X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 31.10-01.11?
Odpowiedz

Kto testuje 31.10-01.11?

Oceń ten wątek:
  • edek665 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 3 listopada 2014, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj nowy test zporannego i krecha jest. Ale teraz czy mam isc na bete? W jakim celu? W pierwszej ciazy zrobilam test i poszlam do gina za pare dni. Czy beta jest jednak konieczna? Czy to konieczne ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edek665 wrote:
    Dziewczyny, dzisiaj nowy test zporannego i krecha jest. Ale teraz czy mam isc na bete? W jakim celu? W pierwszej ciazy zrobilam test i poszlam do gina za pare dni. Czy beta jest jednak konieczna? Czy to konieczne ?

    Beta nie jest konieczna. Jeżeli chcesz to możesz zrobić i powtórzyć po 48 godzinach żeby sprawdzić przyrost.

  • Siemka Przyjaciółka
    Postów: 109 40

    Wysłany: 3 listopada 2014, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30 pazdziernika robiłam i wyszedł negatywny, ale @ jak nie było tak nie ma. Jak myślicie robić, czy się jeszcze wstrzymać?? dodam , że się czuję już od 3 dni tak jak bym miała zaraz dostać @.

    W oczekiwaniu na naszą małą księżniczkę
    uwo9tqywggs22bor.png
    Emilka <3
  • Siemka Przyjaciółka
    Postów: 109 40

    Wysłany: 3 listopada 2014, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dni spóźnienia to chyba jednak nie powód do świętoiwania :/ boję się robić test. żeby przeżyć kolejne rozczarowanie?

    W oczekiwaniu na naszą małą księżniczkę
    uwo9tqywggs22bor.png
    Emilka <3
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 3 listopada 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej progesteron robilam w 26 dniu cyklu.
    Wyszedl mi wynik 20,66 a obok jest takie cos:
    Faza pecherzykowa 0,20-1,50
    Faza owulacji 0,80-3,00
    Faza lutealna 1,70-27,00
    Po przekwitaniu 0,10-0,80

    Czy ktoras z kolezanek wie co to znaczy? :/

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ