X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Zielony_Domek Przyjaciółka
    Postów: 120 64

    Wysłany: 22 lutego 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża jak się patrzy :) Gratuluję :)

    c55fyx8dbvm2v8k8.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 22 lutego 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krecha jak malowana :) nie zapeszam ale tak po cichutku gratuluję :)

    qbxwkvq.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 lutego 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ mnie podbudowałyście na duchu, teraz to jeszcze lepiej się czuję, będę chodzić chyba do końca dnia z bananem na buzi hehe ;)

    A Ty Kasandra popatrz na mój wykres jak szaleje góra dół :) nie przejmuj się spadkiem tempki takim małym, trzymam kciuki za Ciebie również :)

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przezylam biochemiczna w listopadzie :( testy ciemniały ale beta wzrosła za mało noi było po ptakach niestety :( teraz pije zioła ojca sroki nr3 od 1 dnia cyklu i mam nadzieje ze pomoga mi zajsc 2 raz w ciąże :) jednak odpiściłam mierzenie i obserwacje bo już dostawałam na glowe noi zrobilam pelen zestaw badań noi do gina ide z nimi :)

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 22 lutego 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xpatiiix3 ja Ci powiem, że jestem taka ostrożna, bo u mnie to się zawsze tak powoli zaczyna z tym spadkiem ;) więc zobaczymy co będzie jutro i jak dzieciaczki wstaną, bo znając życie znów wcześniej ;)

    ale powiem Wam, że mój detektor ciąży dziwny jest (choć i tak się o niego nie opieram, bo ja zazwyczaj bezobjawowa jestem ;) ) ale co nie dodam to on pokazuje mi ciągle tylko 3 najwyżej punktowane objawy i nic więcej nie dodaje ciągle 6 pkt bez względu na wszystko ;) z listy poprostu odpadają te mniej punktowane a u góru się pojawia nowy i takim cudem, mimo że zapunktował mi już z 6 objawów dzisiaj to ciągle pokazuje tylko 3 (nie wiem czy nie zamieszałam za bardzo ;) ) a jak jest u Was ?

    xpatiiix3 a Tobie ile pokazał?

    qbxwkvq.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 lutego 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pod kontrolą endo, wszystie wyniki porobione mam i ostatnio jak byłam to powiedział mi ginek, że chyba najlepszy cykl z tych poprzednich, że macica powiększona ,endo grube ,pecherzyk graffa ładnie urósł, wszystko świetnie wygląda i trzyma mocno za mnie kciuki, że w tym cyklu Nam się uda i taką nadzieję, mam i ja :)

    Kasandra dobrze będzie będziemy jeszcze razem na belly pisać na listopadówkach :) hehe no a ja tam nie zwracam uwagi na detektor nawet bo kłamał mi coś wcześniej :) mój dzisiaj się popisał 5,30 i butelką w łeb na pobudkę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 17:26

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 22 lutego 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo masakra nasza Corcia tez cos 5.20 wstała, ale m ją uspał znòw i pospała do 7.22 ;) a synek zazwyczaj śpi dłużej do 8.30 ale dzisiaj coś głodny był to wstał też o 7.30 :) zazwyczaj ja wstajè z nim o 8.30 :) takiego mam kochanego m, że zajmuje się moją Małą, żebym ja mogła dospać, bo ja do Małego wstaję czasem w nocy jeszcze z 2 czy 3 razy a czasem więcej....

    no w listopadzie się moja Córcia urodziła ;) także byłaby powtórka ;)

    qbxwkvq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze to ja mam z 2 tony jasniejsza kreske niz Patii :( no ale u mnie 10dpo, ale jakos brak wiary w cuda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 18:12

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra mój synek w lutym więc ten luty szczęśliwy może będzie znowu dla mnie :) śpi zazwyczaj ok.9-12 h w nocy bez pobudek ale od 3 dni jakiś kryzys, ma chyba skok rozwojowy, a w środę roczek skończył :)

    Ania to patrz 11dpo teścik cień cienia, nie martw się jeszcze czas :P
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c924a23c5e2a4e96.html

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 22 lutego 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mój Synek się urodził 5 lutego w naszą rocznicę ślubu, w 1 dni 9 miesiąca więc wcześniej ;) i to nic się nie stało, zaczęłam po prostu rodzić ;) ja z m też z lutego także dla nas to 3 razy urodziny i rocznica ślubu ;)

    luty musi być szczęśliwy ;)

    qbxwkvq.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 lutego 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój 19 :) ogólnie z rodziny mamy 5 osób lutowych :) no to super oby i dla mnie był równie szczęśliwy jak rok temu :)

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto tam dzisiaj testował? :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja, bobo test o czulosci 10, negatywny :((((

    e43bfde7db.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 23 lutego 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh...Milcia My chyba tez musimy zatestowac jak myslisz

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 lutego 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie się waham... Boję się.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • ShopGirl Koleżanka
    Postów: 34 14

    Wysłany: 23 lutego 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia a masz jakies objawy? Testuj, co ma być to będzie :)

  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 23 lutego 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze chyba jednak kupie i zrobie popoludniu co ma byc to będzie pewnych rzeczy sie nie przeskoczy

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • ShopGirl Koleżanka
    Postów: 34 14

    Wysłany: 23 lutego 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniaczka84 a kiedy powinnaś testować?

  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 23 lutego 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis juz 33dc wiec juz bym mogla ale poprzedni cykl trwal 34 dni i sama nie wiem co robić a poza tym gin nie stwierdzil owulki na monitoringu wiec chyba dzieci z tego nie będzie i sama juz nie wiem co robić czy testować czy czekac spokojnie na @

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 lutego 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mnie piersi bolą i co jakiś czas ból jak na okres niestety.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ