X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [img]http: tu jest mój wykres... pare dni nie mam wpisanych na tablicy bo po stresach ostatniuch dni nie mialam nawet kiedy zajrzec na neta i nie chce mi sie tego uzupełnic ale temperatura była na poziomie 37.00 - 37.05 i potem podskoczyła jeszcze wyżej...[/img]

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wygląda super :)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Oddzwonil do mnie lekarz :) wziął nr tel i oddzwoni jak bedzie przy swoim kajecie. Znajdzie dla mnie miejsce i wtedy do mnie zadzwoni :)
    super :) strasznie się cieszę :) oby zapisał Cię jak najszybciej :) może zobaczy tam fasolkę?:D who knows?...;) trzymam kciuki!!!

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mam jeszcze szanse na pozytywny test? Kiedyś mi wyszedł dopiero koło 20 dnia po owulacji a specjalnie zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki bo szłam na wesele i był negatywny dziś 13 dpo temperatura w górze, wczoraj byłam przeziębiona 37,3. Dziś czuję jakbym była w trakcie okresu ale nic nie leci . Brać nadal progesteron?



    3967b72d1df563309f3e8e2bbea2468e.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 14:12

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja siedzę w pracy i w ogóle się nie mogę na niczym skupić...zawsze od 11 dnia już spadała mi temp a teraz robi mi nadzieję...a boję się kolejnego rozczarowania...

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biorę progesteron

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Czy mam jeszcze szanse na pozytywny test? Kiedyś mi wyszedł dopiero koło 20 dnia po owulacji a specjalnie zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki bo szłam na wesele i był negatywny dziś 13 dpo temperatura w górze, wczoraj byłam przeziębiona 37,3. Dziś czuję jakbym była w trakcie okresu ale nic nie leci . Brać nadal progesteron?



    3967b72d1df563309f3e8e2bbea2468e.png

    Oczywiście, że masz szanse i to bardzo duże! Trzymam kciuki <3

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliana86 wrote:
    hej:)
    ja jeszcze bezokresowo:):). tempka mi lekko spadła do 37.25 ale czytałam w necie że może się wachać i nie codziennie byc taka sama nawet w ciąży....
    jesli do jutra miesiaczka nie przyjdzie kupuję test i robię:) jutro lub w środę z porannego moczu:)

    Wow, to świetny objaw, ta tempka powyżej 37. <3

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jade jutro na 10.15 do lekarza :) musze urlop wziasc ale zdrowie najważniejsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 14:49

    justyna1220, Offca88 lubią tę wiadomość

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Wow, to świetny objaw, ta tempka powyżej 37. <3
    Cudownie :) ja musze wykres swoj wydrukować do lekarza. Ciekawe co powie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje ze bedzie dobrze jesli cos ma być na rzeczy....
    jesli @ wredna przyjdzie to trudno, potem jest kolejny cykl i kolejna nadzieja.
    :)
    jesli mój organizm mnie oszukuje to bede lekko zła i w dniu dostania @ otwieram wino:) i wypije całe jak Bóg mi świadkiem....
    dopiero test mi potwierdzi lub zaprzeczy - do tego czasu mogę spekulować że moze sie udało to tak i tak....
    bez tych magicznych hormonóws w organizmie ktore pokazuja 2 krechy na teście nie ma nic....

    reddie137 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Jade jutro na 10.15 do lekarza :) musze urlop wziasc ale zdrowie najważniejsze.
    ekstra! cieszę się jakbym conajmniej sama się dostała tak szybko do lekarza :D dawaj od razu znać co i jak!

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak wracam do was z uśmiechem :):)

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha a ja sobie mysle ze dobrze sie stało wszystko. Co by nie było. Nawet jesli nie jestem w ciazy. Za to ureguluje mi cykle moze da mi leki ktore pomogą zajsc w ciaze :) a tak bym sie męczyła długo i szczęśliwie. Także mam nadzieje ze wszystko wyjdzie na prosta i po cichu liczę ze jednak moge byc w ciazy :)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Jednak wracam do was z uśmiechem :):)
    :* :) widzę, że humorek jest :) to dobrze :) brakowało tu Ciebie :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Hahahaha a ja sobie mysle ze dobrze sie stało wszystko. Co by nie było. Nawet jesli nie jestem w ciazy. Za to ureguluje mi cykle moze da mi leki ktore pomogą zajsc w ciaze :) a tak bym sie męczyła długo i szczęśliwie. Także mam nadzieje ze wszystko wyjdzie na prosta i po cichu liczę ze jednak moge byc w ciazy :)
    ja też mam ciągle nadzieję, że to fasoleczka :) a nawet jak nie to tak jak mówisz, ureguluje Ci cykle , zobaczy co się dzieje :) nie ma tego złego... ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    :* :) widzę, że humorek jest :) to dobrze :) brakowało tu Ciebie :)
    :* zapomnialam wam powiedziec ze sie super na weselu wybawilam :) napilam sie winka ale na cały wieczór 2 lampki wiec mysle ze nie zaszkodzi w razie czego. Z reszta na poczatku nasze fasolki sa pod ochrona :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    :* :) widzę, że humorek jest :) to dobrze :) brakowało tu Ciebie :)
    No jeszcze nie taki zupełny, ale już jest lepiej. Poszlam do babci, przeszłam się po mieście i lepiej na sercu :)

    Dziewczyny ja liczę u was na kropeczki! I nie przyjmuje innej wiadomości.

    Muszę się wam pochwalić, niedawno zobaczyłam znowu rozciagliwy śluz ale jest bardziej wodnisty, więc chyba jest dobrze. :)

    Deneira super że się wybawilas. Ja też wypilam w sobotę pare drinków hihi :P

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha teraz popatrzyłam ze nie tego posta zacytowałam co miałam hahaha

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No jeszcze nie taki zupełny, ale już jest lepiej. Poszlam do babci, przeszłam się po mieście i lepiej na sercu :)

    Dziewczyny ja liczę u was na kropeczki! I nie przyjmuje innej wiadomości.

    Muszę się wam pochwalić, niedawno zobaczyłam znowu rozciagliwy śluz ale jest bardziej wodnisty, więc chyba jest dobrze. :)

    Deneira super że się wybawilas. Ja też wypilam w sobotę pare drinków hihi :P

    Dokładnie Martuś, niech chociaż dziołszki się cieszą z zielonych kropków;) Na nas też przyjdzie czas.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ