X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie ostatnio robiłam tsh wyszło mi 0,805

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam przed pierwszą ciąża , więc dawwwno temu. Raz mi wyszła niedoczynność. Powtórzyłam jeszcze raz i wyszła norma. Więc na wszelki wypadek lepiej sprawdzić. Tym bardziej starając się o dziecko :)

    A to miałaś chyba dobre? Nie wiem jakie są normy ja zawsze kieruję się normami na wynikach;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2016, 13:47

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W normie był :) wiec spoko :).
    No wlasnie ja zawsze tez ale progesteron jest dla mnie problematyczny jesli chodzi o normy.:)

    Cieszyłbym ske z wysokiego prgestwronu i gdyby zwiastował fasolkę :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie nigdy nie badałam sobie progesteronu, ale w pierwszej ciąży miałam mocne bóle brzucha, no i dostałam luteinę, więc być może nie mam zbyt wysokich tych wartości.
    Ale też na własną rękę wolę nic nie brać chyba że zajdzie potrzeba i utrudni mi to zajście w ciążę to na pewno zbadam to wszystko :)

    Oj życzę Ci tej fasolki :) A który to cs? Poza tym masz już jakiegoś bobasa?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pon mam sądny dzien;) idę do giną, ponoć dobrego, pogadać o plamieniach przed okresem i skąpych @.
    Co do tsh, ja mam niedoczynność i biorę eutyrox 75 codziennie.
    Ci do norm, niby norma wynosi ok 4,5 ta górna, ale mój endo mówi ze do ciąży nie więcej jak 2,5 ma być. Dopiero przy tym dostałam zielone światło do starań.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina no to dobrze wiedzieć :)
    Daj znać co tam po wizycie lekarz powiedział, bo faktycznie no nie jest to normalne aby tak plamić przed @.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja w sumie nigdy nie badałam sobie progesteronu, ale w pierwszej ciąży miałam mocne bóle brzucha, no i dostałam luteinę, więc być może nie mam zbyt wysokich tych wartości.
    Ale też na własną rękę wolę nic nie brać chyba że zajdzie potrzeba i utrudni mi to zajście w ciążę to na pewno zbadam to wszystko :)

    Oj życzę Ci tej fasolki :) A który to cs? Poza tym masz już jakiegoś bobasa?

    Cykl 5 starań a bez zBezpieczenia to juz 8. Nie wlasnie to nasze pierwsze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina ja mam to samo wlasnie plamienia przed @. Mówią czasami ze to poprostu fizjologia albo niski progesteron. U mnie był w normie wiec nie wiek co to ale tez idę niedługo o tym rozmawiać z ginkiem. :)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa24 wrote:
    Cykl 5 starań a bez zBezpieczenia to juz 8. Nie wlasnie to nasze pierwsze :)
    To już troszkę , ale i tak wszystko w normie :) Najważniejsze to walczyć bo jest o co :))

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A brałyście tabsy anty? Jeśli tak to czy przed nimi i podczas ich brania też były plamienia?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wlasnie mega dawno chyba 4 lata temu skończyłam po paru miesiącach. Ogólnie poki sie nie staraliśmy nie zwracałam uwagi. Ale mam nadzieje ze to normalne jakby wielu dziewczyn z którymi rozmawiałam.

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może czasami tak być po tabletkach właśnie, ale czy to to to lekarz zapewne stwierdzi :) Nie ma się co martwić na zapas :) Większość da się przecież uregulować :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Magda :) tak byłam na marcowych a teraz tu się zaległam. Słabo się odzywam bo my z mężem na weekendowym wypadzie zapładniajacym ;) dzisiaj temperatura pierwszy raz poszła w górę więc jakaś nadzieja jest ;)
    Kozisina no to trzymam kciuki za wizytę i czekamy na raport ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2016, 16:28

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam hormony po poronieniu niby wszystko w normie a dzidzka brak. W poniedziałek ide do lekarza ciekawe co mi powie

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam wiele lat. Jakoś 2 lata temu przestałam. Miałam też krótki epizod z krążkami. Kiedy odstawiłam bylo ok, nie miałam plamień.

    U mnie niby dopiero 5 cykl starań. Niby nic, a jednak już coś. Czlowik myślał te to takie łatwe.

    No i pękłam! Nie udało się odmówić mężowi ;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie czasami medycyna to jedno, a szczęście to drugie. Niby wszystko wydaje się takie łatwe a w rzeczywistości nie jest. Proces jest skomplikowany , coś pójdzie nie tak i już dupa...dlatego nie na darmo lekarze uważają , że rok starań to tak w sumie ok. Aczkolwiek myślę, że ja jak nie zajdę do pół roku to postaram się mimo wszystko zrobić jakieś badania . Tak przynajmniej teraz myślę. A czas pokaże.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca ja też tak pomyślałam ostatnio, że jak przez prawie pół roku się nie uda to idę na badania.
    My od dziś bierzemy się ostro do roboty bo 5 dni do owulki ;) może kwiecień okaże się szczęśliwy ;)

    Kamiliaa24, Offca88 lubią tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 Kwiecien piekny miesiac na fasolke <3

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak myślę ;) może akurat się uda :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny! nie wiem co robic i myslec! bralam dupka, odstawilam dupka zgodnie z zaleceniami lekarza i po 3-5 dniach mialam dostac @. W srode, czyli w 2 dzien kiedy nie przyjelam dupka mialam mega stresujaca sytuacje w pracy i zaczelam plamic. Do konca dnia byla brazowa krew ze skrzepami. W czwartek sie rozkrecilo tzn krew byla zywa. W piatek pod koniec dnia juz nic, wczoraj tez nic. Dzisiaj tylko plamienie, ale tylko widoczne delikatnie przy podcieraniu. Nie wiem juz co myslec? Test dzisiaj negatywny.

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ