X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też coś czuję że będzie pic na wodę fotomontaż i wredna przypełznie :/
    ale jak najbardziej gratuluję mamusiom fasolek :)

  • ShopGirl Koleżanka
    Postów: 34 14

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smutasek, jesteś tak samo niecierpliwa jak ja :) mi ovu wyznaczyło 3 terminy @ - wt, pt, sb (na czerwono) :) Jednak ja, jak to ja, w gorącej wodzie kąpana przed chwilą, tj. o 18 zrobiłam test. Oczywiście negatyw. Głupia, jakbym nie mogła poczekać 4 dni :) Ale w zeszłym miesiącu podoba historia :) Jednak ciągle mam nadzieję i jestem pozytywnej myśli :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem wiem :) robiąc go wiedziałam jaki będzie wynik ale ... :) mam nadzieję że wytrzymam do piątku a byłoby genialnie gdybym dała radę do niedzieli aleee wątpię ;)co mi tam głowa mi nie spadnie a @ pewnie i tak będzie i tak :), tylko że coraz gorzej z każdym cyklem czuję się przed i dlatego głupie nadzieje mnie nachodzą no ale cóż trza widzieć szklankę do połowy pełną a nie pustą :)

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smutasek wrote:
    Witam dziewczyny :) czytam Was sobie od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłam i ja się dopisać :)mam 30 latek, od ok roku staramy się o rodzeństwo dla 8letniej corci,póki co bez parcia na szkło :)w sierpniu zaskoczyło ale na bardzo krótko niestety :( teraz pracujemy :) od Nowego Roku i narazie z nijakim skutkiem. Dopiero w tym cyklu trafiłam na Ovu i dokładniej zaczęłam uczyć się monitorować swój cykl, owu miałam 14/15 marca nie potwierdzona monitor. ale rozpoznana ostrym bólem jak co miesiąc z zegarkiem w ręku w połowie cyklu, kilka dni po owu spadek gwałtowny samopoczucia gorszy niż zazwyczaj :/ więc albo wyjatkowo wredna @ przylezie albo... dodam że nie wytrzymałam i zrobiłam rano tescik ale jak się można było spodziewać negatyw :) pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :)


    smutasek bardzo masz podobna sytuacje do mojej...ja mam 31 ;ay, 6 letnia córce na koncie :))a w sierpniu br. poronienie(puste jajo) i do tej pory nici ze starania...:(
    w marcu bylam na HSG bo sie okazalo ze mam niedrozne jajowody-ale jest juz ok.wiec czekam... raczej na m@lpę bo we wtorek mam byc...dzis oczywiscie zrobilam test i niewiem po co zeby sie dolowac chyba tylko po to...i taka to historia...boli mnie brzuch czuje ze franca przyjdzie!...tylko ciekawe po co :P

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smutasek na kiedy masz @?

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    meldowałam się tu, więc zgłaszam, że testy wyszły wczoraj pozytywne, poszłam na betę i jest 35,6, co według mojego lab jest normą dla 3-4tc. Wczoraj był 10dpo, z tym, że jednocześnie dopiero 22dc (tym razem miałam wczesną owulację po lekach).
    Dziś też testy +, kreski nieco mocniejsze niż wczoraj.


    Jutro i w sb powtórka bety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 07:25

    M4DZI4, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    smutasek na kiedy masz @?
    w weekend powinna @ się zjawić i coś czuję że będzie bo mnie już zaczyna ćmić brzusio ;) ehhhh :/ jak ma przyjść to niech przyłazi raz dwa i zaczynamy nowy cykl, nic lepszego do głowy mi nie przychodzi :)

    Kiara gratuluję i pozytywnie zazdroszczę :) :) :)

  • ShopGirl Koleżanka
    Postów: 34 14

    Wysłany: 26 marca 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara!!! gratulacje :) niech to będę wspaniałe i spokojne 9 miesięcy :)

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziś 10dpo i nadal żadnych objawów, poza tymi zwiastującymi okres więc nie wiem, czy doczekam w ogóle testowania nie się @ zjawi :(

    Kiara, super, bardzo się cieszę!

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja zrobiłam bete po 72h i z 507 urosła do 1732 co myślicie o tum wzroście?
    dzis znowu zrobiłam po 72h zobaczymy jaki będzie wynik. Co do bólu brzucha to mnie bolal na początku typowo na @ i tak czekałam i mialam uczucie jak co miesiac ze zaraz chlupnie, w dniu @ bol się troszkę zmienił i tak ćmi do dziś.

    Tamka lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie znam się niestety na wzroście bety ale chyba rośnie wzorcowo?

    dziękuję za słowa pocieszenia

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambella dajesz nadzieję :) może mi też " nie chlupnie" :)

  • ANULLKA Znajoma
    Postów: 22 14

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) Strasznie gratuluje Kiarze cięzy!!!Kochana, jak długo się starałaś? Ja aktualnie czekam na testowanie, zamierzam zrobić to jutro rano i bardzo się już denerwuję. Wesprzyjcie mnie jakoś....:)

    ANULLKA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka i jak sytuacja u ciebie? Przyszła @ ? Daj znać :)

    Mnie brzuch boli coraz lepiej więc nie robię testów bo i po co :/
    Wrrrrr :(

    Anullka i jak tescik? Daj nam znać trzymam kciukasy :)


  • a1000 Koleżanka
    Postów: 41 20

    Wysłany: 27 marca 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś 10dpo....test negatywny :(
    wiem, że to wcześnie i nic straconego jeszcze, ale jakoś tak trochę dłuje ta biel :(

    kiedy z nami bedziesz siostro lub bracie Ali??
    e17fd7692d85bb01990eb9b2ffd3536a.png
  • emi617 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 27 marca 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, po raz pierwszy. Ja także robiłam test w tym tyg. I w końcu po 2,5 roku starań, a 3 lata po poprzedniej stracie udało się!. Beta HCG 710,99, wynik z moczu też pozytywny. :)

    M4DZI4, weronika86 lubią tę wiadomość

    emi617
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 27 marca 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi617 wrote:
    Witam, po raz pierwszy. Ja także robiłam test w tym tyg. I w końcu po 2,5 roku starań, a 3 lata po poprzedniej stracie udało się!. Beta HCG 710,99, wynik z moczu też pozytywny. :)
    Gratuluję Ci serdecznie :)Dajesz mi nadzieję bo ja też się tak długo staram i nic nie wychodzi.Podłapuję wiruski a Tobie zdrówka życzę :

    relgh371ssmqv4f3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję pozytywnych testów ;) Mam nadzieję, że niedługo i ja pochwalę się pozytywnym testem, pewnie tak jak kilka dziewczyn będę się bać ponieważ jestem po poronieniu, ale powiem Wam, że ja na to znalazłam inny sposósb, może to śmieszne, ale zawierzyłam wszystko temu na górze i obiecałam sobie, że nie zrobię ani jednej bety, na usg pójdę w 7-8 tyg, nie będę się sama stresować, dokładać sobie myśli czy rośnie czy nie rośnie, czy nie za mało czy nie za dużo... Po co? Przecież tak mało zależy w tym pierwszym czasie od nas samych... Dziewczyny proszę i Wy też wyluzujcie dla dobra dziecka i dla Waszego spokoju. Jeśli będzie miało być dobrze, jeśli dzieciątko będzie miało żyć to w grudniu je ujrzycie ;) Powodzenia i trzymajcie się pozytywnych myśli i nie analizujcie za duzo :)

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 27 marca 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smutasek wrote:
    Battinka i jak sytuacja u ciebie? Przyszła @ ? Daj znać :)

    Mnie brzuch boli coraz lepiej więc nie robię testów bo i po co :/
    Wrrrrr :(

    Anullka i jak tescik? Daj nam znać trzymam kciukasy :)


    Smutasek kochana ja jeszcze na @ mam czas ma przyjsc we wtorek i wiem ze franca przyjdzie,piersi przestały bolec, krzyż pobolewa i te bóleee brzuchaa małpowate :( k...mac.
    Wy macie fajnie bo wasi mężowie są na miejscu a mój mąż za granicą - taka ze mnie slomiana wdowa :( wiec szanse na poczecie są ograniczone :((( załamka...

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 27 marca 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tez nie robie juz testow bo i po co? :P

    3i49tgf6plfmlliy.png
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ