Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień plecień bo przeplata, w styczniu będę z wózkiem latać
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata, w styczniu będę z wózkiem latać

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 30 marca 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulaa wrote:
    Jak wasze samopoczucia dziewczyny? Czy któraś z was ma kwarantannę? Boje sie, że niestety na dniach zostanie nam narzucona... Tzn ja i tak nie wychodzę, chyba że raz w tygodniu na szybkie zakupy i tak już 2 tyg w domu ale jak się okaże, że kolejne 2 tygodnie w domu to chyba już kota dostanę.
    Ja jestem w domu z mężem, bo zakład pracy zamknięty. Wychodzimy jednak na spacery czy na zakupy. Boje się, że niedługo i ta opcja się skończy, bo coś rząd już gada o zaostrzeniu kwarantanny. Mieszkamy w UK.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • o0lola0o Autorytet
    Postów: 1044 1433

    Wysłany: 30 marca 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szarlota96 wrote:
    Wyrzuciłam do kosza :p zrobie znowu 1.04, czyli wtedy kiedy planowałam i zobaczymy. Ale się nie nastawiam :)
    To testujemy razem! Ja tez po zastrzyku :)

    Ona 👰🏼
    pełen pakiet - PCOS, hashi, niedoczynność, insulinooporność
    AMH, TSH - w normie
    generalnie zlecone badania - w normie
    Clostilbegyt, Euthyrox 75, Glukophage 1500, Ovarin 💊

    On 🤵🏽
    1% pierwszej klasy , 9% drugiej klasy, 24% trzeciej klasy
    78% wiązanie
    Selen i cynk 💊

    start starań 01.2019
    pierwsze badania 06.2019
    klinika 01.2020

    18.03 - pierwszy 💉 ovitrelle
    01.04 - beta ❌

    23.04 - drugi 💉 ovitrelle
    06.05 - beta 8.88
    08.05 - beta 47.77
    12.08 - beta 197

    15.05 - pęcherzyk 4mm 🥰🤰🏼

    mum of 🐈 and hope 🤰🏼 soon

    w57vgov3m3ytb2i2.png
  • szarlota96 Autorytet
    Postów: 371 803

    Wysłany: 30 marca 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o0lola0o wrote:
    To testujemy razem! Ja tez po zastrzyku :)

    2 dni temu kłuło mnie jak przy zagnieżdząniu w pierwszej ciąży. W sobote mocno bolał mnie jajnik. W niedziele już lekko, a dziś ju w ogóle. Uwaliłam sobie, że coś się dzieje. Ale ja się rozczaruje ojjj bardzo sie rozczaruje :/ A ciebie coś boli? Ile dni po zastrzyku i ile dpo jesteś? :)

  • o0lola0o Autorytet
    Postów: 1044 1433

    Wysłany: 30 marca 2020, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szarlota96 wrote:
    2 dni temu kłuło mnie jak przy zagnieżdząniu w pierwszej ciąży. W sobote mocno bolał mnie jajnik. W niedziele już lekko, a dziś ju w ogóle. Uwaliłam sobie, że coś się dzieje. Ale ja się rozczaruje ojjj bardzo sie rozczaruje :/ A ciebie coś boli? Ile dni po zastrzyku i ile dpo jesteś? :)

    Miałam zastrzyk 18go.
    Mnie od kilku dni cmi wlasnie w okolicy brzucha, czasami zakłuje jajnik... zwykle nie mam takich objawów przed @

    Ona 👰🏼
    pełen pakiet - PCOS, hashi, niedoczynność, insulinooporność
    AMH, TSH - w normie
    generalnie zlecone badania - w normie
    Clostilbegyt, Euthyrox 75, Glukophage 1500, Ovarin 💊

    On 🤵🏽
    1% pierwszej klasy , 9% drugiej klasy, 24% trzeciej klasy
    78% wiązanie
    Selen i cynk 💊

    start starań 01.2019
    pierwsze badania 06.2019
    klinika 01.2020

    18.03 - pierwszy 💉 ovitrelle
    01.04 - beta ❌

    23.04 - drugi 💉 ovitrelle
    06.05 - beta 8.88
    08.05 - beta 47.77
    12.08 - beta 197

    15.05 - pęcherzyk 4mm 🥰🤰🏼

    mum of 🐈 and hope 🤰🏼 soon

    w57vgov3m3ytb2i2.png
  • Izulaa Koleżanka
    Postów: 56 39

    Wysłany: 30 marca 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o0lola0o wrote:
    Miałam zastrzyk 18go.
    Mnie od kilku dni cmi wlasnie w okolicy brzucha, czasami zakłuje jajnik... zwykle nie mam takich objawów przed @

    Moze serio się coś dzieje 😉 mnie jakoś nigdy nic w jajnikach nie boli 🤷🏻‍♀️

  • Izulaa Koleżanka
    Postów: 56 39

    Wysłany: 30 marca 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ja jestem w domu z mężem, bo zakład pracy zamknięty. Wychodzimy jednak na spacery czy na zakupy. Boje się, że niedługo i ta opcja się skończy, bo coś rząd już gada o zaostrzeniu kwarantanny. Mieszkamy w UK.

    Sama świadomość, że nie można wyjść jest najgorsza 😣. Nie wiadomo ile to potrwa, nie wiadomo czy się starać czy może lepiej ten miesiąc poczekać. Koleżanki odradzają, ale co ma być to będzie

  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 31 marca 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu melduje sie !!! ❤😘 @ ma byc w poniedzialek 6.04.

    moyeu lubi tę wiadomość

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 31 marca 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaS87 wrote:
    Cześć. Poproszę o wpisanie na 23.04.
    Powoli tracę nadzieję :/

    Cześć :) lubię za dołączenie do nas, nie za brak nadziei, ale tutaj każda z nas to przechodzi, dlatego dobrze trafiłaś, wszystkie rozumiemy Twój ból, trzymam kciuki żeby nadzieja wróciła <3

    Uff nadrobiłam i wszystkie jesteście zapisane :)
    Szonka jesteś wpisana dwa razy, jakby co, specjalnie :D No chyba że Twoja ostateczna decyzja to jednak 21.04? To zmienię ;)

    I dlaczego nikt mi nie napisał że brakuje 4.04? Tego się obawiałam, bo ja i cyferki to nie najlepsza kombinacja, wiedziałam że się rypnę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2020, 11:19

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Pati96 Autorytet
    Postów: 2834 3565

    Wysłany: 31 marca 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane jeśli pozwolicie to i zostanę w kwietniu ,żeby nadal Wam kibicować.✊😘 Mam nadzieję dla Was kwiecień będzie szczęśliwym miesiącem. Ja nie lubię tego miesiąca ,bo u mnie wszystkie przykre rzeczy dzieją się w kwietniu, plus minie rok od mojego poronienia. No ,ale wierzę, że tym razem będzie wszystko dobrze. U Was kochane na pewno będzie dobrze.😘 Tak więc zostawiam Wam kochane moje prawie 30 tygodniowe wiruski ciążowe : +÷=_€¥₩!@$%&())-'"-;,?~|<{♧◇♡●•°▪︎☆¤《¡◇◇□•°|{[]×÷_£₩)*#@@:,?:'~|>}]◇♤■○°☆¤▪︎》¿◇◇■●•~|>[♧♧♤●°▪︎¤¡♡♧[>|~`+÷/£¥)(&^#!#-'-%#!÷€¥)&^#○□♡♧[{|~☆¤《¡¿0|~`●♡◇¡《▪︎▪︎♡♤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2020, 11:23

    PaniKsięgowa, nick nieaktualny, Magddullina2, nick nieaktualny, moyeu, nick nieaktualny, Annie1981, MonikA_89!, GrubAsia, Iseko lubią tę wiadomość

    23.04.2019 - poronienie zatrzymane 8 tc [*]
    28.06.2020 urodził się synek Filip
    03.2022 laparoskopia macicy usunięcie endometriozy i zszycie ponowne macicy po rozejściu blizny po cc
    07.2023 drugi raz laparoskopia macicy usunięcie endometriozy i zszycie ponowne macicy po rozejściu blizny po cc
    08.06.2024 II kreski
    02.02.2025 urodził się drugi synek Nikodem


    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność,PCOS,MTHFR 1298A-C homo,PAI-1 4G , cukrzyca ciążowa

    Euthyrox 100, Glucophage xr 2000
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Cześć :) lubię za dołączenie do nas, nie za brak nadziei, ale tutaj każda z nas to przechodzi, dlatego dobrze trafiłaś, wszystkie rozumiemy Twój ból, trzymam kciuki żeby nadzieja wróciła <3

    Uff nadrobiłam i wszystkie jesteście zapisane :)
    Szonka jesteś wpisana dwa razy, jakby co, specjalnie :D No chyba że Twoja ostateczna decyzja to jednak 21.04? To zmienię ;)

    I dlaczego nikt mi nie napisał że brakuje 4.04? Tego się obawiałam, bo ja i cyferki to nie najlepsza kombinacja, wiedziałam że się rypnę ;)

    Jeszcze ja poproszę na 16.04 :)

    moyeu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co dziewczyny z 16.04? Rodzimy razem? :D

  • MalaMi Przyjaciółka
    Postów: 92 87

    Wysłany: 31 marca 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu wpisz mnie prosze na 24. 04. Mam nadzieje ze 7 cykl staran bedzie szczesliwy jak bedzie czas na starania i zdrowie na to pozwoli

    moyeu lubi tę wiadomość

  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2337 4518

    Wysłany: 31 marca 2020, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia w kwietniu! ❤️🐥🌸 ja lubię ten miesiąc bo są moje urodziny, w kwietniu pierwsze usg i mam nadzieje że zobaczę mojego kurczaczka 😊

    Niech i ten miesiąc będzie tak owocny jak i marzec ❤️

    nick nieaktualny, PaniKsięgowa, moyeu, GrubAsia lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo! Kwiecień piękny miesiąc! To miesiąc naszej rocznicy ślubu, oraz pierwszego pozytywa w życiu :) oby dla Was też był szczęśliwy i radosny, pełen kolorów, uśmiechów i spełnionych marzeń!

    nick nieaktualny, PaniKsięgowa, Annie1981, moyeu, GrubAsia lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 31 marca 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Cześć :) lubię za dołączenie do nas, nie za brak nadziei, ale tutaj każda z nas to przechodzi, dlatego dobrze trafiłaś, wszystkie rozumiemy Twój ból, trzymam kciuki żeby nadzieja wróciła <3

    Uff nadrobiłam i wszystkie jesteście zapisane :)
    Szonka jesteś wpisana dwa razy, jakby co, specjalnie :D No chyba że Twoja ostateczna decyzja to jednak 21.04? To zmienię ;)

    I dlaczego nikt mi nie napisał że brakuje 4.04? Tego się obawiałam, bo ja i cyferki to nie najlepsza kombinacja, wiedziałam że się rypnę ;)

    Taaaa, wpisz mnie 21.04 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2020, 12:52

    nick nieaktualny, moyeu lubią tę wiadomość

    🙈
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 31 marca 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja przycupnę :)

    moyeu, GrubAsia lubią tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • o0lola0o Autorytet
    Postów: 1044 1433

    Wysłany: 31 marca 2020, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co baby, jutro zaczynamy :)

    nick nieaktualny, Ochmanka, moyeu lubią tę wiadomość

    Ona 👰🏼
    pełen pakiet - PCOS, hashi, niedoczynność, insulinooporność
    AMH, TSH - w normie
    generalnie zlecone badania - w normie
    Clostilbegyt, Euthyrox 75, Glukophage 1500, Ovarin 💊

    On 🤵🏽
    1% pierwszej klasy , 9% drugiej klasy, 24% trzeciej klasy
    78% wiązanie
    Selen i cynk 💊

    start starań 01.2019
    pierwsze badania 06.2019
    klinika 01.2020

    18.03 - pierwszy 💉 ovitrelle
    01.04 - beta ❌

    23.04 - drugi 💉 ovitrelle
    06.05 - beta 8.88
    08.05 - beta 47.77
    12.08 - beta 197

    15.05 - pęcherzyk 4mm 🥰🤰🏼

    mum of 🐈 and hope 🤰🏼 soon

    w57vgov3m3ytb2i2.png
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 31 marca 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja sobie tutaj przycupnę! 😁

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Taaaa, wpisz mnie 21.04 :)

    Data rocznicy sasankowego slubu, no a ze podobasz sie mojemu eMkowi, to jakby polaczyc fakty i znaki, to wroze Ci II :*

    Magddullina2, *Agape*, nick nieaktualny, szona, PaniKsięgowa, Mlodamezatka, nick nieaktualny, moyeu, nick nieaktualny, GrubAsia, Iseko lubią tę wiadomość

  • Angelika1313 Autorytet
    Postów: 1194 3302

    Wysłany: 31 marca 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja witam się na kwietniowym wątku 😊 dalej będę siedzieć grzecznie i trzymać mocne kciuki ! wiem ze malo sie udzielam ale caly czas jestem z wami 😙 A z racji że to już III trymestr to zostawiam wam duuuzo wirusów bez 👑 😉 dziewczyny ja nie wiem kiedy to zleciało !
    *#(¡《¥#:¡《♤○♧^×_£×₩□○●~[;×*£$^@(☆°♧¡¤■▪^#&)@)*+/¡♡《♤○◇●*;'■○》◇•]{~>[]◇▪¡■~[;#(£#%¥₩♤◇♧○□●

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2020, 15:30

    Magddullina2, nick nieaktualny, szona, nick nieaktualny, Mlodamezatka, moyeu, Annie1981, Iseko lubią tę wiadomość

    Aleksandra 23.06.2020 3090g 51cm 👣❤️

    7bd1324f90.png

    19cs.. 1 cykl po hsg szczęśliwy 💖
    10.10 II
    04.11 : Crl 6,6 mm i jest <3
    14.11 : 1,62 cm szczęścia 😍
    06.12 prenatalne: crl 45,5 mm <3
    07.02 : 287g córeczki ❤
    24.02 : 496g <3
    12.03 : 781g <3
    03.04: 1244g <3
    23.04: 1703g <3
    07.05: 2148g <3
    21.05: 2520g <3
    04.06: 2818g <3
    15.06: 3178g <3

    29.08.2019 HSG oba jajowody drożne
    🌸MTHFR C677T hetero🌸MTHFR A1298C hetero🌸PAI-1 homo🌸Insulinooporność🌸pcos🌸hiperprolaktynemia🌸niedoczynność tarczycy🌸cukrzyca w ciąży.
    💊 Metformina, letrox, acard, heparyna, duphaston, insulina
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ