X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    no to może ten biust przyniesie ci szczęście ;) mi w poprzedniej ciąży tak szybko rosły, że hoo i juz myslalam, że jak tak urosly to będzie wszystko ok a tu niestety [*]

    Przykro mi :( 9tydzień to już przecież dość długo :(

    a słuchaj jaki miałas poziom progesteronu jak zaszłaś wtedy w ciążę, pamiętasz może ? wiem ze on się zmienia wciągu dnia po kilka razy, ale tak pytam z ciekawości...

    e43bfde7db.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 26 lutego 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    i dopiero teraz nam mowisz o tym, Monique.......?
    i tak spokojnie czekasz i czekasz??? ja bym juz nie mogla na Twoim miejscu ;-p

    ale to dobrze ze zachowujesz zimna krew, nie to co ja- panika na calego :-p
    zazdroszcze:-)

    Heheh, ojj jestem strasznie spanikowana dzisiejszym dniem, ostanie cykle 24 dni jak w zegarku !!! No a dziś jest 24-ty, modlę się, żeby nie....jutro jak coś rano teścik :)

    slodka100 lubi tę wiadomość

    e43bfde7db.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique wrote:
    Przykro mi :( 9tydzień to już przecież dość długo :(

    a słuchaj jaki miałas poziom progesteronu jak zaszłaś wtedy w ciążę, pamiętasz może ? wiem ze on się zmienia wciągu dnia po kilka razy, ale tak pytam z ciekawości...

    ojj nie pamiętam;/

    Niby 9tc to długo ale teraz wiem ze pierwsze 12tyg o ile nie wiecej sa takie najbardziej narazone na ryzyka poronienia

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique wrote:
    Heheh, ojj jestem strasznie spanikowana dzisiejszym dniem, ostanie cykle 24 dni jak w zegarku !!! No a dziś jest 24-ty, modlę się, żeby nie....jutro jak coś rano teścik :)

    oj tak tak jutro rano teścik ;) jak dzis nie dostaniesz @ to na pewno rano ujrzysz 2 piekne krechy ;) ja tak miałam

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 26 lutego 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    oj tak tak jutro rano teścik ;) jak dzis nie dostaniesz @ to na pewno rano ujrzysz 2 piekne krechy ;) ja tak miałam


    rozmarzyłam się :)))) a powiedz jak tam było z Twoimi objawami wtedy, różniły się od tych małpiskowych ?

    e43bfde7db.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem ci że na @ chyba żadnych objawów nie miałam ale jak już test wyszedł pozytywny to często miałam w ciąży objawy identyczne jak na @ takie skurcze brzucha itp i bałam sie ze lada moment przyjdzie ale gdzies czytalam ze to sa normalne objawy w ciazy ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 26 lutego 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kumam, czyli 1 pozytywny test wyszedł Ci po terminie małpki ?

    e43bfde7db.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zaraz na drugi dzień po terminie @ zrobiłam i piękna gruba krecha i dodam, ze tydzien przed mialam codziennie temp ok 37

    Monique lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 26 lutego 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po przerwie. U mnie 4 dzien mocnego krwawienia. Licze na to ze wszystko samo sie oczysci. Lekarz mowi, ze mozemy probowac zajsc znowu, miedzy tym krwawieniem po poronieniu a @. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czekam na wyniku badan na toxo i cytomegalie... Co slychac u Was? Kasandra jest pozytyw? Xpatiiix jak mamusiu sie masz?

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 lutego 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silkroad dzięki za pamięć, ale niestety negatyw narazie, ale szyjkę mam bardzo wysoko ledwo jej sięgam, a objawów na @ raczej brak, oprócz tego, że tempka mi spadła troszkę, także czekam co jutro czy dalej spadnie czy się podniesie.... u syna dopiero 5 tygodni od ostatniego dnia miesiączki test mi wyszedł pozytywny, więc jeszcze walczę, ale zobaczymy jak długo ;) ehhhh

    Gratuluję wszystkim nowym Mamusiom :)

    Silkroad trzymaj się będzie ok, zobaczysz uda się wierzę w to

    qbxwkvq.png
  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 26 lutego 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra mam nadzieję, że będą wkrótce u Ciebie dobre wiadomości. No ja spokojnie przechodzę to krwawienie, psychicznie też lepiej więc mam nadzieję, że uda się niedługo zajść. I że bobasek tym rzem będzie zdrowy i silny.

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 26 lutego 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, :)

    kiedy najwczesniej mozna zrobic test hch?

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z krwi jakies 7-12 dni po owu

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 26 lutego 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zgłaszam jako testująca w tym tygodniu. To znaczy mam nadzieję, że będę. Jeśli do soboty nie przyjdzie @, to testuję rano. To będzie 13 dzień po owulacji.

    Monique lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 26 lutego 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    z krwi jakies 7-12 dni po owu[/QUO


    7-12 to taki spory przedzial :)
    rozumiem ze najwczesniej mozna sprawdzic 7 dpo

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 26 lutego 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 kreski, ja w poprzednim cyklu 8 dni po owu miałam test pozytywny więc hcg możesz próbować ok 9 dnia... Tylko ja straciłam maleństwo.

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 26 lutego 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    silkroad a w porządku tylko strasznie zmęczona jestem głowa coś boli straszna zgaga mnie męczy od trzech dni i dzisiaj śniadania nie mogłam zjeść takie mdłości miałam.. ale mam nadzieję, że długo nie będę się tak męczyć i mam pierwszą wizytę 7 marca akurat skończę 6 tydzień :) już się nie mogę doczekać :P

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 26 lutego 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam Cię Xpatiiix ale cieszy mnie że tak bardzo się źle czujesz bo to znak że Dzidziunia rośnie i jest wszystko ok. Ja w poprzednich ciążach też czułam się wstrętnie, a tym razem nie... I to mnie martwiło... Ale jestem już w 4 dniu więc może za ok 10 dni będzie owu... Będziemy próbować, nie mogę się doczekać.

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • gabi1 Nowa
    Postów: 2 5

    Wysłany: 26 lutego 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was Kochane ja testowałam dzisiaj rano 7.10 i dwie kreski na teście bardzo wyraźne:)
    No i powiem wam tak....zaczeło sie od tego że przestałam brać tabletki microgynon 21 po 8 latach ciagłego brania!!!!z mała przerwą po 2 latch, ale później już bez przerwy.
    W sierpniu 2013 wziełam ostatnią tabletkę i powiem że jakoś specjalnie nie starałam się zajść w ciąże.Potem jednak zaczełam zastanawiać się że może już pora mam 29 lat i warto pomyśleć o dzidzi.i dopadły mnie pytania czy po tak długim czasie brania tabsow czy wszystko jest ok czy jestem płodna dodam ze cykle mialam 35-52-58 dni...!!!!poszłam do lekarza i przepisał mi luteine i powiedział że po uregolowaniu cyklu wszystko wroci do normy brałam 5 dni po 2 luteiny pod jezyk... i czekać 14 dni na @ no i nieprzyszła i siedzę teraz z testem
    I jest 2 kreseczki:).Lekarz powiedziałże raczej w pierwszym cyklu z luteina raczej biema szans na zajście a tu prosze jest.
    Objawy tylko i wyłącznie bol piersi.
    I wam życze 2 kreseczek.uda sie Wam.

    Bergo lubi tę wiadomość

    Gabi1
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 lutego 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nadal czekam na @... I nie chce przyjść.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ