X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz to lekarz on się zna najlepiej. Jakoś jak nie byłam w ciazy to mi nie wychodził nigdy tydzien temu był czysty

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to po prostu dziwne, że ci wychodzą testy pozytywne, a beta negatywna. Bo tak jak pisała ewel, testy sikane < beta < USG. Jeśli lekarz ci potwierdził ciążę, to spoko, nie było tematu. Ale jeśli jeszcze nie byłaś u lekarza, to idź jak najszybciej.

    Dziewczyny już miewały testy pozytywne, bety negatywne i potem przychodził okres, więc nigdy nie wiadomo, a test sikany nie jest 100% potwierdzeniem ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2016, 20:44

    ewelelel lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • M5 Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miesiac temu miałam pozytywny test, a 2 dni później @ przyszła :( tez nie mam torbieli, ani nie biorę leków z hcg, czasami poprostu zawodzą.

    Także nie ma reguły, testy czasami zawodzą, nikt Ci źle nie radzi, jak najbardziej ciesz się z weekendu, ale ja na Twoim miejscu potwierdziła bym betę jak najszybciej :)

    I mam nadzieje, ze to jednak ciaza, a nie co innego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2016, 20:56

    Almanah, Czincja, ewelelel lubią tę wiadomość

    Kwiatek6
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, tak jak mówią dziewczyny, nikt Ci na złość nic nie mówi tylko po prostu doradzamy bo różnie z tym bywa, wiele było przypadków pozytywnych testów a potem okresów sta wiemy że beta lepiej to potwierdzi. Ja robiłam 6 testów i każdy był pozytywny a nic na usg jeszcze nie było widać, dopiero beta określiła że to faktycznie początek ciąży i czekam na potwierdzenie jeszcze jednym usg
    Ciesz się weekendem ale przemyśl co mówimy na spokojnie bo beta to dobra rzecz ;)

    Almanah lubi tę wiadomość

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bety nie robie bo popprzednio robilam poeknie przyrastala i nic to nie znaczylo
    Umowilam sie za miesiac do lekarza wiec okres jakby co ma czas na przybycie.

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 1 maja 2016, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do majówek hop hop hop!! :D

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja mam dziś spadek bola jajniki tak dają w dupe ze szok mam krwawienie ale lekkie może też być implantacji zobaczę czy @ się rozkręca a jak pozostanie na pełnieniu to po @ wykonam kolejny test i bete

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • M5 Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Twoim miejscu pojechała bym jak najszybciej do szpitala, jeśli to ciąża- to może być zagrożona.

    Kwiatek6
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 1 maja 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan jedz moze faktycznie na izbe niech ci zrobia badania.

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie że to dobry pomysł? Każdy w domu mi mówił że widział druga kresks. A jak wyjdzie w szpitalu ujemna beta to mi do zupy nakopia

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupy

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan, implantacja to na pewno nie jest. Miałaś negatywną betę, lekarzem nie jestem, ale to jest jednoznaczne. Zresztą, jak patrzę na twój wykres to skok temperatury wyznaczyłabym 33/34, bo dopiero wtedy faktycznie rośnie temperatura. Nie ma co na ślepo ufać programowi. Mówiłyśmy ci, że pozytywne testy sikane nie zawsze świadczą o ciąży.

    Poza tym, jeśli faktycznie jesteś w ciąży i plamisz, to jedź do szpitala. Bardziej boisz się tego, co ktoś powie jak się okaże, że jednak nie jesteś w ciąży, niż tego, że możesz stracić dziecko? Mocno niepoważne, ale ok. Rób jak uważasz.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 1 maja 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzis spadła temp jak na @ wiec moze dzis malpeczka przyjdzie i zakończę cykl!! Zrobie sobie badania i do dzieła :D juppi. Miałam ostatnio sny dwa. Z serii moich proroczych. Ja czasem mam takie i sie sprawdzają. Jakies tydzien temu albo 1,5 śniło mi sie ze dostałam @. A potem kilka dni pozniej ze byłam w ciazy. Kolejność mi pasuje. Teraz @. Potem badania i lekarz wyprowadzi mnie na prosta i bede w ciazy!!!!! Juppi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2016, 12:49

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam jesli będę niemiła, ale muszę to napisać.

    Droga Panan- po co korzystasz z forum, zadajesz pytania skoro zdajesz się być najmądrzejsza?
    Twoje wypowiedzi są przeczące.

    Twierdzisz ze masz dodatnie sikance a na betę za wcześnie. Z fizjologicznego pkt widzenia to nie możliwe! Hormon który jest beta hcg pojawia się wpierw we krwi a dopiero potem w moczu. Jeśli więc pozytywny test sikany wychodzi z racji ciąży, a nie innych przyczyn jak np inne hormony, leki, wadliwy test, to nie ma prawa by beta z krwi nie wyszła. Gdyż obydwa testy wykazują obecność tego samego hormonu.

    Ponadto owy hormon wykrywany przy ciąży produkowany jest po ok 24-36 h od implantcji, więc jeżeli testy masz pozytywne to krwawienie nie może świadczyć o implantacji bo to po prostu bez sensu.

    Jesli faktyznue mówisz ze to ciąża, czemu nie przeczę, a Ty krwawsz to idź jak radzą dziewczyny do lekarza- przeciez chyba lepiej dowiedzieć się że to nie ciąża niż poronić bo zbagatelizowałaś objawy.

    I ostatnie... Nikt tu Cie nie atakuje. Straty się sobie radzić wspierać dzielić się wiedzą i doświadczeniami więc proszę nie atakuj dziewczyn za to że mówią coś co Tobie jest nie w smak.

    Przepraszam jesli kogos uraziłam, ale musiałam to napisać. Po prostu irytuje mnie gdy ktos pisze głupoty atakując osoby mówiące z sensem.
    Pozdrawiam i przepraszam za literówki, piszę z Tel.

    Offca88, innamorata88, Tygrysek86, Patricia, Almanah, Deneira, ewelelel lubią tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dopiszę, że wyjęłyście mi to z ust ;)


    Deneira a Ty co tutaj jesteś a nie na majówkach hop hop:*
    Fajnie, że @ tuż tuż :* Następny cykl jest Twój :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 1 maja 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy maj to hop na majowy ^^

    Panan daj znac co u ciebie

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 1 maja 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Hej ja mam dziś spadek bola jajniki tak dają w dupe ze szok mam krwawienie ale lekkie może też być implantacji zobaczę czy @ się rozkręca a jak pozostanie na pełnieniu to po @ wykonam kolejny test i bete

    Dla mnie po prostu okres Ci się rozkręca. Beta ujemne, czyli test wadliwy.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 maja 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo skąpe plamienie praktycznie od rana mogłabym nosić jedna podpaske malo leci. Cycki nadal bola a co do owulacji to 14 kwietnia ciałko żółte było widać na usg a może to przez to że odstawiłam luteine?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 maja 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na trzech różnych testach wyszła ciaza na pepimo facelle i test firmy DOz

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 264 265 266 267 268
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ