X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Hahahaha wlasnie ja mam nawet 2 po drodze plus rossman....dlatego ostatnio miałam cała torebkę testów ciążowych hahahaha

    Ja ostatnio nie robiłam testów i uzbierał mi się zapas. Poprzedni zlikwidował mój mąż jak podawał mi testy owu i przypadkiem dał dwa ciążowe zanim udało się znaleźć ten lh. Według niego ovulation a pregnant na opakowaniu nie było wskazówką :D

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    :/ Naprawdę przykre że tak traktują ludzi , tym bardziej że raz to każdy musi za coś żyć i zarabiać, a dwa jak mówisz już byłaś ubrana no sorry:/ Dla mnie to jakieś nieporozumienie, myślałam, że jak teraz płacą też za umowę zlecenie to zaczną dawać umowę o pracę, ale jak widać nie pomogło.

    na zleceniu płacą za przepracowane godziny, a na etacie muszą zadbać żebyś miała co robić, nie mogą powiedzieć "dzisiaj nie przychodź"
    Poza tym przy umowie zlecenie nie obowiązuje kodeks pracy, więc duuuużo mogą.. :(
    Ale wierzę, że uda się w końcu znaleźć wymażoną posadkę. Tego Ci życzę Martuś :)

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hej almanah :*
    Trochę jest tych stron :P A tak ogólnie to jest ok. A U ciebie co słychać ? :P

    A w porządku, dalej czekam na owu. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Hej, będę truć, ale byłaś na badaniach ? ;)

    Haha, nie. Zaspałam. To znaczy - obudziłam się o 6:30, zmierzyłam temp i zasnęłam. :D A potem się obudziłam o 11. :D Trochę stresujący wieczór miałam.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pracuję w aptece i dopiero mam dostęp do testów :P Ale szczerze mówiąc są same 20 i 25 więc kiepsko. Mam chyba jeden jeszcze ten 25 i teraz kupiłam w auchan po doradzie jednej z Was taki 10. Za 3,70 chyba był:D Pepino czy jakoś tak :) Paskowy:)

    Także u siebie nie biorę, bo mimo że płytkowe są po 5 zł to mało czułe :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:28

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Haha, nie. Zaspałam. To znaczy - obudziłam się o 6:30, zmierzyłam temp i zasnęłam. :D A potem się obudziłam o 11. :D Trochę stresujący wieczór miałam.


    No dobra to będe truć jutro ;) A coś się stało wczoraj? Coś z Dżumą?

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    haha dobrze że ja nie mam apteki po drodze ;D
    Rudzielcu widzę, że mamy identyczne cykle...tzn w tym samym dniu się rozpoczęły i miesiączka w przyszły czwartek ma niby być...boli nas już brzuch tak miesiączkowo...jestem mega ciekawa co z nami będzie ;-)

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    A ja pracuję w aptece i dopiero mam dostęp do testów :P Ale szczerze mówiąc są same 20 i 25 więc kiepsko. Mam chyba jeden jeszcze ten 25 i teraz kupiłam w auchan po doradzie jednej z Was taki 10. Za 3,70 chyba był:D Pepino czy jakoś tak :) Paskowy:)

    Także u siebie nie biorę, bo mimo że płytkowe są po 5 zł to mało czułe :)
    Mowisz i ciążowych? 10 sa z firmy bodajze DOZ czy jakos tak i sa płytowe

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Zaczyna mnie cos odrobine jak na @ pobolewac. Przed momentem polecialam do wc bo juz myslal ze @. Na szczęście jeszcze nie. Ale moze sie to roznie skonczyc
    Nie stresuj się kochana bo to źle wpływa.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Mowisz i ciążowych? 10 sa z firmy bodajze DOZ czy jakos tak i sa płytowe
    Tak. Ciążowe mam z auchan firmy pepino paskowe.
    A doz to nie wiem bo to nasza konkurencja jeśli chodzi o aptekę :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr max chyba też ma takie płytkowe 10, no ale nie są zapewne takie tanie :D Hihi, nie no śmieję się, nie mam po drodze akurat tych aptek :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    No dobra to będe truć jutro ;) A coś się stało wczoraj? Coś z Dżumą?

    Nie, z Dżumą wszystko ok. Była mojego narzeczonego lubi się od czasu do czasu uaktywnić i obsmarować nam tyłki publicznie na jakimś swoim profilu społecznościowym. Tyle czasu minęło, a ona wciąż się nie pogodziła z ich rozstaniem. Najwidoczniej M. jest aż taki wspaniały. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 14:52

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika ja tam wolę czas jak się czeka na teścik :D Lubię to bo wiem, że już co miałam zrobić to zrobiłam teraz odbieram nagrodę lub i nie :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Nie, z Dżumą wszystko ok. Była mojego narzeczonego lubi się od czasu do czasu uaktywnić i obsmarować nam tyłki publicznie na jakimś swoim portalu społecznościowym. Tyle czasu minęło, a ona wciąż się nie pogodziła z ich rozstaniem. Najwidoczniej M. jest aż taki wspaniały. :D
    Zawsze się zastanawiam skąd się takie laski biorą? Ja też chodziłam z jednym chłopem 5,5 roku, no i zerwaliśmy, do teraz się w sumie odzywamy normalnie, bez przykrości. Cóż życie, nie każdy musi do siebie pasować . Trzeba mieć jakąś klasę , bo człowieka nie poznaje się po tym jak zaczyna tylko po tym jak kończy.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Nie stresuj się kochana bo to źle wpływa.
    Najgorsze jest to ze mam zal do swojej intuicji bo zabiera mi wiarę w ciaze.....jakos nie mige uwierzyć ze mogłabym byc w ciazy. Nie wiem dlaczego.

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    A ja pracuję w aptece i dopiero mam dostęp do testów :P Ale szczerze mówiąc są same 20 i 25 więc kiepsko. Mam chyba jeden jeszcze ten 25 i teraz kupiłam w auchan po doradzie jednej z Was taki 10. Za 3,70 chyba był:D Pepino czy jakoś tak :) Paskowy:)

    Także u siebie nie biorę, bo mimo że płytkowe są po 5 zł to mało czułe :)

    Haha to byłam ja;) jestem sławna ;)

    Almanah lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira, też mam podobnie z intuicją raczej rzadko się mylę. Niemniej no nie jest nieomylna. Daj sobie szansę, wiedz że złe myślenie wpływa negatywnie, temp masz piękna , wierzę że Ci się uda. Ty też musisz uwierzyć, jutro już czwartek i wszystko się wyjaśni :) To już tak niedługo :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Nie, z Dżumą wszystko ok. Była mojego narzeczonego lubi się od czasu do czasu uaktywnić i obsmarować nam tyłki publicznie na jakimś swoim profilu społecznościowym. Tyle czasu minęło, a ona wciąż się nie pogodziła z ich rozstaniem. Najwidoczniej M. jest aż taki wspaniały. :D


    Kurczę niektóre laski mają jakieś problemy ;) Psychiczne eks są creepy. ;)

    Almanah lubi tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Zawsze się zastanawiam skąd się takie laski biorą? Ja też chodziłam z jednym chłopem 5,5 roku, no i zerwaliśmy, do teraz się w sumie odzywamy normalnie, bez przykrości. Cóż życie, nie każdy musi do siebie pasować . Trzeba mieć jakąś klasę , bo człowieka nie poznaje się po tym jak zaczyna tylko po tym jak kończy.

    Jedyne co możemy zrobić to ignorować te zaczepki. Ale i tak już jest lepiej niż na początku. Najlepsze jest to, że to ona z nim zerwała i się wyprowadziła. ;)

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ