X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    a mnie dziewczyny coraz mocniej boli brzuch tak okresowo... boli mnie prawie od owulki i myślałam, że to dobry znak ale dziś bardzo;/ jakbym zaraz miała dostać @... ma być za 2 dni
    Ja też 2 dni do @ i zaczęło boleć dzisiaj :( kiedy testujesz?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Mów mi Pytia. :P

    Trzeba poczekać do jutra i zobaczyć czy odbije, ale jak na moje oko, to owulki tam nie ma. :( Te testy owu to jesteś pewna na 100000%, że są pozytywne? Bo jeśli tak, to może owu dopiero będzie na dniach.
    Jesteś pewna, że w żaden sposób tempki nie zaburzasz? Nie chodzisz na kilka godzin przed mierzeniem, nie przebudzasz się w nocy?

    No właśnie mi też się wydaje, że nie było... :-(
    Co do zaburzania, to raczej, nie... Przebudzam się czasem, ale nigdy nie wstaję.. (jak wstaję to ignoruję temp).
    Myślałam, że może to być to, że trzymałam term na parapecie, i bywało zimno- ale od początku tego cyklu wkładam go zawsze pod poduszkę, więc jest w stałej temp i mam go zaraz po przebudzeniu pod ręką... Zastanawiałam się czy może to kwestia pomiarów oralnych, ale też sama nie wiem...
    Ostatnio też miałam wg OF owulkę 13 dc (wtedy nie robiłam testów).
    Ten test, tak- 2gi był na bank pozytywny, mocz o 18 zbierany, więc nie pozytywnie fałszywy.
    Generalnie ja się już pogodziłam z wizją cyklu w plecy, tylko martwi mnie to, że wygląda to tak a nie inaczej. W nast na bank będę mierzyła dopochwowo- może to coś pomoże.

    Dziwne, że ten test tak późno jak na mnie jednak, no chyba że faktycznie owulka przede mną, choć 20 dzień to byłby jakiś meksyk...

    Zobaczę.. w ost cyklu w 22 dniu zaczęłam plamić, zobaczę czy będzie powtarzalność- bo ból jajników i okresowy mam znów, czyli być może sytuacja się powtarza... Abstrachując od starań, po prostu dziwią mnie te temperaturowo, testowe szaleństwa...

    Dziękuję za rzucenie okiem!

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Hej dziewczyny ! Widzę, że różne sprawy w tym czasie wyszły ;) Justyna ja też termin na 5.01 ;)
    Rudzielec bądź twarda i poczekaj ja poczekam do środy zamiast jutro w ramach wsparcia dla ciebie ;)
    Deneira czekam na same dobre info :)
    dziękuję!!! jesteś kochana! wszystkie jesteście! oby to nie była @...
    mój już też czeka bo wie że za dwa dni się wszytko wyjaśni :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ja też 2 dni do @ i zaczęło boleć dzisiaj :( kiedy testujesz?
    za 3 dni jeśli dzień wcześniej @ nie przyjdzie ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    za 3 dni jeśli dzień wcześniej @ nie przyjdzie ;)

    Bety jednak nie robisz ? :>

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Bety jednak nie robisz ? :>
    CHYBA nie...tak myślę, że jak @ ma być dzień później nie nie ma sensu kasy tracić, już ten dzień lub dwa więcej wytrzymam :) CHYBA :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tyle że jutro jadę na zakupy a szpital niedaleko więc nie potrafię powiedzieć czy mi coś nie odbije i nie pójdę:P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jeszcze do niedzieli czekam bo chyba nie dam rady dłużej, chociaż nie licze na wiele to chce wiedziec na czym stoje

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    tyle że jutro jadę na zakupy a szpital niedaleko więc nie potrafię powiedzieć czy mi coś nie odbije i nie pójdę:P

    Bardzo jesteś dzielna!
    też powoli myślę, że lepiej na spokojnie czekać na @, bo szkoda wcześniej kaski i testów:-)
    Choć mi w tym cyklu testowanie raczej nie grozi.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Bardzo jesteś dzielna!
    też powoli myślę, że lepiej na spokojnie czekać na @, bo szkoda wcześniej kaski i testów:-)
    Choć mi w tym cyklu testowanie raczej nie grozi.
    nigdy nic nie wiadomo :) może uda się właśnie jak się tego nie spodziewasz ;)
    a ja właśnie łyknęłam apap bo doszedł ból głowy, ech jak to wszystko fasolka to wybaczam, niech boli !!! ale jak nie to oj będę zła :P hehe

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    a ja jeszcze do niedzieli czekam bo chyba nie dam rady dłużej, chociaż nie licze na wiele to chce wiedziec na czym stoje
    a ile to będzie dni po owulce?

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    No właśnie mi też się wydaje, że nie było... :-(
    Co do zaburzania, to raczej, nie... Przebudzam się czasem, ale nigdy nie wstaję.. (jak wstaję to ignoruję temp).
    Myślałam, że może to być to, że trzymałam term na parapecie, i bywało zimno- ale od początku tego cyklu wkładam go zawsze pod poduszkę, więc jest w stałej temp i mam go zaraz po przebudzeniu pod ręką... Zastanawiałam się czy może to kwestia pomiarów oralnych, ale też sama nie wiem...
    Ostatnio też miałam wg OF owulkę 13 dc (wtedy nie robiłam testów).
    Ten test, tak- 2gi był na bank pozytywny, mocz o 18 zbierany, więc nie pozytywnie fałszywy.
    Generalnie ja się już pogodziłam z wizją cyklu w plecy, tylko martwi mnie to, że wygląda to tak a nie inaczej. W nast na bank będę mierzyła dopochwowo- może to coś pomoże.

    Dziwne, że ten test tak późno jak na mnie jednak, no chyba że faktycznie owulka przede mną, choć 20 dzień to byłby jakiś meksyk...

    Zobaczę.. w ost cyklu w 22 dniu zaczęłam plamić, zobaczę czy będzie powtarzalność- bo ból jajników i okresowy mam znów, czyli być może sytuacja się powtarza... Abstrachując od starań, po prostu dziwią mnie te temperaturowo, testowe szaleństwa...

    Dziękuję za rzucenie okiem!

    Może to właśnie przez to, że mierzysz w ustach, a nie w pochwie? Trudno mi się odnieść, bo cały czas mierzyłam w pochwie, od początku, ale często było tak, ze temp u innych dziewczyn była zaburzona właśnie dlatego, że mierzyły w ustach.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    CHYBA nie...tak myślę, że jak @ ma być dzień później nie nie ma sensu kasy tracić, już ten dzień lub dwa więcej wytrzymam :) CHYBA :P


    Dasz radę ;) Ja dzisiaj małżowi dam testy do przechowania chyba bo inaczej będe testować co chwila :P

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    za 3 dni jeśli dzień wcześniej @ nie przyjdzie ;)
    O to trzymam kciuki. Ja się chyba z testem do piątku wstrzymam.

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Może to właśnie przez to, że mierzysz w ustach, a nie w pochwie? Trudno mi się odnieść, bo cały czas mierzyłam w pochwie, od początku, ale często było tak, ze temp u innych dziewczyn była zaburzona właśnie dlatego, że mierzyły w ustach.

    Zawsze mierzyłam w ustach i mi się tempki z owulacją zgadzały (przed ciążą chodziłam na ocenę cykli i wiem kiedy przypadała owu), ale to że u mnie było ok, nie znaczy, że u kogoś innego też tak będzie. Tez słyszałam, że w pochwie jest najbardziej miarodajna ;)

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Zawsze mierzyłam w ustach i mi się tempki z owulacją zgadzały (przed ciążą chodziłam na ocenę cykli i wiem kiedy przypadała owu), ale to że u mnie było ok, nie znaczy, że u kogoś innego też tak będzie. Tez słyszałam, że w pochwie jest najbardziej miarodajna ;)

    No i od nast zacznę w pochwie... Nic nie boli, a może choć będzie działało. Zobaczymy.

    Dziękuję Almanah za pomoc i rzucenie eksperckim okiem;) <3

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    No i od nast zacznę w pochwie... Nic nie boli, a może choć będzie działało. Zobaczymy.

    Dziękuję Almanah za pomoc i rzucenie eksperckim okiem;) <3

    Jak ekspertka ekspertce. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddzwonil do mnie lekarz :) wziął nr tel i oddzwoni jak bedzie przy swoim kajecie. Znajdzie dla mnie miejsce i wtedy do mnie zadzwoni :)

    Kozisina lubi tę wiadomość

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Oddzwonil do mnie lekarz :) wziął nr tel i oddzwoni jak bedzie przy swoim kajecie. Znajdzie dla mnie miejsce i wtedy do mnie zadzwoni :)

    To świetna wiadomość!
    Czekamy dalej.
    Almanah wrote:
    Jak ekspertka ekspertce. :D

    Haha, Ty się chociaż znasz na tym co mówisz;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)
    ja jeszcze bezokresowo:):). tempka mi lekko spadła do 37.25 ale czytałam w necie że może się wachać i nie codziennie byc taka sama nawet w ciąży....
    jesli do jutra miesiaczka nie przyjdzie kupuję test i robię:) jutro lub w środę z porannego moczu:)

‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ