X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 24.04 to już będzie po spodziewanej @ wolę poczekać z dwa dni po żeby się nie dolowac. Ja już weteranka więc, już milion razy to przerabialam.

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka a to który Twój cykl?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło matko, który rok...5:-( ale nie poddaje się od października pod nadzorem naprotechnologa jestem dobrej myśli, wierzę że wszystko jest po coś. Pierwszy raz zdecydowalam się uczestniczyć w takim forum

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Dziewczyny ja w sumie na kwietniówkach jestem a może już powinnam iść na jakiś maj? Bo ja w sumie dopiero w maju będę testować :D

    Rudzielec a Ty jakie masz cykle ? Bo choinka już zapomniałam :P
    Ja też jestem po @ :D To możemy iść podobnie :D

    Offica88 siedź nie marudź;)
    Ja też testowanko będę miała w maju:-) planowana @ 5 na ten moment. Chyba, że coś się pozmienia, bo owu daje mi przewidywany cykl 30 dni a ostatnio miałam po 26 :-) Ale całe starania w kwietniu, dlatego tak do tego podchodzę, że jestem w kwietniówkach:)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 wrote:
    Ło matko, który rok...5:-( ale nie poddaje się od października pod nadzorem naprotechnologa jestem dobrej myśli, wierzę że wszystko jest po coś. Pierwszy raz zdecydowalam się uczestniczyć w takim forum
    Oj to faktycznie sporo czasu, ale jak mówisz , najwyraźniej tak miało być :* Teraz być może jest lepszy czas dla Was, na pewno wszystko się ułoży zobaczysz :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Offica88 siedź nie marudź;)
    Ja też testowanko będę miała w maju:-) planowana @ 5 na ten moment. Chyba, że coś się pozmienia, bo owu daje mi przewidywany cykl 30 dni a ostatnio miałam po 26 :-) Ale całe starania w kwietniu, dlatego tak do tego podchodzę, że jestem w kwietniówkach:)
    No tutaj jestem oczywiście ale temat na maj też już założyłam, może są już takie dziewczyny :))

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś tak ciągną mnie jajniki, miałam okres, ale jakby bardziej skąpy niż normalnie, więc na wszelki wypadek zrobiłam test, negatyw. No. Teraz mogę spać spokojnie. Bo wiadomo człowiek czasem piwo wypije, tak to bym nie ryzykowała. Niby było wiadome z góry, ale...miałam jeszcze testy te mniej czułe, więc skorzystałam ;) W ogóle dzisiaj mnie jajniki bolą, tak ciągną. Hm ciekawa sprawa, bo owu jeszcze hen hen. Całe 12 dni, więc hm nie wiem.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka trzymam kciuki żeby się w końcu udało! i podziwiam podejście , naprawdę, widzę nieraz dziewczyny które się starają dużo krócej a już się załamują i poddają... dziewczyny brać przykład! nie ma się co poddawać :) ja niedawno zaczęłam starania, więc jeszcze nie wiem jak to jest długo się starać i oczekiwać

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca mnie prawy jajnik pobolewa już od wczoraj a do owulacji tez jeszcze trochę czasu mam, widocznie tak czasem jest ;)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec- nie przestawaj zarzywać, ja się też pytałam ginekologa czy jak mam zdrową dietę to mam zarzywać i powiedział że ABSOLUTNIE TAK!! że to jest bardzo ważne i żeby nie przestawać bo chyba 1 trymestr się zażywa też.

    Ja będę testować 2604- chyba ze wcześniej dostanę @.
    Zawsze testowałam wcześniej i mnie to mega wkurzało, nawet jak miałam ciążę biochemiczną, to chyba wolałabym teraz o tym jednak nie wiedzieć bo @ i tak przyszła dzień później.

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Magda. Ja też ostatnio nie wytrzymałam i zrobiłam w dniu spodziewanej, oczywiście negatyw, dwie godziny później przyszła @ :P i na co mi było robić te testy?:P szkoda tylko kasy i nerwów :P teraz poczekam tak z dzień, dwa po @ o ile się nie pokaże, a tego nam wszystkim życzę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2016, 12:54

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda widziałam Twój wpis na innym forum, pisałaś że serduszkujesz codziennie od kilku dni , ja już kilka razy słyszałam i czytałam o tym, że <3 codzienne wcale nie jest dobre, plemniki się nie zdążą zregenerować, ponoć najlepiej jest co drugi, co trzeci dzień.

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziwie się tym które niedługo się starają i się stresuja ja byłam taka sama ;-) nie sądziłam że spotka mnie tak długie czekanie. Ja słuchałam wtedy kobiet co starały się kilka lat myslalam eee to mnie nie dotyczy ja zaraz napewno zajde. Po 4 latach i trzech nieudanych iui oduscilismy na rok i teraz znow mam parcie na bobasa, poza tym trzydziestka nieubłaganie się zbliża więc wypada coś zmajstrowac hehh cieszę się ze mogę z Wami teraz to przeżywać

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no fajnie jest się wygadać ;) ja nie bardzo mam komu, przeprowadziłam się nie dawno , prawie nikogo tu nie znam, mój N nie bardzo chce ciągle tego słuchać :P więc dziewczyny jesteście dla mnie jak zbawienie ;D
    Iwona ja teraz mam taką nadzieję, że mnie takie długie starania nie dotyczą, że pewnie uda się już niedługo bo jestem młoda, zdrowa itd itp :P mam nadzieję, że jakimś cudem mi się uda ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2016, 13:07

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Offca mnie prawy jajnik pobolewa już od wczoraj a do owulacji tez jeszcze trochę czasu mam, widocznie tak czasem jest ;)
    No to tyle pocieszenia, bo chodzę sprawdzać do łazienki, mam takie dziwne uczucie jakby zaraz miało być krwawienie :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Magda widziałam Twój wpis na innym forum, pisałaś że serduszkujesz codziennie od kilku dni , ja już kilka razy słyszałam i czytałam o tym, że <3 codzienne wcale nie jest dobre, plemniki się nie zdążą zregenerować, ponoć najlepiej jest co drugi, co trzeci dzień.

    Hihi, spokojnie Rudzielcu, można <3 codziennie, ba! nawet i kilka razy dziennie- większe "zużycie" stymuluje większą produkcję, a plemniki wcale nie dojrzewają 48h,a dłużej;) Ale jest ich na tyle dużo by starczyło na codzienne <3. Co dwa dni to można by rzec "minimum staraniowe aby się wstrzelić" ^^

    Offca88 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Magda widziałam Twój wpis na innym forum, pisałaś że serduszkujesz codziennie od kilku dni , ja już kilka razy słyszałam i czytałam o tym, że <3 codzienne wcale nie jest dobre, plemniki się nie zdążą zregenerować, ponoć najlepiej jest co drugi, co trzeci dzień.
    No właśnie jest mnóstwo różnych opinii na ten temat. Bo czasami np. śluz nie jest zbytnio sprzyjający czy ph, no i podobno wtedy plemniki mogą przeżyć 1 dzień czy kilka godzin. W związku z tym, że nie wiemy to może czasami warto współżyć codziennie. To pierwsza kwestia, a druga jest taka, że podobno plemniki tworzą się przez 3 miesiące. Więc nie wiem jak to ma się do tego współżycia. Nie wiem w co wierzyć i co jest lepsze tak naprawdę. :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 wrote:
    Nie dziwie się tym które niedługo się starają i się stresuja ja byłam taka sama ;-) nie sądziłam że spotka mnie tak długie czekanie. Ja słuchałam wtedy kobiet co starały się kilka lat myslalam eee to mnie nie dotyczy ja zaraz napewno zajde. Po 4 latach i trzech nieudanych iui oduscilismy na rok i teraz znow mam parcie na bobasa, poza tym trzydziestka nieubłaganie się zbliża więc wypada coś zmajstrowac hehh cieszę się ze mogę z Wami teraz to przeżywać
    Każda z nas ma taką nadzieję, będzie dobrze zobaczysz :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tez czytałam nieraz, że takie codzienne współżycie osłabia plemniki :/ a ginekolog mówił żeby 3 dni pod rząd, ja bym wolała w sumie co 2 dzień tylko się boje że między tymi dniami akurat będzie owu i się jakoś nie załapie. Sama nie wiem jak to rozegrać :D Ale mam już dość seksu nawet przez to wszystko i nie sprawia mi to niestety przyjemności tylko zazwyczaj "bo trzeba".

    A jeśli chodzi o czas starań, to ja na początku w styczniu myślałam że się szybko uda, potem ta biochemiczna to mnie rozwaliło po prostu, a potem nic.. I na chwilę obecną nie wiem czemu ale wydaje mi się że się nie uda nigdy, jakoś straciłam całkowicie nadzieję i robię z automatu to wszystko i nawet już się nie martwię jakimś uważaniem po owulacji itd. na alkohol, na ćwiczenia itd. bo nie wiem dlaczego ale mam wrażenie jakby nigdy miało się nie udać :(

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    no fajnie jest się wygadać ;) ja nie bardzo mam komu, przeprowadziłam się nie dawno , prawie nikogo tu nie znam, mój N nie bardzo chce ciągle tego słuchać :P więc dziewczyny jesteście dla mnie jak zbawienie ;D
    Iwona ja teraz mam taką nadzieję, że mnie takie długie starania nie dotyczą, że pewnie uda się już niedługo bo jestem młoda, zdrowa itd itp :P mam nadzieję, że jakimś cudem mi się uda ;)
    Ja też u siebie poza siostrą nie mam nikogo ;)
    Ale ona ma półroczną córkę więc wiadomo nie mędzę jej.
    Fajnie tak znaleźć osoby które tak samo jak ja czekają na ten moment ;)
    No i wymieniać się informacjami :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ