X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up- nigdy zgagi nie mialam w życiu.. więc chyba teraz też nie mam...
    Nie, ja na pewno poczekam z tą betą- wolę ją zostawić jako wisienkę na torcie;) Wyczekiwaną:)
    Z tym brzuchem najdziwniej- mam tak samo, czuję się jakby okres już był, a tu.."czysto"

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nigdy nie mam. Może to od jedzenia. Niby kobiety mają takie objawy ale kto wie czy nie przesadzam z ciecierzycą którą ostatnio namiętnie jem :)

    relghdgenv7rm5nv.png
  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Was kobietki.
    Przewidywany termin miesiączki to 10 kwiecień, ale mąż ma urodziny 8, więc chyba wtedy zatestuję.
    Trzymam kciuki za nas wszystkie:)

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • pomylonaa Przyjaciółka
    Postów: 138 29

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monique1981 to czekam na relacje i trzymajmy kciuki za siebie nawzajem :)
    A teraz życzę cierpliwości, której mi samej strasznie brakuje ;)

    24.12.2013 - dwie kreski
    23.08.2014 - Kuba <3 (39+4 tc)
    12.05.2016 - dwie kreski
    21.12.2016 - Maciek <3 (36+2 tc)
  • monique1981 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam urodziny 15.04 wiec byłoby miło gdybym mogła zrobić sobie wcześniejszy prezent..a co do objawów to w tamtym miesiącu miałam wszystkie ciążowe objawy i nici dlatego w tym pewnym objawem będzie brak miesiączki

    Martusia-30.12.2007
    Ola-17.03.2010
    Fabianek-14.02.2015 (*)
    Agatka-17.08.2015 (*)
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monique1981 wrote:
    No ja mam urodziny 15.04 wiec byłoby miło gdybym mogła zrobić sobie wcześniejszy prezent..a co do objawów to w tamtym miesiącu miałam wszystkie ciążowe objawy i nici dlatego w tym pewnym objawem będzie brak miesiączki

    Dokładnie :-) A już najpewniej ściskać malucha po porodze :-)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Oj teraz to kusisz, kusisz... troszkę szkoda mi kaski na Betę.. jednak 4 dyszki w błoto wywalić w tak jeszcze niepewnym terminie...
    Ale czekam z zapartym tchem co tam masz!
    Mnie męczy tępy ból brzucha, leciuteńkie skurcze- do tego zmęczenie. Jakby nieco częściej toaleta, ale to może być złudne...
    Aż mi głupio Mężowi mówić, bo czuję się jak "ciążowy hipochondryk"
    Mam nadzieje ze u ciebie to ciaza bo u mnie beta negatywna

    Brychta
  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!To i ja zawitam do was bo rowniez testowanie przenosi sie na kwiecien.

    Brychra:-( wielka szkoda...Przykro mi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 18:16

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea wrote:
    Hejka!To i ja zawitam do was bo rowniez testowanie przenosi sie na kwiecien.

    Bryhra:-( wielka szkoda...Przykro mi.

    Witamy, witamy :-) Testowanko na kiedy planowane?

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowalam dzisiaj bo nie dotrwalam do poniedzialku kiedy teoretycznie powinnam dostac @.Biore duphaston na 2 faze cyklu,jutro ostatnia partia tabletek(3x1)

    Oczywiscie test nic nie pokazal,nawet cienia cienia cienia:-| Jestem zla...na siebie,na te testy,na wszystko!:-\

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 18:29

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea wrote:
    Testowalam dzisiaj bo nie dotrwalam do poniedzialku kiedy teoretycznie powinnam dostac @.Biore duphaston na 2 faze cyklu,jutro ostatnia partia tabletek(3x1)

    Oczywiscie test nic nie pokazal,nawet cienia cienia cienia:-| Jestem zla...na siebie,na te testy,na wszystko!:-\

    Oh! Ja też mam planowany termin okresu na pon :-) dziś 10 dpo. Na razie trzymam się jakoś, ale bardzo korci mnie by zrobić test jutro...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina a masz jakies objawy?Mnie strasznie bola piersi,ale tak samo mialam w poprzednim cyklu,mam wzdecia,jestem senna i rozdrazniona.

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea piersi nic a nic, całkowicie.
    Za to pobolewa mnie brzuch, takie lekkie ćmienie, (u mnie okres zawsze nadchodzi bezobjawowo więc to nowość) i dziś mnie lekko mdliło, na zasadzie takiego niemiłego uczucia, nie że torsje. Zmęczenie również, ale ja często tak mam. i najgłupsze- mam jakieś takie przeczucie... to najbardziej trywialne i subektywne, i zapewne to zaboli najbardziej ;)
    Mnie kusi teścik jutro...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja dołączę :)

    AhnaKlementyna witaj :) Trzymam już teraz kciuki za powodzenie. Pisz nam o swoich obserwacjach, jak się czujesz itd. Pewnie się powtarzam ale w grupie raźniej :)

    Kozisina przywołuję Cię do przytomności ;)

    pomylonaa a Ty kiedy testujesz?

    monique1981 my prawie rówieśniczki jesteśmy ile Twój nick to też data urodzenia ;)

    Vea ja też lecę na progesteronie ale objawów żadnych, nic, absolutnie nic, cyce co chwile gniotę i też nic. Zawsze po owulce mam takie bolące, że ledwo chodzić mogę a teraz ciszaaa.

    I jak tu nie zwariować.

    Vea lubi tę wiadomość

    relghdgenv7rm5nv.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brycha- szkoda :(( przykro mi
    Vea- witam :) działamy nadal tym razem w kwietniu :)

    Ja nie wiem jak w tym cyklu mam wykryc owulację, bo temp spadła tylko 0,1 stopnia, a ze śluzem to też różnie. chyba testami, ale nie wiem od którego dnia cyklu zacząć? jak polecacie?
    ps. ja niedługo zbankrutuję na te wszystkie testy

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea wrote:
    Testowalam dzisiaj bo nie dotrwalam do poniedzialku kiedy teoretycznie powinnam dostac @.Biore duphaston na 2 faze cyklu,jutro ostatnia partia tabletek(3x1)

    Oczywiscie test nic nie pokazal,nawet cienia cienia cienia:-| Jestem zla...na siebie,na te testy,na wszystko!:-\
    To jesteśmy już dwie. Ja się tylko lidze ze może za wcześnie zrobiłam ta bete.. może ktoś mnie jakoś pocieszy jakimś takim przypadkiem..

    Brychta
  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda:)taaaa jestem jestem i pewnie z kwietnia przejde na maj hehe:D...a monitoring wchodzi w gre?Nie przejmuj sie ja na testach tez zbankrutuje:/

    Brychra ja sie naczytalam juz wiele przypadkow.Komus beta nie wyszla i byl w ciazy, ktos zrobil za szybko....tak naprawde wszystko jest mozliwe:)

    Never moja kolezanka jak zaciazyla to wlasnie nie bolaly ja cycuchy,ale na to tez nie ma reguly.

    Cos nie dobrze mi sie robi:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 20:03

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja zdecydowałam że w tym cyklu nie będę mierzyć tempki. Za bardzo się przejmuje tymi spadkami, a niepotrzebnie, stres na pewno nie pomoże ;)
    Brychra przykro mi :* trzymam kciuki za następny cykl :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam na imię Ewelina, jestem tu całkiem nowa jestem dziś w 27 dniu cyklu i zaraz zwariuje jak się komuś nie wygadam. Staram się już od ponad dwóch lat o dziecko bezskutecznie. Moje cykle zwykle są 26 dniowe. W tym miesiącu miałam monitoring z którego wynikło ze owulacja przypadła później niż moje przypuszczenia, akurat na weekend wiec się mocno staraliśmy. TAK więc okres powinien być wczoraj trochę bolą mnie jajniki jak bym miała go dostać boje się robić testu juz dziś bo strasznie przeżywam rozczarowania a czasami okres mi się spóźniał o 4 dni.

    Moje drogie co robić?? Bardzo mocno trzymam za Was wszystkie kciuki żeby się udało wiem jak ja się czuje co miesiąc kiedy się nie udaje i myślę że każda z nas przeżywa to samo ale musimy być dzielne i silne.
    Pozdrawiam

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 31 marca 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ewelina!Milo ze do nas dolaczylas:-) Tutaj sie rozumiemy i wspieramy:-) .

    Wlasnie wyszlam z wanny.Cycki mam jak balony i jak sie pochyle to boje sie ze zaraz odpadna:-D.Zyl od cholery na nich ale ale oprocz tego na nogach i rekach jeszcze mi wylazly zyly=-O.

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ