X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie najbardziej denerwuje gadanie ginekologa: bo do 30-tki powinno sie urodzic pierwsze dziecko... no wybaczcie, ale jak ktoś sie stara i nie może?
    ja potrzebowałam 4 lat przerwy po stracie ciązy - aby się w końcu odważyć na ponowne starania.... łatwo im mówić... to tylko nam przysparza presji...
    a tak w ogóle to mam 29:) lat, męza od 6 lat....:)

    Agula82 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak jestesmy wszystkie młode dupeczki, bez wyjątku.
    Mam nadzieję ze się wszystkim nam w końcu uda, bo to najważniejsze a wiek zupełnie nie gra roli, każda zasługuje na szczęście :)

    AJA_S, Agula82 lubią tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hej hej, melduję się !

    Jestem Marta, przyslaly mnie tu dziewczyny Rudzielec i Almanah, podobno tu fajniej :P
    Może coś o sobie... mam 20 latek, w październiku 21 :O mam już męża od września 2015r. staramy się już 8 cykl i dalej nic. Wczoraj nawiedziła mnie @, więc smutnawo mi :( ale daje rade :D


    Elo i ja się melduję ;)
    Mam 22lata we wrześniu 23 :)
    Staram się z narzeczonym 3lata z przerwami, teraz jest 4cs...
    W środę mam w końcu wizytę u nowego gina :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliana masz rację,trzeba mieć dużo szczęścia,żeby trafić na lekarza człowieka,rutyna ich znieczula.Wpierwszej ciąży lekarka powiedziała mi,że owszem to jest ciąża,ale albo pozamaciczna,albo początek poronienia.Cieszę się,że miałam wtedy męża przy sobie,bo to mogło rzeczywiście skończyć się poronieniem,a nie było kompletnie nic,dziś córka ma 9 lat,do tamtej gin więcej nie poszłam.A medycyna idzie do przodu i 30 lat nie może być granicą,damy radę :)

    Agula82
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA moja kochana :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj AJA,wierzcie mi z perspektywy tej leciwej kobitki na tym forum to jest bardzo budujące widzieć młodych w takim wieku starających się,wierzcie mi to jest najlepszy krok w życiu-taka decyzja i największe szczęście jeśli już jest upragniony maluch

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Agula82
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie np. niektórzy krzywo patrzą jak się dowiadują ze już mam męża i chce dziecko... to nie jest mile :(

  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każdy ma prawo do takiego szczęścia jak sam sobie wymarzył,dziwi mnie to,że wielu ludzi daje sobie prawo do takiej otwartej krytyki

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Agula82
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety... nawet lekarz jeden stwierdził ze jestem młoda i odeslal mnie z kwitkiem :) zamiast upijac się do nieprzytomności tak jak robią to moje rowiesniczki, wolę mojemu M prac skarpetki i robić kanapk, obiadki i takie tam :P

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie krytykują że nie chce ślubu a staram się o dziecko... Mieszkam z partnerem 3lata i nie wydaje mi się że już muszę iść przed ołtarz...
    A jedna z koleżanek twierdzi że lepiej się wyszaleć... nie rozumi że nie znoszę imprez, a wypady w góry czy gdziekolwiek będą dla mnie przyjemniejsze z brzdącem...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj tam ludzie zawsze gadali, gadają i będą gadać ! Nie warto się tym przejmowac :) jak miałabym się tym wszystkim martwić byłabym już siwa i wyrwalabym wszystkie włosy z głowy, hihi.
    Twoje życie, twoja sprawa :)
    Fajnie, że chociaż tutaj dziewczyny są inne, zawsze wysluchaja, doradza, mega to pomaga :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się uzależniłam od tej strony przez te fora... Uwielbiam z wami gadać :)

    marta95 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja znajoma urodziła pierwszego syna w wieku 19 lat i z początku twierdziła że jest za młoda , też chciała się wyszumieć itd...a teraz po latach twierdzi że nic lepszego w życiu nie mogło jej spotkac jak ten mały wrzeszczacy 11 letni już za miesiac chłopaczek...
    to prawda sa lekarze i lekarze...

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam że za młodu fajnie jest urodzić :)
    Trafić na dobrego lekarza graniczy z cudem...

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błagam nie mówcie o lekarzach bo znów mam wątpliwości :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój gin jest w porządku... bardzo spokojny i miły czlowiek...
    to prawda medycyna idzie do przodu....
    ale lekarze czesto są chamscy i przez to się zrażamy do nich...
    pamiętam mojego poprzedniego gina, zanim trafilam na mojego obecnego ginekologa chodzilam do takiego dziadka, doświadczony lekarz, po 60... bardzo bolał mnie brzuch, nie moglam się ruszyć, @ się spóźniała o tydzien i pomyslalam o ciąży....test był negatywny ale pojechałam na kontrolę do gina a ten niemiło zbuczał mnie ze czas mu zajmuje, zrobił badanie i powiedzial ze raczej to silne skurcze i pewnie @ niedługo przyjdzie... powiedziałąm że pomyslalam ze to ciaza i dla pewnosci zrobiłam jezcze HCG z krwi a on na to: a skąd pani wie o takich badaniach? to niech pani idzie teraz do tego co pani takie badanie podpowiedzial....
    heh:):) podziekowałam za wizytę i za to że łaskawie mnie przyjął pod koniec dnia i wyszłam- poszukałam innego gina- mojego:):) i nie zmienie....
    oni myla ze my ciemne jestesmy

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może akurat Twój będzie ok :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliana, no to pięknie..tacy właśnie oni są :/ robią z nas niekiedy głupków...A tak naprawdę sami z siebie robią pajacow hihi.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo komentarze typu "jak wiesz to po co przyszłaś" albo "kto tu jest lekarzem" :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 22:54

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie.... Skąd pani wie o takich badaniach? Wielki szok bo aż dziwne ze kobieta czyta jakieś informacje i robi niezlecone przez nich badania...
    Czasem faktycznie zachowują sie jak pajace ale zrażają do siebie pacjentki...
    Ja juz do gościa nie wróciłam... Na szczęście dzieki temu mam swojego obecnego gina i ten jest naprawde spoko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 23:16

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ