X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Która z was jest świeżo po owulce???
Odpowiedz

Która z was jest świeżo po owulce???

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demonique86 wrote:
    Ja chętnie zostanę. Kameralnie tu jest! 😊
    Będę teraz testować 21 stycznia! 👍💜
    Ja też przycupnę 😊 testuje 07.01 ( o ile wytrzymam do tego czasu i nie zrobię szybciej 😂)

    Demonique86, Jusia88 lubią tę wiadomość

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej Myśli na tablicy zawsze udostępnia się bieżący cykl, poprzedni musialabys zeskreenowac i nam tu wkleić żebyśmy go widziały

    Jusia, dobrze ze lekarz uspokoił ze to nie ciąża pozamaciczna, mam nadzieje ze wyniki będą dobre, dawaj znać ✊ Chodzisz do kliniki leczenia nieplodnosci czy do zwykłego ginekologa ze tak fajnie Ci zlecają wszystkie badania od razu? :)

    Cieszę się ze tu zostajemy :) A tak przy okazji... czy możecie mnie oświecić jak dodać ten opis o sobie pod postem? 🙈😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2020, 16:40

    Jusia88 lubi tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !

    Podczytuje was od początku, ale jakoś nie chciałam się udzielać i robić sobie jakiś nadzieji 🙄

    Moja sytuacja taka :

    Miałam podchodzić do 3 inseminacji. Dnia 18grudnia byłam na monitoringu i lekarz stwierdził że bez sensu robić inseminacje bo jest tylko jeden duży pęcherzyk- szkoda kasy i starać się naturalnie - stwierdził 🙁
    Owulacje przewidział na ten sam dzień lub na następny ( dosyć szybko bo to 9dc był w dniu wizyty ale byłam stymulowana)

    Pierwszy raz w życiu chyba miałam aż tak płodny śluz ( dzień przed 18 grudnia już go zaobserwowałam )
    Myśle że owulacja mogła być właśnie tego 18 , bo czułam mocne kłucie , rozszywajace wręcz) 3 dni później było już sucho.

    Od tamtej pory mam straszna chęć na seks i mój mąż chodzi już zmęczony 😅😬 dziś czuje znowu dosyć mokro i czuje kłucia jak na okres. Czy to może być znowu owulacja ? 🤷🏻‍♀️

    Niestety nie mam zbytnio wiary że jakimś cudem uda się naturalnie , ale ten cykl jest jakoś inny 🤔

  • Jusia88 Autorytet
    Postów: 3053 3561

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Dobrej Myśli na tablicy zawsze udostępnia się bieżący cykl, poprzedni musialabys zeskreenowac i nam tu wkleić żebyśmy go widziały

    Jusia, dobrze ze lekarz uspokoił ze to nie ciąża pozamaciczna, mam nadzieje ze wyniki będą dobre, dawaj znać ✊ Chodzisz do kliniki leczenia nieplodnosci czy do zwykłego ginekologa ze tak fajnie Ci zlecają wszystkie badania od razu? :)

    Cieszę się ze tu zostajemy :) A tak przy okazji... czy możecie mnie oświecić jak dodać ten opis o sobie pod postem? 🙈😂

    Jestem w klinice niepłodności , niestety poprzedni lekarze praktycznie nic nie sprawdzali a badania robiłam na własna rękę w końcu zdecydowaliśmy się na klinikę i tu inna bajka cały cykl mam badane hormony wizyty teraz mam co tydzień także opieka super . Opis możesz zrobić ale nie w aplikacji zaloguj się na stronie wejdź w ustawienia i w społeczność na dole jest : Twój podpis na forum

    Daisy90 lubi tę wiadomość

    Starania od 2019 🚼
    👱🏼‍♀️33👱🏻‍♂️34
    ▪️Luty 2020 CP 7 tc 💔
    ( operacja jajowód zachowany )
    ▪️Maj 2021 klinika w De
    Endometrioza
    Zrost lewego jajnika z macicą
    Lewy jajowód niedrożny
    ▪️Sierpień 2021 IVF
    Protokół długi
    19.08 punkcja 10:15 🧫🔬💉
    Pobrano 9 komórek, zapłodniło się 6
    24.08 Transfer 🐣 14:05 🍀
    Mamy jeszcze ❄️❄️ blastki
    Beta 6 dpt 31,6 Prog 11,6
    Beta 9 dpt 128,0 Prog 29,40
    Beta 14 dpt 800,0 Prog 51,5
    13.09 Pierwsze USG 😍🤞🏻
    20.09 Mamy ❤️
    12.10 Wizyta 👩🏼‍⚕️ CRL 3cm 😍
    03.11 Prenatalne 12+6 CRL 6,49 cm chłopczyka 💙
    04.01.22 połówkowe 21+5 457 g 💙
    17.02 badanie III trymestru 28+0 1260g i 37 cm milosci 💙

    Marcel 23.04.2022 16:51
    Nagłe cc z powodu gestozy 37tc+2d
    2930g szczęścia i 50cm miłości 🥰

    202204235378.png
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia88 wrote:
    Jestem w klinice niepłodności , niestety poprzedni lekarze praktycznie nic nie sprawdzali a badania robiłam na własna rękę w końcu zdecydowaliśmy się na klinikę i tu inna bajka cały cykl mam badane hormony wizyty teraz mam co tydzień także opieka super . Opis możesz zrobić ale nie w aplikacji zaloguj się na stronie wejdź w ustawienia i w społeczność na dole jest : Twój podpis na forum

    Super ze taka dobra opieka :) Ja w sumie trochę się nie mogę doczekać aż pójdziemy do kliniki, to dopeiro (i już) 7 cs (ale wcześniej wiele miesięcy raczej tez się nie wzbranialismy), za szybko wiem ze nie ma co ale z drugiej stony wiem ze zwykli ginekolodzy nie są tak wkręceni w temat nieplodnosci, to bardzo specyficzna i specjalistyczna działka i dobrze ze są kliniki które stricte tym się zajmują

    Kasia witamy :) z tego co wiem to raczej nie może dojść do 2 owulacji w jednym cyklu 🤔 Może Twoje odczucia i śluz wskazują na coś innego, mam nadzieje ze jednak Was ten cykl pozytywnie zaskoczy 💚

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Super ze taka dobra opieka :) Ja w sumie trochę się nie mogę doczekać aż pójdziemy do kliniki, to dopeiro (i już) 7 cs (ale wcześniej wiele miesięcy raczej tez się nie wzbranialismy), za szybko wiem ze nie ma co ale z drugiej stony wiem ze zwykli ginekolodzy nie są tak wkręceni w temat nieplodnosci, to bardzo specyficzna i specjalistyczna działka i dobrze ze są kliniki które stricte tym się zajmują

    Kasia witamy :) z tego co wiem to raczej nie może dojść do 2 owulacji w jednym cyklu 🤔 Może Twoje odczucia i śluz wskazują na coś innego, mam nadzieje ze jednak Was ten cykl pozytywnie zaskoczy 💚


    Dzięki 🤗 jednak moje odczucia były mylne. Sucho jak pieprz.
    To byłby cud gdyby nam się udało

  • Daisy90 Ekspertka
    Postów: 157 72

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj spadek temperatury poniżej linii podstawowej także walczę z Wami w styczniu.
    Czy jest mi któraś z was w stanie polecić klinikę leczenia niepłodności na Śląsku?

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy90 wrote:
    U mnie dzisiaj spadek temperatury poniżej linii podstawowej także walczę z Wami w styczniu.
    Czy jest mi któraś z was w stanie polecić klinikę leczenia niepłodności na Śląsku?

    Ja wprawdzie jeszcze nie jestem w żadnej klinice ale dużo pozytywów słyszałam o Angelius w Katowicach i chyba tam się wybiorę jak przyjdzie na to czas
    Daisy długo się staracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2020, 13:54

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Daisy90 Ekspertka
    Postów: 157 72

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Ja wprawdzie jeszcze nie jestem w żadnej klinice ale dużo pozytywów słyszałam o Angelius w Katowicach i chyba tam się wybiorę jak przyjdzie na to czas
    Daisy długo się staracie?
    Na innym wątku dziewczyny poleciły mi dr Paligę właśnie z Angeliusa w Katowicach także po Nowym Roku spróbuję się umówić na wizytę.
    Staramy się ponad 8 miesięcy, niby niedługo, ale moim zdaniem musi być co nie tak, także chce już wziąć sprawy w swoje ręce.
    Zarówno ja, jak i mój mąż mamy hashimoto. Nie wiem jednak czy w tej chorobie tkwi problem czy zupełnie gdzie indziej.

  • AlexiS Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy90 wrote:
    Na innym wątku dziewczyny poleciły mi dr Paligę właśnie z Angeliusa w Katowicach także po Nowym Roku spróbuję się umówić na wizytę.
    Staramy się ponad 8 miesięcy, niby niedługo, ale moim zdaniem musi być co nie tak, także chce już wziąć sprawy w swoje ręce.
    Zarówno ja, jak i mój mąż mamy hashimoto. Nie wiem jednak czy w tej chorobie tkwi problem czy zupełnie gdzie indziej.

    Wszyscy lekarze mówią, że do 2 lat starań to jest norma. Przebadać się nie zaszkodzi, ale dajcie sobie z mężem na luz <3 Spokój pomoże najbardziej.

    03.2020 - odstawienie tabletek
    05.2020 - początek rozregulowanych cyklów, zlecona luteina 16-25dc
    12.2020 - zaczynamy śledzenie cyklu na poważnie...
  • Jusia88 Autorytet
    Postów: 3053 3561

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh przyszedł dziś okres , ewidentne za wcześnie to dopiero 23 dc , dzisiaj dostałam wyniki badań progesteron jak na 22 dc za niski 1,4 także od następnego cyklu biorę luteinę i będę miała stymulację cyklu oraz drożność , jutro znów badania z krwi . Także styczen będzie nasz ✊🏻✊🏻✊🏻

    Starania od 2019 🚼
    👱🏼‍♀️33👱🏻‍♂️34
    ▪️Luty 2020 CP 7 tc 💔
    ( operacja jajowód zachowany )
    ▪️Maj 2021 klinika w De
    Endometrioza
    Zrost lewego jajnika z macicą
    Lewy jajowód niedrożny
    ▪️Sierpień 2021 IVF
    Protokół długi
    19.08 punkcja 10:15 🧫🔬💉
    Pobrano 9 komórek, zapłodniło się 6
    24.08 Transfer 🐣 14:05 🍀
    Mamy jeszcze ❄️❄️ blastki
    Beta 6 dpt 31,6 Prog 11,6
    Beta 9 dpt 128,0 Prog 29,40
    Beta 14 dpt 800,0 Prog 51,5
    13.09 Pierwsze USG 😍🤞🏻
    20.09 Mamy ❤️
    12.10 Wizyta 👩🏼‍⚕️ CRL 3cm 😍
    03.11 Prenatalne 12+6 CRL 6,49 cm chłopczyka 💙
    04.01.22 połówkowe 21+5 457 g 💙
    17.02 badanie III trymestru 28+0 1260g i 37 cm milosci 💙

    Marcel 23.04.2022 16:51
    Nagłe cc z powodu gestozy 37tc+2d
    2930g szczęścia i 50cm miłości 🥰

    202204235378.png
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia faktycznie niski ten progesteron, może w tym tkwi przyczyna niepowodzeń. Dobrze ze od kolejnego cyklu zmiany✊😁

    My się staramy 7 cykl ale wszytskie badania z krwi już zrobiliśmy sobie prywatnie żeby cokolwiek wiedzieć, na razie wszystko wydaje się ok, wiec jeszcze próbujemy bez pomocy kliniki ale zupełnie Was rozumiem ze to „dopeiro” 8 cykl a chcecie szukać pomocy, ciężkie jest to oczekiwanie 🥺

    Jusia88 lubi tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Daisy90 Ekspertka
    Postów: 157 72

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Jusia faktycznie niski ten progesteron, może w tym tkwi przyczyna niepowodzeń. Dobrze ze od kolejnego cyklu zmiany✊😁

    My się staramy 7 cykl ale wszytskie badania z krwi już zrobiliśmy sobie prywatnie żeby cokolwiek wiedzieć, na razie wszystko wydaje się ok, wiec jeszcze próbujemy bez pomocy kliniki ale zupełnie Was rozumiem ze to „dopeiro” 8 cykl a chcecie szukać pomocy, ciężkie jest to oczekiwanie 🥺
    Ja zrobiłam pakiet badań hormonalnych i tarczycowych- z hormonami wszystko ok, a z tarczycowych wyszło lekkie hashimoto (diagnozę oczywiście pozostawił endokrynolog).
    Namawiam męża na badanie nasienia ale strasznie się ociąga... :)
    Ja wiem, że wszyscy mówią, że tylko spokój może nas uratować, ale tak naprawdę to braliśmy wszystko na spokojnie i jakoś efektów nie widać. A wokół mnie same świeże mamuśki, które zaszły w ciążę w pierwszym cyklu starań.

  • Jusia88 Autorytet
    Postów: 3053 3561

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Jusia faktycznie niski ten progesteron, może w tym tkwi przyczyna niepowodzeń. Dobrze ze od kolejnego cyklu zmiany✊😁

    My się staramy 7 cykl ale wszytskie badania z krwi już zrobiliśmy sobie prywatnie żeby cokolwiek wiedzieć, na razie wszystko wydaje się ok, wiec jeszcze próbujemy bez pomocy kliniki ale zupełnie Was rozumiem ze to „dopeiro” 8 cykl a chcecie szukać pomocy, ciężkie jest to oczekiwanie 🥺

    Niestety po ciąży pozamacicznej i po różnych anomaliach związanych z progesteronem i cyklem niestety czekanie i próbowanie nic nie da i nie obędzie się bez pomocy kliniki , jeśli u Was wyniki są dobre to szanse macie duzeee tez bym cierpliwie czekała i się starała ale jak widać ewidentnie u mnie jest cos nie tak z hormonami same starania nie wystarcza 😩 trzymam kciuki za nas wszystkie w styczniu ✊🏻✊🏻✊🏻

    Karo123 lubi tę wiadomość

    Starania od 2019 🚼
    👱🏼‍♀️33👱🏻‍♂️34
    ▪️Luty 2020 CP 7 tc 💔
    ( operacja jajowód zachowany )
    ▪️Maj 2021 klinika w De
    Endometrioza
    Zrost lewego jajnika z macicą
    Lewy jajowód niedrożny
    ▪️Sierpień 2021 IVF
    Protokół długi
    19.08 punkcja 10:15 🧫🔬💉
    Pobrano 9 komórek, zapłodniło się 6
    24.08 Transfer 🐣 14:05 🍀
    Mamy jeszcze ❄️❄️ blastki
    Beta 6 dpt 31,6 Prog 11,6
    Beta 9 dpt 128,0 Prog 29,40
    Beta 14 dpt 800,0 Prog 51,5
    13.09 Pierwsze USG 😍🤞🏻
    20.09 Mamy ❤️
    12.10 Wizyta 👩🏼‍⚕️ CRL 3cm 😍
    03.11 Prenatalne 12+6 CRL 6,49 cm chłopczyka 💙
    04.01.22 połówkowe 21+5 457 g 💙
    17.02 badanie III trymestru 28+0 1260g i 37 cm milosci 💙

    Marcel 23.04.2022 16:51
    Nagłe cc z powodu gestozy 37tc+2d
    2930g szczęścia i 50cm miłości 🥰

    202204235378.png
  • Daisy90 Ekspertka
    Postów: 157 72

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia88 wrote:
    Niestety po ciąży pozamacicznej i po różnych anomaliach związanych z progesteronem i cyklem niestety czekanie i próbowanie nic nie da i nie obędzie się bez pomocy kliniki , jeśli u Was wyniki są dobre to szanse macie duzeee tez bym cierpliwie czekała i się starała ale jak widać ewidentnie u mnie jest cos nie tak z hormonami same starania nie wystarcza 😩 trzymam kciuki za nas wszystkie w styczniu ✊🏻✊🏻✊🏻
    Ja również trzymam za nas kciuki!
    Oby nowy rok POZYTYWNIE nas zaskoczył 🍀

    Karo123, Jusia88 lubią tę wiadomość

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy u mnie wśród znajomych tez wysyp ciąż z pierwszego cyklu albo taki „oj jakoś tak wyszło” 😅 U mnie niedoczynnosc tarczycy bez hashi ale dobrze kontrolowana od roku na letroxie, pozostałe badania hormonów w normie, spermiogram u męża zrobiony i cześć wyników poniżej normy ale nie tragicznie (będziemy powtarzać badanie, wybraliśmy jakieś zwykle laboratorium a nie w klinice i to był błąd, godzina badania wpisana na kolejny dzień, zarzekali się ze niby badanie zrobione od razu a tylko datę wpisali w kolejnym dniu... Ale badania z krwi np tez pobrali po oddaniu spermy a powinno się pobrać przed żeby nie wpływać na poziom prolaktyny 🙄 Ogólnie fail, powtórzymy za 2-3 miesiące w klinice). Ja ogólnie z tych niecierpliwych stad te wszystkie badania 🙈 Muszę robić „coś” żeby mieć poczucie ze jakoś nad tym panuje...

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • kamila0530 Ekspertka
    Postów: 213 120

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wczoraj wyszedł mi pozytywny test owulacyjny o godzinie 16.30, wieczorem współżyłam z mezem, a dziś o 10 ginekolog powiedziała, ze pęcherzyk jest pęknięty. Coś mówiła, ze jest zapadnięty, na opisie usg mam endometrium 9 mm i ciałko żółte w jajniku. Wiec już nie wiem czy to był pęcherzyk pęknięty czy ciałko żółte? Czy endometrium nie jest za małe? Myślicie, ze wczoraj wieczorem nie było za późno na współżycie? Spodziewałam się owulacji raczej dziś 🤷🏻‍♀️ czy dziś jest sens jeszcze próbować? W sumie pęcherzyk mógł pęknąć dopiero dziś rano? Dodam, ze nie było dziś skoku temperatury.

  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Dr Paligi jak się wybieracie to już dzwońcie o termin bo ciężko się dostac ja ok próbowałam się dostac do niej


    A co do pęcherzyka zapadniętego to Dr mi tłumaczyła bo raz tak miałam ze jest w trakcie pęknięcia czy coś i dlatego jest zapadnięty a ciałko żółte tworzy się po pęknięciu i wytwarza z niego progesteron który podtrzymuje ciąże albo spada żeby przyszła miesiączka ...

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamila0530 wrote:
    Hej, wczoraj wyszedł mi pozytywny test owulacyjny o godzinie 16.30, wieczorem współżyłam z mezem, a dziś o 10 ginekolog powiedziała, ze pęcherzyk jest pęknięty. Coś mówiła, ze jest zapadnięty, na opisie usg mam endometrium 9 mm i ciałko żółte w jajniku. Wiec już nie wiem czy to był pęcherzyk pęknięty czy ciałko żółte? Czy endometrium nie jest za małe? Myślicie, ze wczoraj wieczorem nie było za późno na współżycie? Spodziewałam się owulacji raczej dziś 🤷🏻‍♀️ czy dziś jest sens jeszcze próbować? W sumie pęcherzyk mógł pęknąć dopiero dziś rano? Dodam, ze nie było dziś skoku temperatury.

    Próbować zawsze warto, działajcie :) wydaje się ze pęcherzyk mógł pęknąć w nocy także idealnie :) a jeśli chodzi o opis usg to ciało żółte tworzy się w miejscu pękniętego pęcherzyka także wszystko się zgadza, endometrium powinno być jakoś 7-9 mm, skok temp czasami jest z lekkim opóźnieniem. Wszystko ok, teraz trzymamy kciuki 💚✊

    kamila0530 lubi tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja28 wrote:
    Do Dr Paligi jak się wybieracie to już dzwońcie o termin bo ciężko się dostac ja ok próbowałam się dostac do niej

    Ile czekałaś na termin mniej więcej?

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ