X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna ci juz po cichu gratulowac :) :)

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 21 marca 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutaj nie ma znaczenia jasność kreski, ważne, że jest :) po cichu gratuluję :)

    qbxwkvq.png
  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam wam znać jutro jaki wynik bety ;-)

  • Karola567 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 21 marca 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa i jeszcze się nie mogę pozbierać na tym forum ;) Ja testowałam wczoraj ale niestety negatywny... Po cichu również gratuluję ;) Mam pytanie. Jestem 6 dzień po owulacji, czuję bóle podbrzusza i mam strasznie wrażliwe piersi. Jak na objawy ciąży to chyba jeszcze za wcześnie. Jak myślicie? :)

    m7a475jmzkc1pwl2.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 21 marca 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj :) ja myślę, że to jeszcze za wcześnie :) musisz zachować spokój i Kochana pamietaj, że test tak naprawdę najlepiej wykonać w dniu spodziewanej @ :) choć niewiele z nas to wytrzymuje :) ale jedyne co nas teraz ratuje to spokój i musimy cierpliwie wszystkie czekać ;)

    qbxwkvq.png
  • Caribbean Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 21 marca 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, 5dpo na test to stanowczo za wcześnie, także jeszcze nic straconego. Poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki, albo chodziaż do 10 dpo, choć test może być jeszcze negatywny. I myślę, że na objawy ciąży też za wcześnie, także spokojnie :)

    2fwarjjgjx3lpg1h.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 21 marca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam właśnie 5dpo i kompletnie zero objawów :/ ani pół objawu jakiegobądź, wczoraj mnie coś tam męczyło ale to organizm dostosowywał się do duphastonu

    a dzisiaj kompletnie nic, eh

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 21 marca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziewczyny to za wcześnie jeszcze na jakiekolwiek objawy nawet nie wiadomo czy doszło do zagnieżdżenia się ewentualnej fasolki :) nie ma co się dopatrywać :)

    ja tak robiłam, a teraz wpisuje tylko to co jest ewidentne :) i dużo mi z tym lepiej :)

    ja testuję za 5 dni, ale może spróbuję w niedzielę rano, bo popołudniu jest cała rodzina :) może się uda, że będzie świętować coś jeszcze, ale raczej szczerze w to wątpię ;)

    Tamka lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 21 marca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra tak patrzę na Twój wykres i wygląda podobnie do mojego. Też ovu pokazywał mi owulację przy trzecim skoku a ja jestem prawie pewna że była wcześniej bo zaszłam w ciążę. Wg ovufriend jest to niemożliwe bo współżycie było 6 dni przed owulacją. I też miałam spadek tak wcześnie a w 7 dpo pozytywny test.

    Kasandra lubi tę wiadomość

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Kokilka Przyjaciółka
    Postów: 100 28

    Wysłany: 21 marca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny, szczerze nienawidzę tych kilku ostatnich dni przed @. Już wolę, żeby ona przyszła, pozbierać siły i zacząć od nowa. Nie cierpię tej niepewności.

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 21 marca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokilka a może małpa nie przyjdzie...? :-)

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Kokilka Przyjaciółka
    Postów: 100 28

    Wysłany: 21 marca 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan - tak by było najlepiej ;)
    Chociaż jakby to powiedzieć - z moich dotychczasowych doświadczeń wynika, że ona zawsze przychodzi...

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 21 marca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    Kasandra tak patrzę na Twój wykres i wygląda podobnie do mojego. Też ovu pokazywał mi owulację przy trzecim skoku a ja jestem prawie pewna że była wcześniej bo zaszłam w ciążę. Wg ovufriend jest to niemożliwe bo współżycie było 6 dni przed owulacją. I też miałam spadek tak wcześnie a w 7 dpo pozytywny test.


    mam nadzieję w takim razie, że w niedzielę pierwszy próbny test też mi wyjdzie pozytywnie ;)

    qbxwkvq.png
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokilka ja też nie znoszę tych ostatnich dni. Ja spróbuje jutro w 10 dpo ale znam wynik a potem w 14 dpo jeśli nie będzie @. Może to śmieszne ale mam jakieś przeczucie, że to ten cykl pomimo wcześniejszej nieco przegapionej owu :)

    dxomcwa16q3sloop.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    Kasandra tak patrzę na Twój wykres i wygląda podobnie do mojego. Też ovu pokazywał mi owulację przy trzecim skoku a ja jestem prawie pewna że była wcześniej bo zaszłam w ciążę. Wg ovufriend jest to niemożliwe bo współżycie było 6 dni przed owulacją. I też miałam spadek tak wcześnie a w 7 dpo pozytywny test.


    swan a na jakiej temperaturze się zatrzymałaś, że tak powiem ;)

    qbxwkvq.png
  • wanilia Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie Czy dobrze przyrasta Beta hcg??
    boje się,że za mało, staram sie od ponad 6 miesiecy (mam pco i niedoczynność tarczycy)
    Do ginekologa dopiero mam na poniedziałek
    19.03.2014 219,40mIU
    21.03.2014 382,4mIU
    Bardzo proszę o odpowiedź

    z mojej ostatniej miesiączki wynika że to 4tydzien
    24a7ca74210b3c57bacacc29b9367ed4.png

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 22 marca 2014, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra teraz mam 37,1 ale codziennie jest troche wyzsza moze przez duphaston.

    Kasandra lubi tę wiadomość

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłaś betę po równych 48h czy na przykład 35 czy 40?
    Wynik mieści się w normie bo co 48h beta ma minimum przerastac o 66%, a super jak się podwaja lub trochę więcej. Który masz dzień po owulacji?
    Ja dziewczynki jak pisałam 9dni po owu miałam 4.5, 11 dni po owu 9.2 a 13 dni po owu 43. Beta rośnie choć jest taka malutka...będę dalej ja badać.

  • wanilia Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 22 marca 2014, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłam po 48h boje sie ze to za malo przyrasta
    pierwsze badanie bylo w 15dpo a drugie w 17 dpo, zrobie jeszcze w poniedzialek po 72h badanie

    tydzien temu bylam u gin (jeszcze nie wiedzialam ze w ciazy jestem) stwierdzil ze mam duzo plynu za macica;/ wiec sie bardzo stresuje i denerwuje a do poniedzialku daleko

  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 22 marca 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wanilia- beta w ciągu 48h przyrosła Ci o 74% a normą jest, że nie mniej niż 66% także Kochana jest dobrze i nie stresuj się <3

    dxomcwa16q3sloop.png
‹‹ 228 229 230 231 232 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ