X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki a czy któraś miała tak że zrobiła sikańca i tylko jedna kreska-a po większym czasie niż pokazuje ulotka ze wynik odczytać do 5 min ( ok godzinki ),pojechałam odebrać młodego z przedszkola-chciałam wywalić test a tam ledwiuśka kreseczka... wiem że to głupie rozumowania ale jakoś się spiełam .. :( poza tym @ dopiero ok 5 maja-już by coś pokazało ? watpie .. chyba że tak pomieszany cykl że zaraz po @ ovu-testy były niemalże pozytywne-potem nic ... eh ciężkie jest życie kobiety :(

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa30 wrote:
    dziewczynki a czy któraś miała tak że zrobiła sikańca i tylko jedna kreska-a po większym czasie niż pokazuje ulotka ze wynik odczytać do 5 min ( ok godzinki ),pojechałam odebrać młodego z przedszkola-chciałam wywalić test a tam ledwiuśka kreseczka... wiem że to głupie rozumowania ale jakoś się spiełam .. :( poza tym @ dopiero ok 5 maja-już by coś pokazało ? watpie .. chyba że tak pomieszany cykl że zaraz po @ ovu-testy były niemalże pozytywne-potem nic ... eh ciężkie jest życie kobiety :(


    A kiedy zaczął się ten cykl? Kiedy była owu? I czy ta kreska druga była jaśniejsza od tła, czy ciemniejsza? Jak test wysycha to może pojawić się po prostu kreska pokazująca miejsce, w którym pojawiłaby się kreska testowa gdyby test był pozytywny. Dlatego właśnie nie należy odczytywać wyniku po tych 5, czy 10 minutach od zrobienia testu. :(

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi, jak robiłyście TSH to miałyście wyniki tego samego dnia, czy następnego? Wiem, że to zależy od laboratorium, ale sprawdzić czy jest w ogóle szansa, że będą tego samego dnia. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego samego ja miałam ;)

    Almanah lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    U mnie było rano śliczne słońce, potem jak wracałam z biegania zaczęło padać i znowu słońce wyszło. Niby nad morzem, a pogoda jak w górach...
    Mimo tego, że moja babcia już od kilku lat nie żyje wciąż śni mi się po nocach jak ma do mnie pretensje, że nie chcę jeść i podtyka mi pod nos kolejne rzeczy do zjedzenia. :P Najlepsze jest to, że za kilkadziesiąt lat będziemy takie same. :D
    Obyśmy były takie same, bo jak tak dalej pójdzie to nawet dzieci nie będzie, ajajaj :P już wróciłam, taaaaaaaak się najadlam :D

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa30 wrote:
    dziewczynki a czy któraś miała tak że zrobiła sikańca i tylko jedna kreska-a po większym czasie niż pokazuje ulotka ze wynik odczytać do 5 min ( ok godzinki ),pojechałam odebrać młodego z przedszkola-chciałam wywalić test a tam ledwiuśka kreseczka... wiem że to głupie rozumowania ale jakoś się spiełam .. :( poza tym @ dopiero ok 5 maja-już by coś pokazało ? watpie .. chyba że tak pomieszany cykl że zaraz po @ ovu-testy były niemalże pozytywne-potem nic ... eh ciężkie jest życie kobiety :(
    Po jakimś czasie test się nie liczy, nawet na ulotce pisze żeby nie odczytywać wyniku po tych 5 min czekania;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 16:53

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Powiedzcie mi, jak robiłyście TSH to miałyście wyniki tego samego dnia, czy następnego? Wiem, że to zależy od laboratorium, ale sprawdzić czy jest w ogóle szansa, że będą tego samego dnia. :P
    Ja też tego samego, zresztą w większości lab jak się teraz robi to dają kod do sprawdzenia przez internet i zwykle ok 12-13 już są wyniki.

    Almanah lubi tę wiadomość

  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Powiedzcie mi, jak robiłyście TSH to miałyście wyniki tego samego dnia, czy następnego? Wiem, że to zależy od laboratorium, ale sprawdzić czy jest w ogóle szansa, że będą tego samego dnia. :P
    Ja miaąłm tego samego dnia za jakies 6 godz. Sprawdzałam w internecie, ale to zależne od laboratorium.

    Almanah lubi tę wiadomość

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Powiedzcie mi, jak robiłyście TSH to miałyście wyniki tego samego dnia, czy następnego? Wiem, że to zależy od laboratorium, ale sprawdzić czy jest w ogóle szansa, że będą tego samego dnia. :P

    Mi się wydaje, że to zależy od miasta w większych miastach szybko a w tych mniejszych... U mnie wyniki zazwyczaj na drugi dzień bo zanim zawiozą do Wrocka :/musiałam nadrabiać czytanie tak się rozpisalyscie

    Almanah lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolą piersi i brzuch jak na miesiączkę...czuję, że nic z tego nie będzie w tym cyklu. Jakoś mam wrażenie, że to nie ten...

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Seraya nie załamuj się dopiero 6 dpo. Jeszcze wszystko może się zdarzyć ;) uszy do góry dziewczyno :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 17:34

    Seraya lubi tę wiadomość

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Ej Seraya nie załamuj się dopiero 6 dpo. Jeszcze wszystko może się zdarzyć ;) uszy do góry dziewczyno :)
    Dzięki :-) ale jakieś mam złe przeczucia...ale nic już nie zmienię więc może nie ma co rozmyślać...

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i test znów negatywny. Aż kupiłam do porównania w aptece również. Wyszły identycznie...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. ;) Ostatnio byłam w przychodni, w której pani zrobiła zdziwioną minę jak spytałam, czy wyniki można sprawdzić w internecie. Teraz się wybieram w inne miejsce i wiem, że tam wstawiają wyniki na stronę. No to jutro idę oddać krew. Nie znoszę tego, ale jak mus to mus...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Dzięki dziewczyny. ;) Ostatnio byłam w przychodni, w której pani zrobiła zdziwioną minę jak spytałam, czy wyniki można sprawdzić w internecie. Teraz się wybieram w inne miejsce i wiem, że tam wstawiają wyniki na stronę. No to jutro idę oddać krew. Nie znoszę tego, ale jak mus to mus...

    Hihi cóż to przy porodzie;)
    Trzeba się wprawiać ;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam 24 dniowe cykle i wczesna najprawdopodobniej owulacje. Lekarz stwierdził że 10 dc. No więc biorąc to pod uwagę zadaje mega głupie pytanie otóż czy 1 dpo (11 dc)mogą boleć sutki.. normalnie dotknąć się nie mogę. A prysznic to koszmar. Dodam że w poprzedniej poronionej ciazy miałam tak ale 28 dc... zglupialam

    Brychta
  • Australijka Przyjaciółka
    Postów: 83 26

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy miałyście mdłości i zawroty głowy w drugiej fazie cyklu? Dzisiaj ciągle mi niedobrze, słabo mi i w głowie się krèci. Staramy się już kilka lat i jeszcze tak nie miałam, ale... Może tak się zdarza? Duża ilość hormonów albo inna franca?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 19:02

    Australijka
  • Bunia25 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Pomóżcie w zrozumieniu :)

    Owulacje miałam dokładnie w 18 dniu cyklu (wiem dlatego ze byłam na usg u lekarza bi strasznie bolał mnie brzuch)
    Zgodnie z zaleceniami lekarza staraliśmy sie intensywnie tego i następnego dnia.
    Dziś oddałam krew na bhcg dlatego ze mam jakieś dziwne zachowania strasznie swędzą mnie sutki, odbija mi sie po jedzeniu ale tak ze prawie mi sie zwraca i przez cały dzień mam na zmianę ból głowy lub zawroty.

    Niestety dostałam już wynik jest <0,1

    Jak myślicie jest jeszcze za wcześnie żeby badanie wykryło ciąże czy objawy sobie wymówiłam?

    Bunia25
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia25 wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Pomóżcie w zrozumieniu :)

    Owulacje miałam dokładnie w 18 dniu cyklu (wiem dlatego ze byłam na usg u lekarza bi strasznie bolał mnie brzuch)
    Zgodnie z zaleceniami lekarza staraliśmy sie intensywnie tego i następnego dnia.
    Dziś oddałam krew na bhcg dlatego ze mam jakieś dziwne zachowania strasznie swędzą mnie sutki, odbija mi sie po jedzeniu ale tak ze prawie mi sie zwraca i przez cały dzień mam na zmianę ból głowy lub zawroty.

    Niestety dostałam już wynik jest <0,1

    Jak myślicie jest jeszcze za wcześnie żeby badanie wykryło ciąże czy objawy sobie wymówiłam?
    a kiedy był ten Twój 18 dc?

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Australijka wrote:
    Dziewczyny, czy miałyście mdłości i zawroty głowy w drugiej fazie cyklu? Dzisiaj ciągle mi niedobrze, słabo mi i w głowie się krèci. Staramy się już kilka lat i jeszcze tak nie miałam, ale... Może tak się zdarza? Duża ilość hormonów albo inna franca?



    Miałam tak, ale chyba wszystko sobie wmowilam, bo ciąży nie było :(

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ