X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w sobotni poranek :)
    Moyeu moze jeszcze sie cos pojawi na nasyepnum teście :)
    Malinowa prog nie jest zły na pewno nie utrudni maluszkowi wgryzienie sie
    Nuska Kubus pięknie rośnie

    Ją właśnie robię sobie owsianke potem idę biegać a wieczorem wybieram się na 30 znajomego i myślę czy by zrobić dyspense w diecie ;D postaram się być twarda :)

    Sasanka55, Malinowa91, nuśka91, Nuch lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu, oby jednak następny test okazał się pozytywny!

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge, jakby Ciebie? Plamienie ustało?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Agge, jakby Ciebie? Plamienie ustało?
    Wstałam to znów coś wyleciało... Już sama nie wiem, co robić. Gdyby to rzeczywiście od luteiny było, to chyba by aż tak długo nie trwało...
    Napisałam do mojego lekarza, ale na razie nic nie odpisuje.

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa, wydaje mi się, że poziom proga masz bardzo ładny, ale nie zaszkodzi wspomóc się prolutexem :)

    Moyeyu, mam nadzieję, że @ jednak nie przyjdzie a dzisiaj było za wcześnie na testowanie 😘

    DziulkaJ, endometrium masz super! Co do wzrostu pęcherzyków to niby norma jest 1-2mm na dzień. Może jest tak, że im większy pęcherzyk tym wolniejszy wzrost. Podziałajcie jeszcze przez weekend :) trzymam✊✊ za piękną owulację!

    Niecierpliwa, u mnie dzisiaj też owsianka na śniadanko - z bananem i daktylami 😋😋😋 pochłonęłam ją w 3 minuty :D

    Agge, oby szybko odpisał. Może uda ci się jakoś wcisnąć do niego na USG. Uspokoisz się jak zobaczysz, że kropek ma się dobrze. To co dzisiaj wyleciało nazbierało się przez całą noc, więc może być "stare". Zobacz czy teraz się coś znów pojawi

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa, wiem, ze pytanie moze glupie, ale oba wyniki masz w tych samych jednostkach? Pytam, bo mnie tak Medicover raz w jajo zrobil, ze podal proga w nmol/l zamiast ng/ml i zobaczylam wartosc 3krotnie wyzsza niz zwykle (30 zamiast 9). W kazdym razie mooocno trzymam kciuki za Twoj piekny test i Dzidziulka <3 Bedzie dobrze, najlepiej!

    MonikA, to ja podobnie, bo od 7:00 :) Wymalowalam sie, wypindrzylam (nie wiem po co i dokad) i siedze teraz w dresie ze sraczka ;) Wyszlabym na spacer, na zakupy, do kolezanki, ale chyba musialabym zabrac nocnik.
    Baaaardzo mocne kciuki za wizyte i jajeczka :*

    Buba, a jak Ty sie czujesz?

    Madziandzia, super podejscie :) 👍👍👍 Tez doszlam do wniosku, ze kazda opcja u mnie jest spoko, bo niesie za soba cos dobrego :)

    Ochmanko, tak Ci zazdroszcze :) Ja moglabym zamieszkac w samym srodku dzikiego, gestego lasu i wpierdzielac szyszki, byle tylko delektowac sie spokojem, spiewem ptakow i tym cudownym zapachem <3 Kciuki za turniej :) Jakos nigdy nie lubilam siatkowki i bylam beznadziejnym, najslabszym ogniwem juz od podstawowki az do studiow :D Kosza za to kochalam :) i jeszcze no tego, zbijaka/dwa ognie :D

    Malina, ja wiem, ze wczasy w Polsce sa genialne, kocham tez Slowacje, Czechy i nie chce wyjsc na buca, ale odkad pamietam, zawsze wyjezdzam gdzies, gdzie pogoda jest gwarancja + gdzie jest morze i gory, bo uwielbiam i jedno i drugie :) Na miejscu 3-4 dni lezakowania, drinkowania, chillu, a poltora tygodnia zwiedzania z wypozyczonym samochodem, chodzenia po gorach, szukania mniej turystycznych zakatkow. Tak mocno przyzwyczailam sie do tej formy wypoczynku, ze ciezko wyobrazic mi sobie wiosne, czy lato bez niej...

    Moyeu, kurde, myslalam, ze przy IO to diabetolog :) Dziekuje :* W takim razie zapisze sie do dobrego endokrynologa. Czytalam o chorobach wspolistniejacych, ale nic nie przychodzi mi do glowy. Wszystkie parametry tarczycowe tez mam wrecz idealne. Krolewno Olu, biel na Nordzie jeszcze niczego nie przekresla, dopoki nie ma @, a jej nie moze byc. Wciaz krwawie, wiec zabieram ja od Ciebie i nie puszczam kciukow :* Udanej wizyty u manikiurzystki :) Niech poprawi Ci humor :)

    Dzulka, przykro mi, ze tak Cie organizm robi w konia, ale tak, jak pisze Pati, najlepiej dzialac regularnie, jesli mamy taka mozliwosc :) :*

    Nuska, widzisz jeszcze na oczy po maratonie Gry o Tron? :* Milego grillowania, jesli wciaz aktualne :) :*

    Niecierpliwa, na imprezach jedzenie i picie idzie w biust, a nie w boczki, wiec mozesz sobie troche odpuscic ;) :*

    Agge, kurcze, tyle stresu :/ Moze normalnie mialabys @ w tym terminie i organizm jeszcze sie w pelni nie przestawil? Kiedys gin mowil mi, ze to normalka u wieeeeelu kobiet.

    Milego dnia, Piekne :)

    Madziandzia, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:09

  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1667 3083

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za slowa otuchy 😉
    Rozmawialam z doktor. Mowi, ze to dobry wynik i ze wlaczamy prolutex, ale tylko na noc. Ufff

    Agge, to brazowa wydzielina czy jakas inna? Ciekawa jestem co Ci lekarz odpisze...

    Monika 89 czekamy na wiesci z podgladu jajeczek🥚🥚🥚

    Sasaneczko wartosci te same😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2019, 10:18

    MonikA_89!, Sasanka55, Malinaa90 lubią tę wiadomość

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎

    01.2024 - FET (S) 6.2.3❓


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, chciałabym, żeby to tak działało :D:D
    Monika to u mnie jabłko z żurawiną :):) Trzymam kciuki a piękne jajeczka:)
    Agge nie chcesz jechac profilaktycznie na IP?


    Sasanka55, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Sasanka, chciałabym, żeby to tak działało :D:D
    Monika to u mnie jabłko z żurawiną :):) Trzymam kciuki a piękne jajeczka:)
    Agge nie chcesz jechac profilaktycznie na IP?
    Na razie nie było z czym za bardzo.... teraz też już nic nowego nie leci. Może już koniec...

    Sasanka55, szona lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    Dziekuje za slowa otuchy 😉
    Rozmawialam z doktor. Mowi, ze to dobry wynik i ze wlaczamy prolutex, ale tylko na noc. Ufff

    Agge, to brazowa wydzielina czy jakas inna? Ciekawa jestem co Ci lekarz odpisze...

    Monika 89 czekamy na wiesci z podgladu jajeczek🥚🥚🥚

    Sasaneczko wartosci te same😉
    Wczoraj najpierw lekko czerwona, potem już brązowa tylko.

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko to ja mam dla Ciebie idealnie rozwiązanie! Chorwacja lub Czarnogóra! ❤️ Masz morze i od razu góry przy morzu 😍 Możecie jechać samochodem, co prawda podróż trochę długa, ale jeśli pojedzie z Wami Kropek to w każdej chwili można się zatrzymać, albo nawet po drodze sobie ogarnąć nocleg żeby było lżej. Ja jestem zakochana w Chorwacji 😉 Ale polecam jechać poza największymi upałami, czyli albo teraz albo koło września. Chyba że lubicie ekstremalne ciepło 😉 No chyba się obrażę jak nie skorzystasz z mojego wspaniałego pomysłu 😛

    A ja w pracy, nie śpię jeszcze 😉 wczorajsze usg tak mnie naładowało pozytywnie, że działam jak króliczek Duracell 😀 grill oczywiście aktualny, lekko mży, ale to nic, będziemy siedzieć w garażu ☺️

    A tak jeszcze mi się przypomniało, że pisałyście o Grecji. I muszę powiedzieć, że ja mam niestety inne wrażenia i prędko tam nie wrócę. W zeszłym roku byliśmy na Korfu. Wybrałam tą wyspę, bo pisali że jest najbardziej zieloną ze wszystkich wysp. A w efekcie zastaliśmy dosłownie góry śmieci, wszędzie śmietniki przepełnione i wywalone na drogi 😮 Poza tym dużo opuszczonych domów, wielkie bezpańskie psy biegające po ulicach, śmierdzące kanały... No krajobraz trochę jak w Czarnobylu. Poza tym mieliśmy wypożyczony samochod więc zjeździliśmy całą wyspę i wszędzie tak było, nie tylko w jednym miejscu. A drogi to też była katastrofa. Wąskie, górzyste, strach było jeździć. No ja nie miałam szczęścia do Grecji. Znowu mój kolega z Zakynthosu zachwycony 😉

    szona, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge - oby juz wiecej nic nie lecialo... nie zastanawiaj sie nad IP w razie czego.

    Malinowa - uff! Ile jeszcze dni zostalo Ci do testowania? :)

    U mnie 18dc, temperatura z dnia na dzien coraz nizsza, obstawiam ze owu jeszcze nie bylo. Wczoraj mialam jakies dziwne klucia w jajnikach. Raz taka jakby kolke, pozniej jakby uklucie szpilki... mam nadzieje, ze nic mi sie tam znowu nie porobilo.

    Malinowa91 lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Sasanka, chciałabym, żeby to tak działało :D:D
    Monika to u mnie jabłko z żurawiną :):) Trzymam kciuki a piękne jajeczka:)
    Agge nie chcesz jechac profilaktycznie na IP?

    Spoko, ja i tak jestem mistrzem wymowek. Wlasnie nalalam sobie jakiegos ajerkoniaku (chociaz nie lubie) z nadzieja, ze wyleczy moj zoladek. Nie powinnam? No nie, bo dieta, ale skoro i tak biegam co sekunde do toalety, to wszystko wyleci. Myslenie blondynki

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuska, no marzy mi sie Czarnogora <3 Do Chorwacji mialam jechac ze znajomymi na rowerowe wojaze 7 kwietnia, ale zrezygnowalam ze wzgledu na ciaze :[ Troche boje sie dluzszych podrozy ze wzgledu na moj mocno niestabilny zoladek, chore jelitka, a z bobo w brzuszku nawet stoperanu nie mozna (srajko-stopy i rzyg-torebka to moi najlepsi przyjaciele zaraz po mezu).. No nic, nie zakladam najgorszego :) :* Dziekuje za pomysly, Kochanie

    Edit: Nikodemko, Sloneczko, nie boj sie :* Najwazniejsze, ze dzialacie niezaleznie od wszystkiego! Ja na Ciebie juz czary puscilam, dorzuc jeszcze swoje i sie uda! :*

    Edit2: tak teraz sobie pomyslalam- jestem debilem, skoro martwie sie o jakis wyjazd... Jest mnostwo mozliwosci, wiec czemu nie zaczac zmieniac swoich nawykow i wakacyjnych tradycji

    Edit3: nie wierze, leze w lozku pod kolderka i slysze rozmowy po angielsku dobiegajace z dworu. Przypomnialaa mi sie od razu praca i chyba sie... zwymiotuje

    Edit4: Malinko, nie boj sie :* Od szarpniecia na pewno nic Ci nie bedzie :* Powiedz psiakowi, zeby tego nie robil i byl grzeczny, bo za kare go Sasanka zacaluje

    Edit5: Wczoraj kupilam juz 2 tankini z mysla o delikatnym ciazowym brzuszku - taki dobry amulet na tegoroczne wakacje :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/151dc6bacdd4.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2019, 11:01

    Nikodemka, agge, nuśka91, szona, Malinaa90 lubią tę wiadomość

  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1667 3083

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Agge - oby juz wiecej nic nie lecialo... nie zastanawiaj sie nad IP w razie czego.

    Malinowa - uff! Ile jeszcze dni zostalo Ci do testowania? :)

    U mnie 18dc, temperatura z dnia na dzien coraz nizsza, obstawiam ze owu jeszcze nie bylo. Wczoraj mialam jakies dziwne klucia w jajnikach. Raz taka jakby kolke, pozniej jakby uklucie szpilki... mam nadzieje, ze nic mi sie tam znowu nie porobilo.

    We wtorek jade na bete do kliniki😐

    Nikodemka, szona, Szczesliwa_mamusia lubią tę wiadomość

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎

    01.2024 - FET (S) 6.2.3❓


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Wczoraj najpierw lekko czerwona, potem już brązowa tylko.
    Masz detektor tętna płodu? Myślę, że warto byłoby zainwestować, może czułabyś się spokojniej mogąc w każdej chwili skontrolować dzidziusia. Co prawda pewnie jeszcze z tydzień byś musiała poczekać, ale wkrótce można już próbować łapać serducho.

    agge, szona lubią tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    We wtorek jade na bete do kliniki😐

    Wtorek bedzie cudowny, zobaczysz :* Rozpoczniemy hucznie majowke :)

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuśka, na Zakynthos też byliśmy i było cudownie. Woda niebieska jak z obrazka :D Fakt na wyspach jest problem ze śmieciami, bo wielu turystów przyjeżdża, no i zwykle nie ma szans na jakieś wysypisko na uboczu. Co nie zmienia faktu, że Grecy są przesympatyczni, jedzonko pycha i te widoki!!!!! 🏖️ :*

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mi odpisał że mogę podjechać do szpitala jeśli chcę, ale z delikatnym plamieniem on by radził zostać w domu, bo i tak już biorę i luteinę i duphaston i innych leków nie dostanę.

    Już zresztą od tego plamienia po wstaniu z łóżka nic nie ma :) więc jestem spokojniejsza.
    Jeśli się rozkręci to i tak pewnie pojadę sprawdzić, ale mam nadzieję, że nie będzie potrzeby :)

    Sasanka55, MonikA_89!, moni05, szona, Malinaa90 lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ