X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to godzina dobra, bo robiłaś testy tylko w te dni które widać tak? 13 i 14 juz nie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 10:33

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • OlaSto Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaak, trochę zle zrobiłam, ale zasugerowałam się tym, że przez 3 dni były negatywne a OF zaznaczyl dni płodne na 15-19 dc, więc stwierdziłam, że zaczne robić testy od 15 dc.

    f2w3yx8dumizl59a.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    według mnie pierwszy test pozytywny wyszedłby właśnie 13stego :) ale to tylko moje zdanie, jesli sugerować się tempka to właśnie na to wskazuje , także serduszka są w porządku ;)trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 10:41

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaSto- nie wygląda to wcale na aż takie zgapienie się;) Całkiem w termin, nie ma co ^^ Jakby nie było nic... to dopiero byłaby mogiła;P

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • OlaSto Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki! :) teraz tylko pozostaje uzbroić się w cierpliwość ;)

    f2w3yx8dumizl59a.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to chyba najtrudniejsze :P to czekanie :P ja jeszcze w trakcie przytulania , jestem przed owulacją , a po owulacji do jak dla mnie najgorszy czas :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • OlaSto Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie... starasz się nie myśleć, a i tak nie wychodzi ;) owocnych przytulanek Rudzielec :)

    f2w3yx8dumizl59a.png
  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola ja rowniez zgadzam sie z Rudzielcem - u mnie w owu byl spadek temp (16.03-bylam na usg i pecherzyk mial 23mm a 18.03 juz go nie bylo)a owu wyznaczyl mi owulacje na 18.03...takze to tylko kalkulator i duze prawdopodobienstwo pomylki. Nie wiem jakie masz dlugie cykle? U mnie w 28/29 dniowych wychodzi ze owulacja jest ok.13dc

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • OlaSto Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnie dwa cykle miały 32 i 31 dni. Ciągle sobie powtarzam, że OF to tylko program a organizm jednak rządzi się swoimi prawami. No nic, poczekam i zobaczę :) dziękuję Wam za odzew :)

    f2w3yx8dumizl59a.png
  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli pośród nas obecnie nie ma testerek?? Bo każda narazie jeszcze ma trochę czekania...;-)

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Ja czekam na testowanie, jak @ nie przyjdzie do końca tygodnia to będę testować, chociaż strasznie się boję rozczarowania.

    Jedną ciąże straciłam w 6tc. we wrześniu ubiegłego roku, potem laparoskopia z usunięciem ognisk endo i nakłuciem jajników ( na szczęście jajowody mam drożne) i tak w lutym odstawiłam w końcu visanne. Dwa tygodnie temu była piękna owulacja, mam nadzieję że coś z tego będzie

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę wytrwać bez @ do niedzieli ;)

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Ja czekam na testowanie, jak @ nie przyjdzie do końca tygodnia to będę testować, chociaż strasznie się boję rozczarowania.

    Jedną ciąże straciłam w 6tc. we wrześniu ubiegłego roku, potem laparoskopia z usunięciem ognisk endo i nakłuciem jajników ( na szczęście jajowody mam drożne) i tak w lutym odstawiłam w końcu visanne. Dwa tygodnie temu była piękna owulacja, mam nadzieję że coś z tego będzie

    Wiem co czujesz.....ja straciłam ciążę też w 6tc tyle że w czerwcu w tamtym roku :( No ale nie ma co się załamywać, następna musi być już dobra ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 11:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najprawdopodobniej tamtą straciłam właśnie przez endo. Ostatnio przy badaniu wyszło że jest pięknie i czystko zero nowych ognisk.

    Maż mówi że na bank ciąża bo widać po zachowaniu, ja tam nic nie zauważyłam :P Natomiast strasznie bolą mnie sutki i piersi są takie rozpalone. Mogłabym spać całą dobę, a piwko pachnie mi zgniłymi jajkami :D W tamtej ciąży było podobnie, ale boję sobie robić nadzieję za dużo było tych pojedynczych kresek... Zobaczymy w piątek.

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna ja gdybym miała takie objawy to już byłabym w ciąży!!!! Trzymam kciuki!!! brzmi pięknie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 11:37

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie nie wiadomo dlaczego poroniłam :/ Lekarz powiedział, że teraz wiele pierwszych ciąż leci i by być dobrej myśli. Ze mną na oddziale było w tym samym czasie jeszcze 7 dziewczyn :/ Ja i tak w miarę bezpoleśnie przez to przeszłam mimo iż i tak skończyło się na łyżeczkowaniu, ale wiele z nich strasznie cierpiała :/ Ja tyle, że po tym zabiegu długo nie mogłam wyjść z zakażeń.....Dopiero w styczniu porządnie się zaleczyłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 11:40

  • Tymonciowa Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny przyjmiecie mnie do grona?
    Staramy się o drugie dziecko
    Ostatni okres miałam 23 marca. dziś 20 dc.

    f2wl2n0ajmxmc3ji.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam jestem nowa i niewiele mam tu do gadania :P hahaha ale ja przygarniam ;) :*

    Tymonciowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    A u mnie nie wiadomo dlaczego poroniłam :/ Lekarz powiedział, że teraz wiele pierwszych ciąż leci i by być dobrej myśli. Ze mną na oddziale było w tym samym czasie jeszcze 7 dziewczyn :/ Ja i tak w miarę bezpoleśnie przez to przeszłam mimo iż i tak skończyło się na łyżeczkowaniu, ale wiele z nich strasznie cierpiała :/ Ja tyle, że po tym zabiegu długo nie mogłam wyjść z zakażeń.....Dopiero w styczniu porządnie się zaleczyłam.


    U mnie też było łyżeczkowanie, na szczęście umieścili mnie w pokoju "bez ciąż i noworodków". Wypisałam się na następny dzień. Pamiętam że przy moim wypisie była młoda dziewczyna która też poroniła, mogła mieć może z 20 lat. Pamiętam jej wzrok jak jej matka szczęśliwa biegała wokół niej, że dobrze się stało. Aż się krajało serce jak się na nią patrzyło...

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymonciowa wrote:
    Cześć dziewczyny przyjmiecie mnie do grona?
    Staramy się o drugie dziecko
    Ostatni okres miałam 23 marca. dziś 20 dc.

    Witamy, każdy miło widziany.. chyba mówię za wszystkie;)

    20dc- ooo :-) to do testowania masz bliziutko ^^
    Ja tak ciut bezprawnie tu siedzę, bo testowanko w maju chyba.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ