X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec, dziewczyny testujące... ale macie mocne nerwy, że tak dzielnie czekacie...

    Mnie wczoraj rozczulił Mój Małż...
    Bo patrzyłam sobie jak mi wypadają dni płodne i okresy za miesiąc i 2 miesiące (bo planujemy małe wyjazdy).. a on na to, że on myśli, że do stycznia nie będzie okresu. Kochany <3

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. ;)

    U mnie już oficjalnie 3 dpo, na szczęście w tym cyklu się nie stresuję i czekam na @. To znaczy, że mam więcej energii by trzymać kciuki za was. <3

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Dzień dobry. ;)

    U mnie już oficjalnie 3 dpo, na szczęście w tym cyklu się nie stresuję i czekam na @. To znaczy, że mam więcej energii by trzymać kciuki za was. <3

    Almanah... Dziewczyny mówią, że Ty jesteś wykresowa wyrocznia... zerkniesz proszę na moje góry skaliste?

    Twoja owulka wygląda zacnie, byle się zazieleniła;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 11:21

    Almanah lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Rudzielec, dziewczyny testujące... ale macie mocne nerwy, że tak dzielnie czekacie...

    Mnie wczoraj rozczulił Mój Małż...
    Bo patrzyłam sobie jak mi wypadają dni płodne i okresy za miesiąc i 2 miesiące (bo planujemy małe wyjazdy).. a on na to, że on myśli, że do stycznia nie będzie okresu. Kochany <3

    Kochany <3 Nasi mężowie potrafią nas zaskoczyć pozytywnie czasem :) Wszystkie którym się uda lądują na styczniówkach, czy któraś będzie jeszcze na grudzień się łapała?
    Moja data to 5.01 <3 Mąż patrzył już w kalendarz i stwierdził, że przyjmuje taka datę bo w piątek zrobi pępkowe :P

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Dzień dobry. ;)

    U mnie już oficjalnie 3 dpo, na szczęście w tym cyklu się nie stresuję i czekam na @. To znaczy, że mam więcej energii by trzymać kciuki za was. <3

    Trzymaj, trzymaj <3 My będziemy potem trzymać za Ciebie podwójnie <3

    Almanah lubi tę wiadomość

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapomniałam tez chyba wspomnieć że od pierwszej ciąży do teraz mam już tylko jeden jajnik:/

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzwoniłam do lekarA ale nie odbiera. Pewnie nie moze. Moze cesarkę robi albo ma obchod. On oddzwania tylko boje sie ze wtedy jak wpadnie szefowa i bedemusiala gonić przez cały korytarz do salki drugiej. A jak ja sie czuje? Troszkę od wczoraj pobolewa podbrzusze i od wczoraj mam obolałe piersi z czego sie cieszę. Lekko zolty sluz ciagle i tyle. A teoche tak kłuje w pochwie. Czasami. Taki tępy bol na chwile i znika. Ciezko to opisać. Wczoraj mało ze sie nie popłakałam przed kasa na stacji ze zabrakło dla mnie upragnionego hotdoga haha hormony szaleją. Temp odrobine spadła ale utrzymuje sie. No to chyba tyle u mnie ;) i boje sie rozmowy z lekarzem

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    No dzwoniłam do lekarA ale nie odbiera. Pewnie nie moze. Moze cesarkę robi albo ma obchod. On oddzwania tylko boje sie ze wtedy jak wpadnie szefowa i bedemusiala gonić przez cały korytarz do salki drugiej. A jak ja sie czuje? Troszkę od wczoraj pobolewa podbrzusze i od wczoraj mam obolałe piersi z czego sie cieszę. Lekko zolty sluz ciagle i tyle. A teoche tak kłuje w pochwie. Czasami. Taki tępy bol na chwile i znika. Ciezko to opisać. Wczoraj mało ze sie nie popłakałam przed kasa na stacji ze zabrakło dla mnie upragnionego hotdoga haha hormony szaleją. Temp odrobine spadła ale utrzymuje sie. No to chyba tyle u mnie ;) i boje sie rozmowy z lekarzem

    Będzie dobrze kochana, masz tak piękny wykres,że musi się tam zazielenić :D <3 Daj znać jak będziesz po rozmowie z lekarzem <3

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Rudzielec, dziewczyny testujące... ale macie mocne nerwy, że tak dzielnie czekacie...

    Mnie wczoraj rozczulił Mój Małż...
    Bo patrzyłam sobie jak mi wypadają dni płodne i okresy za miesiąc i 2 miesiące (bo planujemy małe wyjazdy).. a on na to, że on myśli, że do stycznia nie będzie okresu. Kochany <3
    hehe mój widział, że już zaczęłam się stresować bo @za dwa dni i mówił do mnie żebym się nie martwiła, jak się nie uda to przecież możemy dalej się starać i że kiedyś się na pewno uda, będziemy się starać do skutku :) hi hi kochane te nasze chłopaki ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Będzie dobrze kochana, masz tak piękny wykres,że musi się tam zazielenić :D <3 Daj znać jak będziesz po rozmowie z lekarzem <3
    Jak tylko z nim porozmawiam to wam napisze :)

    Rudzielec91, justyna1220 lubią tę wiadomość

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    hehe mój widział, że już zaczęłam się stresować bo @za dwa dni i mówił do mnie żebym się nie martwiła, jak się nie uda to przecież możemy dalej się starać i że kiedyś się na pewno uda, będziemy się starać do skutku :) hi hi kochane te nasze chłopaki ;)

    No potrafią zaskoczyć...
    mnie w ogóle mega szokuje, to jak też jemu zależy.. ta radość na pozytywne owulacyjne i w ogóle... :-) Aż mi przykro jak dopytuje czy jest @, i widzę kiedy się smuci gdy jest.

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ja dopiero na 12 mam spotkanie z klientem, na razie się byczę, zaraz sprzątanie i fru do pracy. Dzisiaj mój pierworodny kończy 5 lat, jak ten czas leci. :D

    Wszystkiego naj dla synka :)
    Te dzieci tak szybko rosna!!

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Jak tylko z nim porozmawiam to wam napisze :)

    Koniecznie! A ile ci sie @ spóźnia??

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Koniecznie! A ile ci sie @ spóźnia??
    Mam 39 dzien cyklu. @ powinnam miec ok 31. Bete robiłam 35dnia cyklu i wyszła dupa.

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie dziewczyny coraz mocniej boli brzuch tak okresowo... boli mnie prawie od owulki i myślałam, że to dobry znak ale dziś bardzo;/ jakbym zaraz miała dostać @... ma być za 2 dni

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Almanah... Dziewczyny mówią, że Ty jesteś wykresowa wyrocznia... zerkniesz proszę na moje góry skaliste?

    Twoja owulka wygląda zacnie, byle się zazieleniła;)

    Mów mi Pytia. :P

    Trzeba poczekać do jutra i zobaczyć czy odbije, ale jak na moje oko, to owulki tam nie ma. :( Te testy owu to jesteś pewna na 100000%, że są pozytywne? Bo jeśli tak, to może owu dopiero będzie na dniach.
    Jesteś pewna, że w żaden sposób tempki nie zaburzasz? Nie chodzisz na kilka godzin przed mierzeniem, nie przebudzasz się w nocy?

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    a mnie dziewczyny coraz mocniej boli brzuch tak okresowo... boli mnie prawie od owulki i myślałam, że to dobry znak ale dziś bardzo;/ jakbym zaraz miała dostać @... ma być za 2 dni
    Ale na ciaze tez tak boli wiec spokojnie ;)

    Almanah lubi tę wiadomość

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    a mnie dziewczyny coraz mocniej boli brzuch tak okresowo... boli mnie prawie od owulki i myślałam, że to dobry znak ale dziś bardzo;/ jakbym zaraz miała dostać @... ma być za 2 dni

    Kochana taki ból na miesiączkę jest normalny, miałam tak w ciąży, co więcej nawet w kolejnych miesiącach w terminie ''miesiączki'' miałam taki ból i oczywiście panika, ale to podobno naturalny objaw ;)

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! Widzę, że różne sprawy w tym czasie wyszły ;) Justyna ja też termin na 5.01 ;)
    Rudzielec bądź twarda i poczekaj ja poczekam do środy zamiast jutro w ramach wsparcia dla ciebie ;)
    Deneira czekam na same dobre info :)

    justyna1220 lubi tę wiadomość

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że mierzenie temperatury w ciągu dnia nie ma sensu, ale... Czułam, że aż mnie rozpala od środka i zmierzyłam,zazwyczaj w ciągu dnia mam 36,4-36,6. Jak to jest z ta tempką, w drugiej fazie cyklu w ciągu dnia tez jest podwyższona? W tej chwili mam 37,2.
    Kurcze może już sobie wkręcam, ale zawsze 10 max 11do. temp. spadała a teraz w górę. Robię sobie pewne złudne nadzieję :P

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ