X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Izape no i chyba wychodzi na to, że jednak będziemy porównywać te nasze brzuchy! :D

    ef nie mam pojęcia, co napisać... chyba jedynie (co w sumie najważniejsze), żeby w sobotę okazało się wszystko dobrze i żeby wyniki były idealne <3

    Sasanka teraz już spadnie, wraz z krwawieniem!

    Coś mnie w ogóle dzisiaj tknęło, że musiałam nasikać na test. Obiecuję, że to ostatni i pokornie czekam na wizytę.

    4c1f3c750edad84emed.jpg[/QUOTE

    Zazdroszczę takiej kreski. Widziałam po suwaku że też jesteś po dwóch poronieniach. Brałaś coś przed zajściem acard, dupka ? Dajesz nadzieję ! ;)

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • paulaa22 Przyjaciółka
    Postów: 75 105

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis-piękna krecha!! Ile dni po owulacji? :)

    4.04.19- II
    tfaif08.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:39

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis rozbilas system tym testem :)
    Wspanialy :) chyba sobie go wydrukujr i bede wizualizowac :)

    Mildred, MonikA_89!, Sasanka55, Irvine90, Malinaa90 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia księżniczka jak @ ma być w czwartek to może jeszcze test być negatywny, i nie polecam testować od 9 dpo bo ja już mam dość, a beta dopiero jutro! Mężowi najlepiej zrobić badania i żeby były komputerowe, bo wtedy niby najlepiej. Jak podstawowe wyjdą ok i dalej nic nie będzie to zrobiłbym rozszerzone badania typu fragmentacja dna i hbs. Warto zrobić z podstawowymi badaniami posiew.

    Szona ja wczoraj miałam spadek, więc raczej spadki są ok bo mogą oznaczać i plantacje zarodka :) bóle @ też są przy wczesnej ciąży!

    Sasanko to jak Ty ta betę wylapalas? Ja miałam wynik <1,20, ale niewiadomo ile było wczoraj... Co do skurczy i krwi to ja tak miałam, że w 4 dniu krwawienia @ gdzie już praktycznie tylko plamilam dostałam skurczy i bólu brzucha i mocniejszego krwawienka wtedy w sumie poronilam, więc może to było oczyszczenie z resztek jeszcze.. Po tym beta już była praktycznie 0, więc może Twój problem się rozwiązał sam? Poza tym, strasznie długo czekasz ma betę:( pewnie Cie juz nosi :/ ja wczoraj miałam w 45 minut!!!

    Niecierpliwa a widzisz jaka niespodzianka! Pozne owulacje też są wartościowe i mogą być z nich dzieci :)  trzymam kciuki za szczęśliwy finał!! Haha plemniki w badaniu cytologicznym, myślę że mogliby od razu machnac morfologia i pozostałe parametry kochana! :D

    Pati96 super ze plamienie ustało, mam nadzieje ze trochę się uspokoiłas :*

    Arashe mocno trzymam kciuki za jutrzejsze badania!! Oby maluszek był zdrów jak rybka :)

    Nuska popytaj znajomych, u mnie znajomi tak pomagali koleżance. Popracowala że 2 miesiące i poszła na L4. Ja mam za to umowę na czas oznaczony do maja 2020 i pewnie nie wrócę do obecnej pracy, bo nikt nie będzie chciał przedłużać umowy. Troche mnie to martwi ale dziecko jest dla mnie ważniejsze...

    Moni05 mam nadzieję że rwa odpuści, moka znajoma w ciąży miała i wiem że to nic przyjemnego :(

    Monika strasznie się ciesze że jajniki czyste, mocno trzymam kciuki za udaną symulacje i piękne Bobo :)

    Agge trzeba było wpaść do mnie, nagotowalam tyle barszczu białego że przez 3 dni jedliśmy :p haha teraz rosół! To zapraszam!

    Dziewczyny cały czas mi się wydaje że to poprostu felerne testy!!!

    agge, Pati96, Malgonia, MonikA_89!, Sasanka55, Niecierpliwa..., Arashe, Ochmanka, moni05, nuśka91 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred brałam od końca @ acard 75mg i po owu dupka 2x1. Wszystko na własną rękę, bez wcześniejszej konsultacji z ginem.

    paulaa dzisiaj 18dpo :)

    Malgonia, Sasanka, Dzulka <3

    Izape sama jesteś felerna! No kurde, przecież to niemożliwe, żeby na Nordzie krechy wyszły bez hcg i to w dodatku ciemniejąca! Błagam, zrób test z samego rańca!

    Sasanka55, Izape_91, szona lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, robilam w Luxmedzie, pierwszy raz w danej placowce i na wyniku bylo 0.5. Pomyslalam, ze 0.5 to i tak <1.2, tylko po prostu bardziej doprecyzowali, uznalam, ze ciazy nie ma i tyle, a po kilku dniach psikus :) Juz mam dzisiejszy wynik- 60, wiec nie drgnelo od soboty

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Izape, robilam w Luxmedzie, pierwszy raz w danej placowce i na wyniku bylo 0.5. Pomyslalam, ze 0.5 to i tak <1.2, tylko po prostu bardziej doprecyzowali, uznalam, ze ciazy nie ma i tyle, a po kilku dniach psikus :) Juz mam dzisiejszy wynik- 60, wiec nie drgnelo od soboty
    Jeśli dzisiaj miałaś ta akcje, to możliwe że beta już pięknie zleci,, teraz konsultacja z lekarzem? Kiedy powtarzasz badanie?


    Melevis matko te moje kresunieto jest nic przy Twoich!!

    Sasanka55, ef36 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Melevis matko te moje kresunieto jest nic przy Twoich!!

    Między nami jest jakiś tydzień różnicy, więc zaraz też będziesz miała taką kresunię!
    Masz heparynę? Bo jak jutro beta będzie dodatnia (a będzie jego mać) to chyba zaczynasz kłucie?

    Sasanka55, Malgonia, szona, Irvine90, Ochmanka lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape kopne Cie w ten twoj 10dpo tyłek :) kreska ciemnieje i koniec :):) rozbawilas mnie ta morfologia :D
    Sasanka sorki ze dopiero teraz. Ja na podstawie tego co piszesz wykluczam cp :):) Na pewno juz jest nizsza niz rano:*
    Melevis boski test :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2019, 21:14

    Sasanka55, MonikA_89!, szona, Irvine90, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki melduję się po wizycie ;) na początku lekko wystraszona przez panie w rejestracji bo nie znalazły tętna maleństwa detektorem, ale na szczęście to był fałszywy alarm i okazało się już na wizycie że wszystko jest ok. Między nogami nic nie urosło tak więc Zosia zostaje Zosią 😊 ma 300 gram i lubi szaleć w mamusi brzuchu oraz ssać kciuka ❤

    Widziałam gdzieś tam w otchłani postów coś na temat tabletek anty. Brałam vibin przez dość długi okres czasu ze względu na zaburzenia miesiączek. Jednak sama na własną rękę zdecydowałam się je odstawić jeszcze zanim planowałam ciążę. A było to spowodowane właśnie mikro udarem... okropne przeżycie, nikomu nie polecam i mam nadzieję że nigdy więcej mi sie już to nie przytrafi ani żadnej z nas. Oczywiście u lekarza główne podejrzenie padło właśnie w kierunku tabletek.

    ElfiaKsiężniczka, agge, MonikA_89!, Malgonia, Iseko, mam_marzenie_synek❤, szona, syllwia91, Irvine90, Pati96, Malinaa90, Sasanka55, aeiouy, Ochmanka, moni05, nuśka91, makowa lubią tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge w sumie lepiej teraz niż jak będziesz rodzic :) ale mam nadzieję, że Ci to przejdzie, najlepiej już jutro. Mi się nie zdarzyło poza dniem migreny wymiotowac w ciąży, ani pierwszej, ani teraz. Przy silnej migrenie to i bez ciąży wymiotuje.

    Dziękuję za kciuki, choć chyba się nie stresuje :) może to dzieki temu? ;D

    agge, szona lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila, Arasge jestescie dokladnie w tym samym dniu ciazy :)

    To jak juz tak narzekamy to js po powrocie z wakacji jeszcze przed ginekologiem musze sie do neurologa wybrac, bo mam juz takie bole kregoslupa, ze sie wyprostowac nie jestem w stanie :(

    Mila1996, Arashe lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Mila, Arasge jestescie dokladnie w tym samym dniu ciazy :)

    To jak juz tak narzekamy to js po powrocie z wakacji jeszcze przed ginekologiem musze sie do neurologa wybrac, bo mam juz takie bole kregoslupa, ze sie wyprostowac nie jestem w stanie :(

    Zgadza się identycznie 😊 Arashe trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę ❤

    Biedna :( nie lubię za te bóle 😫 a kysz a kysz !

    Malgonia, Arashe lubią tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Mila, Arasge jestescie dokladnie w tym samym dniu ciazy :)

    To jak juz tak narzekamy to js po powrocie z wakacji jeszcze przed ginekologiem musze sie do neurologa wybrac, bo mam juz takie bole kregoslupa, ze sie wyprostowac nie jestem w stanie :(
    Malgonia to koniecznie idź do lekarza bo to nie są żarty :(

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, to marsz do lekarza! :)
    No bo jak Ty zamierzasz ten brzuch dźwigać z chorym kręgosłupem?! No zastanów się ;)

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem.. ja juz mam problemy wiele lat. Poki cwiczylam to nad tym panowalam, jak przestalam to jest tylko coraz gorzej. A odwleka, bo musze przeswietlic dol kregoslupa a jak wiadomo rtg nie uzy staraniom :(
    Mam nadzieje ze te wietnamskie masazystki mnie troche podreperuja.

    Iza a jak Ty sie czujesz?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:39

    agge, Pati96, Irvine90, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Jak wywołać szok u M:

    "Co Ci zrobić do picia? Kawke bez kofeiny, zbożowa czy coś?
    Ja: A dałbyś radę wlać mi trochę tego soku z kiszonych ogórków?"

    Także ten, pac Man PMSowy bardzo :D

    Malina, a ten sok z kiszonych to zdrowo pić! Tak mówi DoktorAnia na Instagramie ;)
    Ja uwielbiam ogórki kiszone, mlge zjadać kilogramami. Mama zawsze mówiła że robaków nie będę mieć, ale soku z ogórków pić nie umiem.

    relgi09kukfprg92.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:39

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ