X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Witam Cię słońce :-* <3 A no przyszła do mnie ta wredota ;-)
    Ehh, ciężko...ale mam nadzieję ze teraz będzie ok! Idziesz na monitoring czy tak po prostu na wizytę ?

    dam23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ehh, ciężko...ale mam nadzieję ze teraz będzie ok! Idziesz na monitoring czy tak po prostu na wizytę ?

    Idę po prostu na wizytę, chce żeby zrobił mi usg i wszystkie badania :-) Musi być jakaś przyczyna tego że cały czas się nie udaję.Chce wiedzieć czy wszystko jest dobrze czy coś jest nie tak, a jeśli coś jest nie tak to chce się za to wziąć i zacząć działać :-)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hej. Warto mieć nadzieję może się uda - udało :) trzymam kciuki.
    Oby - cykl na clo+ovitrelle i 2 pęcherzyki - szkoda by się zmarnowały, dzisiaj ćmi mnie lekko w lewym jajniku, ale od pewnego czasu mam wrażenie, że pewne objawy sobie sama wmawiam. :P Dlatego teraz pełen luz :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Dam witaj :)
    Może warto pomierzyć temperaturę ?:)Może to by pomogło w wyznaczeniu Owu?

    Mierzę temperaturę od 9 miesięcy, od tego czasu jestem też na ovu :-)
    Cykle są regularne i fl jest taka jak powinna być :-)

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Tak jestem staraczką, jest to już mój 9 cykl :-) Jestem po @, jest to 9dc :-) Obserwuje swoje cykle od 9 miesięcy, są regularne :-)
    oo no to super :) 9dc, można powoli się rozgrzewać i brać do działania ...;) powiem Ci, że ja póki co chodziłam przez 2misiące przed staraniem sprawdzić na usg jak tam moja owulka, zrobiłam też zwykłe badanie ginekologiczne bo kilka lat wcześniej wyszło, że mam podwyższoną prolaktynę i chciałam zobaczyć czy to się unormowało, zaczęłam brać kwas foliowy i w sumie tyle :) jakiś specjalnych badań nie robiłam ale może to dlatego, że dopiero zaczęłam, jeśli przez dłuższy czas nie będzie się udawało to wtedy poddam się jakimś szczegółowym badaniom, i na pewno wyślę na nie też swojego N ;) także ja za wiele nie pomogę, widzę, że dłużej się starasz więc pewnie masz większą wiedzę ;)

    dam23 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Idę po prostu na wizytę, chce żeby zrobił mi usg i wszystkie badania :-) Musi być jakaś przyczyna tego że cały czas się nie udaję.Chce wiedzieć czy wszystko jest dobrze czy coś jest nie tak, a jeśli coś jest nie tak to chce się za to wziąć i zacząć działać :-)
    No i dobrze :) trzeba posprawdzac co i jak :)

    dam23 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 może wyślij dodatkowo swojego mężczyznę na badanie nasienia, wiesz może wszystko jest ok ale lepiej sprawdzić :)

    dam23 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Dołączam do Was :) Nastawiam się na test 14 dni po owu czyli wtorek/środa. Test z krwi 2 dni temu był negatywny, ale jeszcze nie tracę nadziei - w końcu ta umiera ostatnia. :)
    Witamy :) Trzymam mocno kciuki :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    oo no to super :) 9dc, można powoli się rozgrzewać i brać do działania ...;) powiem Ci, że ja póki co chodziłam przez 2misiące przed staraniem sprawdzić na usg jak tam moja owulka, zrobiłam też zwykłe badanie ginekologiczne bo kilka lat wcześniej wyszło, że mam podwyższoną prolaktynę i chciałam zobaczyć czy to się unormowało, zaczęłam brać kwas foliowy i w sumie tyle :) jakiś specjalnych badań nie robiłam ale może to dlatego, że dopiero zaczęłam, jeśli przez dłuższy czas nie będzie się udawało to wtedy poddam się jakimś szczegółowym badaniom, i na pewno wyślę na nie też swojego N ;) także ja za wiele nie pomogę, widzę, że dłużej się starasz więc pewnie masz większą wiedzę ;)


    Ja chodzę do ginekologa regularnie :-) Mieliśmy się w tym cyklu nie starać ale mój N powiedział że nie pozwoli mi się poddać i nigdy nie zrezygnujemy :-) Nawet chciała iść ze mną do lekarza ale ja wole iść sama ponieważ z nim to będę się za bardzo stresowała :-) Ja również biorę kwas foliowy i leki na epilepsję :-) U mnie już czas najwyższy zrobić wszystkie badania ponieważ musi być jakaś przyczyna tego że się nie udaje.Nie wiem czy mam większą wiedzę, wiem jedno że do jutra to ja zwariuję ;-)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Oby - cykl na clo+ovitrelle i 2 pęcherzyki - szkoda by się zmarnowały, dzisiaj ćmi mnie lekko w lewym jajniku, ale od pewnego czasu mam wrażenie, że pewne objawy sobie sama wmawiam. :P Dlatego teraz pełen luz :)
    I dobrze, pozytywnie myśleć i pełen luz :)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Mierzę temperaturę od 9 miesięcy, od tego czasu jestem też na ovu :-)
    Cykle są regularne i fl jest taka jak powinna być :-)
    No to faktycznie wszystko jak w zegarku masz:)
    Może faktycznie warto zasięgnąć porady lekarza, ewentualnie może po prostu człowiek bardzo chce i wtedy nie wychodzi.

    dam23 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Dołączam do Was :) Nastawiam się na test 14 dni po owu czyli wtorek/środa. Test z krwi 2 dni temu był negatywny, ale jeszcze nie tracę nadziei - w końcu ta umiera ostatnia. :)
    To testujemy podobnie :) jest więcej dziewczyn które testują pod koniec kwietnia ale wygląda na to, że ty te testowania rozpoczniesz :) musi być zielono żeby nas pozarażać ;)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No i dobrze :) trzeba posprawdzac co i jak :)


    Tylko że moje wcześniejsze badania były dobre więc teraz raczej się nic nie zmieniło a i tak się nie udaje ;-) Sama nie wiem już co mam o tym myśleć :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    dam23 może wyślij dodatkowo swojego mężczyznę na badanie nasienia, wiesz może wszystko jest ok ale lepiej sprawdzić :)


    Mój N również zrobi sobie badania ale najpierw ja chce porobić wszystkie żeby mieć pewność :-)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    To testujemy podobnie :) jest więcej dziewczyn które testują pod koniec kwietnia ale wygląda na to, że ty te testowania rozpoczniesz :) musi być zielono żeby nas pozarażać ;)

    Haha.. jeśli owulka byłaby jak mówicie 13dc... to ja bym testowała 2.05 :-) Bo przewidywany termin @ (5.05) liczy mi owu biorąc pod uwagę ew cykl 30 dni - a takiego długiego dawno nie miałam...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Ashka89 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki!

    Tak was czytam i czytam aż w końcu zdecydowałam się dołączyc do grupy wsparcia :) to nasz pierwszy cs ale tak długo zwlekalam z decyzją o dzidziusia że teraz nie mogę się doczekać testowania. Ja mam w sobotę planowany termin @ może do niedzieli wytrzymam z testem :p

    Almanah lubi tę wiadomość

    jnlp73pfdnyt3jof.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Mój N również zrobi sobie badania ale najpierw ja chce porobić wszystkie żeby mieć pewność :-)
    rozumiem :) trzymam kciuki, mam nadzieję, że wszystkie badania będą na piątkę i że tym razem się uda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 12:18

    dam23 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No to faktycznie wszystko jak w zegarku masz:)
    Może faktycznie warto zasięgnąć porady lekarza, ewentualnie może po prostu człowiek bardzo chce i wtedy nie wychodzi.


    No właśnie, wszystko jak w zegarku a nadal nic z tego.
    Chodzę do lekarza regularnie i wszystko jest dobrze :-)
    Możliwe jest to że siedzi gdzieś w mojej głowie ale sama już nie wiem :-)
    Mój ginekolog mówi mi że pary które starają się o pierwsze maleństwo bardzo często zachodzą dopiero po roku starań więc może mam jeszcze czas :-)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina to ja 1 a ty 2 ekstra:D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ashka89 wrote:
    Cześć dziewczynki!

    Tak was czytam i czytam aż w końcu zdecydowałam się dołączyc do grupy wsparcia :) to nasz pierwszy cs ale tak długo zwlekalam z decyzją o dzidziusia że teraz nie mogę się doczekać testowania. Ja mam w sobotę planowany termin @ może do niedzieli wytrzymam z testem :p
    Witamy :) jest nas tu coraz wiecej, super :)
    to już nie długo testowanie , wytrzymaj do niedzieli :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ