie pękło w 15 dniu cyklu. Aż mój lekarz klasną w ręce. Przytulanko było 12 h wcześniej. I co i dupa.

  • Lamia Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 6 lutego 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue wg mnie za szybko zrobiłaś testa.
    Ja robiłam w dniu @ i był taki bledzioch że aż na betę poszłam bo to naprawdę trzeba było mieć szkło powiekszajace żeby coś dojrzeć. A dzidziunia jest wiec powodzenia za kilka dni

    A brzuch @owo mnie bolał jak nigdy

    Powodzenia!!!

    b5ks8hx.png
  • violączela Koleżanka
    Postów: 71 7

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety klapa nic. taki długi cykl tyle czekania , i jest @, a juz miałam nadzieje, no cóż . czekam i mierze kolejny cykl.

    Violączela
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 6 lutego 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj robiłam test,niestety negatywny. Ovu pokazuje @ na niedzielę, więc nie pozostaje mi nic innego jak czekać do niedzieli. Jeśli do tego czasu @ nie przyjdzie to będę testować. Mam jednak dość silne bóle brzucha,więc nie spodziewam się cudów.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • niiga Debiutantka
    Postów: 6 10

    Wysłany: 6 lutego 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem nowa i chciałabym do was dołaczyć. Okres miałam 12 stycznia owulacja 29stycznia ( tak po usg bylo widac) czyli dzis mam 26 dzien cyklu okres mam różnie. jak myslicie kiedy moge wykonac pierwszy test.

    niiga
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 6 lutego 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje zakreskowanym :))
    Ovuna dzis wyliczyl mi @ ale jej nie dostalam;
    Rano jutro sobie zatestuje, a co tam :)
    Moglabym poczekac jeszcze troszke ale mnie korci :)

    Violaczela 3maj sie!! A Ty Olitka jak?

    Czy ktos tez testuje w pt.?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2014, 18:13

    mmmargi24 lubi tę wiadomość

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • beatka2912 Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 6 lutego 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! I ja dołączam do Was. To mój pierwszy cykl w staraniach, okres miałam 10 stycznia, owulację 24 stycznia, dziś ovu wyznaczyło mi @ , ale jak narazie nie ma. Ale test niestety dzisiaj wyszedł niegatywnie. Jak myślicie, testować jutro, czy poczekać, czy @ przyjdzie?

  • niiga Debiutantka
    Postów: 6 10

    Wysłany: 6 lutego 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile dni po owulacji zaczynacie testowac??

    niiga
  • violączela Koleżanka
    Postów: 71 7

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja test robiłam 14 dni po . w 1 dniu po spodziewanej @.

    Violączela
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzis mega wzdecia, normalnie tak mi brzuch rozsadza, tylko po czym? Nie mam boli malpowych tylko takie inne, zblizone, a co najciekawsze to nie bola mnie piersi jak to zawsze bywa, wiec daje mi to nadzieje :):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam 14 dni po owulce test

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 lutego 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Jestem tu po raz pierwszy więc od razu wybaczcie jak coś się powtórzę, ale potrzebuję porady bo zwariuję

    zaczynamy z mężem starać się o bobaska no i tak wyszło że miało byc w marcu,ale "załapaliśmy się " w lutym ale to dłuuuga historia. więc: cykle mam długie bo aż 42 dni ale regularne , w tym miesiącu owulacja miała być 2.02(niedziela) w czwartek przed zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny. Nie przytulaliśmy się bo jakoś jeszcze nie planowaliśmy,od poniedziałku dopiero mnie zaczęły boleć jajniki, ale we wtorek (4.02)postanowiliśmy popróbować o tak no i przed wieczornym przytulaniem test znowu wyszedł pozytywny, maż skończył we mnie(wciąż jajniki bolały). Na następny dzień-środa,test negatywny , ból nadal był-przestał dopiero w czwartek boleć, przez dwa dni po stosunku czułam bulgotanie w brzuchu ale przeszło.

    Powiedzcie mi proszę,czy to możliwe że mogę być w ciąży za 2 tyg. czy raczej plemniki "nie zdążyły na czas"? szukałam na wszystkich mozliwych forach,ale nic nie znalazłam..

    Pozdrawiam i liczę na odpowiedź,
    Aga

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 7 lutego 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro testuję!
    Choć wg monitoringu to cykl bezowulacyjny, ale skoro @ nie przyszła i wykres wygląda dobrze, to obsikam jutro test.

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

  • madleni Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 8 lutego 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamiar powstrzymać się do środy z testowaniem, o ile wcześniej nie przyjdzie @. Mam tempkę całkiem inną niż w poprzednich cyklach, ale na nic nie liczę, bo znowu się rozczaruję.

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 8 lutego 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cień cienia.
    Powtórka jutro.

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ