X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina, no to widzisz, najwyraźniej cykl będzie odrobinę dłuższy, jaką masz fazę lutealną? Najważniejsze, że mniej więcej łapiesz się w tym :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marcelina06 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! tak was podczytuję i postanowiłam napisać :) Postanowiliśmy z mężem, że od tego cyklu rozpoczynamy starania o dziecko. kochaliśmy się dzień przed owulacją. Mam 3 dni do okresu i dziś popołudniu zrobiłam głupote bo zatestowałam. Test wyszedł negatywny. jest jeszcze jakaś szansa na to ze się udało? przez ostatnie kilka dni bolał mnie brzuch jak na okres a dziś nic nawet nie zakuło...

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcelina06 wrote:
    hej dziewczyny! tak was podczytuję i postanowiłam napisać :) Postanowiliśmy z mężem, że od tego cyklu rozpoczynamy starania o dziecko. kochaliśmy się dzień przed owulacją. Mam 3 dni do okresu i dziś popołudniu zrobiłam głupote bo zatestowałam. Test wyszedł negatywny. jest jeszcze jakaś szansa na to ze się udało? przez ostatnie kilka dni bolał mnie brzuch jak na okres a dziś nic nawet nie zakuło...
    Pewnie, że jest...3 dni to za wcześnie w wielu przypadkach...poczekaj na datę miesiączki i jak nie przyjdzie to wtedy zrób :-)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Kozisina, no to widzisz, najwyraźniej cykl będzie odrobinę dłuższy, jaką masz fazę lutealną? Najważniejsze, że mniej więcej łapiesz się w tym :D

    Ostatnimi czasy rowniutko 14dpo dostawalam @... Czyli wypadałoby że ma 13 dni..
    No nic... Spróbuje na zaś <3. Mąż już próbował, ale ja tak ciut się migałam :)

    Marcelina06 wiesz... Może być za wcześnie . To nawet bardzo prawdopodobne.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie jak mówi Seraya, nic jeszcze nie jest przesądzone :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina, no to trzeba <3 na wszelki wypadek :D A nie migać się :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem się też zastanawiam ile daje nastawienie...czy np myśl od początku, że w tym cyklu się uda rzeczywiście pomaga, a np. nastawianie się na z góry stracony cykl spowoduje, że rzeczywiście tak się stanie...

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya głowa może wiele, ale myślę, że to nie miałoby wpływu, bo jak się podejdzie olewająco do tematu to często właśnie wychodzi więc jeśli już by działało, to chyba myślenie odwrotne hihihi:) No chyba że np przy końcówce już ciągle się stresujemy myślami, że na pewno nie wyszło, to być może to ma wpływ taki wiesz niekorzystny na utrzymanie ciąży. Kto tam wie :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marcelina06 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nastawiam się też za bardzo na te dwie kreski bo nie mam żadnych objawów...

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie trzeba mieć objawów aby być w ciąży. Naprawdę. Moim jedynym była zgaga i dopiero ból brzucha dzień przed pozytywnym testem. Tylko tyle. Tak to normalnie czułam się jak przed @.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marcelina06 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Nie trzeba mieć objawów aby być w ciąży. Naprawdę. Moim jedynym była zgaga i dopiero ból brzucha dzień przed pozytywnym testem. Tylko tyle. Tak to normalnie czułam się jak przed @.


    a po jakim czasie testowałaś?

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co u mnie to było tak, że miałam b.nieregularne miesiączki. Dokładnie współżyłam tylko w 3 tygodniu od okresu. A testowałam 2 tygodnie później i dopiero w sumie po około 2 tygodniach od tego stosunku mi wyszła blada kreska. Wcześniej zrobiłam jeszcze chyba 2 testy i były negatywne.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marcelina06 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby nie przyszła @ do przyszłej środy i wtedy bym testowała to mąż miałby niespodziankę urodzinową :)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej testować dzień po spodziewanej @ :) Choć to też gwarancji nie da, ale już bardziej realne jest że wyjdzie prawda:) Ewentualnie pozostaje test z krwi :)

    Piękna niespodzianka , na pewno takiej by się nie spodziewał ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marcelina06 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie łazi non stop i gada, że już pewnie w ciąży jestem aż mam go ochotę udusić :) Powiedziałam mu już, że nic z tego, ale mam jeszcze trochę nadziei dzięki Wam :)

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dziś wieczór relaksu...zmolestowałam męża...najadłam się orzechów, małą lampkę wina piję i od razu mi lepiej :D

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie nastawiłam na @....ciekawe co z tego wyjdzie. jakos na luzie podchodze do jutrzejszego dnia :) zrobie test rano i pojde na bete...ale bede w szoku jakby cos wyszlo. Nie czuje sie na ciaze...czuje sie ze poprostu spoznia sie @ :/. Rok temu byłam pewna ze jestem w ciazy zanim zrobilam test......ale chetnie sie zaskocze i moge byc w szoku ;) Boje sie ze jutro temp. spadnie i bede miec dylemat czy isc na bete czy nie.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przez pracę jestem wyprowadzona z równowagi :/ Czasem mam dość i poranne serduszko mi nawet nie poprawia humoru :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    A ja przez pracę jestem wyprowadzona z równowagi :/ Czasem mam dość i poranne serduszko mi nawet nie poprawia humoru :(
    Ja zazdroszczę ludziom porannego seksu...chodzę na 7.30 do pracy...wstaję ok 5.30 i mam wrażenie, że prowadzę życie piekarza...

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo lubię... ale jak mnie przerzucą na inną zmianę to wgl się nie będę z moim widzieć... tylko w niedzielę :(

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ