X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabcia jak radzą dziewczyny zrób najlepiej badanie z krwi to się dowiesz czy jesteś w ciąży czy nie. Wszystko tez zależy jakie miałaś cykle . Bo jak długie to lekarz mógł jeszcze nic nie widzieć.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sabcia1393 wrote:
    u mnie cykle trwaja średnio do 32 dni . Mam 23 lata chcielibyśmy z narzeczonym już mieć maleństwo lekarz wogole o nic mni eni pytal tak jakby mnie trochę zbylo bo wiadomo na nfz robiłam badania

    To dziwny ten lekarz naprawdę :/ Ja miałam na NFZ ale babka była naprawdę konkretna. Zależy jak się trafi.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sabciu to jesteś już bardzo długo po terminie,a testy robiłaś,może warto zmienić lekarza,bo jeśli miałby cały czas tak podchodzić później do ciąży to to jest też ryzyko,że nie zleci np odpowiednich badań w odpowiednim momencie

    Agula82
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lo dziewczyny nie nadazam za wami pisac ;) my ostatnio serdusKujemy wiecej w okresie plodnym ale mam takie dni ze nie mam ochoty nawet... a teraz z ta szyja moja :( plodne mi sie zaczynaja niby od srody owulacja za tydzien. Zastanawiam się czy mierzyc temp... bo mnie to chyba stresuje bardziej. Moze zostane tylko przy testach owu

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka jak Cię stresuje to nie ma sensu się denerwować:)
    Jak się w miarę regularnie serduszkuje to są duże szanse:)
    To już niedługo owu super!! Zazdroszczę :) ja muszę jeszcze poczekać :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna a ja się właśnie zastanawiam co jest bardziej wiarygodne bo testy słabo mi wychodziły, a na ostatnim wykresie moja temp żyła własnym życiem,chyba ten stres dał o sobie znać

    Agula82
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dziewczyny! to ja się dołącze do kwietniowych :)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Lo dziewczyny nie nadazam za wami pisac ;) my ostatnio serdusKujemy wiecej w okresie plodnym ale mam takie dni ze nie mam ochoty nawet... a teraz z ta szyja moja :( plodne mi sie zaczynaja niby od srody owulacja za tydzien. Zastanawiam się czy mierzyc temp... bo mnie to chyba stresuje bardziej. Moze zostane tylko przy testach owu

    Mój temp też wyglądała jak pijana, ale owu wskazała.
    W tym cyklu mierze temp i spróbuje zrobić testy owu. Zobaczymy:)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa24 wrote:
    Hej hej dziewczyny! to ja się dołącze do kwietniowych :)
    Hej witamy :)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie- czesc :)) pamiętam Cie z marcowych :D

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kamila :))

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kamila :) dziewczyny jestem znowu, wpadłam się pochwalić ;D właśnie zrobiłam swoje pierwsze w życiu proziaki :D wyszły pycha! ale jestem z siebie dumna :P co prawda wszystkie babcie i prababcie za głowę by się złapały bo jak proziaki w piekarniku a nie na starym blacie kuchennym :P przepraszam z góry ale takiego nie posiadam :P zrobiłam nawet zdj, a co :P 125qbcy.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2016, 17:53

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam test owulacyjny i jest bardzo podobny do wczorajszego, może trochę jaśniejszy ale ciężko ocenić:(

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec- piękne :)))))))) i pewnie pyszne :D smacznego

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki ;D najchętniej Was wszystkie bym zaprosiła :) a co do testów to rób codziennie i na wszelki wypadek serduszkuj ;) może to być zaraz przed owulką a może ona już właśnie jest :P kto to wie ... ;)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie jest tak, że testy są pozytywne 24-48 h przed owulacją?


    Rudzielec...noo nieźle Ci to wyszło, nie wiem co to są za wypieki ale wyglądają smacznie !! Kusicielka !! :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testów używam chyba 5 miesiąc pomagają myśle ze bardzo. W dniu owulacji myśle ze nie powinien byc pozytywny jak np dzien przed. Wiadomo druga kreska będzie wyraźna ale nie tak jak faktycznie przed owulacja. Ogólnie dopiero w tym miesiącu zauważyłam robiąc rownocześnie testy dwoch rożnych firm ze podobnie jak testy ciążowe maja rożna cZulosc

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mi wyszedł test pozytywny dzień przed owulacją ale jak Magda pisze, że kreska jest jaśniejsza od wczorajszej to nie wiadomo czy już wczoraj była czy dzisiaj, czy co ;) u mnie na szczęście były tak samo mocne także ja takiego problemu jeszcze nie miałam.
    A co do wypieków to są to tradycyjne podkarpackie... hmmmm jak to nazwać takie bułeczki szybkie na sodzie i zsiadłym mleku :P najlepsze na ciepło z masełkiem ;) mniam , moja mama robi najlepsze ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2016, 18:34

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec a to zupełnie nie znałam czegoś takiego :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam robić testy owu ale mój mąż mówi, nie rób kochanie będziemy się kochać codziennie na pewno się uda :D No jak tak sobie to obmyślał to na pewno haha :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ