X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) Witam nowe dziewczynki !!:)

    Klaudia a może po prostu Ci je przewiało czy coś? Dziwne aż takie rozpalenie.

    A co tam u Rudzielca? nic więcej nie pisała? Nie wiadomo czy ma tę @ czy tylko plamienia...? Rudzielcu kochany hop hop odezwij się :*

    Deneira, ja też brałam luteinę w ciąży na podtrzymanie :) Nic Ci nie będzie po duphastonie. To się bierze do około 12 tygodnia ciąży, dopóki ciąża nie jest bezpieczna. Oczywiście jak trzeba. Także spokojnie stosuj śmiało :) Jak nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi:) Fajnie, że wsio ok u Ciebie :*

    A widzę, że u Was jakieś kreseczki? Ekstra wiadomość !!:*

    U mnie co...no nic w sumie , cycki flaki jakieś, jedynie cera się lekko poprawiła, bóle trochę mam w podbrzuszu, no i co...czasem cycek zamrowi, śluz jak śluz normalny kremowy, lepki jak to przed @ nic się więcej nie dzieje :D Ale jak mówię, w tamtym cyklu miałam morze symptomów i dupa była, teraz nie mam, więc może być wszystko i nic :)
    W ogóle jakoś nie ekscytuje się tym cyklem . Tamten podciął mi wyraźnie skrzydła. Także co ma być to będzie czekam sobie :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Hej hej :) Witam nowe dziewczynki !!:)

    Klaudia a może po prostu Ci je przewiało czy coś? Dziwne aż takie rozpalenie.

    A co tam u Rudzielca? nic więcej nie pisała? Nie wiadomo czy ma tę @ czy tylko plamienia...? Rudzielcu kochany hop hop odezwij się :*

    Deneira, ja też brałam luteinę w ciąży na podtrzymanie :) Nic Ci nie będzie po duphastonie. To się bierze do około 12 tygodnia ciąży, dopóki ciąża nie jest bezpieczna. Oczywiście jak trzeba. Także spokojnie stosuj śmiało :) Jak nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi:) Fajnie, że wsio ok u Ciebie :*

    A widzę, że u Was jakieś kreseczki? Ekstra wiadomość !!:*

    U mnie co...no nic w sumie , cycki flaki jakieś, jedynie cera się lekko poprawiła, bóle trochę mam w podbrzuszu, no i co...czasem cycek zamrowi, śluz jak śluz normalny kremowy, lepki jak to przed @ nic się więcej nie dzieje :D Ale jak mówię, w tamtym cyklu miałam morze symptomów i dupa była, teraz nie mam, więc może być wszystko i nic :)
    W ogóle jakoś nie ekscytuje się tym cyklem . Tamten podciął mi wyraźnie skrzydła. Także co ma być to będzie czekam sobie :)
    No właśnie nie było okazji żeby miało je przewiac albo coś. Nie wyziebialam się. Ciągle siedzę w domu dlatego mnie już to trochę martwi

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    Ale aż tak?:( ten ból nie daje mi żyć:/
    No niestety czasami tak jest :(

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Dzisiaj chyba pomimo wszystko odpuszczę, jestem ciekawa jutrzejszej temperatury,a to jednak mogłoby ja zaburzyć ;)
    No w sumie tak, masz rację :P

  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No niestety czasami tak jest :(
    Testujesz 4.05?:)

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Hej hej :) Witam nowe dziewczynki !!:)

    Klaudia a może po prostu Ci je przewiało czy coś? Dziwne aż takie rozpalenie.

    A co tam u Rudzielca? nic więcej nie pisała? Nie wiadomo czy ma tę @ czy tylko plamienia...? Rudzielcu kochany hop hop odezwij się :*

    Deneira, ja też brałam luteinę w ciąży na podtrzymanie :) Nic Ci nie będzie po duphastonie. To się bierze do około 12 tygodnia ciąży, dopóki ciąża nie jest bezpieczna. Oczywiście jak trzeba. Także spokojnie stosuj śmiało :) Jak nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi:) Fajnie, że wsio ok u Ciebie :*

    A widzę, że u Was jakieś kreseczki? Ekstra wiadomość !!:*

    U mnie co...no nic w sumie , cycki flaki jakieś, jedynie cera się lekko poprawiła, bóle trochę mam w podbrzuszu, no i co...czasem cycek zamrowi, śluz jak śluz normalny kremowy, lepki jak to przed @ nic się więcej nie dzieje :D Ale jak mówię, w tamtym cyklu miałam morze symptomów i dupa była, teraz nie mam, więc może być wszystko i nic :)
    W ogóle jakoś nie ekscytuje się tym cyklem . Tamten podciął mi wyraźnie skrzydła. Także co ma być to będzie czekam sobie :)
    Ruda pewnie pracuje :P albo romantycznie spędza wieczór hihi :D

    Trzeba się wyluzować a pewnie to pomoże :D

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca jeszcze tydzien do testu, wszystko może się wydarzyć! :D Ja miałam flaki jeszcze parę dni temu, a teraz nabrzmiałe, gorące i jeszcze ten ból węzłów chłonnych... ah same cudowności :P
    Takie odpuszczenie całkowite może Ci tylko pomóc :D ;)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    Testujesz 4.05?:)
    Hm no mam nadzieję że w ogóle będzie co testować. Mam wrażenie że nie zdążę ewentualnie owulki nie będzie,ale jak wszystko pojdzie po mojej myśli to zatestuje.
    A ty kilka dni po mnie ?:)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    No właśnie nie było okazji żeby miało je przewiac albo coś. Nie wyziebialam się. Ciągle siedzę w domu dlatego mnie już to trochę martwi
    Ciężko mi doradzić, bo ja w sumie nie miałam nigdy takiego problemu. Hm sama nie wiem, na objawy ciąży trochę za wcześnie , ale czasami to rożnie jest :)
    Ja w pierwszej ciąży miałam tylko zgagę na początku. Ale każdy jest inny jakby bardzo dokuczało to zawsze możesz przejść się do specjalisty zbadać.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hm no mam nadzieję że w ogóle będzie co testować. Mam wrażenie że nie zdążę ewentualnie owulki nie będzie,ale jak wszystko pojdzie po mojej myśli to zatestuje.
    A ty kilka dni po mnie ?:)
    No ja testuje 7-go ;) myślę że szansę mam spore chociaż pewna co do owu nie jestem nie robiłam testów ani monitoringu. Serduszkowanie było przed owu w trakcie i po fakcie :D ale wiadomo jak to jest :) macie rację muszę trochę zluzowac bo zaczynam popadać w paranoje chyba :/

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Offca jeszcze tydzien do testu, wszystko może się wydarzyć! :D Ja miałam flaki jeszcze parę dni temu, a teraz nabrzmiałe, gorące i jeszcze ten ból węzłów chłonnych... ah same cudowności :P
    Takie odpuszczenie całkowite może Ci tylko pomóc :D ;)
    Dzięki za pocieszenie !! :) W pierwszej ciąży nie czułam ich aż do 7 czy 6 tygodnia.
    Ale wiesz przed @ miewałam już nabrzmiałe trochę, może może :) Poczekamy zobaczymy, ale jakoś nie mam parcia na ten cykl, może dlatego już czekam na mierzenie tempki. :)
    Ale chętnie się mile rozczaruję jakby co :D

    justyna1220 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ciężko mi doradzić, bo ja w sumie nie miałam nigdy takiego problemu. Hm sama nie wiem, na objawy ciąży trochę za wcześnie , ale czasami to rożnie jest :)
    Ja w pierwszej ciąży miałam tylko zgagę na początku. Ale każdy jest inny jakby bardzo dokuczało to zawsze możesz przejść się do specjalisty zbadać.
    Poczekam jeszcze z dwa dni i jeśli nie przejdzie ani nie zlagodnieje ból to wybiorę się do lekarza bo to jest obłęd.

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to od dwóch dni, na wieczór jestem na twarzy rozpalona, normalnie jakby mi twarz płonęła, obawiam się abym nie była teraz chora :/ Bo do apteki to ludzie zdrowi rzadko chodzą :/ Na razie niby jest ok, ale no...
    Ja i tak mam alergię, na kurz, na pylenia chyba większości drzew gr. A teraz leków nie biorę, bo wolę nie ryzykować . Jakoś żyję, ale nie ma łatwo. Smarkanie, oczy całe czerwone. Masakra. I tak do jesieni :/

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ruda pewnie pracuje :P albo romantycznie spędza wieczór hihi :D

    Trzeba się wyluzować a pewnie to pomoże :D
    Pewnie tak , cóż nam pozostało :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia mimo wszystko trochę mało tych serduszek masz, lepiej co drugi dzień a np częściej jak się da, no w dni płodne jeszcze, bo jakby tak owu się obsunęła to wiesz, masz wtedy cykl w plecy, a czasami to różnie z nią jest :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ogólnie to od dwóch dni, na wieczór jestem na twarzy rozpalona, normalnie jakby mi twarz płonęła, obawiam się abym nie była teraz chora :/ Bo do apteki to ludzie zdrowi rzadko chodzą :/ Na razie niby jest ok, ale no...
    Ja i tak mam alergię, na kurz, na pylenia chyba większości drzew gr. A teraz leków nie biorę, bo wolę nie ryzykować . Jakoś żyję, ale nie ma łatwo. Smarkanie, oczy całe czerwone. Masakra. I tak do jesieni :/

    Wspołczuje przeziębienia, a jakieś domowe sposoby? Próbowałaś? Ja na samym początku ciąży chorowałam i w kolko gorąca herbata z cytryna i miodem na zmianę z mlekiem z czosnkiem. Zawsze to jakaś alternatywna ;)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bóle mam w 17 dniu cyklu. Bóle jajników, a owu myślę, że jest później. Nie ma pewności w sumie tak naprawdę kiedy. Lepiej mieć większy zakres w razie czego :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    No ja testuje 7-go ;) myślę że szansę mam spore chociaż pewna co do owu nie jestem nie robiłam testów ani monitoringu. Serduszkowanie było przed owu w trakcie i po fakcie :D ale wiadomo jak to jest :) macie rację muszę trochę zluzowac bo zaczynam popadać w paranoje chyba :/
    Noo, ale wiadomo jak to pierwszy cykl. Ja też miała chore jazdy, na ten cykl się za bardzo nie nastawiam. Będzie dobrze :*

  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Klaudia mimo wszystko trochę mało tych serduszek masz, lepiej co drugi dzień a np częściej jak się da, no w dni płodne jeszcze, bo jakby tak owu się obsunęła to wiesz, masz wtedy cykl w plecy, a czasami to różnie z nią jest :)
    Niestety nie mogę częściej gdyż mąż jest w delegacji w tygodniu i zostaje nam tylko weekend. Akurat tak się trafiło że wraca jutro no ale cóż już chyba po ptakach

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem przeziębiona tylko mam alergię :D
    Obawiam się czy przeziębiona dopiero nie bedę :D Ale moja alergia objawia się podobnie więc ciężko wyczuć, na razie póki co piecze mnie tylko twarz ale nic więcej się nie dzieje :)
    A mleka z czosnkiem oj nie, za bajtla mi tata dawał i do dzisiaj mam skrzywienie do tego, na samą myśl już wymiotuje. :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 219 220 221 222 223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ