X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Kochane zrobiłam dzisiaj sikańca, zauważyłam delikatną drugą kreskę, budzę męża on tez widzi :D Niestety aparat ledwo widzi wiec będzie ciężko to udowodnić :P Jutro beta trzymajcie kciuki <3 <3 <3
    O jak cudownie !! czekamy zniecierpliwione na betę :*

    justyna1220 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Kurcze tak się teraz zastanawiam, do czerwca mam umowę, więc pewnie ubezpieczenie mi się skończy, orientujecie się może jak to wygląda ??

    Raczej tak....:|

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ja sobie grzecznie czekam. Nic nie wmawiam, nie wymyślam. Objawów nie mam i nie szukam. Cycki bez zmian w brzuch uciska, ale to i mojego męża potrafi posciskac w brzuchu wiec bez swirowania.

    Wiecie...w pracy sie ubezpieczyłam w nnw. Z opcja ze za poród dostaję pieniążki. Fajna sprawa. Śmieje się, bo mam 9 mcy karencji na poród, ze z moim szczęściem zajdę tak żeby nie dostac tej kasy. Mój P się śmieje, ze dobrze obmyśliłam - wywołać ciążę pechem... Haha
    Hihi można i tak :D
    Ja nie mam objawów również , znaczy coś tam mam, ale to nie ekscytuję się tym, bo wiadomo jak jest, trzeba czekać i tyle pozostaje :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Właśnie @ przyszła. :P
    Ale jakkkk?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    Cześć dzuewczyny:) planowy @ 2.05. Testował wczoraj 9 dpo ujemny.. chyba znowu będzie du##
    Ej ej no kto to widział aby 9 dpo testować i brać to na poważnie?? :)
    Czekaj na tyłeczku na termin i dopiero sprawdzamy :) Ja testuję 3 maja wtedy mam termin @. Tyle że wieczorem późnym , ale może rano by już coś pokazało ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Raczej tak....:|

    Muszę zadzwonić bezpośrednio do Warty chyba bo tam mamy to ubezpieczenie, zobaczę ile by kosztowało gdybym chciała kontynuować. W pracy nie chce mówić, że jestem w ciąży i raczej nie chcę przedłużać umowy... mamy trochę inne plany ;)

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Muszę zadzwonić bezpośrednio do Warty chyba bo tam mamy to ubezpieczenie, zobaczę ile by kosztowało gdybym chciała kontynuować. W pracy nie chce mówić, że jestem w ciąży i raczej nie chcę przedłużać umowy... mamy trochę inne plany ;)
    Cudownie!!!!!! Zarazac!!!! Hahahaha :D ja dzis pierwszy raz wzielam duphaston. Śniło mi sie w ogole ze dostałam @ ;/. Ciagle boli mnie podbrzusze jakby zaraz miała @ przyjsc. Piersi obolałe ale tragedii nie ma. Dzis temp znów skoczyła mi do 36,03 także do mojego najwyższego poziomu. Powiem wam ze ja nie wiem co mam myślec o tym wszystkim. Nawet maż mowi ze strasznie dziwny ten cykl.

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira trzeba czekać kochana nie ma wyjścia :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Deneira trzeba czekać kochana nie ma wyjścia :*
    Dokładnie. Niech sie ten cykl juz skonczy. Obojętnie czy ciaza czy @. Niech sie skonczy. Zmęczyłam sie nim :/

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem bo mam hemoroidy po porodzie , znaczy po ciąży generalnie, no i co jakieś 2 miesiące muszę zastosować sobie czopka, ale ze sterydem. Pomaga mi ten jeden i znowu mam przerwę na 2 miesiące. Ech i właśnie od dwóch dni mam tak, że znowu dużo krwi mam przy robieniu kupki, bo znowu mam zatwardzenie :/ No i co teraz...niby dzieciątko ewentualne jeszcze nie jest ze mną powiązane jeśli już dzisiaj mam 9 dpo, choinka nie wiem co robić, bo jak nie wezmę to będę tak krwawić a jak wezmę i w razie czego zaszkodzę ? Rany no...mogłabym poczekać ale czym później zareaguję tym gorzej :/
    Nie mam swojego lekarza jeszcze...więc nie zadzwonię nawet aby się dowiedzieć. :/

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja mam problem bo mam hemoroidy po porodzie , znaczy po ciąży generalnie, no i co jakieś 2 miesiące muszę zastosować sobie czopka, ale ze sterydem. Pomaga mi ten jeden i znowu mam przerwę na 2 miesiące. Ech i właśnie od dwóch dni mam tak, że znowu dużo krwi mam przy robieniu kupki, bo znowu mam zatwardzenie :/ No i co teraz...niby dzieciątko ewentualne jeszcze nie jest ze mną powiązane jeśli już dzisiaj mam 9 dpo, choinka nie wiem co robić, bo jak nie wezmę to będę tak krwawić a jak wezmę i w razie czego zaszkodzę ? Rany no...mogłabym poczekać ale czym później zareaguję tym gorzej :/
    Nie mam swojego lekarza jeszcze...więc nie zadzwonię nawet aby się dowiedzieć. :/
    Powiem Ci ze warto miec swojego lekarza. Jak rok temu nie miałam. Teraz jakbym tylko miała jakies wątpliwości to bym dzwoniła. Moze poszukaj sobie jakiegos?

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja miałam do porodu fajną babkę problem tylko w tym, że ona pracuje jeszcze w szpitalach tutaj jest zaledwie 3 razy w miesiącu. I nie odbiera tel bo wiecznie jest na oddziałach. Także no...zrezygnowałam bo ja właśnie potrzebuję mieć możliwość zadzwonienia. Ty wiem chodzisz prywatnie ja mam poleconą babkę ale na NFZ. Pójdę do niej i zobaczę jaka jest, ale to już jak będę w ciąży.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam od mojego malucha taką panią lekarkę , że rewelacja, ze świeczką takiej szukać. Zadzwonić można o każdej porze dnia, każdego ma wpisanego do telefonu :) No złota kobieta :) Nie namawia na nic, nie wali w dziecko lekami, po prostu rozsądna babka :)
    I wsio na NFZ tak się poświęca :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Cudownie!!!!!! Zarazac!!!! Hahahaha :D ja dzis pierwszy raz wzielam duphaston. Śniło mi sie w ogole ze dostałam @ ;/. Ciagle boli mnie podbrzusze jakby zaraz miała @ przyjsc. Piersi obolałe ale tragedii nie ma. Dzis temp znów skoczyła mi do 36,03 także do mojego najwyższego poziomu. Powiem wam ze ja nie wiem co mam myślec o tym wszystkim. Nawet maż mowi ze strasznie dziwny ten cykl.

    Deneira, tez miałam bóle miesiączkowe, ale przerywane, wczoraj praktycznie już ich nie było, w sumie dzisiaj mam mdłości, ból pleców i ciężkie piersi czyli to co rzeczywiście mi najbardziej dokuczało od paru dni po owulce. Także ten ból piersi u ciebie może jednak coś zwiastuje ;) W każdym bądź razie mi sie wydaje, że i u Ciebie będzie zielono, czego czyli bardzo życzę :* Zarażać będe po jutrzejszych wynikach Bety :D ;)

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Oni mają wiele magnezów ale jeśli myślę o tym samym to to jest tlenek magnezu średnio przyswajalny, nie ma co wierzyć każdemu, ja wiem, że mało osób o tym wie mimo sprzedawania w aptece . Następnym razem kup sobie magne b6 max jest znacznie lepszy i lepiej przyswajalny :) Oczywiście nie chciałam Cię urazić , po prostu pracuję w aptece i wiem jak to bywa a chcę abyś miała naprawdę dobry magnez :)
    O kurde! Gdybym wiedziała że pracujesz w aptece to od razu bym zapytała Ciebie :/ czyli ten jest nie dobry ? :( nie widzę tu nic żeby mnie urazić :*

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja mam problem bo mam hemoroidy po porodzie , znaczy po ciąży generalnie, no i co jakieś 2 miesiące muszę zastosować sobie czopka, ale ze sterydem. Pomaga mi ten jeden i znowu mam przerwę na 2 miesiące. Ech i właśnie od dwóch dni mam tak, że znowu dużo krwi mam przy robieniu kupki, bo znowu mam zatwardzenie :/ No i co teraz...niby dzieciątko ewentualne jeszcze nie jest ze mną powiązane jeśli już dzisiaj mam 9 dpo, choinka nie wiem co robić, bo jak nie wezmę to będę tak krwawić a jak wezmę i w razie czego zaszkodzę ? Rany no...mogłabym poczekać ale czym później zareaguję tym gorzej :/
    Nie mam swojego lekarza jeszcze...więc nie zadzwonię nawet aby się dowiedzieć. :/

    Znam ten problem, też nabawiłam się tego po porodzie, na szczęście jakiś czas już nie wraca, ale pewnie kolejna ciąży spowoduje nawrót ;/ Co do tego leków to wydaje mi się, że nie powinny zaszkodzić, ewentualnie może kup jakieś lżejsze środki, tylko znowu nie wiadomo czy pomogą ;/

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Muszę zadzwonić bezpośrednio do Warty chyba bo tam mamy to ubezpieczenie, zobaczę ile by kosztowało gdybym chciała kontynuować. W pracy nie chce mówić, że jestem w ciąży i raczej nie chcę przedłużać umowy... mamy trochę inne plany ;)

    A o co dokładnie się rozchodzi? O ubezpieczenie w ciąży?

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się chyba znowu zalamalam...co się ze mną dzieje to ja nie wiem...moja temp chyba zamieniła się miejscami, w pierwszej fazie dość wysoko, potem niby w drugiej tak nisko. Nie widzę już szans na tą owulke, dosłownie mam dosyć :/ :/

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    A o co dokładnie się rozchodzi? O ubezpieczenie w ciąży?

    Tak. Jestem ubezpieczone z pracy w warcie już od dwóch lat prawie, ale umowa kończy mi się pod koniec czerwca.

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ja się chyba znowu zalamalam...co się ze mną dzieje to ja nie wiem...moja temp chyba zamieniła się miejscami, w pierwszej fazie dość wysoko, potem niby w drugiej tak nisko. Nie widzę już szans na tą owulke, dosłownie mam dosyć :/ :/

    Kurcze, wcześniej już ci się zdarzały takie cykle? Bo poprzedni pamiętam, że też miałaś taki dziwny. Ale wcześniejsze? :(

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ