X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień plecień bo przeplata, w styczniu będę z wózkiem latać
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata, w styczniu będę z wózkiem latać

Oceń ten wątek:
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka bierzesz clexan czy neoparin ?

    Jakby co brakowało to wal śmiało ja mam neoparin i mam wizytę za tydzień to może mi przepisze jeszcze receptę bo przez 👑 mam zapas na 3 miesiące.
    I radzę wam dziewczyny które biorę heparynę zrobić zapas, według farmaceutów w moim mieście brakuje już clexanu i neoparin w hurtowniach, nie wiem jak w większych miastach ale zalecają zrobić zapasy leków.

    Sasanka55. lubi tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki cień! Weź Ty idź do okulisty Sasanka! To piękna różowa kreska! Która przyniesienie pięknego różowego bobasa!!!! Jesteś w ciąży blondyno!!!! Yes yes yes!!!❤️

    Mildred, Sasanka55., *Agape*, szona, Daniela, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Sasanko no tutaj niewątpliwie jest ciąża 😍
    Teraz już można powoli szykować się aby na usg zobaczyć pięknie bijące serduszko Zuzanki albo Stasia ❤ ajjj moim zdaniem to jeden z najpiękniejszych dźwięków w życiu kobiety :)

    Misiuu, nie slyszalam nigdy dzwieku serduszka, ale jak uslysze, nagram go chyba na winyl i oprawie w zlota ramke :) Szczerze mowiac to testy z niedzieli byly najmocniejsze, ale nie bede ich porownywac i rozkminiac :) Jest ciaza i tyle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    Sasanka bierzesz clexan czy neoparin ?

    Jakby co brakowało to wal śmiało ja mam neoparin i mam wizytę za tydzień to może mi przepisze jeszcze receptę bo przez 👑 mam zapas na 3 miesiące.
    I radzę wam dziewczyny które biorę heparynę zrobić zapas, według farmaceutów w moim mieście brakuje już clexanu i neoparin w hurtowniach, nie wiem jak w większych miastach ale zalecają zrobić zapasy leków.

    Dziekuje bardzo <3 Kochana jestes :* Mam jeszcze zapas gdzies na miesiac zastrzykow :* Moze faktycznie zdobede recepte, chyba nie powinnam miec z nia problemu i zrobie zapasy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2020, 20:08

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko ekstra krecha 😁 biedzie małe sasaniatko, 😍😍

    Sasanka55. lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko krecha piękna!! 😍😍😍
    Dziewczyny kto wam wypisuje neoparin czy clexane? Lekarz prywatny czy NFZ? Bo podobno jak prywatny to cena jest 100%? Ja póki co tylko acard mam w zaleceniu, ale na pewno za jakiś czas wskoczy też clexane...

    Sasanka55. lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az musiałam wejść i zobaczyć Sasanki test . Jesteś w ciąży jak nic . Jak na wieczorny sik to kreska jest mega mocna . Gratulacje 😍

    Sasanka55., Mlodamezatka lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasaneczko az weszlam w historie swoich kresek.
    Mialam taka samiutka w sobote wieczorem, a w poniedzialek rano bete chyba ze 140. Cos czuje, ze jutro, to juz Ci zapieranie sie nic nie da.
    Co do robienia bety masz racje. Czy ja zrobisz czy nie to nic nie zmieni. A za jedna bete będziesz miec fajnego pajacyka dla dziecka :)

    Oczywiscie cala reszte sciskam, gratuluje kresek, serduszek i wszelkich innych pomyslnosci :)

    Sasanka55. lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka ja chodziłam prywatnie i lekarz mi przepisywał neoparin z ryczałtem wiec miałam go za grosze.. teraz ginekolog też mi powiedziała że będzie przepisywała ze zniżką mimo że w jej prywatnym gabinecie :)

    Sasanko jak nie słyszałaś jeszcze serduszka to już za momencik będzie ten pierszy raz ;) iii....już nigdy tego dźwięku nie zapomnisz :)

    Sasanka55., Pauliśka lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja 😏 tylko będę podczytywac, raczej nie zatestuje w kwietniu bo ciągle czekam na okres i od wczoraj biorę dupka na wywołanie 😂 myślę, że najprędzej w maju coś się ruszy 😏

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Sasanko krecha piękna!! 😍😍😍
    Dziewczyny kto wam wypisuje neoparin czy clexane? Lekarz prywatny czy NFZ? Bo podobno jak prywatny to cena jest 100%? Ja póki co tylko acard mam w zaleceniu, ale na pewno za jakiś czas wskoczy też clexane...
    Mi zapisuje lekarz prywatny i ma ryczałt na wszystkie leki ciążowe mam od lekarza prywatnego ryczał, na luteinę, neoparin. Lekarz da na ryczałt jak ma słuszność podawania leku podparty wynikami badań i historia pacjentki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2020, 21:00

    Pauliśka lubi tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może któraś się zna! Potrzebuję lornetki, ale takiej co i w nocy można coś dostrzec, nie za miliony monet... A że jestem zupełnie ciemna w temacie, to szukam pomocy!

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 31 marca 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oto mój mały człowiek. 0,75 cm, 136 uderzeń serduszka

    c575e98d7068.jpg

    Sasanka55., *Agape*, Mildred, moni05, Okularnica_:), Niercierpliwa v2.0, szona, frezyjciada, MamaStasia :), eemmiilliiaa, Gosiek1993, Pauliśka, Pati96, Suszarka, ElfiaKsiężniczka, Malgonia, lorinka9191, Nuch2, Mlodamezatka, Irvine90, Misiaa, PaniKsięgowa, moyeu, Malinowa91, Madziandzia, Fiore, DzulkaJ, MonikA_89!, Magddullina2, kittinka, Annie1981, Ochmanka, GrubAsia, majka91, Iseko, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela wrote:
    Oto mój mały człowiek. 0,75 cm, 136 uderzeń serduszka

    c575e98d7068.jpg

    Aaaaa!!!! Pieknosci <3 <3 <3 😍😍😍 Ciocia Sasanka juz kocha :)

    Daniela, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Was przepraszam, ale chcialam wstawic Wam nordzika po wyschnieciu :) Cokolwiek sie wydarzy, wiem, ze zaszlam w ciaze <3

    bb316e7e2dc5.jpg

    Edit: Ostatnie, obieeeecuje, bo spojrzalam na allegraka z poludnia :o

    95d02d427a3c.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2020, 21:06

    *Agape*, Weronikaaa, Mildred, Daniela, moni05, Okularnica_:), Angelika1313, Niercierpliwa v2.0, szona, frezyjciada, eemmiilliiaa, Gosiek1993, Pauliśka, Pati96, Suszarka, Malgonia, Inga28, lorinka9191, Nuch2, Mlodamezatka, Irvine90, Misiaa, PaniKsięgowa, ef36, moyeu, Ladyo, 5ylwian, Kingulla, Malinowa91, Madziandzia, MonikA_89!, Magddullina2, kittinka, Annie1981, Ochmanka, GrubAsia, majka91, JustynaG, Iseko, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 31 marca 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, jaki cień :D zarąbista krecha na Nordzie. Jutro otwieram oko i chcę widzieć kolejny test :) Lorinko, Twój też! Straszliwie mnie cieszy to, co się u Was dzieje ❤️

    A ja za chwilę łyknę ostatnia Lamettę, bóle w dole brzucha jakieś popieprzone, ale nie ma co kminić. To może być wszystko. Coraz więcej czytam o in vitro, coraz więcej tłumaczę staremu. Mam lametty jeszcze na 5 mcy. I czuję w kościach, bez kokieterii, że nic z tego nie będzie. Ale to nic. Za pół roku ruszymy z procedurą i już. Walczymy dalej.

    Fiore, jak się czujesz?
    Suszarko, no wracaaaaaaaj!
    Maria, może jesteś? Co u Ciebie?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 31 marca 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, krecha jest wyraźna! Żaden cień. Bardzo się cieszę :) Aaaaa, szykuje się przedświąteczny bobas :)

    Sasanka55., Mlodamezatka lubią tę wiadomość

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 31 marca 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I moje kochane ciężarówki z marca, które biorą heparynę ! Pamiętajcie o badaniu anty xa ! Dla niektórej dawka 0,4 będzie za mała dla niektórej może być za duża a to tez bardzo źle.

    To ważne bo sama heparyna może działać cuda ale w odpowiednich dawkach tylko.

    Sasanka55., Pauliśka lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 31 marca 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55. wrote:
    Ja Was przepraszam, ale chcialam wstawic Wam nordzika po wyschnieciu :) Cokolwiek sie wydarzy, wiem, ze zaszlam w ciaze <3

    bb316e7e2dc5.jpg

    Edit: Ostatnie, obieeeecuje, bo spojrzalam na allegraka z poludnia :o

    95d02d427a3c.jpg


    Wow wow beta w kosmos ! ❤️❤️😻
    Ale fajnosko !

    Sasanka55. lubi tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Sasanko, jaki cień :D zarąbista krecha na Nordzie. Jutro otwieram oko i chcę widzieć kolejny test :) Lorinko, Twój też! Straszliwie mnie cieszy to, co się u Was dzieje ❤️

    A ja za chwilę łyknę ostatnia Lamettę, bóle w dole brzucha jakieś popieprzone, ale nie ma co kminić. To może być wszystko. Coraz więcej czytam o in vitro, coraz więcej tłumaczę staremu. Mam lametty jeszcze na 5 mcy. I czuję w kościach, bez kokieterii, że nic z tego nie będzie. Ale to nic. Za pół roku ruszymy z procedurą i już. Walczymy dalej.

    Fiore, jak się czujesz?
    Suszarko, no wracaaaaaaaj!
    Maria, może jesteś? Co u Ciebie?

    Hej, Myszko! Skoro wiek mamy ten sam, to i te same prochy podzialaja na nasze stare tylki ;) Niech moc Lametty bedzie z Toba! <3

    szona, GrubAsia lubią tę wiadomość

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ