X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:57

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocian wysłany do Poznania! Leci ze swoimi 4 kolegami, a dwa zostały ze mną 😁 teściówie już kitraja kasę na wózek, więc zapał w rodzinie na moją ciąże jeszcze większy niż był 😋

    Monia chyba ty pytałaś. 27 mam wizytę w klinice ale muszę jechać już 26 bo to kilka godzin jazdy. Podejrzymy jajeczka i jak dobrze będzie szło to 30 - 1.05 maz do mnie dojedzie i robimy punkcje 🤗
    To będzie mój 10 dc.

    Agge ja mam wielki problem z 🤮, więc współczuję podwójnie. Mam nadzieję że moja ciąża będzie taka jak poprzednia, tylko raz w 6 mcu pogonilo mnie na modlitwy kiblowe 😋 ale podziwiam za poczucie humoru mimo takich mdłości 😋

    Magduullina nie bujaj, wszystko będzie dobrze, kreseczka zrobi się tłusta i rozowiotka 😁

    Malgoniu.. Czekam niecierpliwie na Twój powrót (wcale nie dlatego, że Ci zazdroszczę Wietnamu) 😋 ale bardziej na Twoja wizytę ciążowa 😁

    agge, Magduullina, MonikA_89!, aeiouy, Sasanka55, Ochmanka, Malgonia, DzulkaJ lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Magduullina mam nadzieję że obie będziemy mieć piękne bety.

    Lepiej jest wiedzieć, ta niepewność jest najbardziej stresująca. Pewnie gdyby to była moja 1 ciaza blogoslawilabym brak dolegliwości, ale mam złe doświadczenia. Tłumacze sobie, że po prostu jestem wypoczeta i dlatego minęła mi ta sennosc..
    Tez mam taka nadzieje ale w to niewierze a boje sie takie dziwne cos jest we mnie .... :( to ze czuje sie tak zle to kij przezyje z chlopcami mialam zero objawow zwlaszcza z drugim dopiero po polowie i z pierwszym spalam tez duzo po za tym nic ... Jakos mi takos dziwacznie bede jutro tak zeschizowana lazic ze az sie boje myslec.... Trzymam kciuki skarbie za twoja bete:*

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usg w porządku, krwiaka w ogóle nie ma... Mój lekarz w ogóle wyśmiał tego lekarza, który mnie w piątek badał w szpitalu. On bardziej obstawia, że to ureaplazma lub mykoplazma i kazał zrobić wymazy na to, zwłaszcza że w tamtej ciąży też krwawiłam.
    Wyśmial też to, że dostałam tylko jedno opakowanie duphastonu i koniec. On mi wypisał receptę na 3 kolejne opakowania duphastonu i 3 opakowania luteiny i powiedział, że dopiero koło 16 tygodnia będziemy odstawiać.

    No i na koniec wyśmiał jeszcze lek Exacyl, który dostałam też od tamtego lekarza. To lek przeciwkrwotoczny, który z krwawieniami w ciąży nie ma nic wspólnego i w dodatku podobno w ciąży nie bierze się tego... także super lekarz mnie przyjął wtedy :P od razu wiedziałam, że coś z nim nie tak.

    Na koniec zdjęcie fasolki :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/15d86cb3a5de.jpg

    Malinaa90, Pati96, moni05, Magduullina, ef36, MonikA_89!, aeiouy, nuśka91, Kingulla, Sasanka55, Irvine90, Ochmanka, Iseko, malamisia, szona, Malinowa91, Ania_85_, syllwia91, Olga_89, DzulkaJ, Hope&Baby, buba123, Salome, moyeu, 5ylwian, APrzybylska, JaSzczurek, madziorek86, Arashe lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Ef, a ile dawek tabletek dostałaś? Może po kolejnej dawce coś ruszy. Lekarze dają jeszcze szansę lekom czy każą się przygotowywać psychicznie do zabiegu? Tulę mocno! Bądź silna! :(

    W sumie dostałam już 14 tabletek, i jeszcze dwie ostatnie przede mną. do tej pory nic się nie dzieje, więc jutro zabieg...

    Pati, nie wiem czy to pocieszajace, ale jak dotąd wszystkie dziewczy z poronieniem przed 8-mym tygodniem ciąży wychodziły po jednej dawce leku (po dobie). Mam nadzieję, że u Ciebie szybko pójdzie...

    Magduullina lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge dobrze ze wszystko dobrze:* cudowny dzidzius :*
    Rosnijcie zdrowo!!!
    Ef przekichane az wspolczuje kochana zycze duzo sily!
    :(
    A tymczasem dobranoc jutro ciazki dzien przedemna boje sie mam nadzieje ze bede spac...

    agge lubi tę wiadomość

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:

    Na koniec zdjęcie fasolki :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/15d86cb3a5de.jpg

    ❤❤❤

    agge lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:57

    Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla, dziękuję za bociana 😘 a jego koledzy niech przyniosą szczęście innym staraczkom :)
    Do wizyty coraz bliżej! Jeszcze trochę i będziemy głaskać się po brzuszkach i mówić do kropków, żeby się ładnie wgryzały 😊😊

    Agge 😍😍😍 takie widoki pewnie wynagradzają całodobowe tulenie sedesu. Cały czas jednak mam nadzieję, że zaraz te mdłości miną. Mogę je od Ciebie zabrać za tydzień :P

    Magdulina, Malina ma rację, masz dwójkę szkrabów, więc jesteś płodna! Trzymam kciuki za jutrzejszą betę! Jakby jednak (odpukać!)się nie udało w tym cyklu, to się nie załamuj. Mniej stresu, więcej <3 z mężem i ani się obejrzysz, a będziesz w ciąży.

    Ef, 14 tabletek i nic? Rety :( masz bardzo mocna szyjkę :(

    agge, Kingulla, Magduullina lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ef może cię pociesze, może nie.. Kiedy miałam zaśniad to nie dostałam żadnych leków na rozkurczenie szyjki tylko wszystko mechanicznie,bo liczylsie czas. Ja i moja szyjka mamy się dobrze, jest pięknie zamknięta po owulacji i pięknie otwarta w trakcie także bez obaw 🤗. Nie wiem jak będzie w ciąży, ale liczę że nic się nie zmieni 😄

    😘😘😘😘😘 Dobrej nocy! Na mnie już czas 😋

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 😘

    Malinowa, MonikA i Kingulla do boju dziewczyny!
    😊 mocno trzymam kciuki za Was chociaż wiem, że to tylko formalność i znajdziecie w piękne zdrowe ciąże 😘

    Magduullina i Malina życzę Wam wysokich bet jutro, nie stresujcie się 😘

    DzulkaJ i Hope przekazuję Wam trochę wirusków :+= & $#-_%/*"') =_&$=:%/+-&$#() =:% 😘 nie traćcie nadziei, wierzę że już niedługo będziecie mamami i skończą się stresy i nieodpowiednie teksty rodziny 😘

    Ef i Pati obyście jak najkrócej musiały przez to przechodzić 😢 serce mi pęka...

    Agge piękny dzidziuś, już nawet widać gdzie ma głowę, brzuszek, ręce i nogi ❤️ mi już takie wymioty na codzień minęły ale czasem jeszcze zdarzy się jakiś wypadek, np wczoraj zrobiłam parę łyków soku pomarańczowego i to był błąd... Skończyło się i na zalewie i na muszli. Jak było źle to myślałam o tym co mówią, że niby jak są wymioty to ciąża jest silna ☺️ obyś przetrwała i ładnie zaczęła przybierać na wadze mimo wszystko 😘

    Makowa dobrze Cię widzieć 😊 super, że rośniecie zdrowo ☺️ u mnie w maju połówkowe, zapytam o zdjęcie 3D☺️

    A u mnie wszystko ok, odwiedziliśmy najbliższą rodzinkę w święta, było fajnie ☺️ ale w sumie dobrze że już koniec, mam dosyć sałatki jarzynowej 😛

    agge, MonikA_89!, Malinowa91, Magduullina, DzulkaJ, Sasanka55, Iseko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że nie odniosę się do wszystkich, ale nadrobiłam świąteczne wpisy.
    Agge, cudny Maluch :)
    Ef i Pati, jestem sercem z Wami.
    Dziewczyny testujące jutro i robiące bety, trzymam kciuki!
    U mnie po świętach lepszy nastrój. Tylko boję się wrócić do pracy po zwolnieniu :( jutro jeszcze mam dzień wolny na szczęście, ale stres już daje o sobie znać.
    Ten drastyczny spadek nastroju jaki zaliczyłam w sobotę to chyba jakieś wahania hormonów w związku z poronieniem. Tak mi się wydaje. W środę sprawdzę betę, czy już spadła całkowicie.

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za bety jutro i wszelkie wizyty.

    Agge, cieszę się bardzo, że wszystko dobrze ❤️

    U mnie kolejny popieprzony cykl - kreska na testach LH ciemniala, dziś wyszła jakaś jaśniejsza. Nie wiem. Temperatura w dole - może do owu w ogóle nie dojdzie, albo będzie później. Jakoś mam jednak tyle rzeczy do robienia każdego dnia, że siłą rzeczy nie będę mocno przeżywała tego cyklu. Mam nadzieję ;)

    Makowa, już szukam linku z przepisem na brownie jaglane :)
    Oto on:
    http://ostra-na-slodko.pl/2016/02/09/brownie-jaglane-z-kaszy-jaglanej-dietetyczne-najlepsze-be-fit/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 22:59

    agge, Magduullina, makowa, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge jeszcze Ci napisze co mi się przypomniało 😉 Był taki czas przed prenatalnymi, że wymiotowałam a dodatkowo miałam biegunkę ze stresu i mój szef skomentował to tak: "No i dobrze, że Ci się tak dzieje, przecież jakoś musi się zrobić miejsce w brzuchu na to dziecko" 😂

    agge, MonikA_89!, Sasanka55, Iseko lubią tę wiadomość

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ef, 14 tabletek - to sporo juz chyba... Mi kazali spacerowac po korytarzu, i dzieki temu wszytsko lepiej sie oczyscilo. Przykro mi, ze tak to wszystko sie potoczylo. Obys jak najszybciej wyszla ze szpitala!

    Pati, wiem, ze strach jest ogromny - ale nie boj sie :* sprobuj na poczatek od tabletek (mam nadzieje, ze zostanie Ci to zaproponowane).

    Agge, pewnie to zdj wynagradza wszystkie bliskie spotkania z kibelkiem... Ale i tak jestes nasza super bohaterka! :)

    Sasanko - alez mialas cisze i spokoj! Mam nadzieje, ze naladowalas baterie w takim miejscu, gdzie spedziliscie święta!

    Ilez to sie bedzie dzialo w tym tygodniu!

    Malinowa - kciukasy za transfer!!!!

    Hope&Baby, Magdullina, Malina - beda te kreski i dobre wyniki! Beda, beda! - badzcie dobrej mysli!!

    Dzulka - jestes meeega dzielna. Jeszcze chwilka, i nie beda Cie ruszac takie komentarze :*

    Makowa - juz polowkowe??? kiedy to zlecialo???
    Tak samo jak JaSzczurek - ("jak dlugo zyja plemniki" , tak tak - pamietam to caly czas:) ) - czy ja dobrze widze, ze zostalo Ci 10 tygodni do rozwiazania???

    5ylwian - faktycznie, widac, ze odzylas, odetchnelas:) Wykorzystaj ten czas :*

    Moni - wierze, ze Pani Docent Cie uspokoi. Mam nadzieje, ze ulozycie plan dzialania - a to juz duzo!

    Kingulla, Monika - stymulujcie sie, zastrzykujcie i ladnie zachodzcie w ciaze :*

    Iseko - jak tam czas spedzony dzis z tesciowka i bratowa? Przezylas?

    Malgoniu - relaksuj sie, zwiedzaj! I wiesz jak my czekamy na to USG???

    Dobrej nocy dziewczyny, padam na twarz po tych świętach, Dobrze, że juz po!

    agge, Magduullina, moni05, makowa, DzulkaJ, Malinowa91, MonikA_89!, Iseko, 5ylwian lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 03:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widze, ze sporo sie dzialo przez Swieta :)
    agge piekny widok!!! ja mam usg 5.05 :)
    Sylwia,az milo sie czyta jak jestes taka pelna zycia, radosna!!
    Sasanko,Szona wdech nosem, wydech buzia i nie mordujcie tych tesciowych, bo pojdziecie siedziec jak za czlowieka ;) wspolczuje wam takich tesciowych, naprawde...
    Ef, Pati zycze wam duzo sily w tym wszystkim kochane :*

    DzulkaJ, Malinowa91, MonikA_89!, szona, aeiouy, Iseko, ElfiaKsiężniczka, moni05, agge lubią tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    " bo pójdziecie siedzieć jak za człowieka" haha to takie prawdziwe 🙂 chociaż ja swoją jeszcze lubię, bo nie mieszkamy razem i dzieli nas 340 km haha

    MonikA_89!, szona, aeiouy, Sasanka55, agge lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :* życzę miłego dnia ❤
    Agge piękne zdjęcie. Super, że jest wszystko w porządku.
    Ja się zbieram przed pracą na betę. Będę spóźniona ale cÓż. Wole mieć pewność czy cos jest czy nie...

    Magduullina, agge lubią tę wiadomość

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja chwile czekam i ide upuscic krwi boje sie jak cholera... ;(

    buba123 lubi tę wiadomość

‹‹ 206 207 208 209 210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ