X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie najgorsze jest to, że jutro poniedziałek...ale że już porandkowałam z mężem do kończę dopijać czerwone winko (podobno dobre na endo ;) ) i też spać...

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zmykam kochane do jutra :))

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    No właśnie najgorsze jest to, że jutro poniedziałek...ale że już porandkowałam z mężem do kończę dopijać czerwone winko (podobno dobre na endo ;) ) i też spać...
    Mi owulka ma wyjść około wtorku, a ja wtedy będę 10 godzin w pracy, ale co tam , można serduszkować przecież dzień wcześniej i później...a nóż będzie w innym terminie :))

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy we wtorek za tydzień nie pojutrze :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo...to kochane już naprawdę znikam teraz :D Paaaa:))

    zw lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Mi owulka ma wyjść około wtorku, a ja wtedy będę 10 godzin w pracy, ale co tam , można serduszkować przecież dzień wcześniej i później...a nóż będzie w innym terminie :))
    chyba, że będzie przypływ sił i mocy i dacie radę też w dzień owu ;-) ale masz rację nie ma co się spinać za bardzo...
    Dobrej nocki dziewczyny

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i ja moge dołączyc i miło was powitac... po 4 latach chce znowu rozpocząc starania o dzidzie. 4 lata temu straciłam ciąże... i teraz jestem silna i gotowa do działań...
    zaczełam mierzyc temperature...:) wydaje mi sie ze mogłam miec owu w 12 dc , miałam wodnisty sluz , duza ochote na sex:), w 9, 10 i 11 dc tempke miałam 36,8 a w 12dc 37.00...
    co sądzicie?
    wątpie ze udaloby sie tak ustrzelić za 1 razem...więc się nie natawiam... ale nigdy nie wiadomo. moja koleżanka zaszła z 1 synem kiedy miała 19 lat, kiedy nie planowała i w dodatku robila to tez tylko raz... a teraz jak planuje to nie wychodzi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    załączam swoj wykresik...
    [img]http:[/img]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i że tę powiem :):)) w 12 dc miałam mega ochote na sex... sex 2 razy i hmm wiecej mąz nie dał rady.... padł.... :)
    jak sadzicie tego 12 dc mogla byc owulka? bo zgłupiałam , albo ja dawno nie interpretowałam cykli....wykres powyzej...
    nie nastawiam się , ale byłoby fajnie gdyby tak z zskoczenia za 1 razem - taka niespodzianka....
    w ciaze ktora nie wyszła - zaszlam po 4 miesiacach ciaglego serduszkowania do 2 dni....
    ale nie ma co wspominać... teraz jesli się uda- bedzie dobrze...
    trzymam za was kciuki...
    dobranoc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2016, 22:39

    Kozisina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję że idzie @ jestem jakaś wzdęta i znów będzie rozczarowanie

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliana86 wrote:
    no i że tę powiem :):)) w 12 dc miałam mega ochote na sex... sex 2 razy i hmm wiecej mąz nie dał rady.... padł.... :)
    jak sadzicie tego 12 dc mogla byc owulka? bo zgłupiałam , albo ja dawno nie interpretowałam cykli....wykres powyzej...
    nie nastawiam się , ale byłoby fajnie gdyby tak z zskoczenia za 1 razem - taka niespodzianka....
    w ciaze ktora nie wyszła - zaszlam po 4 miesiacach ciaglego serduszkowania do 2 dni....
    ale nie ma co wspominać... teraz jesli się uda- bedzie dobrze...
    trzymam za was kciuki...
    dobranoc

    Hej. A ovu zaznaczyło owulke? Wybacz, nie otwiera mi się wykres.
    Zazwyczaj jak jest prawdopodobieństwo to owu zaznacza, jak np mi w zeszłym cyklu:) ja np w owulke nie mam ochoty na <3 więc u mnievto nic by nie znaczyło, ale skoro u Ciebie znaczy- to może to?
    Update: Otworzyłam wykres. Ze mnie kiepski znawca, ale wg mnie temp nie bardzo wskazuje na owulke tutaj. Powinien byc skok i powinna utrzymać się u góry... Ale ja się nie madralkuje, poczekaj na dziewczyny ze smykałką ;) za kilka dni może ovu upewni się ze owulka była i zaznaczy:)

    Moja tempka po @ spadła. Myślę tylko czy to nie za wcześnie. I kiedy by tu zacząć testować (testy pewnie dziś dotrą, albo jutro). Postaramy się z Małżem pewnie <3 regularnie, acz w miarę ochoty.
    Troszkę stresuję się wizytą. Lekarze to u mnie raczej ostateczność... Ale muszę o tym pogadać, bo jeśli to nie pomaga w staraniach to szkoda marnować czas. Poza tym... Przez 1/3 cyklu plamię, to po prostu irytuje:)

    A poza tym- witam w SŁONECZNY poranek. Szkoda, ze do pracy trzeba;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 07:08

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;) w marcowym temacie sie nie udalo takze zawitam do Was - i odrazu z pytaniem bo od poczatku gdy zapadla decyzja ze sie staramy moj piekny sluz wyparowal i nie wrocil za rada dziewczyn od tego cyklu jem wiesiolek oeparol 6*dziennie i pije siemie raz dziennie i wczoraj poczulam przepraszam za doslownosc mokro w majtkach - doslownie woda jak kropelka ktora scieka po palcu, glebiej tez cos tam jest ale sie nie ciagnie itp czy tak wyglada sluz wodnisty czy powinien miec raczej wyglad galaretki?
    Z gory thx za pomoc

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya ja też się staram o swoja pierwszą dzidzię ;) oby nam się udało jak najszybciej :*
    infinity śluz wodnisty zalicza się już do płodnych, jeśli ten przejrzysty śluz zrobi się rozciągliwy, często konsystencję porównuje się do kurzego białka, to ten śluz jest najbardziej płodny :)
    Mi się właśnie dziś zaczął śluz wodnisty, ale jeszcze nie ciągnący, tak u Ciebie teraz, także do owulki coraz bliżej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 08:29

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec tylko to taka woda vzuje ze mam mokro jak ide do wc zobaczyc czy cos zostalo na bieliznie (specjalnie nie nosze wkladek zeby obserwowac) to mam plame wsiaknieta w bielizne to tak powinno wygladac? Czy raczej cos na "powierzchni" powinno sie utrzymac? Ja dzis 11 dc a owu powinna byc 12/13 ew 14.04

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    infinity888 wrote:
    Rudzielec tylko to taka woda vzuje ze mam mokro jak ide do wc zobaczyc czy cos zostalo na bieliznie (specjalnie nie nosze wkladek zeby obserwowac) to mam plame wsiaknieta w bielizne to tak powinno wygladac? Czy raczej cos na "powierzchni" powinno sie utrzymac? Ja dzis 11 dc a owu powinna byc 12/13 ew 14.04

    Ja takie śluz uznaję za "wodnisty". I jest to jedyny u mnie występujący z tych "płodnych". Nigdy nie miewam rozciągliwego :-) A akurat bardzo dobry na niego czas.. Myślę, że nie ma co gdybać- trzeba <3 ;)

    Ja też o pierwszego orzeszka się staram :-)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam taką wodę :) ja badam śluz wewnętrznie, zbieram delikatnie ten z okolic szyjki :) wtedy mam pewność ;) a tam mam samą wodę dzisiaj;) i takie uczucie wilgoci. nie mam wkładki więc ciężko stwierdzić bo w takim kolorze te majtki :P ale wydaje mi się że mam delikatnie mokrą plamę i oprócz tego nic ;) wczoraj miałam delikatnie białawy a dziś już tylko przejrzysta woda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 09:00

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina mi przy owulacji robi się trochę bardziej rozciągliwy ale nigdy aż tak jak jest w opisach rozciągliwego śluzu ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina/ Rudzielec - to jak tak mowicie to uznaje, ze wodnisty dzis miala byc przerwa zeby na jutro plemniczki przygotowac ale jak test ow wyjdzie dzis pozytywny to przerwy nie bedzie. Ciesze sie ze cos z tym sluzem sie u mnie ruszylo a nie pelna pustynia. Mam nadzieje ze badania spermy z sob mojego wyjda ok i tak naprawde problem lezal w braku ś.plodnego.

    A i tak pytanie ad hoc to po wodnustym zazwyczaj wystapi rozciagliwy czy inny moze jeszcze sie pojawic?

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Kozisina mi przy owulacji robi się trochę bardziej rozciągliwy ale nigdy aż tak jak jest w opisach rozciągliwego śluzu ;)

    Hihi, to chociaż, nie jestem sama :-) Ja dziś jeszcze pewnie zrobię kilka podejść do śluzu- ale u mnie zaledwie 6dc, więc do owulki jeszcze z jakiś tydzień :-) Ale, ale... <3 regularnie będziemy, co by się wstrzelić jak należy^^

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już mam 12 dc i od wczoraj tak do 16 dc planuję <3 codziennie :P mam nadzieję, że podołamy ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 09:17

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ