X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Dzień dobry :)

    Czy Wy oszalałyście :):):):):):)

    Nie było mnie tu kilka godzin i tyle stron natrzaskałyście :) Szalone :)

    Aż się boję co to będzie dziś ;)
    Ja sie tez tego boje dlatego jak na razie śledzę Was na komórce ;)

    never give up lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bójcie się!
    Chociaż...Z takimi fajnymi dziolszkami można normalnie popisać :D :D

    never give up lubi tę wiadomość

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No.....potem 30min nadrabiania zaległości i czytania hahaha zeby byc w temacie ;)

    never give up, AJA_S lubią tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Wstał i nasz zacny EKSPERT ;)
    haha ;D przestańcie juz bo aż się głupio czuje :D haha ze mnie ekspert jak z koziej du..y trąbka :P hahaha ;D

    Deneira tak jak Marta mówi , każdy cykl inny, może spróbuj zasugerować się skokiem temp metodą Rotzera, to temp większa o min. 0,05 stopnia od najwyższej temp z 6 poprzednich ... zresztą ja widziałam takie wykresy, że nic tam nie wskazywało na owulacje a na pewno nie na wyraźną a zakończyło się ciążą ;) nasz organizm to wielka tajemnica ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 08:43

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    haha ;D przestańcie juz bo aż się głupio czuje :D haha ze mnie ekspert jak z koziej du..y trąbka :P hahaha ;D

    Deneira tak jak Marta mówi , każdy cykl inny, może spróbuj zasugerować się skokiem temp metodą Rotzera, to temp większa o min. 0,5 stopnia od najwyższej temp z 6 poprzednich ... zresztą ja widziałam takie wykresy, że nic tam nie wskazywało na owulacje a na pewno nie na wyraźną a zakończyło się ciążą ;) nasz organizm to wielka tajemnica ;)

    Ekspercie mój Ty.. nie no ok, już nie żartuję sobie...;)
    Ale... dziwna ta moja tempka dziś, zastanawiam się czy to nie jakiś jednorazowy wybryk nie jest- skoczyla jak malpka cyrkowa dzisiaj.. jak na złość nie mam testów jeszcze, bym zaczęła robić od dziś, nie wiem czy nie skoczyć do apteki, kupić i zrobić... bo to dziwacznie- aż tak króciutkich cykli to nie miałam...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co, ja czytałam kiedyś , że skok temp może pojawić się właśnie tuż przed spadkiem owulacyjnym :) także poczekaj jeszcze, może jutro lub pojutrze zobaczysz duży spadek, wtedy to na moje oko będzie owulka :) ale jak masz blisko do apteki to możesz podskoczyć ;) nie zaszkodzi :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uprzedzam że czytałam o tym jakiś czas temu i już nawet nie wiem gdzie także to nie jest pewna informacja ;) ale oby tak właśnie w Twoim przypadku było :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tym nadrabianiem to racja...dlatego na telefonie mam włączone i staram się być na bieżąco ale wiadomo nie cały czas haha :D

    Ruda jest mądra ❤

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    wiesz co, ja czytałam kiedyś , że skok temp może pojawić się właśnie tuż przed spadkiem owulacyjnym :) także poczekaj jeszcze, może jutro lub pojutrze zobaczysz duży spadek, wtedy to na moje oko będzie owulka :) ale jak masz blisko do apteki to możesz podskoczyć ;) nie zaszkodzi :)

    Hehe, ciekawe, nie słyszałam, ale ja wiele jeszcze nie słyszałam- no właśnie daleko nie mam... tylko czekam na te co zakupiłam ostatnio- mają dojść listem poleconym. Nie chciałabym ew przegapić. No zobaczymy...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7aa45bda247a.jpg

    Dzień Dobry Kwietniowe dziewczynki :)

    never give up lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Zołza :) żeby taka pogoda była za oknem jak na zdjęciu :P a niestety nadal pochmurno ;/
    Marta to tylko info wygrzebane gdzieś w necie...;) ale też Cię kocham :* :)
    A ja mam dzisiaj mniej śluzu :( zawsze mam go mnóstwo, wczoraj już zaczęły się bóle jajników, dużo wodnistego śluzu , aż miałam mokro a dziś ino, ino :( mam nadzieję, że jeszcze się dziś pojawi bo to prawie owu u mnie :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina to leć jak nie masz daleko :) kup jeden, zrób wieczorkiem :) będziesz miała pewność, a jak dojdą te z neta to nic, przydadzą się :) bo czasem może się okazać, że to co wyczytałam gdzieś tam to bzdura ...;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 09:07

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Gdańsku niestety też szaro buro i ponuro... dlatego postanowiłam poprosić wujka google o trochę słońca dla nas :)
    U mnie już po owu... teraz pozostaje czekać do 22.04 ;) Trzymam mocno kciuki za te przed jak i te po owulce :*

    never give up lubi tę wiadomość

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    haha ;D przestańcie juz bo aż się głupio czuje :D haha ze mnie ekspert jak z koziej du..y trąbka :P hahaha ;D

    Deneira tak jak Marta mówi , każdy cykl inny, może spróbuj zasugerować się skokiem temp metodą Rotzera, to temp większa o min. 0,05 stopnia od najwyższej temp z 6 poprzednich ... zresztą ja widziałam takie wykresy, że nic tam nie wskazywało na owulacje a na pewno nie na wyraźną a zakończyło się ciążą ;) nasz organizm to wielka tajemnica ;)
    Dziekuje :* zaraz prześledze ;) ale to chyba wyjdzie na to co program wykreślił wczesniej ze 17go miałam ow i ja tez tak obstawialam. I racja co do wykresów gdzie ow nie była zaznaczona a dziewczyny były w ciazy. Tez wiele takich widziałam.

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza Gdańsk? to mieszkamy od siebie jak najdalej tylko można :P ja Bieszczady ;D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zołza :) właśnie u mnie też pada i ponuro...nic tylko koc i herbata :):)

    Ruda też cię kocham :D :*
    U mnie jak z rynny, tak mocniutko :P ale jestem dobrej myśli, że może się w końcu uda nooo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 09:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dajecie Waszym mężczyznom ;) jakieś witaminki? Zastanakwiam się czy swojemu nie aplikować ;) Tylko tyle tego na rynku... że nie wiem które dobre...

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to zazdroszczę śluzu i tez mam ogromną nadzieję, że ten cykl zakończy się dla ciebie zafasolkowaniem :)
    a może mój śluz się jeszcze nie obudził...? :P ech nigdy nie miałam tak przed owulką, zawsze było tak jak teraz u Ciebie "jak z rynny" :P no nic, poczekamy, zobaczymy

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hej zołza :) właśnie u mnie też pada i ponuro...nic tylko koc i herbata :):)

    Ruda też się kocham :D :*
    U mnie jak z rynny, tak mocniutko :P ale jestem dobrej myśli, że może się w końcu uda nooo.

    Hej :) U mnie niestety praca :p o kocyku i herbacie będę intensywnie myśleć do 15 :D

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh zeby moj chcial to lykac ...

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ