X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina a ta druga gin co Ci powiedziała na te plamienia?długa trwa uregulowanie tego,żeby można było mieć pewność ,że już nic nie przeszkadza?

    Agula82
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula ja też często mam jednodniowe plamienia przed @ ale moja gin powiedziała, że wszystko jest ok :)znam wiele osób które też pierwszego dnia mają tylko plamienia :) także nie stresuj się :) ale jak chcesz to jeszcze wspomnij o tym swojemu gin :)

    Agula82 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Agula ja też często mam jednodniowe plamienia przed @ ale moja gin powiedziała, że wszystko jest ok :)znam wiele osób które też pierwszego dnia mają tylko plamienia :) także nie stresuj się :) ale jak chcesz to jeszcze wspomnij o tym swojemu gin :)
    Dzięki,już powoli odzyskuję równowagę,wasze dobre słowa działają cuda i szybko wyciągają z dołu.Mój problem polega na tym,że jeśli będę miała problemy poddające się pod leczenie-dłuższe bądź krótsze-to mój M.chyba odpusci.Mamy już dzieci,a kolejne miało być jak się uda,a nie za wszelką cenę

    Agula82
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula82 wrote:
    Kozisina a ta druga gin co Ci powiedziała na te plamienia?długa trwa uregulowanie tego,żeby można było mieć pewność ,że już nic nie przeszkadza?

    No moja podejrzewa problemy z progesteronem/ niedomogę ciałka żółtego... Ale najpierw trzeba zrobić badania... a że one muszą być w punkt w cykl to muszę poczekać do następnego.

    Ja mam też niedoczynność, więc te dwa problemy często się łączą.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:28

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś miałam plamienia zamiast @, też mowili mi ze to normalne, na szczęście narazie są tylko malutkie po @ :)

    U mnie straszna pogoda, aż można zlapac wielkiego doła :( dobrze chociaż że ide odwiedzić babcie, przy okazji zrobi pyszny obiadek jak to babcie haha a potem plus 5kg :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 14:09

    reddie137 lubi tę wiadomość

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ja kiedyś miałam plamienia zamiast @, też mowili mi ze to normalne, na szczęście narazie są tylko malutkie po @ :)

    U mnie straszna pogoda, aż można zlapac wielkiego doła :( dobrze chociaż że ide odwiedzić babcie, przy okazji zrobi pyszny obiadek jak to babcie haha a potem plus 5kg :P

    Babcia to wspaniała instytucja :)

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha wrote:
    Norma dla tsh jest do 4.20, ale zawsze słyszałam, że przy staraniach o dziecko tsh kobiety powinno być w okolicach 2. Moja ginekolog, a także endokrynolog to potwierdziły, wręcz powiedziały, że 2-2,5. Wypytałam sie wszystkich z rodziny, który moga coś o tym wiedzieć, m. in. cioci położnej i tez powiedziała, że 2-2,5max, ale najlepiej ok 2.

    Jak pójdę do mojej to aż z ciekawości spytam. Bo teraz czytam w internecie, że normy się zmieniły i najlepiej jest jakby TSH przy staraniach było koło 1. oO
    A w ogóle to pójdę sobie jutro zrobić badanie. Już się od 2 miesięcy chyba wybieram...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Babcia to wspaniała instytucja :)
    Otóż to! Tak naprawdę ona zawsze więcej mnie rozumie...:) :)

    reddie137 lubi tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ja kiedyś miałam plamienia zamiast @, też mowili mi ze to normalne, na szczęście narazie są tylko malutkie po @ :)

    U mnie straszna pogoda, aż można zlapac wielkiego doła :( dobrze chociaż że ide odwiedzić babcie, przy okazji zrobi pyszny obiadek jak to babcie haha a potem plus 5kg :P


    U mnie było rano śliczne słońce, potem jak wracałam z biegania zaczęło padać i znowu słońce wyszło. Niby nad morzem, a pogoda jak w górach...
    Mimo tego, że moja babcia już od kilku lat nie żyje wciąż śni mi się po nocach jak ma do mnie pretensje, że nie chcę jeść i podtyka mi pod nos kolejne rzeczy do zjedzenia. :P Najlepsze jest to, że za kilkadziesiąt lat będziemy takie same. :D

    reddie137 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Jak pójdę do mojej to aż z ciekawości spytam. Bo teraz czytam w internecie, że normy się zmieniły i najlepiej jest jakby TSH przy staraniach było koło 1. oO
    A w ogóle to pójdę sobie jutro zrobić badanie. Już się od 2 miesięcy chyba wybieram...

    To cię wyganiam na to badanie :) Będę ci truć póki nie powiesz że zrobiłaś :P

    Almanah lubi tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    To cię wyganiam na to badanie :) Będę ci truć póki nie powiesz że zrobiłaś :P

    No i cholera wiedziałam żeby nie mówić... :( Teraz mnie będzie gnębić. :(

    Chociaż jak przeczytałam, że zmęczenie i worki pod oczami to objawy niedoczynności to trochę się jednak zmartwiłam. Ale to są chyba objawy wszystkiego. :D A fakt jest taki, że jak od tygodnia stosuję się do koreańskich zasad pielęgnacji skóry to worki nieco chyba zaczęły znikać. Albo sobie wyobrażam. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    No i cholera wiedziałam żeby nie mówić... :( Teraz mnie będzie gnębić. :(

    Chociaż jak przeczytałam, że zmęczenie i worki pod oczami to objawy niedoczynności to trochę się jednak zmartwiłam. Ale to są chyba objawy wszystkiego. :D A fakt jest taki, że jak od tygodnia stosuję się do koreańskich zasad pielęgnacji skóry to worki nieco chyba zaczęły znikać. Albo sobie wyobrażam. :P

    Co to są koreański zasady pielęgnacji skóry? Ja mam problem z cieniami pod oczami wieczne zombi :(

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny tak myślę... jeśli chodzi o te moje owu testy.

    Jeśli będąc w pracy wypijam ok 1 Litra herbaty/ziół/wody (z czego ostatni kubek ok 14 zaparzam i sączę do ok 16) a od 16 nie piję nic a test robię ok 17:30-18, to jest to wystarczająco "stężony mocz"? Czy może właśnie przesadzam?

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Co to są koreański zasady pielęgnacji skóry? Ja mam problem z cieniami pod oczami wieczne zombi :(

    Generalnie to chodzi o oczyszczanie, nawilżanie i unikanie słońca. :P Polecam książkę "Sekrety urody Koreanek" Charlotte Cho, bardzo sympatycznie napisana, a można się sporo dowiedzieć o pielęgnacji skóry twarzy i w ogóle skóry. Niektóre rzeczy są dosyć oczywiste (jak to, że promienie słoneczne mają szkodliwy wpływ na naszą skórę), ale inne to dla mnie nowość (olejki myjące, czy w ogóle to, że opalenizna to uszkodzenie skóry - niby logiczne, ale nie takie oczywiste). Też myślałam, że Koreanki mają taką śliczną cerę "genetycznie", ale okazuje się, że to bardziej kulturowa sprawa.

    Taki mały offtopic, hehe. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sikam w pracy o 15 i wtedy kończę też picie. Test robię po 17 i potem po 21 procedura jak wcześniej ;)

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Ja sikam w pracy o 15 i wtedy kończę też picie. Test robię po 17 i potem po 21 procedura jak wcześniej ;)
    a na testach co jest napisane? żeby o której godz wykonywać? bo podobno są też i takie które z porannego moczu się robi

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    a na testach co jest napisane? żeby o której godz wykonywać? bo podobno są też i takie które z porannego moczu się robi

    To chyba jakieś testy widmo, bo jeszcze nie widziałam takiego. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie co robi się w ciągu dnia. Wcześniej nie piję nic przez 2 godziny i testy wychodzą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 15:33

    9 cykl starań
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    To chyba jakieś testy widmo, bo jeszcze nie widziałam takiego. :D
    Ja ich nie robię dlatego pytam...

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ