X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o widzicie :D a ja durna się naczytałam i wczoraj miałam taką ochotę ale pomyślałam "nie no już dwa dni pod rząd było to chyba lepiej zrobić przerwę" a trzeba było <3 ;D ech...:P

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    różne są opinie, ale chyba jak ma się udać to się uda :)))

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i takie trzeba mieć podejście, będę serduszkować kiedy będę miała ochotę, jak ma się udać to się uda :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Właśnie tez czytałam nieraz, że takie codzienne współżycie osłabia plemniki :/ a ginekolog mówił żeby 3 dni pod rząd, ja bym wolała w sumie co 2 dzień tylko się boje że między tymi dniami akurat będzie owu i się jakoś nie załapie. Sama nie wiem jak to rozegrać :D Ale mam już dość seksu nawet przez to wszystko i nie sprawia mi to niestety przyjemności tylko zazwyczaj "bo trzeba".

    A jeśli chodzi o czas starań, to ja na początku w styczniu myślałam że się szybko uda, potem ta biochemiczna to mnie rozwaliło po prostu, a potem nic.. I na chwilę obecną nie wiem czemu ale wydaje mi się że się nie uda nigdy, jakoś straciłam całkowicie nadzieję i robię z automatu to wszystko i nawet już się nie martwię jakimś uważaniem po owulacji itd. na alkohol, na ćwiczenia itd. bo nie wiem dlaczego ale mam wrażenie jakby nigdy miało się nie udać :(
    Madziu nie możesz tracić wiary. Ciążę biochemiczną możemy mieć nawet 2 razy w roku o tym nie wiedząc. Czasami tak bywa, ale nie wpływa to źle na nasze cykle i starania. Nie możesz się załamywać, wiem że każdy by chciał o tak od razu ja też miałam nadzieję, że znowu wyjdzie za pierwszym razem. Ale to tak nie działa :) Na wszystko jest czas i miejsce :)
    Popatrz ile niektóre pary się starają. To są tylko 3 miesiące u Ciebie, to jest zupełna norma jak można to tak nazwać, poczekaj cierpliwie, no i mimo wszystko lepiej w tym czasie nie pić alkoholu :) Głowa do góry Madziu. Nie można rezygnować ani się łamać tylko dlatego że coś wymaga czasu. Czas i tak przeminie, a decyzja Twoja będzie decydującą :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja uciekam, tak mi tu dobrze że aż się zapomniałam :P a obiad sam się nie zrobi :P i jeszcze taras planowałam wyszorować po zimie ...:P do następnego razu :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu a druga sprawa, nie warto współżyć tak machinalnie. Bo dużo jest w głowie. Jak się nie wyciągnie z seksu żadnych przyjemności to i możemy się blokować co za tym idzie, może organizm odrzucić ciąże. To naprawdę bardzo skomplikowane :) Także wyluzuj się, odpręż :) Postaraj się kochać jak masz ochotę, wiesz, czasami jakieś małe szaleństwa pomagają :) Ja nie raz coś na siebie włożę to od razu samej mi ochota się zwiększa ;) hihi.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    dziewczyny ja uciekam, tak mi tu dobrze że aż się zapomniałam :P a obiad sam się nie zrobi :P i jeszcze taras planowałam wyszorować po zimie ...:P do następnego razu :)
    Ja już po obiedzie, dla męża zrobiłam, sobie zupkę, no i dla synka zupka i rybka, uf, koniec tego garowania na dzisiaj :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca- dziękuję za pocieszenie :*:* masz rację, że to jeszcze nie długo te 3 miesiące i że biochemiczna to tez nic wielkiego.. A u mnie po tej ciąży bioch. następny cykl trwał tylko 23 dni (a zazwyczaj 29 dni). A teraz to już nie wiem jak to liczyć, bo się rozregulowało chyba wszystko, skoro w sobote w 8 dc miałam już 13 mm pęcherzyk to też dziwne i też ten cykl jest jakiś zaburzony :) mam nadzieję, że nie bez owulacyjny :))
    Ale już sobie obiecałam że przed terminem @ nie testuję, bo jeszcze bardziej się denerwuję że 1 kreska, albo na krew latałam jak zwariowana, nie wiem po co jak po kilku dniach i tak przychodził okres :) Więc tym razem zatestuję 2 dni po terminie @. A Wy??

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie najważniejsza dywiza jest taka, by <3 kiedy przyjdzie ochota :-) w końcu coś trzeba miec z tych starań :-)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Offca- dziękuję za pocieszenie :*:* masz rację, że to jeszcze nie długo te 3 miesiące i że biochemiczna to tez nic wielkiego.. A u mnie po tej ciąży bioch. następny cykl trwał tylko 23 dni (a zazwyczaj 29 dni). A teraz to już nie wiem jak to liczyć, bo się rozregulowało chyba wszystko, skoro w sobote w 8 dc miałam już 13 mm pęcherzyk to też dziwne i też ten cykl jest jakiś zaburzony :) mam nadzieję, że nie bez owulacyjny :))
    Ale już sobie obiecałam że przed terminem @ nie testuję, bo jeszcze bardziej się denerwuję że 1 kreska, albo na krew latałam jak zwariowana, nie wiem po co jak po kilku dniach i tak przychodził okres :) Więc tym razem zatestuję 2 dni po terminie @. A Wy??
    Kochana dobrze że piszesz. Ja nie widziałam 2 kresek, ale jakieś cienie. Plamiłam i nic, a za dwa dni była @. nigdy nie miałam plamień, a miałam już jakieś tam objawy ciąży. Sądzę że też miałam biochemiczną, ale nie mam na to żadnego potwierdzenia, takie moje przypuszczenie. Tak więc skoro może się @ przestawić to ja też na wszelki wypadek zacznę już współżyć , bo kto wie.

    A co do testowania ja na pewno zatestuję sobie wcześniej. Też się denerwowałam jedną kreską tradycyjnie, ale ...ja jakoś tak wolałabym wiedzieć wcześniej jeśli się da :D Wiem, że mimo to może i tak przyjść @ ale...moja ciekawość i tak jest większa :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda a na kiedy ovu wyliczyło Ci |@?Moja ma niby być 05.05,ale teraz mam 4 dni wcześniej,więc to też jest takie palcem na wodzie pisane.W ogóle to podziwiam Was dziewczyny,jeśli umiecie wytrzymać z testem do terminu @,ja chyba musiałabym nie mieć żadnych testów w domu to może by mi to wyszło

    Agula82
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak ja wytrzymam :)) Teraz tak mówię, bo jeszcze daleko do tego czasu a potem mnie też zawsze korci na testy :D:D też miałam manię doszukiwania się objawów ciążowych :)
    a mierzysz temperaturę? ja mierzę i w tym cyklu jakoś dziwnie jest (to 2 miesiące biochemicznej) i nie spadła mi temp jak dostałam okres, tylko była do 7dc 37,1 a potem spadła do 36,8 a już od dzisiaj znów 37 także u mnie to niestety metoda termiczna nie zadziała

  • sabcia1393 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie panie mój problem polega na tym ze od 48 dni nie mam miesiączki byłam u lekarza w poniedziałek lekarz powiedział ze jest prawdopodobieństwo wczesnej ciąży dodam tez ze powiedział iż mam mam gruba śluzowke . od paru dni mam dziwnie dużo sluzu raz jest bialy raz jest przezroczysty rozciągliwy nie wiem co to może znaczyc . dodam ze lekarz na wizycie nic mi nie wyjaśnił ani o grubej sluzówce anio zadnych leków mi nie dał może ktoras z pań tak miał . Miło by mi było gdyby ktoras z pan to jakos skomentowała

  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest mój trzeci cykl z mierzeniem temp. i coraz bardziej jestem tym rozdrażniona.W poprzednim cyklu temp.fruwała sobie jak chciała,że owulację mi przesuwali co chwilę na inny czas.Bardzięj polegałam na obserwacji śluzu,ale i tak nic z tego nie wyszło,od wczoraj mam @.Ja mam 34 lata i myślę,że to będzie mój problem,że organizm już powoli spowalnia,będziemy musieli się bardziej napracować;)

    Agula82
  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj sabciu,a jakie długie są Twoje cykle?bo 48 dni to już trochę jest,żeby coś stwierdzić,może warto byłoby zrobić betę

    Agula82
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula- u mnie tez temperatura codziennie inna i już mnie to irytuje tak samo. Ja mam 31 lat niedługo i tez już może być ciężej ze względu na wiek

  • sabcia1393 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4b9arv1b51ft3jan.png

  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ja u siebie piszę o wieku dlatego,że mam już dzieci i właściwie jest dla mnie nowością starać się o dziecko,kiedyś to wyglądało tak ,że chciałam to miałam,aż brzydko to brzmi...podobno jest tam jakaś granica do 35,ale ja chyba powoli już ją czuję.31 to jeszcze na spokojnie,a jak długo się staracie?

    Agula82
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Zobaczymy jak ja wytrzymam :)) Teraz tak mówię, bo jeszcze daleko do tego czasu a potem mnie też zawsze korci na testy :D:D też miałam manię doszukiwania się objawów ciążowych :)
    a mierzysz temperaturę? ja mierzę i w tym cyklu jakoś dziwnie jest (to 2 miesiące biochemicznej) i nie spadła mi temp jak dostałam okres, tylko była do 7dc 37,1 a potem spadła do 36,8 a już od dzisiaj znów 37 także u mnie to niestety metoda termiczna nie zadziała
    To było do mnie? Jeśli tak to ja nie mierzę nic. Bardziej opieram się na śluzie i bólu w dniu owulacji :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • sabcia1393 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie cykle trwaja średnio do 32 dni . Mam 23 lata chcielibyśmy z narzeczonym już mieć maleństwo lekarz wogole o nic mni eni pytal tak jakby mnie trochę zbylo bo wiadomo na nfz robiłam badania


    4b9arv1b51ft3jan.png

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ