X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coraz wiecej tej wydzieliny brazowej, nie czerwonej ehhh... moze to smieszne ale nie pamietam jak bylo przy poprzednich malpach ;-(

    relge6yd309xm1zq.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(( boje się, że to @ się niestety też może rozkręcać, też tak czasem mam. 1 dzień brązowa a potem chlust czerwona. no ale poczekajmy...

    e43bfde7db.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego pozbawie sie juz teraz calej nadzieii, lepsze to niz zludzenia i zaprzeczenia do ostatniego momentu.
    jajniki z podbrzuszem dalej charcuja, nie pozwalaja o sobie zapomniec. chyba wezme nospe sobie

    relge6yd309xm1zq.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny ;)apropo tej brązowej wydzieliny tez mam czasem tak na początku @ a potem ta czerwien ;/

    zrobilam wczoraj kolo 17.00 bobo test czułość 25ml no i niestety negatyw ;( normalnie bym go jeszcze nie robila bo przewidywany termin @ to za tydzień w środę (mam rozjechany cykl po poronieniu ;( )ale dopadla mnie wczoraj gorączka 38,8 ;( mdłości, dreszcze i wogóle więc musiałam sprawdzić czy mogę zażyć jakieś leki na zbicie temp.

    Teraz się tak łudzę, że może jeszcze będę w tej ciąży ;( dzisiaj temp 37,6, ból gardła i brak apetytu ;( chyba to raczej grypa niż objawy ;( co sądzicie???

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba grypa ale kto tam wie, moze 2 w 1 :-)
    moze poczekaj jeszcze do terminu miesiaczki i sprobuj test zrobic, jak bedzie negatyw to za kilka dni sprobuj znow przy braku malpy

    doradzic komus potrafie, samej sobie spojrzec obiektywnie na swoja sytuacje ciezko...

    kurcze odnosnie tego brazowego sluzu to wyglada jakby @ sie konczyla przynajmniej takie moje konce malp byly :-( a jak przychodzila to chyba bylo wielkie bum i od razu bordo i skrzepy.no ale coz teraz moze byc inaczej i pewnie tajniakiem sie zakrada... teraz kluje mnie w macicy, jakby mnie ktos na widly nabijal:-/

    ps. mialam dzis sen 37 na termometrze choc temperatury nie mierze i snilo mi sie morze, chodzilam po plazy i moczylam stopy.... :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2014, 10:13

    Monique, slodka100 lubią tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    kurcze odnosnie tego brazowego sluzu to wyglada jakby @ sie konczyla przynajmniej takie moje konce malp byly :-( a jak przychodzila to chyba bylo wielkie bum i od razu bordo i skrzepy.no ale coz teraz moze byc inaczej i pewnie tajniakiem sie zakrada...

    poczekaj jak to sie rozwinie a jak sie szybko skończy to zrób test ;)

    Groszek lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek, ja od tygodnia mam sny typu: wykres pt. : " jak wzrasta progesteron w ciąży", albo że testuję i są np. 3 kreski i nie wiadomo o co come on ;)))

    slodka100, Groszek lubią tę wiadomość

    e43bfde7db.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mialam sen, że bylam u gina bo podejrzewałam ze jestem w ciazy i on mial to potwierdzic ale sen sie urwal i nie wiem co gin powiedzial ;/

    na moim tescie ciazowym jest napisane ze jezeli robi sie go przed spodziewana @ to z porannego moczu a ja bylam zmuszona zrobic o 17 i to jeszcze tak mig migiem (może nie dokładnie) bo mi sie na wymioty wzielo od tego moczu ;/
    Więc mam jeszcze tę nadzieję ze moze dlatego wyszedl - lub to za wczesnie ;/

    ech ale jak ja mam nadzieje to najczesciej nic z tego nie wychodzi ;/ a powiadaja ze po poronieniu bardzo szybko i latwo mozna zajsc w ciaze ;/ hmmm

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja myślę, że u Ciebie na pewno za wcześnie, zwłaszcza, ze jeszcze tak jak mówisz z moczu popołudniowego zrobiłaś.....poczekaj, poczekaj :)))

    slodka100 lubi tę wiadomość

    e43bfde7db.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zrobie dziewczynki, dziekuje za pomoc :-) dobrze ze wy sprowadzacie mnie na ziemie i myslicie trzezwo. fajnie tak w kameralnym towarzystwie porozmawiac :-) teraz najchetniej na te dwa, trzy dni bym sobie zasnela.....

    a te sny sa piekne :-) hihi Monique trzy kreski najlepsze :-) ciekawe ktora prawdziwa. Albo to bylo potwierdzenie potwierdzenia :-):-):-)


    choc ostatnio mialam okropny sen, ze bylam w ciazy, poszlam do gabinetu, lekarz zrobil usg i wszystko ok, pozniej kazal usiasc na fotelu i przygotowac do zabiegu. chcial zabic moje dziecko, wyciagal juz narzedzia a ja ucieklam z gabinetu !!!!!

    i jeszcze jeden sen, kiedy to chodzilam po centrum handlowym, wielopietrowym i spozywczym i nie moglam sie zdecydowac na lody :-) zagladalam od jednej do drugiej lodowki :-p

    slodka100, Monique lubią tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique wrote:
    Nie no ja myślę, że u Ciebie na pewno za wcześnie, zwłaszcza, ze jeszcze tak jak mówisz z moczu popołudniowego zrobiłaś.....poczekaj, poczekaj :)))
    Twoje słowa dodają mi otuchy ;)

    Ach co my mamy za sny ;)

    Najgorsze jest to czekanie laseczki ale damy rade przeleci nim sie obejrzymy ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique a ty przypadkiem nie masz dzis terminu @?

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka, trzymam kciuki za Ciebie :-) :-) zycze Ci jak najlepiej! zdrowiej tymczasem! czym sie leczysz tak w ogole??

    wlasnie, to czekanie jest najgorsze..... tak sie dluuuzy wszystko :-(

    dam Wam znac jak sie u mnie sytuacja bedzie rozwijala....

    co nas nie zabije to nas wzmocni !!!! silne jestesmy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2014, 10:50

    slodka100 lubi tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damy radę !!! Co ma być to będzie :)))) Swoją drogą człowiek to jest niesamowite stworzenie, takie marzenia senne nie wiadomo skąd obrazy i sceny jak z jakiegoś najbardziej pokręconego filmu :)))

    slodka100, Groszek lubią tę wiadomość

    e43bfde7db.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    slodka, trzymam kciuki za Ciebie :-) :-) zycze Ci jak najlepiej! zdrowiej tymczasem! czym sie leczysz tak w ogole??

    Dzięki Groszek ;) a leczę się takim proszkiem do rozpuszczania w wodzie Grypostop, herbatka z cytryna i miodem no i okłady wczoraj robiłam na zbicie tempki

    Groszek lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dawajcie wszystkie znać jak będą u was jakies zmiany z @ bo jestem bardzo ciekawa waszego dalszego rozwoju trzymam kciukasy za powodzenie ;)i mam nadzieję że zostanę ciocią ;)

    Groszek lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    Monique a ty przypadkiem nie masz dzis terminu @?


    mam, siedze w pracy jak na szpilkach !!! :) nic się na razie tam nie dzieje, kurdeee jak ja jej nie chce tej wrednej ciotki !!! jedyne co mnie dziś pocieszyło, że nadal mam powiększony biust, bo zawsze w dniu @ już wracał do swojego normalnego rozmiaru ;)) czekam, czekam...

    Groszek lubi tę wiadomość

    e43bfde7db.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique wrote:
    mam, siedze w pracy jak na szpilkach !!! :) nic się na razie tam nie dzieje, kurdeee jak ja jej nie chce tej wrednej ciotki !!! jedyne co mnie dziś pocieszyło, że nadal mam powiększony biust, bo zawsze w dniu @ już wracał do swojego normalnego rozmiaru ;)) czekam, czekam...

    no to może ten biust przyniesie ci szczęście ;) mi w poprzedniej ciąży tak szybko rosły, że hoo i juz myslalam, że jak tak urosly to będzie wszystko ok a tu niestety [*]

    Groszek lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique a objawy jakies masz? ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dopiero teraz nam mowisz o tym, Monique.......?
    i tak spokojnie czekasz i czekasz??? ja bym juz nie mogla na Twoim miejscu ;-p

    ale to dobrze ze zachowujesz zimna krew, nie to co ja- panika na calego :-p
    zazdroszcze:-)

    slodka100 lubi tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ