X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No jeszcze nie taki zupełny, ale już jest lepiej. Poszlam do babci, przeszłam się po mieście i lepiej na sercu :)

    Dziewczyny ja liczę u was na kropeczki! I nie przyjmuje innej wiadomości.

    Muszę się wam pochwalić, niedawno zobaczyłam znowu rozciagliwy śluz ale jest bardziej wodnisty, więc chyba jest dobrze. :)

    Deneira super że się wybawilas. Ja też wypilam w sobotę pare drinków hihi :P
    :) az nawet sie cieszę na urlop na jutro

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Dokładnie Martuś, niech chociaż dziołszki się cieszą z zielonych kropków;) Na nas też przyjdzie czas.
    No w końcu może i do nas kropek zawita... :*

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    :) az nawet sie cieszę na urlop na jutro
    No pewnie. Odpoczniesz sobie :) aż jestem ciekawa co ci tam lekarz powie, mam nadzieję że same dobre rzeczy! Trzymam kciuki :*

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No pewnie. Odpoczniesz sobie :) aż jestem ciekawa co ci tam lekarz powie, mam nadzieję że same dobre rzeczy! Trzymam kciuki :*
    No ja takamoptynistka nie jestem. Jesli ow miałam 27dc a dzis mam 39dc to i tak raczej nic nie zobaczy.

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarudzę Wam ciut... Jak to ja ostatnio ciągle...

    Jakoś mnie sutki dziś bolą. Czuję w nich gorąc, a jak dotknę to troszeńkę bolą. W ogóle taka jestem zmęczona po tych zlych snach.... a obiad trzeba zrobić i ogarnąć obejście;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    No ja takamoptynistka nie jestem. Jesli ow miałam 27dc a dzis mam 39dc to i tak raczej nic nie zobaczy.
    No ja wiem, ale moze bedzie kazal zrobić jeszcze raz betę, no nie wiem.:)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Pomarudzę Wam ciut... Jak to ja ostatnio ciągle...

    Jakoś mnie sutki dziś bolą. Czuję w nich gorąc, a jak dotknę to troszeńkę bolą. W ogóle taka jestem zmęczona po tych zlych snach.... a obiad trzeba zrobić i ogarnąć obejście;)
    Oj te sutki...to samo miałam wczoraj Ci powiem, i teraz pytanie czy siedzi nam to w głowie czy to prawda? Ale U Ciebie to może być fasolek a u mnie .... nie wiadomo co :O

  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny;)

    Możecie rzucić okiem na Mój wykres, jest to pierwszy mój wykres, pierwsze podejście co do mierzenia temperatury itp, więc nie wiem czy wszystko ok, i jeszcze taki spadek temperatury w 6 dpo??

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Oj te sutki...to samo miałam wczoraj Ci powiem, i teraz pytanie czy siedzi nam to w głowie czy to prawda? Ale U Ciebie to może być fasolek a u mnie .... nie wiadomo co :O

    U mnie nie ma z czego być;) Owulki pomimo zaznaczanie, raczej nie było...
    Ale irytuje mnie to bardzo, normalnie palą ogniem, może stanik coś nie tak, ale wygodny, nie nowy, proszku nie zmieniałam, więc alergia też nie...

    Już wariuję;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaa1987 wrote:
    Cześć dziewczyny;)

    Możecie rzucić okiem na Mój wykres, jest to pierwszy mój wykres, pierwsze podejście co do mierzenia temperatury itp, więc nie wiem czy wszystko ok, i jeszcze taki spadek temperatury w 6 dpo??

    Ze mnie marny ekspert wykresowy, ale taki spadek mógłby oznaczać a) implantację b)może zakłócony pomiar?

    Co do a) może występować taki jednodniowy spadek temp, właśnie w dniu implantacji.
    Także nie ma chwilowo czym się martwić;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    U mnie nie ma z czego być;) Owulki pomimo zaznaczanie, raczej nie było...
    Ale irytuje mnie to bardzo, normalnie palą ogniem, może stanik coś nie tak, ale wygodny, nie nowy, proszku nie zmieniałam, więc alergia też nie...

    Już wariuję;)
    Kochana spokojnie..mam nadzieję że wszystko się szybko wyjaśni :) może jednak będziesz się cieszyła z kropka czego Ci życzę :*

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czemu ten test mi nie wychodzi? Dziś kurczę beta 0,100. O dziwo wstałam rano myślałam, że okres bo czasem czuję takie głaskanie brzuszka jakby na dole takie okresowe ale lekko głaskanie. Wstaję rano temperatura 37,3 szyjka wysoko zamknęła się franca nawet ciężko mi ją dosięgnąć od wczoraj mi nie dobrze. Czemu organizm płata mi takie figle?? z powodu progesteronu co biorę? Wczoraj ten stan podgorączkowy

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Pomarudzę Wam ciut... Jak to ja ostatnio ciągle...

    Jakoś mnie sutki dziś bolą. Czuję w nich gorąc, a jak dotknę to troszeńkę bolą. W ogóle taka jestem zmęczona po tych zlych snach.... a obiad trzeba zrobić i ogarnąć obejście;)
    Ja też chcę pomarudzić! :D rzadko mi się zdarza ale jednak :P właśnie wstałam po godzinnej drzemce, brzuch NAPIERDZIELA , głowa już trochę mniej, apap i drzemka pomogły, uczucie pełności, jakieś takie skołowanie, temp podwyższona ;P ech, ech fasolko mam nadzieję, że to wszystko Ty...:P bo jak nie to znaczy jakieś choróbsko mnie bierze :/

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    :* zapomnialam wam powiedziec ze sie super na weselu wybawilam :) napilam sie winka ale na cały wieczór 2 lampki wiec mysle ze nie zaszkodzi w razie czego. Z reszta na poczatku nasze fasolki sa pod ochrona :)
    no to super! :) ja idę na wesele jako gość w lipcu ;D już się doczekać nie mogę :) i to do takich znajomych, że na pewno będzie bombowo :) ale się wytańczę :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, odebrałam dzisiaj wyniki bety o których was tak męczyłam ;) 313 było mniej więcej, gin potwierdził ciążę i stwierdził że przy takim wyniku to możliwe że ostatnio nic nie widzieliśmy na usg ;) mam przyjść za dwa tygodnie, i jeszcze tam powiedział że dla spokoju jeśli chce mogę powtórzyć betę i sprawdzić przyrost hcg ale wychodzi na to że w końcu nam się udało ! Musiałam się pochwalić ;))

    Almanah, reddie137 lubią tę wiadomość

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    Hej dziewczyny, odebrałam dzisiaj wyniki bety o których was tak męczyłam ;) 313 było mniej więcej, gin potwierdził ciążę i stwierdził że przy takim wyniku to możliwe że ostatnio nic nie widzieliśmy na usg ;) mam przyjść za dwa tygodnie, i jeszcze tam powiedział że dla spokoju jeśli chce mogę powtórzyć betę i sprawdzić przyrost hcg ale wychodzi na to że w końcu nam się udało ! Musiałam się pochwalić ;))
    super!!!! ;D kochana gratuluję!!!! ;D niech fasoleczka rośnie zdrowo :)ale wieści :) oby takich było więcej :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    Hej dziewczyny, odebrałam dzisiaj wyniki bety o których was tak męczyłam ;) 313 było mniej więcej, gin potwierdził ciążę i stwierdził że przy takim wyniku to możliwe że ostatnio nic nie widzieliśmy na usg ;) mam przyjść za dwa tygodnie, i jeszcze tam powiedział że dla spokoju jeśli chce mogę powtórzyć betę i sprawdzić przyrost hcg ale wychodzi na to że w końcu nam się udało ! Musiałam się pochwalić ;))

    Gratuluje!! Coraz więcej dobrych wieści :D Czyżby kwiecień był szczęśliwym miesiącem dla nas ? :D

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Ja też chcę pomarudzić! :D rzadko mi się zdarza ale jednak :P właśnie wstałam po godzinnej drzemce, brzuch NAPIERDZIELA , głowa już trochę mniej, apap i drzemka pomogły, uczucie pełności, jakieś takie skołowanie, temp podwyższona ;P ech, ech fasolko mam nadzieję, że to wszystko Ty...:P bo jak nie to znaczy jakieś choróbsko mnie bierze :/

    Wiem, że to może być i choroba, ale ja właśnie tak się czułam w ciąży (o której jeszcze nie wiedziałam) i nie dopuszczałam nawet takiej możliwości, więc kto wie? :D

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • OlaSto Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy testowac? Myslalam, zeby jutro jeszcze zobaczyc jak temp sie zachowa i jak bedzie jakis wzrost to test w srode. Poki co nie czuje sie na @, a wg OF miala przyjsc dzisiaj.

    f2w3yx8dumizl59a.png
‹‹ 203 204 205 206 207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ