X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 24 lutego 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja poczekam 2 dni j zatestuję znów :) szkoda mi kaski na betę ;) a i tak są dwa wyjścia albo wyjdzie w końcu test albo przyjdzie @ jestem zdrowa, więc innej drogi nie ma ;)

    qbxwkvq.png
  • tweety_ Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 24 lutego 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak to jest u Was ze staraniami? Czy po owulacji przestajecie współżyć? Czy współżycie moze zaszkodzic ewentualnej początkowej ciaży?

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 24 lutego 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że w większości przypadków współżycie po owulacji absolutnie nie zaszkodzi początkowej ciąży :)

    a na pierwszej wizycie co ma miejsce mniej więcej około 6 tygodni od pierwszego dnia ostatniej miesiączki przynajmniej u mojego lekarza, bo wtedy dopiero widać na usg ładny pęcherzyk, można zapytać lekarza czy coś zagraża ciąży, bo czasem oczywiście ostnieje zagrożenie ciąży i nie można współżyć, ale myślę, że spokojnie :)

    qbxwkvq.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 24 lutego 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silkroad no mnie poprostu trzesie już na samą myśl, że mogłabym znowu stracić fasolkę, temu taki stres, raz jestem pewna siebie i na luzie wszystko, a raz siedzę i płaczę, że znowu mi się nie udało, to mnie kiedyś wykończy psychicznie, no takie wahania nastrojów mam... dzisiaj w szkole co raz latałam siku masakra jakaś... i dalej boli mnie ten prawy jajnik...

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • niutek Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 24 lutego 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczorajszy test uznaje za negatyw, jak do jutra rana @ nie przyjdzie to zatestuje

    Kasandra lubi tę wiadomość

    82f65afd04448cfbd1813b01602493fd.png
    aec9dcdd6f7d38fa37c31b9dadd5cd62.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 24 lutego 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niutek trzymam kciuki i ja też walczę i testować będę dopóki się nie pojawią II kreseczki ;)

    qbxwkvq.png
  • niutek Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 25 lutego 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś też negatyw :(

    82f65afd04448cfbd1813b01602493fd.png
    aec9dcdd6f7d38fa37c31b9dadd5cd62.png
  • Nata Autorytet
    Postów: 1747 2375

    Wysłany: 25 lutego 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ile dni po owulacji można zrobić test z krwi w sensie betę ??;-) pytam z ciekawości, w tym cyklu chcę wytrzymać do momentu terminu @ tyle że nie wiem dokładnie kiedy będzie bo teoretycznie ovu wydłużył mi cykl, a moim zdaniem mimo że owulację miałam później to cykl zostaje bez zmian, no ale zobaczymy za tydzień jakoś :-)

    Nasz Aniołek [*] 8tc 12.08.13r.
    rfnnk6n.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 25 lutego 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam wszystkim i każdej z osobna dziękuję za wsparcie, za dobre słowo, za otuchę, za dodawanie sił, podnoszenie na duchu... Za to że jesteście, za kazdy miły komentarz pod wykresem, za zrozumienie, za trzymanie kciuków, za słanie wirusków, za gratulacje i waszą radość kiedy zaznaczyłam pozytywny test. Staranie się o dziecko jest pieknym, ale niestety dla wielu z nas także trudnym okresem w życiu. Kiedy pojawiają się problemy, diagnozy brzmiące jak wyrok, kiedy otoczenie wywiera presję, kiedy nie masz już pomysłu jak odpowiadać na pytanie "a wy kiedy?", wystarczy wejść na ovufriend i wyżalić się. Tutaj znalazłam wiele zrozumienia, ciepła i wsparcia i jeszcze raz serdecznie Wam za to dziękuję. Udało mi się. Udało się akurat wtedy, kiedy powiedziano mi, że jedyne wyjście to in vitro. Nie spodziewałam się więc cudu.. Ale ten cud nadszedł. A wiecie jak objawia się cud? Wcale... Nie bolą piersi, nie biega się do toalety, nie ma żadnych mdłości... Nic takiego nie dzieje się 10 dni po owulacji. Test zrobiłam tylko dlatego, że miałam sen. Takie prorocze sny miewam od dziecka, więc nauczyłam się w nie wsłuchiwać. Ale próżno było na tamtym etapie dopatrywać się objawów. Dopiero teraz piersi mi urosły, sutki są wrażliwe i wstaję w nocy siusiu. I to wszystko. Kochane staraczki, nie doszukujcie się objawów, nie kochajcie się na czas, bo to dziś, bo trzeba. Wiem, że łatwo powiedzieć. Przecież robiłam to samo. Ale udało się dopiero wtedy, kiedy odpuściłam myśląc, że nie mam szans. Trzymam za was kciuki. Za piękne ciążowe brzuszki :) Idzie wiosna, świat pięknieje, będzie dobrze! Jeszcze raz dziękuję!

    blue00, violączela, ShopGirl, kaarolaa, Zielony_Domek, Veri, Katha81, sylwiunia, czarownica_tea, jusia84, zielonooka, Manieczka86 lubią tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • ShopGirl Koleżanka
    Postów: 34 14

    Wysłany: 25 lutego 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głupia ja głupia... Termin spodziewanej @ to sobota (według OF), ja obstawiam sobota-wtorek. Miałam testować w sobotę, ale zobaczyłam w kalendarzu, ze jutro mam fryzjera i w obawie o zalecane unikanie malowania włosów w pierwszym trymestrze zrobiłam Pre-Test o godz.12. Wynik negatywny. Jutro rano powtórzę i jeśli wynik będzie taki sam to będę oczekiwać małpiszona.

    Łączmy się w bólu wszystkie negatywki :(

  • Lamia Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 25 lutego 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo wieeeeeeeeeeeeeelkie gratulacje !!!
    Spokojnej ciąży ci życzę ;)

    Silkroad życie jednak bywa przekorne, byłam pewna że masz tak jak ja...
    Udanego kolejnego cyklu!!!

    xpattiix3 gratuluję ciąży!!!

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

    b5ks8hx.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 25 lutego 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc Wam dziewczyny,witam Was ciepło- jestem tutaj nowa. To pierwszy cykl starań o Maleństwo z moim mężem. Ostatnia miesiączka była 30 stycznia, jutro planowo mialaby przyjsc @. Cykle mam 28 dniowe....3 miesiace wczesniej odstawiłam tabletki anty. W tym cyklu nie mierzyłam temperatur, nie badałam szyjki, obserwowałam jedynie sluz i czekałam na ból owulacyjny, który pojawił się w okolicach 13 lutego. Poczekam może do niedzieli i gdyby @ nie przyszła do tego czasu, to wtedy zrobie test. Nie będę się nakręcac poki co. Od kilku dni mam bole jajnikow, kłucia w macicy. Raz bardziej, raz mniej, czasem przechodzi i się uspokaja. Ale to przeciez tez moze byc oznaka zblizajacej sie miesiaczki. Zmeczenie znowu, moze byc oznaka pogody, ktora mamy za oknem....Podchodze do tego raczej sceptycznie, nie chce sie rozczarowac. W niedziele zalało mnie sluzem, gestym kremowym, szybko polecialam do lazienki bo myslalam ze to @. Od wczoraj jest sucho.

    Trzymam za Was tu wszystkie kciuki, zeby sie udalo :-) wiem, ze niektorzy bardzo dlugo sie staraja. Mam nadzieje i wiem, że będzie to Wam wynagrodzone i się doczekacie swoich kochanych Skarbków. Swieżo zafasolkowanym gratuluję i życzę szczęśliwej ciąży! Dbajcie o siebie i wypoczywajcie jak najwięcej:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2014, 14:44

    Monique, Bergo, xpatiiix3, Mrowwwka lubią tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 25 lutego 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panicznaaaa wrote:
    Ja postanowiłam testować w czwartek :) oby było pozytywnie. To będzie mój 28dzień cyklu na 30 dniowy cykl.Niestety w tym cyklu tempki nie mierzyłam także nie potrafie określić ile dni po owulce ;/
    Zobaczymy mam taką szczerą nadzieje,że będzie zielono :)
    Pozdrawiam
    ja tez czekam do czwartku, gdyż w środę biorę ostatnią luteinę

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 26 lutego 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam wszystkim, tescior z rana pokazal negatywa.... okresu nie ma ale wczoraj wieczorem zauwazylam przy podcieraniu sluz koloru brazowego.... albo malpa sie rozpedza albo nie wiem. test tak czy siak pewnie za wczesnie robiony, czulosc 25 Uml. poczekam na rozpedzenie @ lub jej brak

    relge6yd309xm1zq.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 26 lutego 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj, to mogło też być plamienie implantacyjne :)

    Groszek lubi tę wiadomość

    e43bfde7db.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze tak, ale czy warto sie ludzic tak do konca?

    wiem, ze za wczesnie ten test jakby co... no poczekamy co z tego gestego sluzu brazowego wyniknie. kiedy teraz sprobowac gdyby malpa mnie nie dopadla?? a co u Was??? dzieki Monique :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2014, 09:09

    relge6yd309xm1zq.png
  • 1987 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zrobiłam test 10 dpo. Negatywny. Uważacie, że to za wcześnie?

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poza tym czy to normalne ze od poniedzialku mam praktycznie Sahare TAM?
    tylko wczoraj taka odrobinka poleciala.... nie wiem czy to dobry objaw?

    relge6yd309xm1zq.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1987 ja zrobilam 12, 13 dpo i tez negatyw.... zalezy czy byla ta owulacja w ten dzien kiedy myslalysmy no i kiedy tak naprawde doszlo do zaplodnienia.
    chyba trzeba czekac dalej na rozwoj wydarzen....mpowtorz za kilka dni. chyba jednak najlepiej wykonywac test po terminie miesiaczki...

    relge6yd309xm1zq.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    poza tym czy to normalne ze od poniedzialku mam praktycznie Sahare TAM?
    tylko wczoraj taka odrobinka poleciala.... nie wiem czy to dobry objaw?
    Ale @ się nie rozkręca póki co ? No to bardzo dobrze. A Sahara hmm, nie mam pojęcia, może i na początku też może być sahara, kto tam wie :)

    1987, a kiedy się spodziewasz małpki jak coś ?

    Groszek lubi tę wiadomość

    e43bfde7db.png
‹‹ 215 216 217 218 219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ