X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Kochana, napij się🍷dla odstresowania, bo z niektórymi typami ludzi na trzeźwo nie pogadasz 😘 😜 A teściowej powiedz, że jak sprawi Ci przykrość, to będzie miała z nami do czynienia!!! Skoro potrafimy wysyłać tabsy z betą i pękać torbiele na odległość (ponownie dziękuję za kciuki), to z nią sobie tym bardziej poradzimy 😂

    Haha, wysyłamy tabsy z betą i pękamy torbiele 😂 rechoczę dziś od tego forum co chwilę 😂

    Fajowe te Wasze brzuchy :)

    Małgonia, co z tą wizą? :/ Jak wyglada teraz procedura?

    agge, aeiouy, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Dziewczyny przeleciałam wszystkie 89 stron ale mam pytanie.
    Robie 6 cykl testy owu i w tym 1 kwietnia wyszły dwie takie same krechy. W związku z tym że moj luby ma problemy z brakiem wytrysku stwierdziliśmy a nuz o 1 kwietnia było zbliżenie. O dziwo udało się i lubemu. Jeszcze nigdy nie udało się trafić tak blisko owu.
    2 kwietnia jednak test owu - kreska testowa ciemniejsza więc tak naprawdę to on był pozytywem.
    3 kwietnia test owu negatyw a od 4 do wczoraj pozytywy (testowa ciemniejsza od kontrolnej)
    Do tego klucie jajnika od 4 tego kwietnia, od dwóch dni się nasila oraz od piątku mam odruch wymiotny - codziennie od ok 12 w południe tak do 17...
    W związku z tym że jestem teoretycznie 7-8 dpo test chyba nie ma prawa wyjść pozytywny (wczoraj głupia zrobiłam ale oczywiście jedna kreska).
    Nigdy nie miała takiego bólu po owu, mam długie cykle 37-38 dni więc @ powinna być dopiero za 11 dni...
    Pytanie do Was - kiedy ewentualnie beta i czy mogę wziąć cos przeciwbólowego bo ten jajnik nie daje mi żyć?
    I pytanie której z Was testy owu wychodziły ok 5 do 6 dni jeszcze po owu i czy zwiastowaly fasolę czy coś jest nie tak z hormonami?

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Haha, wysyłamy tabsy z betą i pękamy torbiele 😂 rechoczę dziś od tego forum co chwilę 😂

    Fajowe te Wasze brzuchy :)

    Małgonia, co z tą wizą? :/ Jak wyglada teraz procedura?

    Poki co ich pospieszylismy. Moge jechac jeszcze do ambasady zlozyc osobiscie, ale nie wiem czy przy miesiecznej wystawiaja od reki lub wystapic o promesse wizowa i dostac wize na lotnisku. Tylko skoro juz raz ja oplacilam to nie chcialabym tego robic drugi raz.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla za pozytywny test owu uznaje się pierwszy, który jest pozytywnym, czyli albo dwie takie same kreski, albo kontrolna ciemniejsza. U Ciebie pozytyw był 1 kwietnia i po 24-36h najprawdopodobniej była owu. Testy owu mogą wychodzić pozytywne jeszcze przez kilka dni, dlatego nie ma sensu ich robić po pierwszym pozytywie. A beta ok. 9 dni po owulacji już powinna coś wykazać. Długość cyklu nie ma znaczenia. Także już niedługo możesz sprawdzać :)

    agge, Magduullina lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Hej,
    Dziewczyny przeleciałam wszystkie 89 stron ale mam pytanie.
    Robie 6 cykl testy owu i w tym 1 kwietnia wyszły dwie takie same krechy. W związku z tym że moj luby ma problemy z brakiem wytrysku stwierdziliśmy a nuz o 1 kwietnia było zbliżenie. O dziwo udało się i lubemu. Jeszcze nigdy nie udało się trafić tak blisko owu.
    2 kwietnia jednak test owu - kreska testowa ciemniejsza więc tak naprawdę to on był pozytywem.
    3 kwietnia test owu negatyw a od 4 do wczoraj pozytywy (testowa ciemniejsza od kontrolnej)
    Do tego klucie jajnika od 4 tego kwietnia, od dwóch dni się nasila oraz od piątku mam odruch wymiotny - codziennie od ok 12 w południe tak do 17...
    W związku z tym że jestem teoretycznie 7-8 dpo test chyba nie ma prawa wyjść pozytywny (wczoraj głupia zrobiłam ale oczywiście jedna kreska).
    Nigdy nie miała takiego bólu po owu, mam długie cykle 37-38 dni więc @ powinna być dopiero za 11 dni...
    Pytanie do Was - kiedy ewentualnie beta i czy mogę wziąć cos przeciwbólowego bo ten jajnik nie daje mi żyć?
    I pytanie której z Was testy owu wychodziły ok 5 do 6 dni jeszcze po owu i czy zwiastowaly fasolę czy coś jest nie tak z hormonami?

    Myślę, że mogło nie dojść do owulacji za pierwszym razem i od 4 było kolejne podejście do niej - tym bardziej, że pojawił się ból. Moja owulacja w tym mcu tez miała 2 podejscia i jak zawsze bywa w okolicy 13 dnia, teraz była 17-18. Z testem ciążowym czekałabym do dnia okresu, albo dosłownie chwile przed. 7-8 dzień po ewentualnej owu to duuuuzo za szybko.

    Edit: dodam tylko, że nawet jeśli owu była chwilę później, to i tak mogło zaskoczyć. Plemniory potrafią dożyć do godziny zero ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 19:55

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Poki co ich pospieszylismy. Moge jechac jeszcze do ambasady zlozyc osobiscie, ale nie wiem czy przy miesiecznej wystawiaja od reki lub wystapic o promesse wizowa i dostac wize na lotnisku. Tylko skoro juz raz ja oplacilam to nie chcialabym tego robic drugi raz.

    No raczej! Mam nadzieję, że się ogarną!
    A później proszę o info jaką trasę planujecie 😍

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Myślę, że mogło nie dojść do owulacji za pierwszym razem i od 4 było kolejne podejście do niej - tym bardziej, że pojawił się ból. Moja owulacja w tym mcu tez miała 2 podejscia i jak zawsze bywa w okolicy 13 dnia, teraz była 17-18. Z testem ciążowym czekałabym do dnia okresu, albo dosłownie chwile przed. 7-8 dzień po ewentualnej owu to duuuuzo za szybko.


    Dziękuję @szona
    Zbieram się już od kilku miesięcy na monitoring owu, ale starałam się podchodzić na luzie i mam dość mocno absorbujaca pracę.
    Co miesiąc łudzę się że jakimś cudem się udało i co miesiąc arktyczna biel jak ja tutaj nazywacie.

    Poczekam spokojnie do 20.04 o wtedy zatestuje.

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Mam wyniki, owulacji nie było ;) test LH kozak, wykres piękny, objawy typu śluz czy mocny ból jajnika - wszystko było. Nieźle ;) Mój poowulacyjny progesteron miał raz ok. 17, a innym razem prawie 15. Chyba dziś przestanę brać duphaston 🤔 jak myślicie? Może mi się kiedyś przydać bardziej niż w takim gównianym cyklu.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/afcf511d7187.png
    Odgrzewany kotlet, nie wiem jak z estradiolem, ale taki wynik proga wskazuje na owulację! Ja wiem, że każdej się marzą wyniki od 15 wzwyż, ale pamiętaj, że prog wyrzucany jest do krwi pulsacyjnie, mogłaś nie trafić na moment po wyrzucie i o. Moja endo mówi, że wynik powyżej 8 wskazuje na owulację, a ten powyżej 10 gwarantuje, że owu była.

    syllwia91, szona, Sasanka55, madziorek86, Ochmanka lubią tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Camarilla za pozytywny test owu uznaje się pierwszy, który jest pozytywnym, czyli albo dwie takie same kreski, albo kontrolna ciemniejsza. U Ciebie pozytyw był 1 kwietnia i po 24-36h najprawdopodobniej była owu. Testy owu mogą wychodzić pozytywne jeszcze przez kilka dni, dlatego nie ma sensu ich robić po pierwszym pozytywie. A beta ok. 9 dni po owulacji już powinna coś wykazać. Długość cyklu nie ma znaczenia. Także już niedługo możesz sprawdzać :)

    Kupiłam taki zapas że chyba robię je już z przyzwyczajenia nawet te kilka dni po pierwszym pozytywie :)
    Obiecałam sobie przed chwilą że zatestuje w dniu @ jeżeli nie będzie o pójdę od razu na betę zamiast bawić się w sikance.
    No chyba że mnie znów diabeł podkusi żeby zrobic wcześniej...

    Magduullina lubi tę wiadomość

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia mam nadzieje, ze sie ogarna w tej ambasadzie! Moze jutro juz dostaniecie dobre wiesci? Trzymam mocno kciuki!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeyoiu to chyba nie amvasada wystawia e vizy tylko jakis ich urzad imigracyjny w Wietnamie. Gdyby to byla ambasada to bym zadzwonila, a tak to trzeva liczyc ze jutro wiza bedzie. Ponoc zazwyczaj jest w ciagu doby.

    Szona jak chcesz to wysle Ci w prywatnej wiadomosci, bo nie chce tu zasmiecac ;)

    szona lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia ale jaja... mam nadzieję, że sprawa się szybko rozwiąże!

    Dziewczyny, piękne macie te brzuchy <3 Praktycznie te same tygodnie, a jaka różnica m!

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh widzisz Malgonia, myslalam, ze to ambasada... kompletnie sie na tym nie znam;) ale tak czy siak mysle, ze sie ogarna... to poprostu sie stalo, zebyscie za nudno nie mieli;)

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Stasia, jaki brzusio! 😍😍

    Luśka, takie wieści to ja lubię :) kciuki zaciśnięte ✊ może na kolejnej wizycie będzie już serduszko!

    Małgonia, oby szybko uratowali sytuację. W końcu jeśli to ich pomyłka, to powinni teraz w trybie przyspieszonym ją naprawić :( A na kiedy macie wyjazd zaplanowany?

    Andrax, nie miałaś przypadkiem nam tu wysikać dwóch kresek?? 😜

    Sasanko, żyjesz kochana??? Jak mamy szykować zmasowany atak na teściową to pisz! 🙃

    Luśka, Malgonia, agge, Sasanka55, Ochmanka, Magduullina lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Właśnie w tym momencie zakończyłam moje pozytywnie nastawienie!

    Progesteron z dzisiaj 12.06
    Estradiol z dzisiaj 144

    Owulacja była tydzień temu w sobotę lub niedzielę. Ale jak widać mimo mega bólu to marna :(
    Następna :D Co Ci tu nie odpowiada? Mój prog 7 dpo to 13. Pozdrawiam w 5 miesiącu ciąży ;)

    szona, agge, syllwia91, MonikA_89!, aeiouy, Arashe, Ochmanka, Magduullina lubią tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla - monitoring dobra rzecz, szykuję się na pierwszy - ale chyba dopiero w majowym cyklu. Jeśli teraz przyjdzie okres, to w okolicy 24 powinnam mieć kolejną owulację.

    Małgoniu jasne, że chcę!

    Makowa, dziękuję :) to teraz niech coś z tej owulacji będzieeeeee!!!

    Halo halo halo! Po 20 miał tu być jakiś test! 🤔

    Magduullina lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Mama Stasia, jaki brzusio! 😍😍

    Luśka, takie wieści to ja lubię :) kciuki zaciśnięte ✊ może na kolejnej wizycie będzie już serduszko!

    Małgonia, oby szybko uratowali sytuację. W końcu jeśli to ich pomyłka, to powinni teraz w trybie przyspieszonym ją naprawić :( A na kiedy macie wyjazd zaplanowany?

    Andrax, nie miałaś przypadkiem nam tu wysikać dwóch kresek?? 😜

    Sasanko, żyjesz kochana??? Jak mamy szykować zmasowany atak na teściową to pisz! 🙃

    Haha.. no tak to wyglada z naszego europejskiego punktu widzebia ;) ale tak cukierkowo to nie jest. Juz nie raz przerabialismy jak wyglada prawo faranga w Azji i generalnie to masz prawo zostawic u nich gore pieniedzy ;) tego nigdy Ci nikt nie zabroni :p
    Nie ma jeszcze tragedii, wylot za tydzien. W ostatecznosci zaplacimy za promesse i wize na lotnisku, ale trzeba to tez szybko ogarnac. Daje im jeszcze jutro na doslanie wizy i wystapie o promesse. Jak juz to bedziemy miec w kieszeni to najwyzej spokojnie poczekam na wize. Problem w tym, ze moj angielski jest slaby i mnie zawsze merega stresuja takie sytuacje.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • buba123 Autorytet
    Postów: 679 922

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andrax hop hop gdzie jesteś?

    Magduullina lubi tę wiadomość

    21.06.2017 - 1 iUi udana :) - syn
    mhsvx1hp39vz818l.png
    21.01.2019- 2 iUi - udana :)
    02.02.19 - beta 67.5,
    03.02.19 - beta 138,5
    04.02.19 214,7 :)
    05.02.19 343.9
    11.02.2019 3477.8 - rośnij kropku rośnij :D
    w4sqcsqvswtczzdq.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie (zapytała mnie przyjaciolka, a ja nie znam odpowiedzi 🤔 )- czy przyjmowanie estrogenów wpływa na opóźnienie @ ?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andrax czekamy 😉

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ