X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia powtórz test za kilka dni, i ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do gina i opowiedziała o tym. Bo my tu możemy mówić co myślimy ale żadna z nas nie ma takiej wiedzy jak lekarz... trzymam kciuki za to żeby to nie było nic złego! tylko albo fasolka albo po prostu tak dziwna @ ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak se teraz zastanawiam, jak myslicie,bo chodzie co tydzien lub dwa na masaże bo miałam wczesniej rwę kulszową a niedawno wyskoczylo mi coś w górenj częsci kregosłupa. Wiadomo takie masaże to jednak ucisk. Czy to może mieć jakis wpływ gdybym była w ciaży a jeszcze nie wiedziala?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia własciwie taki krótki okres to też chyba nic dobrego, może jednak lepiej sie skonsultowac z lekarzem no i koniecznie sprwdz za kilka dni czy to nie ciaża ;)

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Misia powtórz test za kilka dni, i ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do gina i opowiedziała o tym. Bo my tu możemy mówić co myślimy ale żadna z nas nie ma takiej wiedzy jak lekarz... trzymam kciuki za to żeby to nie było nic złego! tylko albo fasolka albo po prostu tak dziwna @ ;)

    najgorsze jest to, że miałam brać clo od 2 dnia cyklu i wzięłam, jak bylo to wieksze krwawienie. I nie wiem czy brac dalej czy odstawic.

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny ja też mam plamienie przed okresem 2 dni i dopiero rozkręca się @ byłam z tym u lekarza ale nic mi nie powiedziała tylko że to normalne a to wszystko się stało po poronieniu pierwsze 3 miesiące po łyzeczkowaniu było ok a jak znów się zaczęliśmy starać to właśnie się to pojawiło to już 8 cykl starań poprzednia ciaza w marcu może tym razem będzie marzec zobaczymy na razie temperatura się utrzymuje na poziomie 37.2 ciekawe jeszcze 3 dni i termin @ mam nadzieję że nie będzie już jej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2016, 13:52

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temp też w górze - 36,9

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)) Dziewczyny bolą Was jajniki podczas owulacji? Ja wczoraj miałam ból jajników tak jak nieraz podczas owulacji, a wykres mi wyznaczył ze już w czwartek była owulacja i testy owulacyjne też tak wskazywały :/ Na wszelki wypadek dzisiaj tez było staranie, ale już nie wiem co o tym myśleć czy w czwartek faktycznie była czy dopiero wczoraj :)

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka91 wrote:
    Jeśli chodzi o testy owulacyjne, najlepiej robić je wieczorem, w przeciwieństwie do testów ciazowych. Test z porannego moczu mógłby dać fałszywy wynik. Najlepsza godzina to 22-23 i na 2h przed zrobieniem testu nie należy nic pić, aby nie rozrzedzic moczu. Ja stosowałam się do tych wskazówek i jestem w ciąży :). Powodzenia :)

    Pomiedzy 22 i 23 godzina? Ogólnie panuje przekonanie ze do godziny ok 18? Albo jakos tak podobnie. U mnie niestety testy nie sprawdzaja sie zabardzo :/

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Pomiedzy 22 i 23 godzina? Ogólnie panuje przekonanie ze do godziny ok 18? Albo jakos tak podobnie. U mnie niestety testy nie sprawdzaja sie zabardzo :/

    To w końcu jak? Bo ja będę w tym cyklu debiutować. Chciałabym dobrze;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • pomylonaa Przyjaciółka
    Postów: 138 29

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pięknym weekendzie przyszła @. Dobrze, ze do końca wykorzystałam czas przed nią, teraz tylko czekać aż się skończy i do roboty ! :D
    Ależ mam dużo pozytywnej energii jak na pierwszy dzień @, przepraszam za ten entuzjazm :P

    24.12.2013 - dwie kreski
    23.08.2014 - Kuba <3 (39+4 tc)
    12.05.2016 - dwie kreski
    21.12.2016 - Maciek <3 (36+2 tc)
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fakt-nie były tak intensywne jak pierwsza :) ale w poprzednium cyklu non stop miałam jedną kreskę-nawet kiedy był płodny śluz itp. :/

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomylonaa nie przepraszaj! obyśmy wszystkie miały takie podejście ;) jak przyjdzie @ to myśleć tylko o tym, że za kilka dni się skończy i znowu można zacząć starania;)

    pomylonaa lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do testów owulacyjnych to ja robiłam koło godziny 17, 18 i dobrze wychodziły :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boli mnie brzuch jak na @ jest jakiś napięty

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zw- może być to i oznaka ciąży i niestety @ ;) ciężko wyczuć ten nasz organizm ;)dlatego ja tym razem staram się nie zwracać tak uwagi na pewne rzeczy bo się człowiek czasem niepotrzebnie napala ;) ale oczywiście ja trzymam kciuki żeby to była jednak oznaka fasoleczki i że za niedługo nam się tu pochwalisz pozytywnym wynikiem testu ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i widzę, że temperaturka u Ciebie się pięknie utrzymuje także kto wie ;) kciukuję mocno!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2016, 20:05

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis ja Ci odpisałam na swoim przykładzie na wątku pierwszych objawów.

    Rudzielec, no to bierz się kochana do roboty :P

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    też tak myślę ;) może akurat się uda :)
    Ja z moim pierwszym bobasem zaszłam w ciąże w kwietniu <3

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zw wrote:
    Część dziewczyny ja też mam plamienie przed okresem 2 dni i dopiero rozkręca się @ byłam z tym u lekarza ale nic mi nie powiedziała tylko że to normalne a to wszystko się stało po poronieniu pierwsze 3 miesiące po łyzeczkowaniu było ok a jak znów się zaczęliśmy starać to właśnie się to pojawiło to już 8 cykl starań poprzednia ciaza w marcu może tym razem będzie marzec zobaczymy na razie temperatura się utrzymuje na poziomie 37.2 ciekawe jeszcze 3 dni i termin @ mam nadzieję że nie będzie już jej
    Trzymam mocno kciuki za fasolkę !!

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już się wzięłam... ;) ;D a pod koniec kwietnia zobaczymy czy coś a raczej ktoś z tego wyjdzie ;) może ten kwiecień ma coś w sobie i na mnie tez zadziała :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2016, 20:16

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ