X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, masz racje, tylko mój B. jest bardzo uparty, jego rodzina jest specyficzna;) Teściowa pracowała u ginekologa jako asystentka, ma na ten temat kilka swoich opinii. Ja nie chciałam się kłócić ani z nią, ani z mężem:) (jeszcze nigdy takiej batalii nie wygrałam)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty nie chcę wchodzić w Wasze relacje, ale dla mnie takie coś jest nie do pomyślenia aby teściowa cokolwiek mi narzucała. Niech sobie myśli co chce. Ja bym wcale nie starała się jej przekonywać bo po diabła? Chce niech sobie mówi swoje a ja robię swoje;) W końcu jesteś dorosłą osobą, nie ma prawa żadnego o Tobie decydować. A mąż może Cię wspierać a nie Ci coś zakazywać...ale to tylko moje zdanie ;) Ja w każdym bądź razie bym sobie nigdy na takie zachowanie nie pozwoliła.

    Almanah lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działa! Widzę bladziocha jakiegoś:) W takim razie poczekam tak jak mówicie jeszcze te kilka dni:) Chociaż korci niesamowicie...

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje dziewczyny :*

    Co do testów to robiłam jednocześnie pepino 10 i 25 z rossmanna i ten 25 wyszedł ładnie, a pepino ledwo co wiec rzeczywiście chyba nie ma co tych ''lepiej'' wykrywających ciąże ;)

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz trzeba robić pomiar mi to bardzo pomogli a takto zawsze robiłam to wcześniej koło 20 dc i sobie myślałam że ja jakaś nieplodne ale jakim sposobem miałam zajść ? Żaden plemnik nawet Chuck norris nie przeżyje 10 dni. Ja już raz porobilam i nie uwierzę w ciążę dopóki nie zobaczę dziecka na USG bo na poczatku różnie bywa

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou wrzuć test powiemy Ci czy ciaza mi wiele razy cos wychodziło a w ciazy nie bylam

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Wiesz trzeba robić pomiar mi to bardzo pomogli a takto zawsze robiłam to wcześniej koło 20 dc i sobie myślałam że ja jakaś nieplodne ale jakim sposobem miałam zajść ? Żaden plemnik nawet Chuck norris nie przeżyje 10 dni. Ja już raz porobilam i nie uwierzę w ciążę dopóki nie zobaczę dziecka na USG bo na poczatku różnie bywa
    Ja już jedno urodziłam, nie robiłam pomiaru, mniej więcej wiem kiedy mam owu, ale jak teraz się nie uda, to sobie pomierzę temp dla samej siebie. Tak po prostu czy owu się pokrywa z moimi przypuszczeniami.
    Przykro mi że pierwszą poroniłaś :(

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieliśmy straszną kłótnię o to ostatnio, powiedział o mnie nie za ładnie w tym temacie...że mam"hopla"na tym punkcie...tylko użył gorszego słowa. Generalnie jego motto, to"jak będzie to będzie" skoro jestem zdrowa, to i tak się uda, nieważne kiedy. Jeśli chodzi o teściową, to ja nigdy z nią nie wchodzę w dyskusje, bo należy do tych najmądrzejszych życiowo. Poczułam się strasznie upokorzona, kiedy mój mąż poleciał do niej po radę jak mnie od tego mierzenia odwieść i podczas naszej kłótni zadzwonił do niej. Jeszcze nigdy się tak okropnie nie czułam... Przepraszam. Musiałam się wam pożalić troszkę...Ciężko mi z tym.

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poronilam miałam bete 36 myślałam że okres dostałam a to była ciaza biochemiczne plamilam 10 dni i byłam w szpitalu 3 doby na podtrzymanie Ale nic nie pomoglo

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! Ja na chwilę przysnęłam a tu takie info! Ale się posypałyście! Cudnie!

    Offca co do pytania... Delikatnie plamię... Taki podbarwiony na różowo śluz :(
    Czytam ze was wszystkie bolą piersi. Mnie nic a nic... Także wiecie..:(

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan12, przykro mi że poroniłaś... Kiedy człowiek się za bardzo nastawia też idzie się bardzo zawieść, niestety ciało kobiety płata różne figle. Od kilku dni nie robię wykresów właśnie po tej kłótni z mężem i o zgrozo z teściową. Miałam tylko kilka pomiarów i to niestety wahania godzin się wkradły,raz mierzyłam o 8 raz o 7:30 raz o 7 i tak to wyglądało...Nie da rady z tego nic odczytać raczej...Mierzyłam od połowy cyklu dopiero

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Gratuluje dziewczyny :*

    Co do testów to robiłam jednocześnie pepino 10 i 25 z rossmanna i ten 25 wyszedł ładnie, a pepino ledwo co wiec rzeczywiście chyba nie ma co tych ''lepiej'' wykrywających ciąże ;)
    Ja dzis robiłam 10 z rossman :/ na szczęście jie mam wiecej. Mam dwie 25 baby test

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobo test

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam Ci radę. Nie mów nic teściowej o pomiarach i wogole bezsensu jak będzie dziecko to się pochwalisz. Zaoszczędzisz sobie nerwów. To co między małżonkami to najważniejsze. Mój mąż też się śmieje z tych pomiarów Ale mówił mierz zażywać ale żebym nie mówiła o tym cały czas bo to nic dobrego dla mnie bo to stres i żebym się skupiła na pracy bo to najważniejsze. Rano zmierzyć zazyc leki i tyle. Nie słucham go do końca ale dla facetów to uciążliwe oni mają inną psychikę.

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    Mieliśmy straszną kłótnię o to ostatnio, powiedział o mnie nie za ładnie w tym temacie...że mam"hopla"na tym punkcie...tylko użył gorszego słowa. Generalnie jego motto, to"jak będzie to będzie" skoro jestem zdrowa, to i tak się uda, nieważne kiedy. Jeśli chodzi o teściową, to ja nigdy z nią nie wchodzę w dyskusje, bo należy do tych najmądrzejszych życiowo. Poczułam się strasznie upokorzona, kiedy mój mąż poleciał do niej po radę jak mnie od tego mierzenia odwieść i podczas naszej kłótni zadzwonił do niej. Jeszcze nigdy się tak okropnie nie czułam... Przepraszam. Musiałam się wam pożalić troszkę...Ciężko mi z tym.
    Betty mam wrażenie że Twój mąż jeszcze nie odciął pępowiny. Naprawdę. Przykro mi, że masz taką sytuację, ale pamiętaj, że w takim wypadku Ty musisz być silna. Nie możesz sobie pozwolić na takie traktowanie. Teściowa powinna poznać Cię z tej innej strony. Niech sobie prawi morały. Powinnaś robić tak jak uważasz, a nie tak jak ktoś Ci mówi. A jeśli mąż Cię nie wspiera i nie rozumie, no to naprawdę mi przykro...

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Wow! Ja na chwilę przysnęłam a tu takie info! Ale się posypałyście! Cudnie!

    Offca co do pytania... Delikatnie plamię... Taki podbarwiony na różowo śluz :(
    Czytam ze was wszystkie bolą piersi. Mnie nic a nic... Także wiecie..:(
    Kochana ja też nie mam bóli cycków, takie normalne jak przed okresem, są duże i ociężałe i lekko wrażliwe, ale to takie jak przed @ nic innego. Także łączę się w bólu ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się nie przejmować ich zdaniem, ale nie mam jak robić pomiarów, bo mąż wstaje o tej samej porze co ja. Pipczenie termometru działa na niego jak płachta na byka:P Aż się boję majówki, jutro jedziemy całą rodzinę na grilla za miasto i na bank mnie rozmowa nie ominie...

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Kochana ja też nie mam bóli cycków, takie normalne jak przed okresem, są duże i ociężałe i lekko wrażliwe, ale to takie jak przed @ nic innego. Także łączę się w bólu ;)
    Ja nie mam ani cięższych ani obrzmialyxh. Ja przed okresem nie mam takich piersi. Mam teoche obolałe przy dotyku i tyle. Sa miękkie. Ale ten bol moze byc spowodowany duphastonem ze biore

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 10 pepino, jutro sobie zrobię, ale nie oczekuję że wyjdzie, niemniej mam ich trochę wiec do @ zużyję. Zrobię jutro i we wtorek.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Ja nie mam ani cięższych ani obrzmialyxh. Ja przed okresem nie mam takich piersi. Mam teoche obolałe przy dotyku i tyle. Sa miękkie. Ale ten bol moze byc spowodowany duphastonem ze biore
    To fajnie masz że cyce Ci nie reagują .Bo to uciążliwe.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 260 261 262 263 264 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ