X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej trzymam kciuki za testy,wizyty !!! :*

    Pati96, Malinaa90, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla ale to był ostatni taki pechowy raz..
    Zobaczysz, że to już nie potrwa długo (a jak w ogóle Wasze in vitro?)

    Syllwia razem z Iza będziecie pięknie z serduszkami prezentować się na majowym wątku.

    Powiem Wam, ze ja się też zastanawiam czy powtarzać ta betę. Gdybym była na miejscu to bym już kolejnej nie robiła. Mnie już same te testy stresują jak nie wiem, ale gdyby np ta beta spadała to bym się bez sensu 3 tygodnie nie szprycowała tabletkami.
    No jeszcze pomyślę i pogadam z lekarką.

    Powiedziałąm dziś o ciąży koleżance z pracy. To taki dobry mój duch, sama nie doczekała się dzieci, ale w moją ciążę bardzo wierzyła. To taka trochę wiedźma jest (widzi różne rzeczy i różnych ludzi których my nie widzimy) i powtarzała mi cały czas, ze z wakacji wrócę już w ciąży. Aż się popłakała i powiedziała, ze widziała mnie z dzieckiem na ręku i wiedziała, ze ta ciąża będzie miała związek z naszym wyjazdem.
    W ogóle to powiem Wam, ze jestem w szoku ilu ludzi mi dobrze życzy. Czasem tak się zafiksowujemy na to co złe itd, ze nie zauważamy ile dobrej energii jest wokół.

    Iseko, moyeu, Tele...79, moni05, kasiasiasia28, 5ylwian, szona, syllwia91, Ochmanka, aeiouy, nuśka91, Ania_85_ lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Dziewczyny ja polecam glukozę cytrynową! Z tą zwykłą zawsze miałam problem, a kupiłam cytrynowa i poszło gładko :)
    Iza to kciuki już teraz za owocny miesiąc ;)
    Też ja polecam. Zdecydowanie lepsza od zwykłej .

    Pomarańczowa ta gotowa też do wypicia .Pierwsza godzinę przezylam . Teraz jeszcze jedna i do domu

    Malgonia, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tej ciazy tez nie miałam żadnych objawów. W dniu @to brzuch myslalam, że mi eksploduje na @. Jedynie wiedzialam,ze ciaza,bo bete dużo
    wczesniej robilam. Gdyby nie leki,to w ogole bym nie podejrzewala ciazy. Cycki zaczęły mnie boleć dopiero ok 6tyg. Dotykalam je codziennie, az moj maz sie śmiał, że jak juz zaczna mnie w koncu bolec,to tylko od tego ciągłego sprawdzania. Jedynie mdłości mnie meczyly okrunte,ale to z powodu lekow. Cykl wczesniej,jak bralam dupka,to tez mnie oktutnie mdlilo. Takie ciążowe mdłości przyszły pod koniec 6tyg. Także dziewczyny na objawy macie czas.

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:47

    Magduullina, Izape_91, Nuch, aeiouy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina kciuki zacisniete! No z tymi normami to nie ma co sie sugerowac :* roznie maja w labo piwypisywane

    Malinaa90, Irvine90 lubią tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jest jakiś dzień wampira? 😜 Też właśnie wracam z laboratorium, tarczyca i PAPPA pobrane. Dziewczyny kciuki za wszystkie wyniki, aby wszystko było dobrze ✊

    Magduullina, Pati96, buba123, Malinaa90, Sasanka55, Irvine90, MonikA_89!, moni05, Angelika1313, ef36, Iseko, Ochmanka, agge, aeiouy, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:48

    Magduullina, szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu, kochana jestes :* Zadnego biochema nie bedzie! 🦍 to brat blizniak ochroniarza Irvine- Gruby Mickey. Nigdzie sie juz nie ruszy i bedzie pilnowac Ciebie, Twojej Dzidzi i eMka :* Nie pozwoli przeslizgnac sie zlu :) Moooocne kciuki za bete :*

    Co do moich badan, to zostaly mi tylko kariotypy z listy po poronieniu. Zrobie je jeszcze w tym tygodniu, bo myslalam, ze mam komplet, a to wypadlo mi z glowy :/ Aaa, no i czesc hormonow androgennych, bo czekam na odpowiedni dzien cyklu.

    Dziewczyny, mozna kupic glukoze o smaku cytrynowym- smakuje jak rozpuszczalna witamina C albo jakis plushhh, wiec przynajmniej obrzydzenie odpada.

    Izape, ciesze sie bardzo z Twojej @ :)

    Irvine, trzymam kciuki za bete baaaaardzo mocno :* Tym razem bedzie wszystko idealnie!

    Pati, powodzenia, cieplutko o Tobie mysle i wierze, ze przyrost bedzie wysoki :*

    Kingulla, taaak mi przykro :( Nie tak mialo byc! Meza wyrzuce za to z domu- oszust! Nic a nic nie przebija? A moze mial na mysli to, ze dzis zacznie sie pierwszy dzien ciazy, wiesz ostatnia @, ostatni bialy test... Moooocno sciskam! :*

    Malina 🤛🤜 :)

    APrzybylska, kciuki rowniez za Ciebie :) :* Na pewno wszystko wyjdzie tak, jak powinno :) Jak Ty sie czujesz?

    Magduullina, test jutro? :) :*

    Melevis, masz juz termin wizyty? :*

    Iwona, jak u Ciebie? :* Jak humor?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 09:18

    Izape_91, Irvine90, Malinaa90, Pati96, Magduullina, Iseko, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:48

    Sasanka55, aeiouy lubią tę wiadomość

  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka tak, 23.04., zaraz po świętach, więc jeszcze długie 8 dni...

    Sasanka55, Magduullina, Malgonia lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasaneczko niewiem kochana mam mieszane uczucia .. Zobaczymy brzuch mam taki dziwny... Nie obiecuje czy sikne :* boje sie tego rozczarowania znowu, jeszcze te plecy musialo mnie przewiac :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 09:32

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie dość że @, to jeszcze w ogóle nie boli :o ciekawe czy ten stan się utrzyma do końca dnia. Lekarz zrobił mi dobrze! :D


    Kciukam za Wasze wyniki, wizyty i kreski! A teraz wracam do pracy:)

    Sasanka55, Magduullina, Pati96, Irvine90, moyeu, Nuch, Malinaa90, Iseko, Ochmanka, aeiouy, nuśka91 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis, ale juz wtedy bedzie duuuuzo widac :) Nie bedziesz biegac co chwilke, sprawdzajac, czy jest pecherzyk, zarodek, serducho itd :* Wbrew pozorom, ominie Cie duzo stresu :* Ta ciaza musi byc po prostu nudna, z calego serca Ci tego zycze!

    Magduullina, wszystko u Ciebie jest dziwne w tym cyklu, wiec gleboko wierze, ze ta dziwnosc moze oznaczac jedno :) Bede grzecznie czekac na Twoj test :)

    Izape, oby juz nigdy nie bolalo :) To ostatnia @ przez dluzszy czas, wiec przyszla pewnie lekko sfochowana i zawstydzona, nawet bolu nie chcialo jej sie dorzucic :)

    Magduullina, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Kto wie, może nawet w jakimś labo niektóre z nas się mijają dzisiaj i nie wiedza:)

    Dzięki Magduullina, znów w głowie mam tylko wyniki a nie pracę ;)
    Zrozumiale kochana , ale sprobuj zajac glowe :* my tu mocno trzymamy kciuki!!!

    Moj m wczoraj do mnie no nie zas tel w rece ty sie juz uzaleznilas od tego forum heh ostatnio wzial mi tel i zaczal czytac przeznal sie na nastepny dzien dopiero ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Melevis, ale juz wtedy bedzie duuuuzo widac :) Nie bedziesz biegac co chwilke, sprawdzajac, czy jest pecherzyk, zarodek, serducho itd :* Wbrew pozorom, ominie Cie duzo stresu :* Ta ciaza musi byc po prostu nudna, z calego serca Ci tego zycze!

    Magduullina, wszystko u Ciebie jest dziwne w tym cyklu, wiec gleboko wierze, ze ta dziwnosc moze oznaczac jedno :) Bede grzecznie czekac na Twoj test :)

    Izape, oby juz nigdy nie bolalo :) To ostatnia @ przez dluzszy czas, wiec przyszla pewnie lekko sfochowana i zawstydzona, nawet bolu nie chcialo jej sie dorzucic :)
    Kochana jestes :*:*:*:*
    No dziwny dziwny cykl ale mysle ze przez to przeziebienie... Jak bylam nastawiona na tak tak moj zapal mija .... Nie wiem dlaczego ale jakos tak nie do konca w to wierze ze mialoby sie udac teraz ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:48

    Magduullina, Nuch, Izape_91, Sasanka55, Irvine90, Iseko, szona, aeiouy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Magduullina ja też nie wierzylam:)

    Ech wyniki bety powinny być na cito zawsze i po 30 minutach:p czy oni nie wiedzą jaki to stres;)
    Czekam z niecierpliwoscia na twoje wyniki kochana :*
    No jakos tak serio serio nie widzi mi sie to... Podbrzusze mam takie dziwne jakies sama nie wiem jak to opisac , piersi szczypia cholera wie.. Jestem tak zmieta ze szok... Zmeczenie okropne nic mi sie nie chce... Przez weekend nie moglam sie podniesc z lozka spalam do 10-11 heh a o 16 juz ziewalam...

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina mój mąż już dawno stwierdził że się uzaleznilam :p

    Magduullina, Sasanka55, Nuch, Angelika1313, Malinaa90, Malgonia, agge, MonikA_89!, aeiouy, nuśka91 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeżyłam glukozę !!! Poszło gładko . Obym nie musiała powtarzać tego jak w pierwszej ciąży .
    Miłego dnia kochane 😘

    Sasanka55, Magduullina, Angelika1313, Malinaa90, Malgonia, Izape_91, moni05, frezyjciada, Ochmanka, agge, MonikA_89!, aeiouy, nuśka91 lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ