X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty podziwiam Cię dziewczyno, znam taki przypadek jak Twój, to zupełnie nie mój charakter, ja bym żadną miłością nie zdzierżyła takiego związku. Masz złe wspomnienia z dzieciństwa i zaniżoną samoocenę, dlatego tak piszesz i się zachowujesz. Ale wiem, że taka wcale nie jesteś, powinnaś się docenić i mieć własne zdanie . Kiedyś w życiu zacznie Ci to w końcu przeszkadzać.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan tak na moje oko tam jest jakaś blada krecha. Nie musiałam się specjalnie wpatrywać żeby ją zobaczyć.

  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem osobą o anielskiej cierpliwości, tak dobrze zauważyłaś. Samoocenę mam niską właśnie przez to jak mnie oceniają inni(za osobę nieporadną życiowo). Staram się z tym walczyć, ale kiedy chcę go zmienić na siłę robi się jeszcze gorzej...dlatego już się pogodziłam z tym, że jest jaki jest;)

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Ja na chama chodziłam do ginekologa te w recepcji chciały mnie zastrzelić ale ja jestem pacjentka płacę ZUS więc mam swoje prawa. Gdy tylko będzie po owulacji róbcie progesteron ja naszczescie zrobiłam i okazało się ze miałam mało i mi dała luteine
    Ja mam robic wszystkie badania w3-5 dniu cyklu

  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieję, że badania będą dobre i uda Ci się osiągnąć wymarzony cel, Deneira:)

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    Miejmy nadzieję, że badania będą dobre i uda Ci się osiągnąć wymarzony cel, Deneira:)
    Jakie by nie były mam nadzieje ze lekarz pomoże i bedzie ok ;) ja długo sie zbierałam po poronieniu. Mogłam zacząć sie starac ponownie o dziecko dopiero w listopadzie. Jednak miałam ciagle jakies stany zapalne i dopiero w styczniu zostałam całkowicie zaleczona. To jest dopiero moj 3 cykl takiego porządnego starania sie na zdrowy organizm. Jednak miesiaczki po poronieniu miałam 28-35 dni. Teraz 45 dc to juz przegięcie wiec stwierdziłam ze czas do lekarza ;) przynajmniej bede miec komplet badań zrobiony. Mam juz swoje lata. 33. Wiec nie mam zbyt duzo czasu na pierwsze dziecko. Chciałam przed 35. Ja sie rozwiodłam bo moj były maz jednak stwierdził ze nie chce miec w ogole dzieci i zaczął mnie zdradzać.wiec ja obrocilam swoje życie do gory nogami głownie przez to bo chce miec dzieci. Nie poddam sie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2016, 11:11

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tą kreskę lepiej widać na żywo. Ostatnio jak mojemu przyniosłam dwa, trzy dni temu test mówił nic wiele nie widać a dziś jego słowa" no dziś już kreska mocniejsza"

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • M5 Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna tak się ciesze!
    Super dziewczyny, gratuluję z całego serducha :) :)

    Kwiatek6
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo kochana, ta kreska jest! Ja na co dzien noszę okulary, nie miałam ich na oczach patrząc na zdjęcie, a zobaczyłam:D

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe ja jestem okularnica i bez okularów widzę w hd ready czyli obraz mam niewyraźny. Mam nadzieję, że to ciąża !!!! bo normalnie niemam siły. A do laboratorium pójdę po weekendzie majowym pierniczę. Buduje się mam teraz malowanie w domu i wyposażam więc naciesze się tam a tu co ma być to będzie w końcu Ten u góry decyduje

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    A mój test pozytywny?
    Pozytywny jak ta lala, gratki :)

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh dzięki :):) wogóle dzięki za wszystko. To jest zasługa Boga prosiłam go bardzo długo o dziecko. W listopadzie poroniłam miałam zapalenia, cykle 60 dni brak owulacji masakra. Zaczeliśmy starania pierwszy cykl :):)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan i ja widzę druga krechę :) od razu widać, nie trzeba się przyglądać :) super! :) gratuluję :) :* coraz więcej dobrych wieści, oby tak dalej:)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    Mieliśmy straszną kłótnię o to ostatnio, powiedział o mnie nie za ładnie w tym temacie...że mam"hopla"na tym punkcie...tylko użył gorszego słowa. Generalnie jego motto, to"jak będzie to będzie" skoro jestem zdrowa, to i tak się uda, nieważne kiedy. Jeśli chodzi o teściową, to ja nigdy z nią nie wchodzę w dyskusje, bo należy do tych najmądrzejszych życiowo. Poczułam się strasznie upokorzona, kiedy mój mąż poleciał do niej po radę jak mnie od tego mierzenia odwieść i podczas naszej kłótni zadzwonił do niej. Jeszcze nigdy się tak okropnie nie czułam... Przepraszam. Musiałam się wam pożalić troszkę...Ciężko mi z tym.

    Normalnie aż mi szczęka opadła. Dziewczyno, zastanów się porządnie, czy na pewno chcesz mieć dziecko z facetem, który będzie dzwonił do matki się radzić, a twoje zdanie będzie miał w DUPIE. Gdyby mój wciągał w nasze PRYWATNE sprawy swoją matkę, to chyba bym mu podziękowała od razu. Nie reagujesz w ogóle na to, że on się tak zachowuje? Tak cię lekceważy, bo mamusia mu poradziła? Litości!

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Gratulacje tym które zobaczyly dwie kreseczki, bardzo się cieszę! :*

    Ja niestety od wczorajszego wieczoru non stop płacze...poklocilam się z mężem i to tak powiedziałabym że bardzo. Ja powiedziałam parę słów za dużo, zresztą on też. Jak zawsze zaczęło się od błahostki a skończyły się na wypominaniu wszystkiego, o dzieci które chcemy też poszlo, chociaż teraz juz można powiedzieć że tylko ja chcę...no cóż... jestem całkiem załamana, może się podniose, nie wiem. No wyjeżdżam na te kilka dni..będę was czytać, może nawet coś napiszę jak się trochę uspokoje...
    Życzę wam miłego weekendu, spokojnego i słonecznego. Całuję i ściskam.

    Tulę. <3 Odpocznij, zrelaksuj się. <3

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co.....ja chyba kolejny cykl odpuszczam. Nie bede prowadzić żadnych wykresów. Mimo iz opłaciłam abonament na 3 miesiące. Jak widać jeden cykl prawie 2 miesiące mi zjadł :/ akuratnie ten ktory postanowiłam notować. Zrobie badania i tyle. Ostatni cykl tzn ten ......przez to mierzenie obserwowanie itp.....kazdy dzien kręcił sie wokół niego. Moze wlasnie przez to mi sie tak wydłużył i wszystko poszło na marne. Teraz powinnam miec znowu płodne a co ja mam? Kuzwa czekam na cholerna@ nadal. Zaduzo nerwów mi to zjadło. Chyba bede tutaj mniej. Jestem zmęczona jak nigdy po tym cyklu a niepowodzenie wyjątkowo boleśnie mnie dotknęło. W tym momencie nie czuje sie szczęśliwa. Musze sie chyba odciąć od tego wszystkiego. Zacząć żyć a nie czekac az zajdę w ciaze. Chyba nie o to chodzi. :( także tyle z mojego ostatniego optymizmu. Juz nie pamietam kiedy byłam tak zdolowana.

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wyjdźcie gdzieś dzisiaj np na zakupy jest ładna pogoda kupcie sobie coś nowego i poprawicie sobie humory nic to nie da wiem po sobie to myślenie. Trzeba żyć, wyjść do ludzi. Ja bym z teściową nie gadała wogóle po co jej mówić o wykresach itd. Ja mojej powiedziałam ale to inna sprawa bo się mnie pytała czy się staramy a ja jej powiedziałam,że tak tylko mam problemy z owulacją i muszę mierzyć temp leki itd

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka ja ze swoim też się dzisiaj pokłóciłam :P coś chyba jest w tym powietrzu :P ale znając nas jeszcze dziś się pogodzimy ;D Wy pewnie też ;) także gorącego pogodzenia życzę- if ju noł łot aj min...;P <3... hehe buziole :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Dziewczyny wyjdźcie gdzieś dzisiaj np na zakupy jest ładna pogoda kupcie sobie coś nowego i poprawicie sobie humory nic to nie da wiem po sobie to myślenie. Trzeba żyć, wyjść do ludzi. Ja bym z teściową nie gadała wogóle po co jej mówić o wykresach itd. Ja mojej powiedziałam ale to inna sprawa bo się mnie pytała czy się staramy a ja jej powiedziałam,że tak tylko mam problemy z owulacją i muszę mierzyć temp leki itd

    A u mnie wcale nie ładna... zimno.
    Czekam na męża i jakoś spędzimy to wspólne półtora dnia.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co kochana tulę :*:*:* będzie dobrze ja też mam dość tego cyklu choć jestem w ciąży chyba zmęczona zmęczona strasznie. Moim zdaniem zrób tak nie myśl tylko o tym. Co rano weź kwas foliowy, (olejek z wiesiołka na poprawę śluzu po miesiączce !!) i witaminy, nie bierz żadnych leków żadnych nie wyciągaj rąk do góry ani nie wysilaj się . Mierz rano temp zażyj leki i nie myśl o tym. Na podstawie temp wyznaczysz sobie mniej wiecej dzień owulacji pójdziesz do ginekologa na USG raz w tygodniu i wtedy będziesz pewna. A i wyślij męża na badanie nasienia ja to zrobiłam i przynajmniej wiem że z nim SUPER

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 262 263 264 265 266 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ