X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    zresztą jak w poprzednim cyklu badałam wszystko to zaczęłam popadać w paranoje :P w tym cyklu patrzę tylko na śluz i jestem dużo spokojniejsza ;)
    Ja też już fiksowałam, ale bardziej z objawami ciąży. :P Myślałam o temperaturze, ale właśnie wydaje mi się, że na razie póki co spróbuję bez tego, bo zwariuję .

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    ja również śluz i mierzę temp, plus w każdym cyklu mam monitoring u lekarza więc jestem na bieżąco ;-) a wy dziewczyny długo się już staracie? i na razie naturalnie czy też jakaś stymulacja?
    Przy monitoringu przynajmniej masz pewność :) Ja mam już jedną pociechę 2 letnią, a teraz o drugiego bobasa staram się drugi cykl. Za pierwszym nie wyszło, więc pewnie długa droga jeszcze przede mną ;) Jak na razie niczego dodatkowo nie zażywam :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle boli mnie lewy jajnik dziś bardzo...a temp ciągle niska także zobaczymy co z tego będzie. Generalnie postanowiłam że w tym cyklu zajdę bo dłużej starać już mi się nie chce :D

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya a to Twoja pierwsza pociecha będzie?:)) Doskonale Cię rozumiem, swoje już wyczekałaś, ale na takiego kochanego bobasa warto czekać :) W końcu się uda :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Przy monitoringu przynajmniej masz pewność :) Ja mam już jedną pociechę 2 letnią, a teraz o drugiego bobasa staram się drugi cykl. Za pierwszym nie wyszło, więc pewnie długa droga jeszcze przede mną ;) Jak na razie niczego dodatkowo nie zażywam :)

    Drugi i oby ostatni :-) wcale nie jest powiedziane, że długa droga :-) dla mnie aktualnie "wpadka" to jakiś kosmos... :D

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz też po @. Znów bardzo skąpa i krótka,4dni.
    Co do sluzow to ja np nigdy nie mam rozciagliwego. Czasem coś co pasuje na wodnisty, więc to też ciężko...
    Ja juz rozpoczelam <3 mimo że do owulki pewnie jeszcze z 6-8 dni. Ale przeciez nie zaszkodzi;)
    Jutro gin. Ciekawe co powie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2016, 21:22

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak byłaby to moja pierwsza dzidzia...i bardzo mocno wierzę w to, że w końcu się uda, zwłaszcza, że czuję że się starzeje bo jak właśnie zobaczyłam w lustrze ile mam siwych włosów to masakra :D fryzjer potrzebny od zaraz :D

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ja juz też po @. Znów bardzo skąpa i krótka, 2dni.
    Co do sluzow to ja np nigdy nie mam rozciagliwego. Czasem coś co pasuje na wodnisty, więc to też ciężko...
    Ja juz rozpoczelam <3 mimo że do owulki pewnie jeszcze z 6-8 dni. Ale przeciez nie zaszkodzi;)
    Jutro gin. Ciekawe co powie.
    Będzie to Twoja pierwsza wizyta odkąd się staracie? Koniecznie powiedz mu o skąpych miesiączkach i śluzie bo to bardzo ważne. Mi raz jeden lekarz zrobił badanie "po stosunku" czyli 12 godz po współżyciu pobiera śluz szyjkowy i ocenia pod mikroskopem...wyszło zero plemników a był to mój dzień niepłodny. Oczywiście zalecił badanie komputerowe nasienia i wszystko w normie, a liczba plemników ponad 500 mln...także od tej pory mam pewność, że w dni niepłodne one poprostu giną i 3 do 7 dni mogą przeżyć tylko i wyłącznie w śluzie płodnym.

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Powiem powiem.
    Choc głównie niepokoją mnie plemienia przed @.
    Idę do innego gina, wcześniejszy uznał plamienia, skąpe @ za szczegół i kazał wrócić po pól roku.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Drugi i oby ostatni :-) wcale nie jest powiedziane, że długa droga :-) dla mnie aktualnie "wpadka" to jakiś kosmos... :D
    Ja z pierwszym dzieckiem zaszłam w pierwszym cyklu. Ale każde kolejne podobno już ciężej spłodzić ;) No zobaczymy, człowiek się starzeje :D No i parametry zdrowia się zmieniają ;) Dzięki za otuchę obyś miała rację, Tobie też życzę 2 kreseczek jak najprędzej :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Tak. Powiem powiem.
    Choc głównie niepokoją mnie plemienia przed @.
    Idę do innego gina, wcześniejszy uznał plamienia, skąpe @ za szczegół i kazał wrócić po pól roku.
    Ja mam 2 dni plamienie przed miesiączką i mój lekarz stwierdził, że u mnie to normalne bo najczęstszą przyczyną plamień są zaburzenia hormonalne (ale u mnie jest ok) i stany nowotworowe ale cytologię też mam ok więc w moim przypadku taka natura...

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ja juz też po @. Znów bardzo skąpa i krótka,4dni.
    Co do sluzow to ja np nigdy nie mam rozciagliwego. Czasem coś co pasuje na wodnisty, więc to też ciężko...
    Ja juz rozpoczelam <3 mimo że do owulki pewnie jeszcze z 6-8 dni. Ale przeciez nie zaszkodzi;)
    Jutro gin. Ciekawe co powie.
    Daj koniecznie znać co powiedział.
    No ja też już sobie zacznę serduszkować, bo ochota jest, nie będę się przecież wzbraniać :D Skoro ma to być z miłości to do dzieła :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja z pierwszym dzieckiem zaszłam w pierwszym cyklu. Ale każde kolejne podobno już ciężej spłodzić ;) No zobaczymy, człowiek się starzeje :D No i parametry zdrowia się zmieniają ;) Dzięki za otuchę obyś miała rację, Tobie też życzę 2 kreseczek jak najprędzej :)
    w pierwszym cyklu to prawie jak wpadka :D szczerze zazdroszczę ;-) ale myślę, że i teraz długo się nie naczekasz...grunt to chyba nie przejmować się za bardzo bo stres jednak swoje robi

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Tak byłaby to moja pierwsza dzidzia...i bardzo mocno wierzę w to, że w końcu się uda, zwłaszcza, że czuję że się starzeje bo jak właśnie zobaczyłam w lustrze ile mam siwych włosów to masakra :D fryzjer potrzebny od zaraz :D
    A ile liczysz latek ?:D Podobno siwe włosy to genetyczna sprawa , więc spokojnie :D Hihi... przy dziecku to dopiero się siwieje :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    A ile liczysz latek ?:D Podobno siwe włosy to genetyczna sprawa , więc spokojnie :D Hihi... przy dziecku to dopiero się siwieje :D
    28...a moja mama w wieku 30 była już prawie cała siwa więc to na pewno genetyka :D

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    w pierwszym cyklu to prawie jak wpadka :D szczerze zazdroszczę ;-) ale myślę, że i teraz długo się nie naczekasz...grunt to chyba nie przejmować się za bardzo bo stres jednak swoje robi
    Dokładnie, tym bardziej, że mówię do męża, starajmy się już bo zanim zaskoczę to minie. No i tak po prostu współżyliśmy tylko 2 dni w całym cyklu i bach. No zaskoczyło bo właśnie się nie spinałam, bo w sumie nie liczyłam na ciąże. Raz że mało serduszek, a dwa miałam cykle różne od 45-60 dni. A teraz mam regularne, staram się nie spinać i nie stresować, ale jak się czeka , to to takie ciężkie jest...pewnie to też ma swój udział...

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    28...a moja mama w wieku 30 była już prawie cała siwa więc to na pewno genetyka :D
    A to widzisz ja też skończyłam 28 w styczniu :D Nie jest źle :P No genetyka. Ale z drugiej strony to ja nie mam nic siwych a i tak ciągle się farbuję, bo nie cierpię swojego koloru włosów :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie da się nie myśleć jeżeli coś się planuje...:D moja koleżanka teraz zaszła w ciąże po tym jak dwa miesiące nie widziała się z narzeczonym i była przekonana, że już jest po owu...a człowiek męczy tego męża czy się chce czy nie i nic...ale idzie wiosna więc na pewno sie uda :D

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz znikam pod prysznic, później jakaś randka z mężem :P A jutro do pracy ble...wieczorkiem pewnie zaglądnę do Was co tutaj naskrobałyście.

    Almanah, Czarnakredka ,pooomylona ?? Gdzie jesteście ?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    No właśnie nie da się nie myśleć jeżeli coś się planuje...:D moja koleżanka teraz zaszła w ciąże po tym jak dwa miesiące nie widziała się z narzeczonym i była przekonana, że już jest po owu...a człowiek męczy tego męża czy się chce czy nie i nic...ale idzie wiosna więc na pewno sie uda :D
    Najczęściej właśnie zachodzą osoby które o tym nie myślą. Ale...nie ma co i my zajdziemy będzie dobrze :)) Każda z nas w końcu zaskoczy :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ