X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Super :):) widzisz poszłaś w jakość :)
    Teraz siedzę jak na szpilkach. Jestem ciekawa jak wyjdzie bzykanie na szkiełku i rozwój maluchów. Jak do czwartku klinika nie zadzwoni to znaczy, że transfer będzie w terminie. Dzwonią podobno tylko wtedy, jak coś złego się dzieje.

    Magduullina, Niecierpliwa..., szona, Malinaa90, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Monika, Nuch - niech to bedzie Wasz dzien!!! 😘 Trzymam kciuki!

    Dzulka - o, ja dzis tez 20dc, temperatura 36,5 i jeszcze nie bylo owulacji :) Zazdroszcze Ci, ze dowiesz sie z monitoringu na czym stoisz, bo ja w tym cyklu polegam tylko na wlasnych obserwacjach, ktore doprowadzaja mnie do szalu :D
    Lecimy na jednym wózku hehe☺️ a masz śluz płodny ? Bo ja mam na bieliźnie taki kremowy, wydawałoby sie, że już po owulacji, bo śluzu płodnego nie mam, ale wiem, że owulacja przede mną. Widzisz kochana, jak z nami pogrywa nasze cielsko, ja już pewnie gdyby nie monitoring to bym pomyślała, że cykl bezowulacyjny i bym skończyła ❤️ a tak wiem, że może jeszcze nic straconego

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla każdej z Was przesyłam miliony pozytywnych myśli 💖💖💖 trzymam kciuki za wszystkie testy, bety, zabiegi, jajeczka i z okazji nowego tygodnia zostawiam 🧚‍♀️🐞🍀🤰♥️

    Moni z babcią będzie wszystko dobrze! Dobrze, że byłaś na miejscu. Staraj się nie denerwować.

    Malgonia nadal uważaj na siebie i to cudeńko pod sercem 👶

    Monika 6 maluszków, super ♥️ w czwartek zostaniesz mamą!

    Nuch kciuki ✊✊✊

    MamaStasia udanego podglądu dzidzi, czekam na relację i zdjęcia 💕

    Kingulla będą bliźniaki? 😘

    Hope gratuluję. Życzę Ci spokojnej ciąży 😍

    Sasanka oby beta wystraszyła się piwka 💚💜

    Agge współczuję Ci wymiotów ☹️ mnie większość czasu mdli, ale nic nie wychodzi.

    A ja dziś ryczę... Dlaczego jedno maleństwo odeszło 😥 A do tego Zuzia się przewróciła i uderzyła w wargę, płakałam razem z nią.

    MonikA_89!, Iseko, moni05, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Moni, zdrówka dla babci. Szybko zareagowałaś, więc wszystko będzie dobrze 😘 Zaopiekują się nią i zaraz poczuje się lepiej.

    Sasanko, dziękuję za sałatkę :P W ogóle to pierwszy posiłek powinnam zjeść koło 13, a mnie o 12 tak zassało w żołądku, że ugotowałam sobie budyń czekoladowy 😁 Mam nadzieję, że z twoją babcią wszystko w porządku i mama ma rację, że nie masz się denerwować 😘 trzymam kciuki za zerową betę!!!

    Małgonia, może spróbuj się bardziej oszczędzać i wybierać jakieś mniej zatłoczone miejsca 😘 po co masz się denerwować i dusić w takim ścisku. Masz w ogóle jakieś kapelutek na głowę? Przy takich upałach to łatwo o zawroty głowy, a w ciąży to już tym bardziej.

    U mnie pobrali 7 pęcherzyków, z czego 6 jest dojrzałych i będą je zapładniać. W czwartek transfer 😘
    I po co ja to czytałam ? Teraz mam ochotę na budyń czekoladowy !!! Muszę kupić i sobie też zrobić . Trzymam kciuki za transfer ✊✊

    Magduullina, MonikA_89!, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika a kiedy beda wiesci jak tam z zarodeczkami? To od razu wiadomo, czy czeka sie dobe czy iles tam?

    Nie no ja uwazam na siebie.. tu nas zaskoczyla sytuacja bo to normalnie tak nie wyglada. Nawet u nas w miejscowosci jest punkt splywu i nie bylo takich scen.
    Ciaza jako taka daje mi sie we znaki, ale od kilku dni czulam ciagniecia w macicy i zawsze jakos tak sobie mowilam, ze sie kobtaktuje ze mna malec. Dzis jest raczej spokojnie, ale nie panikuje, bo generalnie te objawy to falami ida.
    Musze nawodnic kropka, bo mimo, ze wlalam dzis w siebie ze 2 litry wody to czuje sie odwodniona mega.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika pięknie, 6 cudownych nowych żyć 😊
    Niech się teraz pięknie rozwijają 😘

    A Przybylska u mnie raczej bez bliźniaków, bo w tych badaniach klinicznych podają tylko jeden zarodek - no chyba, że szczęście się do mnie uśmiechnie i ten jeden podzieli się na dwa 😋

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 36dzień cyklu.
    Też macie takie złe dni? W sensie tej pogody.? Majowka szykuje się nie zaciekawie ;( jakie macie plany w ogóle.?

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1667 3083

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Monika pięknie, 6 cudownych nowych żyć 😊
    Niech się teraz pięknie rozwijają 😘

    A Przybylska u mnie raczej bez bliźniaków, bo w tych badaniach klinicznych podają tylko jeden zarodek - no chyba, że szczęście się do mnie uśmiechnie i ten jeden podzieli się na dwa 😋

    Dawaj do Nas https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/bialystok-in-vitro-w-badaniach-klinicznych,17532,72.html?sd=1

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoniu, ja tez w Twoich wypowiedziach wyczytuję objawy ciąży :) cieszę się, bo wiem, że Ciebie to uspokaja.

    My jedziemy na majówkę do stolicy :) Okazało się, że będą też znajomi, którzy mieszkają w Moskwie, grill i dużo chilloutu! Gdy spytałam co przywieźć usłyszałam - podlaską babkę ziemniaczaną 😎 także zakasam rękawy 💪

    Ale pachną te kwitnące drzewaaa!!! O mamuniuuuuuu

    Magduullina, Nuch, MonikA_89!, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Lecimy na jednym wózku hehe☺️ a masz śluz płodny ? Bo ja mam na bieliźnie taki kremowy, wydawałoby sie, że już po owulacji, bo śluzu płodnego nie mam, ale wiem, że owulacja przede mną. Widzisz kochana, jak z nami pogrywa nasze cielsko, ja już pewnie gdyby nie monitoring to bym pomyślała, że cykl bezowulacyjny i bym skończyła ❤️ a tak wiem, że może jeszcze nic straconego

    Dziś masz monitoring? :)

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi jak jest z leczeniem zębów i znieczuleniem?
    Mam kilka zębów do leczenia i wizyte mam na 10 maja

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:09

    MonikA_89!, szona lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika - aaaa, gratuluje szósteczki! Ale musisz przezywac emocje :)

    Dzulka - to prawda, monitoring to genialna sprawa :) Jakis tam sluz sie pojawil, glownie wczoraj. Dzis jedynie jakies pojedyncze niteczki rozciagliwego, ale ja zawsze mam slabiutki sluz. Licze, ze uda mi sie wyczytac wszystko z temperatury :) Daj znac monicie!

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    APrzybylska współczuje Ci bardzo, ten płacz byl potrzebny może chociaż trochę zejda z Ciebie emocje, sporo przeszłas.

    Szona, Babka ziemniaczana<3 Potwierdzam, drzewa pachną aż za bardzo teraz:D czuje się jak pies myśliwski.

    Hope my z kropkiem robimy nic;) dużo odpoczywamy i dużo spimy dużo ulubionych aktywności na razie odpuszczamy, nawet rozwazalismy z M czy nie pojechać jutro nad morze, ale trochę się boje, chciałbym już dobrnac do 8 tygodnia:)

    Monika, kciuki za dalsze działania w klinice!
    My mamy zaplanowany wyjazd na wakacje w sierpniu na Mazury. Ale boje sie trochę bo mamy dość daleko. I nie wiemy czy odwoływać czy nie

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Monika a kiedy beda wiesci jak tam z zarodeczkami? To od razu wiadomo, czy czeka sie dobe czy iles tam?

    Nie no ja uwazam na siebie.. tu nas zaskoczyla sytuacja bo to normalnie tak nie wyglada. Nawet u nas w miejscowosci jest punkt splywu i nie bylo takich scen.
    Ciaza jako taka daje mi sie we znaki, ale od kilku dni czulam ciagniecia w macicy i zawsze jakos tak sobie mowilam, ze sie kobtaktuje ze mna malec. Dzis jest raczej spokojnie, ale nie panikuje, bo generalnie te objawy to falami ida.
    Musze nawodnic kropka, bo mimo, ze wlalam dzis w siebie ze 2 litry wody to czuje sie odwodniona mega.
    Dopiero w czwartek będziemy wiedzieć co i jak, więc kilka dni niepewności przed nami.
    Twój kropek odpoczywa, bo jest zmęczony od nadmiaru wrażeń :) przecież codziennie nie może fikać i robić przemeblowania w macicy 😂

    Malgonia lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Dopiero w czwartek będziemy wiedzieć co i jak, więc kilka dni niepewności przed nami.
    Twój kropek odpoczywa, bo jest zmęczony od nadmiaru wrażeń :) przecież codziennie nie może fikać i robić przemeblowania w macicy 😂

    Masz racje, robi mi przemeblowanie w zoladku ;)

    No to czekamy do czwartku. Niby krocej niz do sikania, a pewnie dluzyc sie bedzie 3 razy bardziej.

    MonikA_89! lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    My mamy zaplanowany wyjazd na wakacje w sierpniu na Mazury. Ale boje sie trochę bo mamy dość daleko. I nie wiemy czy odwoływać czy nie

    Może poczekaj jeszcze, zobaczysz jak się będziesz czuła.

    Co do majówki - tak jak pisałam wyzej, z jednego dnia w stolicy, zrobiły się trzy :) a później zostaje jeszcze 4 i 5 maja - albo rower, albo jezioro, albo las, albo leżenie w ogrodzie rodziców - każda pogoda mnie zadowala, zmienię tylko rodzaj odzieży :D Może nawet padać - kupiłam mega płaszcz przeciwdeszczowy w lumpie za 13 zł! Także jestem zwarta i gotowa. Do urlopu dzielą mnie dwie odpowiedzi na pozew, jedna opinia, jeden regulamin i dwie rozprawy 🙏

    Magduullina, Malinaa90, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati96 wrote:
    Kochana nie wiem czy by Tobie to pomogło, ale ja też miałam nawracajace tam różne infekcje. Od 15 roku życia chodziłam co pół roku do gin i za każdym razem wychodziłam z zestawem globulek i kremów i jednego razu lekarz powiedział, że tak nie może być i przepisał mi tabletki musiałam ja je brać i jedna mąż. Nie jest to wskazane w ciazy ,ale on mi to dał też przy staraniach i kazał dla bezpieczeństwa brać 1 tabletkę jak dostałam @ i tydzien później 1. I powiem Ci ,że jak narazie mi to pomogło. Tabletki są na receptę i nazywają się flucofast.
    Dobrze wiedzieć! Zapytam o nie! Dziękuję
    😘

    Pati96 lubi tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Masz racje, robi mi przemeblowanie w zoladku ;)

    No to czekamy do czwartku. Niby krocej niz do sikania, a pewnie dluzyc sie bedzie 3 razy bardziej.
    Oj tak! Ale czas do bety też mi się będzie dłużyć 😂 Pewnie dopiero 12dni po transferze będę robić betę, bo w sobotę wzięłam 2 ampułki ovitrelle i zanim że mnie zejdzie to trochę czasu minie :P

    A jadłaś jakieś ciekawe owoce? Oglądam kiedyś odcinek Emce kwadrat i pokazywali jakieś takie dziwne, np durian, który ma taki zapach że nie wpuszczają z nim do komunikacji miejskiej😂

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze z tymi wyjazdami to zalezy duzo od samopoczucia. Gdybym sie czula w tej ciazy jak w poprzedniej to bym nosa z mieszkania niewysciubila. Teraz nie mam jakos poczucia by sie dziecku krzywda dziala gdy gdzies jade (choc fakt, ze tu niemal na kazdej trasie sa miejsca lezace). W poprzedniej ciazy ledwo dojechalam z Warszaey na Slask. Trzeba liczyc na dobra i spokojna ciaze. Ja teraz widze, ze to wcale nie musi byc straszny czas(oczywiscie wykluczajac stres ktory jest w kazdym przypadku). Poprzednio nie wierzylam ze mozna w ciazy czuc sie ok.

    Duriana jadlam w Tajlandii. Ja nie lubie. Ogolnie to jem sporo owocow roznych, ale tylko w hotelach bo sie boje jesc na ulicy :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2019, 14:07


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 258 259 260 261 262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ