X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 21 lutego 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc jednk test który robi się jaśniejszy jest oznaką tego, że ciąża umiera. Miałam rację, mnie przeczucia nie mylą...

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 21 lutego 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że nadejdzie miesiączka na dniach poprostu, ale lepiej po weekendzie skontaktuj się z lekarzem....

    ja zdecydowanie wiedziałam, że nie jest dobrze jak test jaśnieje, przecież ma się stawać coraz ciemniejszy.... ale nikt nie chce być zwiastunem złych nowin.....

    dlatego w takich sytuacjach warto zrobić betę, bo ona mówi wszystko i fachowo....

    przykro mi jeszcze raz....

    qbxwkvq.png
  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 21 lutego 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Kasandra, mam nadzieje ze u Ciebie beda dobre wiadomosci. Moze musialam przezyc rodzinne fatum trzeciego dziecka i dalej bedzie dobrze.

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 21 lutego 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuje silkroad, ja przeżyłam poronienie miesiąc temu... A teraz, dzisiaj znowu dwie kreseczki i już ta druga mimo, że dalej blada ciut ciemniejsza niż wczoraj, nie wytrzymałam i musiałam sprawdzić, ale to dopiero 28dc (12dpo), mam nadzieję, że będzie ciemnieć dalej to w przyszłym tygodniu beta, a po becie pozytywnej zapiszę się na wizytę do gina, jeżeli nie to będziemy ciągnąć staranka dalej :)

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 22 lutego 2014, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xpatiiix troszke mnie pokrzepilas. Moze jeszcze raz sprobuje w przyszlym cyklu. Dzis temp spadla do 36.9 wiec podejrzewam ze najdalej jutro przyjdzie okres. Moj synek chyba cos czuje bo nie odstepuje mnie na krok, ciagle mowi ze chce mnie przytulic. Nawet moj kochany 2-latek wczoraj przytulal i caly wieczor byl smutny. Ja mam chore serce a ostatnie starania bardzo pigorszyly jego prace. Podejrzewam ze wina tego wszystkuego lezy po stronie celiakii. Nie trzymam nalezycie diety... Teraz juz zaczne.

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 22 lutego 2014, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xpatiiix mam jeszcze pytanie, przepraszam ze prosze zebys wracala do tej strasznej chwili ale opowiedz mi jak to u Ciebie wygladalo od momentu pozytywnego testu.

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 22 lutego 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzisiaj mam spadek :( ale zmierzyłam tempkę godzinę wcześniej, więc może byłaby wyższa, ale nie chce nic korygować, zobaczę jeszcze jutro jak będzie :) póki nie ma @, a szyjka jest zamknięta to jest nadzieja ;)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • niutek Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silkroad, bardzo mi przykro, jeśli na dniach nie dostaniesz @ to zgłos sie do szpitala. Tam Ci pomogą.

    Kasandra, nie jest źle.

    To juz jutro, jutro testuje, boje sie jak cholera. A moze @ przyjdzie? juz świruje

    82f65afd04448cfbd1813b01602493fd.png
    aec9dcdd6f7d38fa37c31b9dadd5cd62.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 35 dc i nie wiem co robić po tym negatywnym teście 4 dni temu... :(

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    silkroad no nie powiem strasznie się załamałam zrobiłam jeden test rano z pierwszego moczu w 31 dc to termin @ był i nic następnego dnia już z porannego wyraźna tylko ciut bledsza od kontrolnej ta testowa kreseczka była, wszystko w porządku było i dobrze się czułam, no ale parę dni później plamienia wystąpiły wieczorem po spacerze, a na następny dzień taki krwotok, że podpaski co godzine nawet pół zmieniałam no i ten ból to porównam wręcz do porodowego bo miałam skurcze krzyżowe ale tylko jeden dzień się przez parę godzin męczyłam i żadne tabletki nie pomogły, wymiotowałam i mdlałam, po tym okresie poszłam od razu do ginki no i oczyściło się wszystko samo tylko macica jeszcze rozpulchniona była i powiększona po tym stwierdziła ,że to było poronienie no i te bóle, strasznie siebie obwiniałam, że to moja wina, że coś ze mną nie tak jest chyba i czemu to tyle trwa syna poczeliśmy po 7 cyklach a teraz już 11cs o drugie dzieciątko, a w tym cyklu w sumie już tak nie świrowałam, cały czas myślałam, a nic nie będzie i tak z tego ,ale mimo wszystko zatestuje dla świętego spokoju, myślałam, że chyba za późno się wstrzeliliśmy, bo tylko raz 16 dc nad ranem samym a owu 15/16dc była i co teraz trzeci dzień z rzędu ciemniejsza kreska niż wczoraj w poniedziałek termin @ mam, tempka u mnie dziwnie skacze raz góra raz dół ale póki co poniżej 37 nie ma, ale tak jak zawsze pmsa miałam jakieś 2 tygodnie przed @ zaraz po owulacji i tydzień przed ból piersi, a tym razem 4 dni przed, dotknąć się nie mogę, no i ze stanika zaczęły wypadać mi, takie nabrzmiałe są, no i te ciągłe sikanie co 30min nawet potrafię latać, w nocy też muszę wstawać na siku, ale w pierwszej ciąży też tylko sikanie częste i te piersi wrażliwe strasznie i obolałe... a i synek przytula się do brzucha cały czas i dziwne mi się to wydało, bo nigdy tak nie robił i strasznie nie spokojny jest, przed poronieniem to samo było taki niespokojny i te przytulanie się do brzucha :) i tak wtedy mi wpadło do głowy, że dziecko czuje to wszystko co się z jego mamą czuje i rozumie, to lepszy objaw niż sam test ciążowy :)
    Ale się rozpisałam... Ale przynajmniej wyrzuciłam to z siebie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 10:57

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • niutek Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, zrób po prostu kolejny test i to najlepiej teraz.

    82f65afd04448cfbd1813b01602493fd.png
    aec9dcdd6f7d38fa37c31b9dadd5cd62.png
  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra powodzenia jutro,zycze Ci aby byli tam w Tobie zdrowr i silne malenstwo.

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 22 lutego 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Silkroad, ale myślę, że raczej nic z tego, wiadomo, że podświadomie myślę, że może jeszcze, ale nie liczę na to :(

    qbxwkvq.png
  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej sie nie nastawiac zeby uniknac potem rozczarowania. Ja wzielam wiesiolka, moze cos sie ruszy bo jak na razie nic sie nie dzieje. Lekarz kaze czekac do wtorku, jak nie dostane @ to czeka mnie czyszczenie... Momentami wydaje mi sie ze badania ktos pomylil i malenstwo zyje. Maz sie zalamal, nie zdazylam mu powiedziec ze jestem w ciazy, dowiedzial sie od razu ze ciaza martwa. Mnie juz puszczaja nerwy choc wczorajszy dzien zakonczyl sie duza dawka lekow na uspokojenie. Teraz mysle, ze nie poddam sie. Teraz bede silniejsza, moze uda sie w nastepnym cyklu.

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie ja w poprzednim cyklu miałam piękny trójfazowy wykres pierwszybraz, więc już m nawet wkręciłam, że to ciąża na pewno no bo jak inaczej, i co ? i d..... także teraz ostrożnie.... trzymaj się.... jak tempka spadła to pewnie już niedługo....

    qbxwkvq.png
  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xpatiiix dziekuje ze to wszystko mi opowiedzialas. U mnie w 8 dpo test pozytywny i tak do 12 dnia. w 13 kreska jasniejsza, prawie nie widoczna i zmniejszenie objawow. plamien zadnych. gdzies tam jest we mnie nadzieja ze badania pomylone. wiem, to bez sensu...

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra mysle ze pewnie jutro. Zal jest ogromny ale moze nastepny cykl okaze sie laskawszy. Tak mysle moze to przez ten zel conceive... Moze przez to ze mial krotki termin to byl szkodliwy... Szukam przyczyny, moze byc ich wiele. Brak diety, czyli wysokie przeciwciala, moze dlatego...

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 lutego 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    silkroad warto opowiadać, wyrzucać z siebie emocje i podzielić się doświadczeniem, może akurat którejś ze staraczek pomogę, tak jak wypowiedzi innych pomagają mi bardziej w interpretowaniu sygnałów z mojego organizmu, jesteśmy tu w końcu po to by pomagać sobie nawzajem :) trzymam kciuki oby to była tylko pomyłka :) sama się zastanawiam nad sobą, dzisiaj mam 13dpo i czy ta kreseczka nie powinna być już taka sama jak kontrolna, no bo przecież to jest ten najczulszy test 10... chyba za wolno te hcg przyrasta... i zaczynam wątić w to, czy mi się udało, tyle, że testy wychodzą nie ważne czy sikałam 30min wcześniej czy 6 h (dłużej nie wytrzymam hehe nawet w środku nocy latam już do wc) wcześniej tak samo widoczne prawie krechy są, dzisiaj jakieś @ bóle, ale delikatne, oby @ nie przyszła w poniedziałek, bo póki co chyba ładną tempke mam... dzisiaj np.37,4. no i zawroty głowy straszne, w pierwszej ciąży tak miałam no i te latanie co raz siusiu... jeżeli testy nie kłamią to dzisaj zaczęłam 5tc. :) ajj te stresy i nie pewność zanim się dzidziusia nie zobaczy na usg ,zaczynam już świrować... ;/

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 22 lutego 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xpatiiix bedzie dobrze, jestes w ciazy i bedzie dobrze. Ja tez od nastepnego cyklu zaczynam starania i moze sie uda.

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 lutego 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę mocno trzymać kciukasy za Ciebie.! :)
    No i zaklepie mimo wszystko może termin na ten tydzień u ginka, będę spokojniejsza jeżeli zobaczę już pęcherzyk na usg, w razie @ odmówię wizytę i starań c.d. :P ale muszę być dobrej myśli, nie, nie muszę, jestem.! :)
    ...ale emocje i te humorki z doła po euforię, no po prostu lubię to i oby to było za sprawą maluszka a nie zwykły PMS... :D

    To teścik z dzisiaj, ale to takie tam co pół godziny wcześniej sikałam też, więc słaba ta krecha ale jak nie na pierwsze sikanie to chyba ok jak na 29dc (13dpo), co sądzicie.?
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c6409ab5b60a8de2.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 16:46

    Natka-77, Fasia lubią tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ