X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ale ja głupia :P pisałam, że może skusze się na betę ale dopiero teraz doszło do mnie, że 12 dpo to dzień przed @ więc już wytrzymam :P przy dłuższych cyklach beta wcześniej ma sens ale u mnie...:P zastanawiam się tylko czy dzień po @ która mam nadzieję się nie pojawi robić test zwykły czy iść od razu na betę , może beta? w końcu to nieduży koszt a pewność 100 % :)
    Beta pewniejsza!

  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkurza nnie tylko fakt że nie mam wogole żadnych objawów nic a nic jakby nic się nie działo...ani dobrego ;-) ani złego :'(

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    W sumie większość twierdzi że to siedzi w naszej głowie ze pomaga, ale ja wierzę. Warto czasami :)

    Hmm może i tak.. nie wiem, nie zaszkodzi na pewno..
    Ja w tym cyklu w ogóle mam dziwny śluz...
    dziś znów białawy, lekko ciągnący- obfity... Może to sperma...?

    Bo jeśli ew ta owulka byłaby 13 dc to chyba już nie powinno byc śluzu plodnego?

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mało cierpliwy człowiek jestem :P Podziwiam jak ktoś tak potrafi czekać, chociaż teraz jakoś spokojnie do tego podchodzę. :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Olinek biorę wiesiolek od 1dc do owulki ale jeszcze jej chyba nie było więc czekam i lykam dalej. Co prawda dzisiaj sluz mam piękny prawie książkowy, takiego jeszcze nie mialam i mam nadzieję że to jego zasługa :P ale nic się nie stanie jak jeszcze po owulce będziesz brała 2-3 dni.

    Dzięki Martuś :* No właśnie czytałam, że po wiesiołku jest piękny, jednoznaczny, płodny śluz. Na pewno pomoże w obserwacji :)

    Lecę do apteki. Może Pani farmaceutka poleci mi jeszcze jakieś pomocne specyfiki. Myślałam o Castagnusie, ale czytałam o nim takie skrajne opinie, że chyba się na razie nie skuszę ^^

    9 cykl starań
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Beta pewniejsza!
    tak chyba zrobię, już będę pewna co i jak :) bo nawet jak sikaniec wyjdzie negatywny a @ się będzie spóźniała to nie wiadomo co i jak bo różnie jest z tymi testami, czasem człowiek zrobi sobie nadzieję, a @ później i tak przychodzi :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 11:29

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Hmm może i tak.. nie wiem, nie zaszkodzi na pewno..
    Ja w tym cyklu w ogóle mam dziwny śluz...
    dziś znów białawy, lekko ciągnący- obfity... Może to sperma...?

    Bo jeśli ew ta owulka byłaby 13 dc to chyba już nie powinno byc śluzu plodnego?
    Wiesz nigdy nic nie wiadomo, ale mogą też to być pozostałości po spermie o ile wieczorkiem <3 :)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    W sumie większość twierdzi że to siedzi w naszej głowie ze pomaga, ale ja wierzę. Warto czasami :)
    Ja myślę, że faktycznie pomaga, bo i w ciąży kobiety biorą i są efekty przy porodzie :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    Dzięki Martuś :* No właśnie czytałam, że po wiesiołku jest piękny, jednoznaczny, płodny śluz. Na pewno pomoże w obserwacji :)

    Lecę do apteki. Może Pani farmaceutka poleci mi jeszcze jakieś pomocne specyfiki. Myślałam o Castagnusie, ale czytałam o nim takie skrajne opinie, że chyba się na razie nie skuszę ^^
    Nie ma za co :* no jak narazie jest piękny :P
    Brałam ten castagnus jeden cykl, nie widziałam żadnej różnicy, pewnie trzeba go brać dłużej ale jakoś nie przypadł mi do gustu, więc zostalam przy kwasie foliowym i wiesiolku :) jak Ci da jakieś specyfiki to daj znać :D

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Wiesz nigdy nic nie wiadomo, ale mogą też to być pozostałości po spermie o ile wieczorkiem <3 :)

    No właśnie nawet bardziej w nocy... więc myślę że to może być to...

    Za dużo chyba analizuję.. na siłę chcę sobie wykryć tę owulkę.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Hmm może i tak.. nie wiem, nie zaszkodzi na pewno..
    Ja w tym cyklu w ogóle mam dziwny śluz...
    dziś znów białawy, lekko ciągnący- obfity... Może to sperma...?

    Bo jeśli ew ta owulka byłaby 13 dc to chyba już nie powinno byc śluzu plodnego?
    Kochana ja jestem po owu i mam kremowy taki ciągnący, to niekoniecznie już śluz płodny, u mnie jest taki gęsty bardziej, że plemniki już by się miały bidę przez niego przebić. A u Ciebie?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    tak chyba zrobię, już będę pewna co i jak :) bo nawet jak sikaniec wyjdzie negatywny a @ się będzie spóźniała to nie wiadomo co i jak bo różnie jest z tymi testami, czasem człowiek zrobi sobie nadzieję, a @ później i tak przychodzi :P
    No dokładnie. Ja i tak wiem ze u Ciebie kropek już jest :P

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja myślę, że faktycznie pomaga, bo i w ciąży kobiety biorą i są efekty przy porodzie :)

    Ja też wierzę, że może jednak warto się wspomóc farmakologicznie :) Dzisiejszy poranek poświęciłam na przeszukanie internetu i opinii i różnych suplementach diety i historie niektórych dziewczyn, które zaczęły brać wiesiołka są naprawdę niesamowite. Jedna 15 miesięcy się starała, potem zaczęła brać wiesiołka i kwas foliowy, mąż też łykał kwas foliowy i nagle była w ciązy! :D

    Offca88 lubi tę wiadomość

    9 cykl starań
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja myślę, że faktycznie pomaga, bo i w ciąży kobiety biorą i są efekty przy porodzie :)
    No ja się upieram przy tym ze pomaga :):)

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    jak Ci da jakieś specyfiki to daj znać :D

    Na pewno dam znać :) Dobra, lecę do apteki. Buziaczki! :*

    9 cykl starań
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    No właśnie nawet bardziej w nocy... więc myślę że to może być to...

    Za dużo chyba analizuję.. na siłę chcę sobie wykryć tę owulkę.
    Spokojnie :) myslalas żeby zrobić sobie monitoring ? Bylabys spokojniejsza.

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    Na pewno dam znać :) Dobra, lecę do apteki. Buziaczki! :*
    Okej to czekam :D buziaki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 11:33

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 wrote:
    Wkurza nnie tylko fakt że nie mam wogole żadnych objawów nic a nic jakby nic się nie działo...ani dobrego ;-) ani złego :'(
    To ja mam tak teraz.

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam że z tym moim śluzem to jest tak dziwnie, ogóle cały cykl mam śluz, nie mam suchych dni, ale więcej mam zaraz po @ i po owulce tego białego niż przy owulacji, tzn przy owulacji mam uczucie wilgoci tyle, że na majtkach nie ma tego tak sporo ale już u ujścia szyjki jest baaardzo wyczuwalny, to samo z tym rozciągliwym, mam go ale dopiero w szyjce, tak na papierze po przetarciu nie byłby raczej widoczny, wtedy na papierze jest wodnisty, takie buty :P ale jakoś daje radę, ogóle cykle mam zawsze równiutkie jak w zegarku także wiem kiedy mam płodne, jajniki bolą także może coś z tego będzie, chociaż kusi mnie ten wiesiołek, co prawda mam rozciągliwy śluz ale tak jak napisałam po podtarciu go nie uświadczę tylko jak zbadam dopochwowo...

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No dokładnie. Ja i tak wiem ze u Ciebie kropek już jest :P
    I love You :*:*:*

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ