X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Nuśka, na Zakynthos też byliśmy i było cudownie. Woda niebieska jak z obrazka :D Fakt na wyspach jest problem ze śmieciami, bo wielu turystów przyjeżdża, no i zwykle nie ma szans na jakieś wysypisko na uboczu. Co nie zmienia faktu, że Grecy są przesympatyczni, jedzonko pycha i te widoki!!!!! 🏖️ :*

    Kurcze, ja nawet z Korfu wrocilam zachwycona (podobalo mi sie bardziej niz na Krecie i Zakynthos). Bylam w Liapades i ta czesc wyspy mnie urzekla <3 Tez zjechalismy calutka i wrazenia niesamowite, ale to byl poczatek czerwca, zero turystow, plaze zupelnie puste. Moja siostra byla we wrzesniu i miala ochote mnie zabic za takie polecenie :D Nie wiem, o co chodzi :D

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    Masz detektor tętna płodu? Myślę, że warto byłoby zainwestować, może czułabyś się spokojniej mogąc w każdej chwili skontrolować dzidziusia. Co prawda pewnie jeszcze z tydzień byś musiała poczekać, ale wkrótce można już próbować łapać serducho.
    Muszę pomyśleć nad tym :P

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, wzięłam nad ranem tego czopka. I nie wiem czy to on tak pomógł, ale jak na razie rzygałam tylko raz :D :D mdli mnie wprawdzie, ale i tak jest lepiej i przynajmniej się nie martwię, że tymi skurczami żołądka znów wywołam plamienie.

    Sasanka55, moni05, szona, Malinaa90 lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko jaki masz problem z jelitami? Stwierdzona jakaś choroba?

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Kurcze, ja nawet z Korfu wrocilam zachwycona (podobalo mi sie bardziej niz na Krecie i Zakynthos). Bylam w Liapades i ta czesc wyspy mnie urzekla <3 Tez zjechalismy calutka i wrazenia niesamowite, ale to byl poczatek czerwca, zero turystow, plaze zupelnie puste. Moja siostra byla we wrzesniu i miala ochote mnie zabic za takie polecenie :D Nie wiem, o co chodzi :D
    Nie każdy czuje greckie klimaty. Na szczęście mąż podziela mój entuzjazm 😊 chociaż dla mojego męża to najważniejsze żeby było cieplutko, czyli powyżej 30stopni i już pełnia szczęścia

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wyszłam od doktorka i teraz pędzę do apteki po kolejne zastrzyki, tym razem na pęknięcie pęcherzyków plus prolutex. Co do jajek to szału nie ma, w sumie 4 dorodne po 19-20mm, jakieś mniejsze po 13mm. Może w tym cyklu poszłam w jakość a nie ilość. Łykałam DHEA i Q10 więc mam nadzieję, że coś to dało. Przez ten ból jajników myślałam, że więcej tam się dzieje, no ale co zrobić z takim amh. Biorę co jest :P
    Jeszcze mnie pokłuli dzisiaj (w tym tygodniu już 3x robiłam badania krwi...ehhh). Trzymajcie proszę kciuki za NISKIEGO proga, żeby się udało zrobić świeży transfer 😁 W poniedziałek o 9 będę spała z rozłożonymi nogami na fotelu w klinice 😂😂 Bosko!

    agge, DzulkaJ, Nuch, Niecierpliwa..., nuśka91, Malinowa91, Irvine90, syllwia91, Angelika1313, moni05, APrzybylska, Szczesliwa_mamusia, Iseko, szona, Tele...79, 5ylwian, aeiouy, Ochmanka, moyeu lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, trzymam kciuki!

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki Monia! Wszystko się uda! 😘

    MonikA_89!, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska, mam zespol jelita drazliwego, bo wszystko inne zostalo wykluczone. Od 18 lat zmagam sie z biegunkami, choc wyprobowalam juz wszystkie mozliwe leki i cuda. Pomaga mi jedynie Xifaxan, ale to antybiotyk, wiec na czas staran zupelnie odpuscilam.

    MonikA, ja kocham Grecje calym sercem, ale fakt faktem nigdy nie bylam w pelni sezonu, tylko zawsze na poczatku lub max w polowie czerwca. Pewnie zalezy, jak sie trafi, choc faktycznie zawsze bylo brudniej, niz np. na wychuchanej Fuercie, czy Lanzarote, bo tam nawet palmy musza rosnac od linijki :) Moj M. tez lubi skwar, ja nie cierpie, wiec zawsze wybieram wyspy i czerwiec, by bylo chlodniej :) Koteczku, odnosnie Twojej wizyty- nie patrz na ilosc, a jakosc :) Tym razem to nie jajka, a prawdziwe bomby zycia! :* Niech prog bedzie jak najnizszy :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2019, 11:55

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka ten po lewej to gdzie kupiłaś? Podoba mi sie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Sasanka ten po lewej to gdzie kupiłaś? Podoba mi sie :)

    Oba na bon prix :) Juz kiedys kupowalam tam rozne kostiumy i byly spoko jakosciowo

    szona lubi tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Pauliska, mam zespol jelita drazliwego, bo wszystko inne zostalo wykluczone. Od 18 lat zmagam sie z biegunkami, choc wyprobowalam juz wszystkie mozliwe leki i cuda. Pomaga mi jedynie Xifaxan, ale to antybiotyk, wiec na czas staran zupelnie odpuscilam.

    MonikA, ja kocham Grecje calym sercem, ale fakt faktem nigdy nie bylam w pelni sezonu, tylko zawsze na poczatku lub max w polowie czerwca. Pewnie zalezy, jak sie trafi, choc faktycznie zawsze bylo brudniej, niz np. na wychuchanej Fuercie, czy Lanzarote, bo tam nawet palmy musza rosnac od linijki :) Moj M. tez lubi skwar, ja nie cierpie, wiec zawsze wybieram wyspy i czerwiec, by bylo chlodniej :) Koteczku, odnosnie Twojej wizyty- nie patrz na ilosc, a jakosc :) Tym razem to nie jajka, a prawdziwe bomby zycia! :* Niech prog bedzie jak najnizszy :*
    To my byliśmy w wysokim sezonie przełom lipca-sierpnia więc nawet po 46stopni na termometrze było 😂😂 a woda w morzu gorąca jak zupa! W mieście bym takiego upału nie zniosła, ale tam to jakoś inaczej się go odczuwa :D Teraz bym chciała polecieć na Korfu albo na Sycylię. Takie wyspowe klimaty bardzo mi leżą 😊😊

    Wydałam dzisiaj 660zł w 30minut! Mam nadzieję, że dzidzia to doceni i się wgryzie :D

    Sasanka55, szona lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ef... sniło mi się dziś, że urodziłaś zdrowe dziecko ! Jak nic proroczy sen i tylko to Cie teraz już czeka !

    A teraz wracam nadrabiać...

    Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1667 3083

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Właśnie wyszłam od doktorka i teraz pędzę do apteki po kolejne zastrzyki, tym razem na pęknięcie pęcherzyków plus prolutex. Co do jajek to szału nie ma, w sumie 4 dorodne po 19-20mm, jakieś mniejsze po 13mm. Może w tym cyklu poszłam w jakość a nie ilość. Łykałam DHEA i Q10 więc mam nadzieję, że coś to dało. Przez ten ból jajników myślałam, że więcej tam się dzieje, no ale co zrobić z takim amh. Biorę co jest :P
    Jeszcze mnie pokłuli dzisiaj (w tym tygodniu już 3x robiłam badania krwi...ehhh). Trzymajcie proszę kciuki za NISKIEGO proga, żeby się udało zrobić świeży transfer 😁 W poniedziałek o 9 będę spała z rozłożonymi nogami na fotelu w klinice 😂😂 Bosko!

    O rajusku, ale dobre wiesci!😊 co z tego, ze malo jajek, ale za to jakich! I punkcja na dniach extra, bo to kolejny krok do przodu😊 u Was w klinice podaja zarodek w 3 czy 5 dobie? To sie zapowiada majowka z przytupem😁

    Sasanka55, MonikA_89!, szona lubią tę wiadomość

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    To my byliśmy w wysokim sezonie przełom lipca-sierpnia więc nawet po 46stopni na termometrze było 😂😂 a woda w morzu gorąca jak zupa! W mieście bym takiego upału nie zniosła, ale tam to jakoś inaczej się go odczuwa :D Teraz bym chciała polecieć na Korfu albo na Sycylię. Takie wyspowe klimaty bardzo mi leżą 😊😊

    Wydałam dzisiaj 660zł w 30minut! Mam nadzieję, że dzidzia to doceni i się wgryzie :D

    To ja juz nie wiem, o co chodzi z greckimi wyspami, ze jedni je kochaja, inni nienawidza :/

    Nuska, przykro mi, ze tak zle trafilas na Korfu :(

    MonikA, normalnie polecilabym Ci te wyspe, ale juz sie boje :) Jedno jest pewne- trzeba wstrzelic sie w dobry moment, bo mozna trafic na mega ulewy. Jak ja bylam, padalo 2 dni tak mocno, ze cala wyspa zostala bez pradu z zarwanymi mostami, pozapadanymi drogami, a my balismy sie nie dotrzemy na lotnisko (w ostatniej chwili puscili ruch), ale i tak tam kiedys wroce, choc w czerwcu woda byla lodowata <3

    660 zl to duzo, ale jakas taka przyjaznie szczesliwa wydaje sie ta liczba :) Kolejny znak!

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, mocno trzymam kciuki :) Jajka są na pewno w takim razie najwyższej możliwej jakości <3

    Dziewczyny, a mi się dzisiaj śniło drugie poronienie... płakałam przez sen, obudziłam się jeszcze z mokrymi oczami. Niby staram się być spokojna, myśleć pozytywnie, no przecież teraz od początku jestem na lekach, co miałoby pójść nie tak?... A jednak lęku po stracie nie da się wyzbyć i zawsze gdzieś tam siedzi. :(

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wpadam na 5 min poinformować Was że u mnie pięknie rośnie, na jednym 5 na drugim 7 jajeczek. 01.05 mam punkcje, a 6 prawdopodobnie transfer jeśli wszystko się dobrze powiedzie 😊 mam tylko teraz temat do rozpracowania - pani doktuor pytała mnie o oddanie oocytow do adopcji. Ja jestem za, ale mój mąż nie bardzo. A jak wy robicie? Usiądę wieczorem n spokojnie poczytam co u kogo, bo muszę jeszcze biec do apteki, a że wszędzie laze z nawigacja to mi trochę schodzi 😋 moze jest jakaś chętna dusza z Białegostoku co mnie przygarnie pod skrzydełka 😋 muszę ty do 06.05 zostać :)

    Irvine90, Sasanka55, Angelika1313, Szczesliwa_mamusia, Arashe, MonikA_89!, szona, syllwia91, Niecierpliwa..., moni05, nuśka91, Salome, Malinaa90, Ochmanka, OO83, moyeu lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine90 wrote:
    Monika, mocno trzymam kciuki :) Jajka są na pewno w takim razie najwyższej możliwej jakości <3

    Dziewczyny, a mi się dzisiaj śniło drugie poronienie... płakałam przez sen, obudziłam się jeszcze z mokrymi oczami. Niby staram się być spokojna, myśleć pozytywnie, no przecież teraz od początku jestem na lekach, co miałoby pójść nie tak?... A jednak lęku po stracie nie da się wyzbyć i zawsze gdzieś tam siedzi. :(

    Koteczku, mialam juz odlozyc telefon, wziac sie za ksiazke, odczekac problemy toaletowe i w koncu wyjsc z domu, no ale jak widze takie wpisy, to nie moge nic nie napisac. Wiem, jak ciezko jest uwierzyc, ze bedzie dobrze i jak trudno zapomniec o tym, co nas spotkalo, ale spojrz na to z innej strony- w poprzedniej ciazy od poczatku mialas zle przyrosty bety, dzialo sie cos niepokojacego. Teraz jest idealnie i tak juz pozostanie, serio! Strach towarzyszy kazdej z nas, nawet jesli nie przezyla poronienia, ale to tylko nasze wymysly, obawy, leki. Pomysl, ilu rzeczy w swoim zyciu sie balas, a jednak zakonczyly sie dobrze. Bylo ich cale multum! W Tobie siedzi zupelnie nowy czlowieczek, nowe zycie, wiec miej i nowa nadzieje, nie patrz na Dzidziulka przez pryzmat styczniowej tragedii :* Teraz bedzie juz tylko dobrze. Blagam, daj przyklad panikujacej Sasance :*

    Irvine90, malamisia, szona, syllwia91, Malinaa90 lubią tę wiadomość

  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Koteczku, mialam juz odlozyc telefon, wziac sie za ksiazke, odczekac problemy toaletowe i w koncu wyjsc z domu, no ale jak widze takie wpisy, to nie moge nic nie napisac. Wiem, jak ciezko jest uwierzyc, ze bedzie dobrze i jak trudno zapomniec o tym, co nas spotkalo, ale spojrz na to z innej strony- w poprzedniej ciazy od poczatku mialas zle przyrosty bety, dzialo sie cos niepokojacego. Teraz jest idealnie i tak juz pozostanie, serio! Strach towarzyszy kazdej z nas, nawet jesli nie przezyla poronienia, ale to tylko nasze wymysly, obawy, leki. Pomysl, ilu rzeczy w swoim zyciu sie balas, a jednak zakonczyly sie dobrze. Bylo ich cale multum! W Tobie siedzi zupelnie nowy czlowieczek, nowe zycie, wiec miej i nowa nadzieje, nie patrz na Dzidziulka przez pryzmat styczniowej tragedii :* Teraz bedzie juz tylko dobrze. Blagam, daj przyklad panikujacej Sasance :*
    Kochana, dziękuję Ci tak bardzo 😙 <3

    Masz rację, sama też staram się sobie tak wytłumaczyć. Pewnie i tak nie przestanę się bać... Ale przecież wszystko MUSI kiedyś w końcu być w porządku. Dlaczego miałabym nie wierzyć, że to już właśnie teraz?..

    Bierz się za książkę, Sasaneczko, problemy toaletowe odganiam precz! Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję za tę odpowiedź ;* <3

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wspaniałe 💕 przepraszam, ale nie dam rady Was nadrobić. Nie będę nawet próbować zmęczać Was moimi bzdurami, ogólnie po prostu czuję się źle.

    Widziałam bobo Nuśki 👶💖 cudo!

    Agge cieszę się, że jest lepiej. Mam nadzieję, że jednak w tej ciąży mdłości puszczą. A plamienia znikną.

    Monika, jestem zdecydowanie na tak aby w tym cyklu była jakość! 🧚‍♀️ Czarujemy poniedziałek.

    Arashe piękny sen. Ef ♥️♥️♥️

    Malinowa nie martw się progiem, jesteś obstawiona, uwierz w kropeczka wszystko będzie dobrze 🐞💖

    Irvine słyszałam, że sny tłumaczy się na odwrót. Dzidzia ma się dobrze. To jest właśnie teraz, będzie dobrze. Kiedy masz wizytę? 😚

    Kingulla ale koszyczek. 6.05 zostaniesz mamą 🤰💕

    Jeszcze raz przepraszam, że nie odniosę się do wszystkiego 😥 jestem beznadziejna, ale trzymam kciuki, wysyłam pozytywne myśli i życzę spełnienia marzeń każdej z Was ♥️

    MonikA_89!, Irvine90, nuśka91, Iseko, Madziandzia lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ