X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem, że mnie skusi, tym bardziej że zatestuję 1 a 2 idę na 10 godzin do pracy wolałabym wiedzieć :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ha, też mam suwak.. cóż za technologia!

    Jednak zmieniam na datę planowej @;) U mnie ta owu stanowczo nie jest jasna...
    Mogłaś zmienić suwak równie dobrze na datę @, ale jak wolisz :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :) ale jestem ciekawa jak będzie z tym testowaniem :) mam nadzieję, że posypią się tu gratulacje :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Deneira coś czuje, że będzie to wyglądało następująco, ja czuje, że mi się udało i wyjdzie dupka a Ty czujesz, że nie i będzie fasolka ;) hehe chociaż wiadomo wolałabym żeby fasolka była i u mnie i u Ciebie :)
    Może będzie odwrotnie? ;) tak jak czujemy? :) ja juz żadnych objawów nie mam haha

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech nie ma co gdybać :) oby nam wszystkim się udało :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo chciałybyśmy dla każdej zieloności, ale pewnie niektóre z nas łykną smak porażki, niemniej ja sobie tak myślę, że mam WAS, a to już naprawdę dużo, sama pewnie bym się zdołowała i tyle by było ze starań, a tak w takim wsparciu i towarzystwie jest znacznie łatwiej przez to przejść :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Wiadomo chciałybyśmy dla każdej zieloności, ale pewnie niektóre z nas łykną smak porażki, niemniej ja sobie tak myślę, że mam WAS, a to już naprawdę dużo, sama pewnie bym się zdołowała i tyle by było ze starań, a tak w takim wsparciu i towarzystwie jest znacznie łatwiej przez to przejść :)
    to fakt :) może to głupio zabrzmi ale jak dowiedziałam się, że się nie udało to wiadomo troszkę przykro było ale na drugi dzień z radością przeniosłam się do kwietniówek :) wiedziałam, że nie jestem sama, że mam wsparcie :) a to bardzo pomaga :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę ja tak myślę, że w tym cyklu już zrobiłam wszystko co się dało. Ale jak nie wyjdzie to znaczy że przyszły cykl będzie szczęśliwy ;) Trzeba mieć jakieś pozytywne podejście. Mniej się teraz przejmuje, że będę musiała zrobić 4 miesiące przerwy w staraniach. Chociaż gdyby się teraz udało to pewnie zrealizowałabym swoje wielkie marzenie przespania sylwestra :)

    Rudzielec91, Offca88 lubią tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już suwaczek mam :P

    Oby każdej się udało teraz :( :*

  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, super pomysł z tymi suwaczkami! :) Ja dopiero co testowałam, następny test za miesiąc, więc swojego suwaczka zrobię w maju. Liczę na to, że będę miała piękny prezent na Dzień Matki xD

    Wczoraj mój M wrócił do domu trochę podłamany tym, że znów się nam nie udało. I w trakcie rozmowy zaproponował, że może on powinien brać jakieś witaminy czy zmienić dietę. Pół roku go do tego namawiałam, a teraz sam to zaproponował. Jupi! ;D Lecę do apteki :D

    Przy okazji, ja zacznę brać coś więcej niż witaminy i kwas foliowy. Marcia, Ty chyba mówiłaś że bierzesz wiesiołka, tak? Mogłabyś mi powiedzieć czy bierzesz go w całym cyklu czy tylko do owulacji? Bo już różne teorie słyszałam.

    9 cykl starań
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    Dziewczyny, super pomysł z tymi suwaczkami! :) Ja dopiero co testowałam, następny test za miesiąc, więc swojego suwaczka zrobię w maju. Liczę na to, że będę miała piękny prezent na Dzień Matki xD

    Wczoraj mój M wrócił do domu trochę podłamany tym, że znów się nam nie udało. I w trakcie rozmowy zaproponował, że może on powinien brać jakieś witaminy czy zmienić dietę. Pół roku go do tego namawiałam, a teraz sam to zaproponował. Jupi! ;D Lecę do apteki :D

    Przy okazji, ja zacznę brać coś więcej niż witaminy i kwas foliowy. Marcia, Ty chyba mówiłaś że bierzesz wiesiołka, tak? Mogłabyś mi powiedzieć czy bierzesz go w całym cyklu czy tylko do owulacji? Bo już różne teorie słyszałam.
    Olinek biorę wiesiolek od 1dc do owulki ale jeszcze jej chyba nie było więc czekam i lykam dalej. Co prawda dzisiaj sluz mam piękny prawie książkowy, takiego jeszcze nie mialam i mam nadzieję że to jego zasługa :P ale nic się nie stanie jak jeszcze po owulce będziesz brała 2-3 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 11:17

    Olinek lubi tę wiadomość

  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej staraczki, powracam, znowu w pracy,oczywiście na przerwie, dalej bez@ dzis 33dc jutro meta, czy w sobote? Hmm chyba poczekam do soboty bo znając siebie jutro zatestuje a w sobotę rano przyjdzie @

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    to fakt :) może to głupio zabrzmi ale jak dowiedziałam się, że się nie udało to wiadomo troszkę przykro było ale na drugi dzień z radością przeniosłam się do kwietniówek :) wiedziałam, że nie jestem sama, że mam wsparcie :) a to bardzo pomaga :)
    No ka byłam tak zdolowana we wtorek jak pierwszy test wysEdl negatywnie. Koszmarny dzien. Ale bylyscie ze mna :) pogodzilam sie juz wtedy ze bede próbować dalej. O dzis juz jest ok :) trudno. Nic na to nie poradzę.

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    to fakt :) może to głupio zabrzmi ale jak dowiedziałam się, że się nie udało to wiadomo troszkę przykro było ale na drugi dzień z radością przeniosłam się do kwietniówek :) wiedziałam, że nie jestem sama, że mam wsparcie :) a to bardzo pomaga :)
    Ja też byłam pełna werwy, jednak mimo wszystko człowiek nie jest z tym sam, to naprawdę bardzo pomaga :)

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Olinek biorę wiesiolek od 1dc do owulki ale jeszcze jej chyba nie było więc czekam i lykam dalej. Co prawda dzisiaj sluz mam piękny prawie książkowy, takiego jeszcze nie mialam i mam nadzieję że to jego zasługa :P ale nic się nie stanie jak jeszcze po owulce będziesz brała 2-3 dni.

    Ah może i ja w nast się skuszę na wiesiołka... bo z tym moim śluzem to bieda.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 wrote:
    Hej staraczki, powracam, znowu w pracy,oczywiście na przerwie, dalej bez@ dzis 33dc jutro meta, czy w sobote? Hmm chyba poczekam do soboty bo znając siebie jutro zatestuje a w sobotę rano przyjdzie @
    spróbuj wytrzymać do soboty :) trzymam mocno kciukasy :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Kurczę ja tak myślę, że w tym cyklu już zrobiłam wszystko co się dało. Ale jak nie wyjdzie to znaczy że przyszły cykl będzie szczęśliwy ;) Trzeba mieć jakieś pozytywne podejście. Mniej się teraz przejmuje, że będę musiała zrobić 4 miesiące przerwy w staraniach. Chociaż gdyby się teraz udało to pewnie zrealizowałabym swoje wielkie marzenie przespania sylwestra :)
    A to musisz zrobić przerwę? Po tym cyklu?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ah może i ja w nast się skuszę na wiesiołka... bo z tym moim śluzem to bieda.
    W sumie większość twierdzi że to siedzi w naszej głowie ze pomaga, ale ja wierzę. Warto czasami :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 wrote:
    Hej staraczki, powracam, znowu w pracy,oczywiście na przerwie, dalej bez@ dzis 33dc jutro meta, czy w sobote? Hmm chyba poczekam do soboty bo znając siebie jutro zatestuje a w sobotę rano przyjdzie @
    Próbuj wytrzymać ! :P

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale głupek ze mnie :P pisałam, że może skusze się na betę ale dopiero teraz doszło do mnie, że 12 dpo to dzień przed @ więc już wytrzymam :P przy dłuższych cyklach beta wcześniej ma sens ale u mnie...:P zastanawiam się tylko czy dzień po @, która mam nadzieję się nie pojawi, robić test zwykły czy iść od razu na betę , może beta? w końcu to nieduży koszt a pewność 100 % :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 11:26

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ