X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kto testuje 24-27.11?
Odpowiedz

kto testuje 24-27.11?

Oceń ten wątek:
  • MadBoy Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 28 listopada 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis test negatywny.Pozbylam sie zludzen.

  • EwaLauren Koleżanka
    Postów: 54 18

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, znowu mam cien cienia. Dzis testowalam dipsteakiem wczoraj sikaczem.
    Temp. mam jeszcze w miare, @ nie ma .... kurcze nie wiem co mam myslec o tym wszytskim... Moze to torbiel :(
    Jeszcze do tego wybieram sie dzis na weekend babski gdzie wino bedzie sie lalo strumieniami, myslalam ze bede miala definytywna odpowiedz do weekendu.

    Wszytsko to dziwne... Mam mega duzo pracy a nie moge sie zabrac...
    Co robic?

    7e2313663fc403a57b7a77ae1c773239.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 28 listopada 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ewa,

    A masz jeszcze jakis inny test? Jak tak to moze sprobuj jeszcze raz zatestowac wieczorem i zobaczysz co wyjdzie. Ewentualnie wstrzymaj sie z winem :) choc wiem, ze nie latwo.

    MadBoy tule mocno!

    MadBoy, EwaLauren lubią tę wiadomość

  • EwaLauren Koleżanka
    Postów: 54 18

    Wysłany: 28 listopada 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,

    Zabralam test ze soba i mysle, zeby go zrobic jutro rano. Jak narazie mowie wszytskim ze mam bole brzucha i rozwolnienie - moze sie tym wymigam od picia :p

    Ogolnie jestem jakby w 50% soba - z logicznym mysleniem ciezko, motoryka w szoku ( mialam prawie wypadek z rana samochodem) ... Oprocz tego zadnych sypmtomow tylko troche sutki swedza ( ale tez nie wiem czy to nie autosugestia )
    Czy slyszalyscie o takich objawach ? Czy to wogole nie powiazane jest z ciaza?

    7e2313663fc403a57b7a77ae1c773239.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też niestety negatyw, przechodzę więc na grudzień, może wtedy dostanę noworoczna niespodziankę. A wszystkim którym udało się w tym miesiącu mocno gratuluję :)

  • EwaLauren Koleżanka
    Postów: 54 18

    Wysłany: 30 listopada 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie znowu cien cienia i okresu brak.

    7e2313663fc403a57b7a77ae1c773239.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 30 listopada 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam taki objaw ciążowy jak swędzenie sutków. Takze jest nadzieja moim zdaniem.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ