X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:27

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:27

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha wrote:
    Dziękuję ci bardzo! Myślę, że skoro za 5 dni nowy cykl, to wtedy zacznę, jeśli oczywiście @ się pojawi. Tylko, czy zacząć mierzenie po tym jak skończy się okres, czy już w trakcie?

    Hej ja mierzę cały cykl, żeby nie wypadać z rytmu ;) A i jeszcze musisz mieć 6 godzin snu żeby tempka była dobra. Jak się budzisz w nocy to trzeba zaznaczyć żeby ją ignorować :)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha wrote:
    Mam tylko nadzieję, że to nie jest objaw tego, że nagle po 24 latach życia zacznę mieć PMS :D
    hehe ja zawsze mam PMS ale nigdy nie miałam czegoś takiego ;) poza tym to za wcześnie na objawy przedmiesiączkowe , przynajmniej u mnie, dlatego mam cichą nadzieję, że to jednak zwiastun czegoś dobrego :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:27

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Hej ja mierzę cały cykl, żeby nie wypadać z rytmu ;) A i jeszcze musisz mieć 6 godzin snu żeby tempka była dobra. Jak się budzisz w nocy to trzeba zaznaczyć żeby ją ignorować :)

    A nie 3 h snu?

    Nie przesadzajmy... 6h to już dość sporo;) Ja nigdy tyle ciurkiem nie śpię;)

    Almanah, AJA_S lubią tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:27

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    A nie 3 h snu?

    Nie przesadzajmy... 6h to już dość sporo;) Ja nigdy tyle ciurkiem nie śpię;)

    No gdzieś tak czytałam ;) Ale chyba chodzi o to żeby dobrze zasnąć takim głębokim snem ;)

  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielcu na pms dobre są leki bez recepty Castagnus chyba dobrze pisze. Bez recepty. Pomagają przy histerii, bólach itp. Ja biorę mi bardzo pomogły, mąż też się ciesz że nie jestem już zołzą przed @

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    A mówiłaś mu, że starasz się o dziecko? Kobieta starająca się o dziecko powinna mieć TSH około 1. :(
    No właśnie pod kątem starań zlecił mi to badanie...

  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:27

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha wrote:
    A mi właśnie ginekolog powiedział, że TSH jeśli staram się o dziecko powinno wynosić w okolicach 2 max 2,5. To samo powiedział mi endokrynolog.
    Czyli co lekarz to opinia...ale podsumowując mogę stwierdzić, że jest ok i nie myślę już o tym ;-)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 wrote:
    Rudzielcu na pms dobre są leki bez recepty Castagnus chyba dobrze pisze. Bez recepty. Pomagają przy histerii, bólach itp. Ja biorę mi bardzo pomogły, mąż też się ciesz że nie jestem już zołzą przed @
    ooo dzięki :) mój ma ze mną przed @ zawsze przechlapane :P mówi że zamieniam się w potwora ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha wrote:
    Ja pamiętam, że na początku LO, zanim zaczęłam brać tabletki anty to bolał mnie brzuch tak 3-4 dni przed miesiączką (w czasie której przeżywałam katusze bólow i omdlenia, więc mama zabrała mnie do gina, który wypisał Syndi35). Ale to było tylko parę miesięcy, bo w gimnazjum nie miałam tych dolegliwości. Później aż do 3 roku studiów brałam Syndi 35, teraz minęły już dwa lata jak ich nie biorę i od tego czasu nigdy nie miałam nawet namiastki PMS. Zaczynał mnie bolec brzuch np. rano, więc wiedziałam, że czas "się przewinąć", bo to jest ten dzień, w którym przyjdzie @. I zawsze przychodziła. Raz tylko zdarzył mi się ból podbrzusza, a @ się nie pojawiała - jak byłam w ciąży. Ale w sumie organizm się zmienia, więc mam tyle samo argumentów za ciążą jak i przeciw :)

    A ty którego dokładnie testujesz? Ja raczej myślałam nad 25.04, ale chyba poczekam do 26.04, bo najlepiej rano, a przecież @ mogę dostać i wieczorem :)
    ja testuję 28 kwietnia :) dzień wcześniej ma przyjść @, mam nadzieję, że jednak tym razem nie zaszczyci mnie swoją obecnością :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha wrote:
    A mi właśnie ginekolog powiedział, że TSH jeśli staram się o dziecko powinno wynosić w okolicach 2 max 2,5. To samo powiedział mi endokrynolog.

    No to ciekawie, mojej bratowej endokrynolog mówiła, że przy staraniach o dziecko TSH powinno być w granicach 1-1,5. Bo faktycznie, 2,4 jest prawidłowe, ale właśnie nie przy staraniach o dziecko. Aż o tym poczytam, bo teraz nie wiem sama. Nie powinno być tak, że co lekarz to opinia, bo przecież nasze szanse na zajście w ciążę nie zależą od opinii lekarza, tylko od naszego organizmu i zdrowia.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,nurtuje mnie jeden problem...ja tak sobie postanowiłam,że będziemy się starać tak na spokojnie,bo to początek -4cs,ale kilka wpisów zwróciło moją uwagę na plamienia przed @.Nie przywiązywałam do tego większej wagi,mam takie jednodniowe ,lekkie plamienia przed każdą @ i pytanie teraz czy to już może oznaczać ,że mój progesteron jest za niski i powinnam najpierw zacząć od tego,czy może jeden dzień to jeszcze nie jest tak źle?czy któraś z was zna może ten temat?ja teraz mam zielone światło i powinnam poszaleć,a już się jakoś tak nastawiam,że przez te plamienia to i tak nie ma sensu :(

    Agula82
  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wrocilam i czytam- gratki dla Niecierpliwej :) Deneira trzymam kciuki! U mnie sie dzieje cos zlego po strzykawce z zelem wspomagajacym plemniki wstrzyknelam go 16.04 rano i po stosunku wycieklo troche czerwonej krwi i teraz nie wiem czy cos ta strzykawka uszkodzilam w srodku czy moj za gleboko wszedl..wczoraj i dzis mam sluz z niewielka iloscia brudnej krwi..do tego ovu przesunal mi owulke z 13.04 na 11.04-co na bank jest bledem bo w ost.monitoringach pecherzyk 12 dnia mial ok 23mm a 14 bylo po owu

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula82 wrote:
    Cześć dziewczyny,nurtuje mnie jeden problem...ja tak sobie postanowiłam,że będziemy się starać tak na spokojnie,bo to początek -4cs,ale kilka wpisów zwróciło moją uwagę na plamienia przed @.Nie przywiązywałam do tego większej wagi,mam takie jednodniowe ,lekkie plamienia przed każdą @ i pytanie teraz czy to już może oznaczać ,że mój progesteron jest za niski i powinnam najpierw zacząć od tego,czy może jeden dzień to jeszcze nie jest tak źle?czy któraś z was zna może ten temat?ja teraz mam zielone światło i powinnam poszaleć,a już się jakoś tak nastawiam,że przez te plamienia to i tak nie ma sensu :(

    Hej:-) myslę, że jeden dzień to normalnie... ja miewam po 6 :-) I to gina zaniepokoilo. Ale jak będziesz u lekarza i Cię to niepokoi, to wpsomnij o tym.

    Agula82, Almanah lubią tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina dzięki za nadzieję,bo zaczynałam łapać doła,że zaczynają się schody i to długie...jak tym razem nie wyjdzie to chyba dla spokoju ducha sprawdzę to u gina

    Agula82
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula82 wrote:
    Kozisina dzięki za nadzieję,bo zaczynałam łapać doła,że zaczynają się schody i to długie...jak tym razem nie wyjdzie to chyba dla spokoju ducha sprawdzę to u gina

    Lepiej tak... dla spokoju... ja teraz już 5 cykl się staram i dopiero teraz inna gin się przejęla tymi plamieniami... inni mieli w nosie.

    Almanah lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ